• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
misi neboj jednou bude, rok 09 je náš :dizzy_face:
4. led 2009 v 17:54  • Odpověz
autor
No upinám k němu velkou naději :wink:
4. led 2009 v 17:56  • Odpověz
tož já napínám naději k roku 09 jako k roku kdy najdu // a ještě stihnu porodit :dizzy_face: , takže musím spěchat ale do března daleko :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2009 v 17:57  • Odpověz
autor
Co bude v Březnu?
4. led 2009 v 17:59  • Odpověz
autor
Co bude v březnu?,,
no jak píšu, že chci letos stihnout najít // a ještě porodit tak tzn. že musím otěhu nejpozději do března :dizzy_face:
no ale i duben ani květen mi neva, prostě hlavně ať najdu // co nejdřív a je vše v pořádku

jako jen kdyby ti lidi nebyli takový idioti někdy, jsem byla v obchodě a potkala jsem spolužáka kterýho jsem neviděla roky a on místo aby řekl čau a šel dál nebo začal o čemkoliv tak začal rýpavě a ty ještě nemáš děti?? já myslel že budeš už dávno tahat kočár?? tak jsem mu řekla hm akorát že já spíš řeším potraty víš? a on hm tak to jako nejsi schopná donosit děcko jo?? no idiot , musela jsem z toho obchodu utéct :rolling_eyes:
4. led 2009 v 18:02  • Odpověz
čaute holky Všem přeji hlavně štěstíčko a těhulkování v Novém roce :slight_smile:

JInak my zatím snažikování na začatku :slight_smile: v pátek skončila MS a už bylo tulení ale uvidíme dneškem to začne mam ještě asi tyden volno tak doufám že to konečně vyjde jinak už nevím co dál je to tak na mašlu :frowning2: na bazalní teplotu jsem zapoměla ale doufám že zítra nebude pozdě když začnu.,mam otazku když ted nemam pravidelny MS cca8 dnů zpoždění tak myslíte mam vůbec ovulaci??pač vždycky aspon ze mě padaly kusy víte jak to je a ted nic vůbec nic jen krev a to je vše myslíte že to je znamení že nemam MS?
4. led 2009 v 18:16  • Odpověz
autor
Týjo tak to fakt byl debil.
4. led 2009 v 18:20  • Odpověz
stroušku ted to čtu je to debil ale stím se potkavam dost často ,,ty nemáš děti??jak to a ja jsem jalová víš"tak ja odpovím a mam klid o potratu se bavím jen stěma co mě trochu znají a ví jak se trápím že nemam dítko :frowning2:
4. led 2009 v 18:22  • Odpověz
ahoj peti, gratuluju k žádosti o ruku, už jste se bavili o datu a tak?? s tou ovulkou a ovu testíky zkoušíš?? já teď začla poprvý měřit ale do toho ještě dělám ovu testíky, ty mi ukážou vždycky dobře. jinak z tou mrchou, to je těžký říct já mám taky mrchu pokaždý jinou, někdy slabounkou spíš jen špiním, jindy krve jak z prasete, někdy kusy někdy bolesti , fakt poslední dobou každá mrcha je jiná. takže kdoví
4. led 2009 v 18:23  • Odpověz
no já právě myslela že on to ví, moje máti se kamarádí s jeho mamkou, on je totiž můj spolužák ale naši rodiče jsou sousedi, tak jsem myslela že to ví, tak jsem na něho zírala jakože jestli si dělá prdel když určo mu mamka řekla co se stalo a že jsem po operaci, tak říkal že to neví, ale i tak rýpal dál, no debil namyšlený. :rolling_eyes:
4. led 2009 v 18:31  • Odpověz
Stroužku díky moc za gratulaci,datum máme vybrané ale musím zajít na matriku zítra a zeptat se jak to tu chodí se svadbama a pokud datum bude volné co máme vybrané tak pokud vše půjde tak půjdem do toho i když ja bych se raději se vdala až příští rok ale stejnak se budem stěhovat a tak by jsme občanky vymenili naraz a byl by klid s lítaním.

Tento tyden jdu si vyřídit pohledávky na zdravotní pojištovnu tak doufám že nejsem zadlužena na exekutora ani nevíte jak se bojím nebyla jsem tam 8let od odchodu z pracáku před tím jsem měla vše OK tak jsem zvědava ale bojím se jako mala holka a ted mě ještě čeka prodložení a nebo ukončení smlouvy v práci holky tento leden bude pro mě hodně perny ani nevíte jak se bojím co bude :frowning2:

Jinak přesně tak stou mrchou jednou je slaba ale u mě poslední dobou je to jako niagarské vodopády :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. led 2009 v 18:36  • Odpověz
ser na něj nema to smysl boží mlyny melou pomalu a jistě a na každého chuja se vaří voda tak neboj se na každého dojde i na ty namyšlené :angry:
4. led 2009 v 18:37  • Odpověz
aha no já bych to neodkládala tu svatbu, když už tě přítel požádal o ruku tak to asi myslí vážně, určitě nebudeš zklamaná, pro mě byla svatba jedním z nej dnů v mém životě, nikdy na ní nezapomenu. hlavně nezapomenu na manžu jak byl dojatý a měl slzy na krajíčku. hlavně ale musím říct že ten vztah se tak nějak zklidnil a utužil. myslím že ti to prospěje, užiješ si přípravy na svatbu a tešení a pak i ten den D, třeba to mimi čeká jen na ten snubní prstýnek :wink:
4. led 2009 v 18:41  • Odpověz
Marti to máš pravdu nechcu to odkladat ale penizky budou hrát velkou roli a to se chceme na jaře stěhovat dodělat kolem baráku aby se tam dalo bydlet a vjet autem a pak teprve svatba chtěli bychom to všechno stihnout ale nevím nevím víš jak svatbud budem asi platit sami tak nemůžem si ji jen tak dovolit.A jak říkaš chci svadbu na kterou budu vzpomínat jako na den D.Tak nevím a pokud se podivíš jesli rodiče pomůžou asi ne bo tchýně bude mít co dělat sama ze sebou bo ekonomika a krize a práce není jistá,a moji rodiče ještě nevím ale možna nějakou korunu daji no nevím jak to dopadne :frowning2:
4. led 2009 v 19:08  • Odpověz
peti však nemusíte dělat velkou svatbu. moje kámoška tady svatbu odkládala protože nemají peníze a fakt musí počítat každou korunu,ale pak se rozhodli, tak měli jen 12 hostů(jen rodiče a sourozenci a babičky), fotila jí to kámoška a kameroval můj manža, sehnala si krásné ale levné šaty, levnou kytičku, hodně jim pomohli rodiče a pak nakonec po přepočtu všeho zjistili že vlastně na tom vydělali, neboť na darech vybrali víc peněz než je svatba stála takže jim zbylo i na malou svat. cestu počesku- prodoužený víkend. prostě rozhodně nelituje, taky to furt odkládala a pakbyla ráda, hlavně má krásnou vzpomínku.
4. led 2009 v 19:32  • Odpověz
jj to my chcem taky max 20 lidiček rodiče a pár kamaradu nic velkého,no uvidíme jak dopadnem chtěli bychom to všechno stihnout domeček nastěhovat se byt těhotna a mít svatbu a na vanoce si oddechnem :grinning:
4. led 2009 v 19:37  • Odpověz
no my měli jen rodinu a i tak nás bylo kolem 30. :grinning: kamarádi přišli až večer
4. led 2009 v 19:48  • Odpověz
Marti to už jsem aji uvažovala nad tím že udělam bečku venku grylovačku na chatě pro všechny bo máme spoustu znamych a kamaradů ale těch 20 lidí bude akorad budou tam jen ti nejbližší.
4. led 2009 ve 20:03  • Odpověz
no vidíš jestli máte kde tak ta bečka bude nejlepší. my měli hostinu v restauraci protože nebylo místo, akorát tak u tchýně na baráku ale to jsem nechtěla nikoho otravovat. ona ta malá svatba je lepší než ta velká, to je pak akorát peněz šílených a nevěsta z ženichem unavení ani si to neužijou. my měli 30 lidí a byla jsem i tak unavená jak kotě, totálně vysátá z těch všech příprav a dohlížení aby se nic nestalo a tak. vůbec si neumí představit svatbu o 200 lidech jako měl můj bratranec.
4. led 2009 ve 20:07  • Odpověz
to je masakr tomu věřím 200lidí je moc :grinning:

Marti nemaš ještě odkaz na tu jonašovou metodu???
4. led 2009 ve 20:10  • Odpověz
UŽ JSEM TO NAŠLA PODLE TOHO JSEM MĚLA PLODNÉ DNY A JEŠTĚ JSEM MĚLA MRCHU NO NIC ALE 2.1 SEX BYL :grinning: pobolíva mě podbřišek asi dneska dáme tulení a tak cely tyden a jinak v unoru se objednavam do Polanky u Ostravy a bude klid a tam si nas vezmou do parady a bude klid kašlu už na mojeho gyndaře když mi neuděla ani jeden test tak na něj kašlu dojdu tam až budu těhu a pak mu popovídam
4. led 2009 ve 20:20  • Odpověz
autor
Holky a myslíte , že tá jošova metoda je pravdivá?
4. led 2009 ve 20:57  • Odpověz
nevím co mam mrchu na dvě věco tak u mě fungovat nemůže jak jsem napsala měla jsem mít ovulaci podle měcíce či čeho se to poznáva 1,2, a mě 1 končila MS a 2 sice bylo milování ale nevím nevím sice jak sem napsala bolí mě podbřišek ale nevím jesli to je z mé obezity nebo ovulace :grinning:
4. led 2009 ve 21:00  • Odpověz
autor
No nech bejt znám pár připadů kdy ovulace byla snad v konci cyklu :astonished: :astonished:
4. led 2009 ve 21:04  • Odpověz
Miško to je moje kamaradka ta obě děti počala těsně před MS a nakonec má ročního syna a čeka druhé a ja nic a to jsme se začaly snažit spolu :frowning2:
4. led 2009 ve 21:06  • Odpověz
autor
Hm, no to je tedy smutný :unamused: A co testy na ovulku zkoušelas?
4. led 2009 ve 21:08  • Odpověz
jj zkoušla ale už minuly rok v létě ale z 5 testů byla čarka na všech ale žadna nebyla moc silna jako kontrolní ale ja se testila vždycky večer od den tak jesli jsem ovulku nepropasla ale čarky viditelné tam byli škoda už jsem vyhodila jinak bych ti je vyfotila
4. led 2009 ve 21:10  • Odpověz
petule, cauky, uz jsi byla na hormonalnim profilu??????
4. led 2009 ve 21:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.