• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
autor
Většinou to znamená , že ovlu byla a nebo asi do 48 hodin bude.
4. led 2009 ve 21:11  • Odpověz
jasně peti hned to najdu, ale jestli to funguje , no já nevím předtím jsem díky tomu asi otěhu, přesně mi to vycházelo na ty dny ovu a byla tam i hodina tak jsem přesně v tu dobu sexli ale jestli se povedlo díky tomu těžko říct. ale docela tomu věřím. jen teď po tý revizi mi ty dny nějak nevychází z ovu, asi jonáš nepočítá s ženskou po potratu,která má cyklus uměle vyvolaný ale i tak se tam koukám občas a doufám že jednou se shodnu i s jonášem a budou z toho zase //
4. led 2009 ve 21:11  • Odpověz
jsou tam na tý straně 31 ODKAZY
4. led 2009 ve 21:13  • Odpověz
autor
Holky já se loučím jdu chrápat. pa
4. led 2009 ve 21:13  • Odpověz
Marti mezi nama můj gyndař ji neděla říka že mi ji udělaji v CARu že on stoho prí nic nevyčte holky čuměla jsem jako tele na vrata jak mi to řekl idiot proto ho obcházím a jdu přímo do POlanky hned jak se objednáme.

Martičko už jsem to našla na naší diskuzi :slight_smile: díky

u mě asi nebyla Miško :frowning2: :grinning:
4. led 2009 ve 21:14  • Odpověz
peti chtělo by to zkoušet ty ovu testíky každý den dokud nenajdeš // silné. moje kámoška zkoušela ovu testy dle mé rady min. měsíc taky co 2 dny a taky se jí neobjevili nikdy // silné tak měla nervy že ovu nemá, teď se naštvala a zkoušela ovu testy denně od chvíle co našla // slabé a fakt zjistila že ovu byla.
4. led 2009 ve 21:15  • Odpověz
peto, tak to je hroznej doktor!
v polance ti urco poradi, budu drzet palce :wink:
4. led 2009 ve 21:16  • Odpověz
peti určo na nic nečekej a začni jednat, třeba bude u vás jen nějaký malý problémek který když se vyřeší bude mimi cobydup. já jsem teď už poučená že nikdy nebudu spoléhat jen na dr., já díky doktorům a jejich pohodlnosti možná přišla o mimčo, i tu operaci jsem si musela vydupat a vyběhat sama, čekat na doktory tak se mimi nedočkám nikdy.
4. led 2009 ve 21:22  • Odpověz
Martinko doufám že jo jinak už nevím asi si to fakt hodím :frowning2: a ty nevěš hlavu tak dlouho jste se snažili a ted tohle dylema tetka nebuj to vše vyjde a aji ten Brusel věř mi ale nehažte flintu do žita a kariera bude i s dítkem. :wink: píšu ti co jsi napslaa v druhé diskuzi :wink:

Marti jj asi to udělam opět si koupim testy ale na další měsíc bo ted už to nestihnu :slight_smile:

JInak holky loučím se zítra na značkách ranno jasné mam ještě tyden volna tak tady budu i dopoledne a odpoledne....tak dobrou holky jdu sexovat ted jsem mu to oznamila :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak zítra pá
4. led 2009 ve 21:24  • Odpověz
peti a nechceš si koupit ty ovu testy co prodává jedna holka z bazarku?? kus za 15 kč to je dobrá cena, normálně stojí v lékárně ovu test 3 ks za 120 kč.
4. led 2009 ve 21:25  • Odpověz
strouzi, jaky testy? hod sem link.... :wink:
4. led 2009 ve 21:27  • Odpověz
uz sem je nasla....myslis, ze jsou good????? mas je vyzkouseny?
4. led 2009 ve 21:29  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=200306&vReferer=%2Fbazar%2Findex.php%3FvSection%3D200

http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=200213&vReferer=%2Fbazar%2Findex.php%3FvSection%3D200

já jsem měla ty nebalené a dobrý , i když nikdy jsem na nich nedosáhla tlustic tak jako na těch testech z lékárny,jeden měsíc jsem zkusila a měla jsem silnou ale ne takovou tu nejsilnější což mi bylo divný když ovu mám přesně tak jsem zkusila do toho samýho vzorku moči hodit i test z lékárny a ten ukázal fakt kolejnice, ale mohl to být špatný test třeba. kámoška co si je koupila taky ta s nima nemá problém, té ukazují dobře
4. led 2009 ve 21:32  • Odpověz
já bych řekla že dobrý jsou jen bych si příště asi koupila radši ty balený, přeci jen u nich je jistota že nejsou navlhlý nebo tak, je fakt že jsem ty testy měla v kuchyni v šuplíku tak to tam mohlo navlhnout párou a proto ty // nebyly tak tlustý kdoví, uvažuju že si je zase objednám ale fakt asi ty balený.
4. led 2009 ve 21:34  • Odpověz
no uvidime....spis asi zacnu merit BT :rolling_eyes:
4. led 2009 ve 21:34  • Odpověz
no já teď měřím poprvý a celkem mě to i baví, sice tomu prd rozumím ale měřím no. :grinning:
4. led 2009 ve 21:35  • Odpověz
me to prave taky desne bavilo :grinning:
hazis to na fertility?????
4. led 2009 ve 21:36  • Odpověz
ne ten fertility je debil a nebo su debil já,jsem se zaregistrovala, napsalo mi to že mám dostat mejla a nic zatím. tak jsem se zkusila registrovat znova a napsalo že už nemůžu, že z této IP adresy se můžu registrovat jen jednou. takže to prdím a dělám si graf v excelu
4. led 2009 ve 21:37  • Odpověz
tak to znaaam, me to tam taky nechtelo pustit, tak se zkousela dal a pustilo me to :grinning:
4. led 2009 ve 21:38  • Odpověz
jediný co mě u toho měření štve že si musím dávat budíka na to měření, teď jak jsem doma tak vstávám pokaždý jinak, jednou v 9, dneska v 11 ... :grinning: takže si dávám budíka na půl 8 a pak zase chrním. nevím sice jak dlouho mě to bude bavit ale snad to k něčemu bude.
4. led 2009 ve 21:39  • Odpověz
mě u toho sere že to není v čestině,moje chabá angličtina je na to krátká.
4. led 2009 ve 21:40  • Odpověz
no nic jdu se umýt a chrápat, na zítra musím být ready, jdeme s chlapem oba k zubaři :confounded: to bude děs běs,manža tam nebyl roky a já taky už delší dobu, mám ulomený zub a druhý zub má kaz, pak ještě zubní kámen, myslím že tam zdechnu :frowning2:
4. led 2009 ve 21:41  • Odpověz
ty ses furt doma???? na neschopence????
4. led 2009 ve 21:42  • Odpověz
stroužku, je to nějaký posr...ý, já si tam měnila mail a nejde se mi tam teď přihlásit a když jsem si nechala poslat nový heslo, tak mi na ten novej mail taky nepřišlo :angry:
4. led 2009 ve 21:44  • Odpověz
jeee, michamicha!
4. led 2009 ve 21:44  • Odpověz
jo doma, byla jsem u doktorky před vánocema, říkala že mě do práce nepustí po tý operaci min. do února, tělo se prý z toho hormonálního zmatku musí dostat a taky když jsem jí dala papíry o potratu tak říkala že mě chce doma tuplovaně protože jak mě viděla bylo jí jasný že poslední měsíce byli šílený. chce počkat na kontrolu u štítkaře jak mi vyjdou výsledky štítky jak funguju po těch prášcích co mi dali, k němu jdu koncem ledna. no na jednu stranu mi začínají chybět lidi, hlavně drbání s kolegyněma a takový ten pracovní šrumec ale na druhou stranu je fakt že na sobě pořád cítím že to ještě není ono, bývám unavená a skoro každý den mě bolí hlava. dr. se ptala i na depky, prý mě to teď může chytat kvůli poklesu těch hormonů, no depky občas jsou ale to není ze štítky to je prostě ze všeho a hlavně z vánoc a z mimča ale obecně je mi po operaci líp psychicky to je fakt. navíc v práci mě nic nehoní, šéf mi stejně říkal že nejsou zakázky ani prachy takže zatím trčím doma. :rolling_eyes:
4. led 2009 ve 21:48  • Odpověz
čau, ale dlouho se tu nezdržim, jdu spát :grinning:
4. led 2009 ve 21:49  • Odpověz
micham ahoj, no já zjistila že to blbne více lidem takže mě to potěšilo že nejsem blbá já. :grinning:
4. led 2009 ve 21:50  • Odpověz
takze prejdes rovnou na materskou ? :wink:

me taky hrozi neschopenka, hned od najiti //, me vyhrozujou na genetice....no nevim, bych se doma asi po... prece s u papinka v praci nechytim zadnou infekci :wink:
4. led 2009 ve 21:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.