• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
no kéž bych přešla hned na mateřskou :grinning: jak najdu // tak chci být doma. v práci akorát nervy, a je fakt že lidí se tam denně střídá+ dojíždění často busem mezi těma smradlavýma lidma atd. v létě to šlo, to měli děcka prázdniny tak bus nebyl tak plný ale v září jsem jako těhu jezdila 14 dnů a myslela jsem že nedojedu. tlačenice a lidi smrděli potem a cigaretama, 2x jsem musela vystoupit dřív a do práce to dojít bo fakt se to nedalo :grinning: kdybych našla // byla bych doma určitě ty první týdny a pak bych se kdyžtak do práce vrátila, ale myslím že pak už zase nebudu moct bo šéf taky asi nebude čekat x měsíců a najde si tam někoho místo mě. takže kdybych pak tam ve 4- 5 měs. šla na výpomoc tak dělám nějakou horší práci a ne svoji, bo na mojem místě asi už někdo bude. už teď jsem mu to zkomplikovala, původně bylo domluvený že odejdu v prosince na mateřskou a místo mě tam někdo přijde, no potratem to padlo takže teď je to tam takový nejistý nikdo neví co bude.
4. led 2009 ve 21:55  • Odpověz
já mam pěknou depku, dneska jsme byli kouknout na malýho synovečka a MM se tam rozplýval jak je úžasnej atd...mě se chtělo brečet, musela jsem jít na záchod a tam jsem zhluboka dýchala, abych to rozdýchala :frowning2: ségru mam strašně ráda, ale asi k nim teď nebudu moc často jezdit, protože to fakt blbě nesu...MM si myslí, že stačí jeden šťouch a bude mimčo, jenže ty moje pozitivní testy byly pozitivní jen díky totálně rozhozeným hormonům :frowning2: a jsem z toho fakt na prášky, když vidim, že on to nijak neřeší...sice jsme se domluvili, že když se nezadaří do března, že půjdem do caru, ale tam se nám vysmějou, až jim povíme, že to zkoušíme tak min 3x - max 5x do měsíce :cry: když se doma ozvu, tak se dočkám akorát toho, že mi řekne, že to moc řešim a stresuju se tím měřením, jenže já bych bez toho měření byla úplně v prdeli, páč bych absolutně netušila jestli vůbec mám ovulku :unamused: takhle aspoň vím a snažím se to snažení nějak usměrňovat, ale už jsem z toho fakt na dně...čím dál tím víc jsem přesvědčená, že MM dítě nechce a jen si na to hraje před příbuznýma a známýma :frowning2:
4. led 2009 ve 21:57  • Odpověz
no ale stejně myslím že mě do práce jako těhu nepustí nikdo bo po tý operaci a potratu mě teď dost hlídají :rolling_eyes:
4. led 2009 ve 21:58  • Odpověz
my mame prumer 15x do mesice za poslednich 10 mesicu :sunglasses:
4. led 2009 ve 22:00  • Odpověz
jo a stroužku, myslim si že za 14 dní budeš těhule jen ty, leda že by MM měl nesmrtelný spermoníky, který vydrží 4 dny v ne moc dobrém prostředí, páč muj plodný hlen nevypadá moc plodně od té doby co beru ty hormony :frowning2:
4. led 2009 ve 22:01  • Odpověz
hmm, tak to my jsme takový skóre neměli nikdy :frowning2: já bych teda mohla každej den :sweat_smile:
4. led 2009 ve 22:04  • Odpověz
micham to mě mrzí, no hlavně by sis to měla vyřešit z manžou bo na dítě jsou potřeba oba. :frowning2: já jsem ráda že v tomto se z mužem shodnem , navíc jsou chvíle kdy já chytám depky a mám pesimistickou náladu že se nikdy nepodaří, že jsem prokletá atd. to mě manža vždycky postaví do latě že z takovou nebude mimi nikdy a že se nesmíme vzdávat. teď co jsem ofiko snažilka tak jsem oba takový víc v pohodě a natěšení. opět mě chytá stroužkovina:slight_smile:))

jinak mě ukázal test // poslední 2 měsíce pokaždý, těhu jsem být nemohla bo jeden měsíc jsem si dávali v době ovu bacha a druhý jsem měla ovu zrovna na operaci a v nemocnici bych otěhu těžko. takže nevím jestli to byly hormony nebo blbý testy, snad blbý testy, příště budu věřit jen mamatestům a na nějaký super citlivý seru, myslím že ty testy by // ukázali i chlapovi. :grinning:

jinak s depkou, no mě už po dlouhý době přestali vadit těhule v telce i naživo, dokonce se už zase koukám do výloh na mimi věcičky jen to miminko naživo jsem ještě neviděla a nevím jestli bych ho zvládla. :frowning2: nějak pořád vnitřně nejsem na 100% v poho, nejhorší že furt počítám že teď bych byla v 7 měs. a za chvilku rodila a tak. no je to těžký. do toho je těhu švagrovka, takže jenom doufám že budu těhu dřív než ona porodí protože fakt nevím jak zvládnu za ní jít do porodky
4. led 2009 ve 22:04  • Odpověz
micham nikdy nevíš i zázraky se dějí. já v to doufám že budu brzo těhule, teď jsem se fakt snažili jak nikdy, sex byl 5,7,10,12,13,14,15 DC :grinning: manža už předemnou utíká :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2009 ve 22:06  • Odpověz
holky vy sledujete hlen a čípek?? to já vůbec nevím jak bych to poznala, já dělám jen ty ovu testíky
4. led 2009 ve 22:07  • Odpověz
já viděla synovce poprvý dneska a měla jsem hodně divný pocity, ségra to na mně musela poznat i švára na mě chvíle koukal divně, musim si najít nějakou jinou zábavu, nebo se z toho zbláznim...
nejvíc mě deptá, že MM to strašně zlehčuje...
jdu spát, mějte se a přeju vám všem, abyste měly brzy vytoužený //, já se jich vzhledem k okolnostem asi hodně dlouho nedočkám :frowning2:
4. led 2009 ve 22:09  • Odpověz
micham myslím že segra i švagr to chápou, tedy snad.já teď zažila docela sprchu, mám jednu kámošku se kteoru jsem si hodně psala v poslední době, ona se taky snaží otěhu, no a 4 měsíce zatím bez úspěchu, depčí mi každý měsíc kolem mrchy a já to beru no, taky jsem depčila. spíš mě přišlo líto že jsem jí psala po vánocích jak se má a co vánoce, a napsala jsem jí že u nás dobrý že to docela šlo ale že na ježíška jsem si pobrečela, jednak kvůli mimču a pak taky manža mi dal dárek který jsem nečekala, takovou sadu (prstýnek, přívěšek a náušnice) tuhle sadu jsem měla vyhlídnutou, ještě jako těhu jsem na ní koukala a říkala jsem manžovi že takovou bych jednou chtěla za miminko. no manža si to pamatoval a tak mi jí koupil. bylo to překvapení, nebyla ta krabička pod stromečkem ale na větvičce stromu místo baňky, otevřela jsem to a manža řekl že to teda není za mimi ale že je to za to všechno co jsem v poslední době musela všechno vytrpět. tak mě to tak dojalo že jsem šla na záchod a bulela o 106. no všechno jsem jí tam napsala a ona na mě vyjela že jsem hysterka, že nebudu těhu nikdy, že už bych měla přestat nervit z potratu atd. že nejsem jediná který se to stalo, že jí se to může stát kdykoliv taky, jen ona by to tak neřešila. fakt mě to dostalo, hold kdo nezažije nepochopí jaké to je prožít potrat a pak zjistit že má v krku bulku, čekat týden na histolku, do toho mu řeknou že 2 roky nesmí otěhu atd. Takže jsem se poučila že s ní už tohle řešit nebudu.
4. led 2009 ve 22:17  • Odpověz
holky jdu chrupat a zítra na mě myslete ať to u toho zubaře přežiju :wink:
4. led 2009 ve 22:18  • Odpověz
ahoj holky tak zubař se dneska nekoná, volal manža že jdeme až příští týden. :rolling_eyes: sakra zase týden nervů
5. led 2009 v 10:32  • Odpověz
ahoj strouži, holka, tak to fakt není od kámošky hezké, snad to nemyslela tak zle, akorát zvolila špatná slova a špatný necitlivý přístup. Pamatuju si, že mě taky trochu dostávalo, když jsem od kámošky, která nemohla dlouho otěhu slýchávala, že ona je na tom hůř, protože jim se to vůbec nepodařilo a já aspoň vím, že otěhotnět můžu :confused:
5. led 2009 v 15:46  • Odpověz
autor
A hojky holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. led 2009 v 16:51  • Odpověz
Ahojky všem....tak jsem vás trochu dočetla......Petruš gratuluju k zasnoubemí a jak jsem koukala na beremku tak plánujete stejný termín jako jsme měli my v loňském roce..:slight_smile:))..tak ti přeju aby vám to vyšlo a všechno jste stihli..a že toho nemáte málo.....

strouži to byl krásný dárek o manžela..je vidět že tě má rád a star se o tebe:fearful:.a tak to má být..:slight_smile:

a jinak..co nového....pojďte séém.....:slight_smile:)
8. led 2009 v 15:35  • Odpověz
Ahojky semy a holky kde se flákate??? :grinning: :grinning:

semyku díky moc a to datum uvidíme zatím to nehrotíme možna to bude až příští rok na nic nespěcháme prvně dodělat barak a pak svatba a pokud vyjde mimisek dříve tak se nic neděje myslím si že to je pro nas proijoritnější než svatba tak to nehrotíme :slight_smile:

holky dneska jsem byla na pojištovně mam RBP a jsem bez dluhů a vše mam v pořadku to jsem hodně moc ráda,byla jsem uplně na trní jak jsem tam šla 8 let jsem tam nebyla tak jsem se trochu bála ale vše mam ted v pořadku jak adresu tak i příští tyden mi příjde kartička euro :grinning: holky ja mam ještě kartičku od 15 let co mi dali naši jak jsem sama už chodila k lékaři :grinning: a můj je na tom podobně tak jsem hned se poptala i na nějo přepsala si taky adresu a pošlou mu kartičku taky a ataky ma vše v pořádku tak jsem si oddechla a paní se smala že jsem byla takova vystrašena ale říkala jsem si že jsem se bála hodně ale můžu říct že jsem moc ráda že to tak dopadlo :wink:
8. led 2009 v 15:43  • Odpověz
peti tak to je dobře, že to máš v pořádku a bez dluhů...ale oni by se možná ozvaůi sami ne, kdyby jsi něco dlužila....

tak uvidíte jak vám to vyjde..pro mě to byl důležitý datrum, byli to zárovbeň i moje třicátiny, takže na něj fakt nikdy nezapomenu...:slight_smile:)))))
8. led 2009 v 15:46  • Odpověz
tak to je super že vám to taky vyšlo ja nic zatím neřeším nejsou na to peníze a všechno kolem a zatím nejsem tomu podána ale jakmile tomu příjde přiležitost se o svatbě bavit a bude finanční injekce jdem do toho :grinning:

jinak co ty a mimi je něco nového ja jsi na příští měsíc koupila ovu testy zítra mi příjdou tak jsem zvědavá mám je na další cyklus jesli mam vůbec ovuli :rolling_eyes: a při tom bude snažení a není už kurna možné :angry:
8. led 2009 v 15:56  • Odpověz
no mimi pořád nic..:frowning2:..dneska jsem to dostala...takže první měsíc po laparce se nepodařilo...po tomhle cyklu půjde manžel znovu na spermio a pak tam půjdeme (do gennetu) na kontrolu a konzultaci a asi pak už domluvíme IUI....
8. led 2009 v 16:00  • Odpověz
tak to přeji hodně štěstíčka :wink:

ted se na chvíli odmlčím jdu udělat z listového těsta šatečky masové a pak příjdu zpět ju?? :wink:
8. led 2009 v 16:05  • Odpověz
tak ju peti, tak ať se ti to povede...já tu budu do pěti...tak snad mě stihneš..kdyžtak až zítra...-)
8. led 2009 v 16:17  • Odpověz
tak hezký večer......možná to přeju jen sobě...... :frowning2: ..všechny už sem přestali chodit asi..... :confused:
8. led 2009 v 16:50  • Odpověz
semy ahojky ja sem chodím jak je tu někdo ale opravdu moralaka zde už není :frowning2: a nikdo sem moc nechodí :frowning2:

ŽENY KDE JSTE??? :grinning:
9. led 2009 v 09:37  • Odpověz
tadyyyyyyyyyyyyyyy
9. led 2009 v 09:43  • Odpověz
Marti néééé ty jsi tady jůůůůůůů ja mam radost :grinning: nová fotka hmmm šikula :wink:
9. led 2009 v 09:48  • Odpověz
Marti co nového v caru??už jste objednaní na IVF a kdy to proběhne??
9. led 2009 v 09:48  • Odpověz
Jinak jsem nasrana jako brigadír :angry: čekama na vyplatu jako na smilování chcem koupit krbová kamna a jsou ted ve slevě a chybí nam dodat do těch penízku trocha z moji vyplaty a maš rozum teprve dnes poslali prachy na učet tak budou zítra a obaváme se že už ty kamna které chcem nebudou bo je na ně sleva :frowning2:

a ted jsem si připoměla že musím za kominíkem pro radu :confused:
9. led 2009 v 09:51  • Odpověz
petule, jdem 21.1. na posledni konzultaci a budem se teda na unor objednavat....
co vy????
nazdar ženy :grinning: aaa martek vytáhla letní foto :grinning:

semy to mě mrzí že pořád nic, sakra holky už tady tu smůlu musí někdo prolomit :angry:

petro to je dobře že na pojišťovně to dopadlo dobře :dizzy_face:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.