• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
strouzi, cest! to vis, serou me mrazy :grinning:
9. led 2009 v 09:53  • Odpověz
strouzino, co ten graf?????????????????????? tyjoooooooooooooooooooooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. led 2009 v 09:55  • Odpověz
všimla jsem si, mrazy zaženeme letníma fotkama a basta :grinning:

jj grafuju, sice tomu prd rozumím ale měřím :grinning:
9. led 2009 v 10:03  • Odpověz
stroužku tak tam to dopadlo vyborně jak jsem tam šla šla jsem jak na poražku ale vše je v pořadku nic nedlužím a příští tyden dojdou nové kartičky a změnila jsem adresu a pani byla moc hodná tak jsem štasna :grinning:

jinak mě ty mrazy serou taky a mravně doufám že v unoru už bude teplo bo mě trefí :rolling_eyes:

Marti a ja nic snažíme se a příští měsíc jesli to nevyjde mam objednané ty ovu testy od té holky co mi doporučila stroužek a mají dojít každym dnem tak 12cyklus už to vyjde doufám koupila jsem si hned 10 na každy den 10 dní za sebou a doufám že to vyjde konečně nebo už není možné :frowning2:

JInak super v unoru budeš těhulka super to ti moc přeji Martinko
9. led 2009 v 10:03  • Odpověz
holky píska mi při praní tedy ždímani pračka asi jde do háje :frowning2:
9. led 2009 v 10:05  • Odpověz
petro všechny budem v únoru těhule neboj, ty, já, martek, semy atd. bude to vítěžný únor :dizzy_face: :dizzy_face:
9. led 2009 v 10:06  • Odpověz
stroužku zajimavý grafík hmm rozumím tomu jako ty :grinning:

holky mam tu pračku 7 let a ani jedno děcko v tom není vyprané a oprava bude stat majlant určitě bavila jsem se z pánem co opravuje pračky a říkal že jsi ji příjde poslechnout a řekne kolik bude stat oprava a jesli se to vyplatí :unamused:
9. led 2009 v 10:08  • Odpověz
to je fakt není možné aby tento měsíc to neprolomil ja bych si to tak moc přála aby to vyšlo všem co si to moc přejí jako my holky tady :frowning2: :wink:
9. led 2009 v 10:09  • Odpověz
holky za chvíli jsem zpět jdu za kominíkem a pak do obchodu a hned jsem zpět ju??
9. led 2009 v 10:09  • Odpověz
petro no my to máme podobně, akorát pračku máme jenom 3 roky ale denně v ní peru, někdy několik praček za den takže chudák to má odmakaný.snad rok, dva ještě vydrží ale jestli bude mimi tak myslím že jí odrovnám dřív
9. led 2009 v 10:10  • Odpověz
peti, dneska se vsechny spotrebice delaj tak, aby vydrzeli pet maximalne sedm roku :rolling_eyes:
9. led 2009 v 10:10  • Odpověz
jo a dvdčka max 2 roky. my už máme asi čtvrté za posledních pár let, a to kupujeme takové ty lepší , měli jsme sony, pak panasonic, teď zase sony a vždycky mám pocit že dojde záruční doba a dvdčko začne blbnout :rolling_eyes:
9. led 2009 v 10:16  • Odpověz
my dvd nemame....staci nam na to notebook :wink:
9. led 2009 v 10:20  • Odpověz
tak to my taky máme noťas ale pouštění filmů děláme jen na telce. obrazovka noťasu je pro mě totiž malá :dizzy_face:
9. led 2009 v 10:25  • Odpověz
tak jak jsem se bavila stím opravařem řekl že by to mohly být ložiska ale jinak že jsi ji poslechne a uvidíme co se dá dělat ale zatím pere OK a jen to ždímaní je hlučnější.řekla jsem mu jaky mam tip ardo s 1000 tu uzkou na 5kg ale stejnak asi to ma za sebou perem montérky a ty vždycky jsou jako jetel tak se ani nedivím a ja jinak peru 2x tydně bíle a barevné a montérky tak že 3X to stačí ja zase toho tolik nemam na praní :grinning:
9. led 2009 v 10:47  • Odpověz
no my máme indesit s vrchním plněním. bohuzel máme jí hned vedle vany a už začíná reznout v některých místech jak tam občas cákne nějaká voda. jinak ale peru bílé denně, hodně nosím světlé barvy + ručníky a utěrky ty dávám denně čisté, no a pak buď pračku s tmavým (ryfle, trička) a nebo pračku červené nebo zelené.
9. led 2009 v 10:53  • Odpověz
srtoužku tak to jsi důkladna :slight_smile: ja jsem jina sice měním utěrky každou chvíli ale ručníky co tři dny ale vše mi vyjde na pátek sobotu max 4 pračky za tyden pokud budou dítka tak to bude už často i každy den jedna pračka ale ta energie není zadarmo a i když budem mít pak ten tarif 20h nočního proudu stějnak se budu snažit šetřit jak ted.Nemám pak ráda ty faktury že musíme dopacet ted nam vraceli za elektriku 800kč a to máme 450kč měsíčně inkaso takto jsme ušetřili dost a nemáme stolní počítač a jen notebook tak to taky hodně ušetří penízku.

Ja s horním nikdy nechtěla jsou snima jen problémy hlavně zkrz budben každy mě od toho odrazoval tak jsem šla na boční plnění a jsem spokojena ale to je ted už jen o těch spotřebičích jak dobře jsou vyrobeny a životnost
9. led 2009 v 11:05  • Odpověz
jinak dvd máme v podobě domacího kina máme ho už druhy rok a jsem spokojeni a nebo 3 ted mam v tom chaoz a sežere všechny vypalované filny i 5 filmu na 1dvd máme panasonic z internetu koupeny tedy z internetového obchodu a jsme spokojeni prozatím a televizi máme už co jsme spolu 8 let a taky panasonic sice 51cm ale holky funguje do ted ale do domečku už pujde koupit nova TV LCD ale taky panasonic jsme stou značkou spokojeni :slight_smile: Peta ma věž tu velkou z kazetakem a cd a radio a holky ma snad 12 roků a holky pořad funguje a poslouchám na ni do ted cd a radio kazety už bohužel nemám :grinning:
9. led 2009 v 11:10  • Odpověz
jj na praní jsem já ďas. :grinning: peru furt a neustále, neznám větší rozkoš než si koupit pořádnou zásobu pracího prášku a k tomu fakt vonící aviváž , vyprat to a pak chodit čuchat jak to provoní celý byt. :sweat_smile: jinak my elektriku předtím roky doplácely tak kolem těch 800-1000 kč ale letos přišlo vyučto a najednou doplatek skoro 3 tis. a přitom zálohy jsme měli zvýšené a o tolik víc jsme nesvítili ani neprali. jediný na co jsem přišla že to může být tou novou telkou, taky máme LCDčko a víc asi sedíme u počítače , fakt nevím ale dostalo mě to. nejhorší že ti hajzlové to poštou 1. prosince a do 10 dnů zaplať, k tomu před vánocema no masakr. když mají posílat přeplatek to nespěchají. teď čekám vyučto za topení a vodu, to bude taky mazec asi. :frowning2: jinak to dvdčko máme taky jako domácí kino akorát mě sere že je stříbrný páč předtím jsme měli všecko stříbrný vč. telky a teď máme telku černou páč stříbrných lcdček je méně a jsou dražší a skoro v akcích nebývají, takže máme po x letech zase telku černou akorát to blbý dvdčko je stříbrný, tak to neladí no. :rolling_eyes:
9. led 2009 v 11:16  • Odpověz
ty bláho píše mi kettinka, čekají kluka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: přitom jim pořád tvrdili že holku, tak chudák kočár nakopený , růžový hadříky... a on je to nakonec kluk. no já jí to říkala, počítala jsem to na čínském kalendáři, ten prostě nelže. já jsem lepší jak ultrazvuk :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. led 2009 v 11:18  • Odpověz
to je užasné ale stím kluka to je super i když jak říkaš vše růžové :frowning2: :slight_smile: ale to se da ještě rychle prodat nebo vyměnit v obchodě na pohodu :slight_smile:

ale taky věřím na ten činskej horoskop :slight_smile:
9. led 2009 v 11:36  • Odpověz
no já na něho věřím hodně, fakt mi to hodně moc vychází, už jsem to počítala asi 30 lidem a spletla jsem se snad jen v 5 případech a to je dost dobrá statistika podle mě
9. led 2009 v 11:56  • Odpověz
ja to zkoušela na kamaradkach a některým to vyšlo a něterym ne
9. led 2009 ve 12:11  • Odpověz
a počítala si to tak jak já? hodně lidí to počítá blbě. já to počítám tam že vemu věk matky v době početí ovšem dokončený, např. já mám narozky 22. dubna no a tak počítám že když bych teď otěhu a ovulka byla až po tom 22. v měsíci tak jsem byla stará rok + 8 měsíců, kdybych ale otěhu dřív než 22. prosince tak vemu jsem byla stará rok a 7 měsíců
9. led 2009 ve 12:14  • Odpověz
holky dívam se na MONKA ten blazen co ma rad čistotu :grinning: holky miluji ten serial :grinning:
9. led 2009 ve 12:20  • Odpověz
Ahoj ženy,jdu vás pozdravit,dlouho jsem tu nebyla.. ted jsem relativnvě dočetla pár stran...

přeju vám (nám) všem ten vítězný únor.... :wink:
9. led 2009 ve 12:22  • Odpověz
já se taky koukám na monka :grinning: :grinning: :grinning:

kuali ahojky jak se máš a co snaženíčko?? kdy čekáš mršku??
9. led 2009 ve 12:27  • Odpověz
taky koukám na toho blázna :slight_smile: toho bych doma nestrpěla ani minutůůůů :grinning:

Tenhle cyklus to určo nedopadne,zase jsem marodila se zánětem,tak že jsme se ani moc snažit nemohli ... prostě bííída... navíc mám po Agolutinu,tak že mrcha přijde každoou chvílí...
9. led 2009 ve 12:31  • Odpověz
aha no to je škoda, já čekám mrchu až za týden , ale ruka mě svrbí na testování už teď, no ale vydžím to :dizzy_face:
9. led 2009 ve 12:35  • Odpověz
mam ještě prádlo v pračce ted jsem si dala péct kuřecí platky na bramborách ńovinka co dům dal do zapekací misky :slight_smile: hollky vyplata bude až zítra a do zítra nam budou držet krbova kachlová kamna holky jesli nebude zítra vyplata tak v 18h nam ho prodají jsou tam poslední 3 a holky je o to vely zajem je to slevněné o 40% :confused:
9. led 2009 ve 12:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.