• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
no já taky chci zrovna dát maso do trouby, mám vepřový jen tak nějak to nechám upéct a k tomu brambory, co jsem doma tak celkem i vařím ale už mi dochází nápady
9. led 2009 ve 12:37  • Odpověz
Strouži, já bych nevydržela :grinning: já bych testovala... :grinning: seš dobrá,estli vydržíš :grinning:

Petra, no jestli ti posílají výplatu na účet,tak o víkendu platby nechodí..jestli ti to tedy nedají na ruku... :unamused:
9. led 2009 ve 12:41  • Odpověz
Strouži, mě když dojde inspirace,tak hledám na labuzniktečkacom.... :wink:
9. led 2009 ve 12:42  • Odpověz
kualaliku tak oni to poslali dnes ranno ověřena informace od kamošky co se mnou pracuje ve stejné fabrice jen je v kancelaři a dobrá kamoška s učetníma a pokud to poslali dnes ranno zítra ranno to mám na učtě doufám ale většinou to tak je
9. led 2009 ve 12:44  • Odpověz
i v sobotu ti to chodí?
9. led 2009 ve 12:47  • Odpověz
jj pokud to ale pošlou dnes ranno což poslali a ono to příjde třebas v noci a ranno to mam na učtě :slight_smile: ale opravdu to musí poslat hned ránno jak jsem napsala mam stejnou banku jako fabrika tak proto jinak kdybych měla spořitelnu tak mam až v ponaděli,ale doufám že bude zítra jak jsem napsala jde mi ted o kachlova kamna do domečku a nechci si pujčovat zbytečně 3000kč na dva dny

holky začla sama doma taky na tom pořadu ulitavam :grinning:
9. led 2009 ve 12:50  • Odpověz
a kubelková je zase těhu tak 20tt ta se tak má jak ja ji zavidím :frowning2:
9. led 2009 ve 12:52  • Odpověz
Petra,tak to přeju,aby to fakt došlo.. protože kachláky jsou fantastický... :wink:
9. led 2009 ve 12:57  • Odpověz
Sama doma - moje téma ateroskleróza - věc,kterou jsem podědila po své mamince.. výborná záležitost :grinning: nesmím nic tučnýho (jako že to nejím ani tak),nic smaženýho,... a já tak ráda smažáka :grinning: :grinning: :grinning:
9. led 2009 ve 13:00  • Odpověz
ježiši tak to je blbá nemoc a nevylečitelná??? :frowning2:
9. led 2009 ve 13:02  • Odpověz
cau holky, martek si poridil iPhone, tak budu cely vikend bojovat...... :sunglasses: :grinning:
9. led 2009 ve 13:02  • Odpověz
Dneska jsem si holky chtěla koupit to cvičení pro začatečníky na dvd ale málo penízku tak doufám že to ještě někde koupím bo bych rada začla pořadně cvičit a jak jsem se dívala na ukazky bylo to hlavně posilování na pohodu břicha a zadečku :frowning2:
9. led 2009 ve 13:03  • Odpověz
ty se máš :grinning: zavidím ti to ja chci taky ale spíše jak jsem tu psala si přeji mít vyplatu na učtě a zítra kachlová kamna na domečku :frowning2:
9. led 2009 ve 13:05  • Odpověz
Martek, iPhone :grinning: :grinning: :grinning: budeš si nacvičovat roztahováááááání prstíků... od sebe.. k sobě... :grinning: :grinning: :grinning:

Petra, je to bohužel dědičné a neléčitelné.. jen dodržování zdravé životosprávy.. a já teda zrovna ji nedodržuju :grinning: :grinning: samej vepř :grinning: :grinning:
9. led 2009 ve 13:13  • Odpověz
kuks. jooooooooooooooooooooooooooooo :grinning:
9. led 2009 ve 13:15  • Odpověz
martek, tak pořádně roztahuj roztahuj :grinning: :grinning: :grinning:
9. led 2009 ve 13:16  • Odpověz
aha tak to jo ale aspon trochu ji dodržuješ že?? :wink: u doktorů ano pane doktore to všechno dělam nechaváš se chválit a za rohem hambač co :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ne to je jen sranda ale vepřové maso je vepřové maso mam ho raději než hovězí ale vede u mě kuřecí prsa ale i stehínka jsou dobrá když jsou dobře udělané :stuck_out_tongue_closed_eyes: a taky bych si měla udělat harmonogram zdravé vyživy :unamused: at trochu zhubnu aspon pár kilo za 14 dnů co jsem doma tedy už pomali 3 tydny tak opět vaha jde nahodu spuchla jsem no hrůza pohledět,jak jse dívam na sama doma ty ženské aspon vypadají jako maminky ale ja jsem pořad jako puberták jebaky na hubě no hrůza pohledět :unamused: :frowning2:
9. led 2009 ve 13:27  • Odpověz
holky dneska jsem byla byla jen v obchodě venku kosa můj dneska děla od ranna venku a dělají v mrazech a ranno měli -19 masakr že?no ještě že jsem doma,ale to jsem nechtěla byla jsem v tom obchodě a než jsem došla domů slzeli mi oči z toho sněhu jak jse v něm odraží slunce musím pořad asi nosit bryle bo to je hruza ještě ted mě oči bolí a nevím z čeho :frowning2:
9. led 2009 ve 13:30  • Odpověz
hm,jako dávám si denně plno zeleniny a ovoce,jenže k obědu si dám ten řízek,smažák.. ale snažím se to zase třeba vykompenzovat něčím zdravím druhý den.. doktora a krevní testy nejde obelhat :grinning: dokouš koukne do papírů,začne kroutit hlavou a já na to: když to nejde vydržet pane doktore :grinning: :grinning: :grinning:

já mám ted ksicht taky jak parkoviště pro komáry.. jebáky.. potřebovala bych dát dolů tak 5kg,abych se cítila fakt v poho.. ale hold mi je těch 65kg asi souzených... :frowning2:
9. led 2009 ve 13:31  • Odpověz
tak to ja mam 70-72kg kdybych měla těch 65 tak si vyskám ale schu to zkusit tím cvičením ale jelikoš jsem taková socka tak dvd si možna koupím někde zítra :slight_smile:
9. led 2009 ve 13:34  • Odpověz
autor
Ahojky koukám, že se tu bavíte o vázeno já mám teďka tak kolem těch kilo jako Pěťa, ale předtřema měsícama jak jsem byla dlouhodobě a neschopence tak jsme měla váhu i u 80 kilo :unamused: Potřebuji ještě deset tak uvidíme :wink: Ale to jídlo je prostě mrcha :unamused: :unamused: A cvičení mi kadždej den taky nevýjde :unamused: Dvd mám doma hodně, ale nějakse k nim nemůžu dopracovat :wink:
10. led 2009 v 00:51  • Odpověz
čauky ženy kde jste zase???????????????????????????????????????????to není možné :grinning: :angry: no měly bychom se nad sebou zamyslet a povyně jednou denně napsat aspon co je sváma a co je nového bo jsme se nějak vytratili holky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!halooooooooo jde jste????? :frowning2:

JInak ja dneska poprvé v práci a šlo to docela to uteklo a stihla jsem i normu to jsme měla strach že to nedám že bduu pomalá ale jo ještě to dávám.Jinak prí se u nas má propustit 100lidí jako dělníků tak jsem zvědavá holky drště mi palečky co nejvíce můžete bo není možné abych měla takovou smůlu :frowning2:

JInak dneska koupené DVD cvičení co bylo v novinách a kyselina listová opět na dva měsíce :wink: a těhu čaj piju poctivě a mátový a vitamín C a koupené ovu testy na příští měsíc :slight_smile: tak holky jsem vybavena na boj tak co jak vy???
12. led 2009 v 17:20  • Odpověz
Ahojky holky...
...tak jsem nakonec zůstala doma na nemocenské..byla jsem včera u doktorky a dala mě antibiotika na zánět močových cest........v pátek jdu dát moč na rozbor a v úterý na kontrolu, a kdyby tam něco bylo, tak bych musela na urologii.....tak mě držte pěstí, abych to měla v pořádku......protože jajk říkala doktroka, jestli tam je zánět tak těhu by se stejně neudrželo....ale pokud už to pak bude dobrý po tom týdnu tak se můžeme hned snažit....:slight_smile:))..

peti tak to jseš dobrá že budeš cvičit doma podle dvd..to já bych se k tomu nedokopala... :grinning: :grinning: ..už aby bylo jaro a začali jsme chodit na výlety ...čerstvý vzduch, aspoň nějaký pohyb..... :dizzy_face:
13. led 2009 ve 14:32  • Odpověz
ahojky holky tak dneska byl pro mě srašny den v práci dozvěděla jsem se asi na konci měsíce dostanu vypověď končí mi smlouva jsem na prašky nic se nedaří jak mimi tak ani prace se nedaří bože přeci to nikdy neskončí aby jsem už měli klid??Jsi už jen přeji jedno at MS nedojde a na testu se objevili dve čarky ajsem zachraněna a už se uklidním a mam klid na duši :frowning2:

semíku tak ja nevím jesli se ke cvičení dostanu to nevím ale něco pr sebe dělat musím :grinning: nebo zachvíli budu kulata jako borůvka :grinning:
13. led 2009 v 15:42  • Odpověz
pati tak to je mě moc líto s tou prací...teď by ti opravdu // dost pomohli..by tě nemohli vYhodit.....a hlavně už by jsivěděla, že budeš mít klid......
13. led 2009 v 16:03  • Odpověz
přešně tak byla bych štasná budoucí mamina a konečně by se mi splnilo to co jsi tak moc přejí mimisko konečně :frowning2:
13. led 2009 v 16:41  • Odpověz
a ještě ktomu na mě něco leze piju čajíky to je sté zatracené zimy :angry: doufám že nebudu nemocná to nemam ráda ale musím se obrnít vitamíny a nemocenskou by byla sebevražda jít :frowning2:
13. led 2009 v 16:43  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak já hlasím , že mi skončila asi předposlední mrcha a poté příští se snad už budeme moc začít snažit :wink:
17. led 2009 ve 14:57  • Odpověz
ahoj Misi..to je super..:slight_smile:)

no my máme boužel teď malou pauzu, jelikož se stále léčím se zánětem močových cest, po týdnu léčení antibiotikama žádné zlepšení..spíš naopak...větší a častější bolesti..zítra jdu na kontrolu, tak uvidm co dál..
19. led 2009 v 11:30  • Odpověz
ahoj semy to mě mrzí, pořád nějaký jobovky co? :rolling_eyes: brzo se uzdrav a hupky do snažení. myslíš že to může být po té laparce?? no já taky čekám co se zase stane že mi zkazí snažení, u nás první měsíc nevyšel tak trošku jsem smutná byla ale snad se podaří aspoň do jara, bojím se moc dubna jak bude termín porodu to se fakt asi zblázním.

misi no super, neboj uteče to , přijde i ta poslední mrcha a pak budeš taky snažilka a brzo i těhulka.
19. led 2009 v 11:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.