• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
autor
Už jsme tě možná našla :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2009 v 11:04  • Odpověz
Misi,zrovna před chvílí jsem si tam vylejvala srdce se svým problémem :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2009 v 11:06  • Odpověz
ty chodis na konikarky?????? ze bych zase taky zasla? :grinning:
6. únor 2009 v 11:07  • Odpověz
martek, jsem vznesla dotaz ohledně TH versus Utrogestan :grinning:
6. únor 2009 v 11:09  • Odpověz
jaky TH?????? myslis HCG :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2009 v 11:14  • Odpověz
jsem debil.. chtěla jsem napsat TT (těhu test) :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2009 v 11:28  • Odpověz
6. únor 2009 v 11:29  • Odpověz
jéééé čau kočky. Martek, slíbila jsi více info a nic :angry:
6. únor 2009 v 11:30  • Odpověz
autor
Ahojky Týnko, tebe jsem už taky dlouho neviděla?
6. únor 2009 v 11:31  • Odpověz
noooo bo už nechodím na Brnoooooo, Vy tam vždycky strašně moc nakecáte a to mě fakt neba dočítat :sweat_smile:
6. únor 2009 v 11:34  • Odpověz
rinti, info pisu vsude :wink:
tak jeste jednou, vcera bylo pet hrdinu, dneska tri makaj na plny koule a dva se flakaj....v pondeli bude transfer, tak snad aspon jeden vydrzi :wink:
6. únor 2009 v 11:35  • Odpověz
autor
Nemusíš dočítat :grinning: :grinning:
6. únor 2009 v 11:37  • Odpověz
miši no jasně, ale spíš pokecám s partou, která aktuálně řeší, to co je pro mě důležité, na takovej ten lidovej pokec si raději zajdu někam na kávičku :wink:
6. únor 2009 v 11:45  • Odpověz
autor
Aha, tak to jo :slight_smile:
6. únor 2009 v 11:47  • Odpověz
autor
A co jinak tedy u tebe nového?
6. únor 2009 v 11:48  • Odpověz
měřím BT, proto kecám hlavně s grafičkama, Jsem 4 MS po revizi a čekáme na výsledky z genetiky a taky endokrinoložka mi ještě nechala odebrat prolaktin, testosteron a milion dalších látek, které by mohly objasnit příčinu. Mě teda už dávno žádná příčina nezajíma, chci jen, aby se to prostě do třetice povedlo. Přemýšlím, že bych v březnu nebo dubna skákla zase na folišku a pokud bude dobrá, tak si nechala píchnout zase nějaký ten Pregnyl, nebo zkusila zatlačit na mudra, jestli bychom nemohli nastimulovat vaječníky k vyšší produkci
6. únor 2009 v 11:58  • Odpověz
autor
A tedy se nesnažíte?
6. únor 2009 ve 12:02  • Odpověz
autor
U mě nic nového, my se ještě nesnažíme myslela jsem , že tenhle měsíc by jsme mohli, ale nějak k tomu nic zatím nenasvědčuje , pořád litám jen po doktorech zatím nikde nic :unamused:
6. únor 2009 ve 12:03  • Odpověz
no milujeme se bez ochrany, to ale snažení podle mě není :unamused: co myslíš tím, že tomu nijak nic nenasvědčuje, jako že chybí ty výsledky, k tomu, aby ste do toho mohli prásknout?
6. únor 2009 ve 12:24  • Odpověz
autor
No ještě jdu a nějaký vyšetření skr tu moji hlavu a to musím jít zase na ozaření takže se snažit nesmíme a výsledky zatím z minulích vyšetření nic neukázali.
6. únor 2009 ve 12:30  • Odpověz
hmmm, tak to naštve, vyšetření poprděný, už mě to taky neba se porád někde objednávat a všude dávat krev a čekat hodiny v čekárnách :angry: a neustále poslouchat poučky, jak na to hlavně nemám myslet :unamused:
6. únor 2009 ve 12:51  • Odpověz
autor
No mě už to taky nebaví :unamused:
6. únor 2009 v 15:03  • Odpověz
čauky ženy tak co nového??

Marti hodně štěstíčka at ti ET vyjde na poprvé moc ti to přeji :slight_smile: :frowning2:

Jinak holky ovu testy se snaží ale včera jsem se trochu opila tak je zase po snažení asi no uvidíme udělam si dneska ještě test a uvidíme jesli se čarka ukáže.

Jinak jsem bez PC je v Praglu na opravě a z firmy od Peti tam nikdo nejede tak jsem rada že jsem se dostala k PC aspon ted tak hned jak bude doma PC tak se připojím a dočtu vás slibuji tak se mějte a hodně štěstíčka všem pá,pá
8. únor 2009 ve 13:11  • Odpověz
autor
Ahojky PěTi, :slight_smile: Trochu alkoholu ještě nikomu neublížilo :wink:
8. únor 2009 ve 13:46  • Odpověz
čau holky, jsem teď v jedné diskuzi narazila na katwind a je v 11tt :confused: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. únor 2009 ve 21:32  • Odpověz
Jj, katulik je tehule!!!!!! :dizzy_face:
8. únor 2009 ve 21:37  • Odpověz
a kdo další ze starý party???
8. únor 2009 ve 21:54  • Odpověz
Ja zitra :grinning:
8. únor 2009 ve 21:56  • Odpověz
autor
Jo Káťa je těhule to vím, ale o nikom dalším už ne :slight_smile: Martek tak zítra jo :wink:
8. únor 2009 ve 22:20  • Odpověz
autor
Já už bych měla spát ráno brzo stavám, ale začinají mě pracovat nervíky. Jdu zítra opět na vyšetření magnetickou rezonancí a i když vím , že to nebolí tak z toho vyšetření mám strach jelikož je to hodně psychicky naroční ležet v uzavřeném tunelu kde vám pořád hulakají divný zvuky strašně nahlas :unamused:
8. únor 2009 ve 22:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.