• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
ahoj holky, hledám chrobíka

chrobi bobe blbně mi ip, něco napíšu a začne mi svítit že jsem nenapsala text, takže napíšu až odpoledne ju, jo a ty prachy pošlu asi taky až odpoledne, spořka mě sere od rána hlásí internetbaking odstávku :rolling_eyes:

martek držím palečky :dizzy_face:

jj o katvwind vím už od začátku, myslím od jejího 6 tt :grinning: ale vydržela jsem to nevykecat :grinning:

misi taky držím palečky na rezonanci, já bych tam asi umřela, nesnáším uzavřené prostory :confounded:
9. únor 2009 v 11:14  • Odpověz
čauec :slight_smile:

jasně pošli to až to pojede no problem :slight_smile:
9. únor 2009 v 11:25  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky holky..Maeti taky budu držet pěstí aby se to podařilo:slight_smile:))

U mě malá změna..léčila jsem s ena zánět a nakonec vyšel kámen...(z ledvin asi)..byl to hnus....ale je venku..má 4x5 mm......
tak jdu za týden v ůterý na kontorlu k uroligovi, ale asi už pak půjdu do práce, teď ještě všechno bolí od toho jak to procházelo....tak si týden ještě užiju doma apak do práce..ale hlavně se konečně zase budeme moc snažit....a ještě jdu do jednoho centra kde dělají detoxikaci dle p. Jonáše. Dost jsem o tom už četla. Takže se nechám pročistit se zaměřením na gynekologické problémy a třeba nám to pomůže k otěhu..:slight_smile:)
9. únor 2009 ve 12:14  • Odpověz
autor
Ahojky , tak já mám po vyšetření a azse týden čekat na výsledky.
9. únor 2009 v 18:03  • Odpověz
autor
Semy napiš víc o té detoxikaci :wink:
9. únor 2009 v 18:04  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak už mám po vyšetření a zase týden čekat na výsledky, ale napíšu vám dnešní příhodu co i na mích labylních nervech moc nepřidalo.

Tak si sedím v čekárně celá se klepu , počitám minutu pominutě kdy mě vezmou na řadu a na jednou jim vypl proud. No tak si řikám, je to nemocnice nastoupí generátory, ale ono nic. Sestřičky a doktoři tam začly lítat, že májí rozdělané vyšetření a že tedy nepamatují , že se tohle ještě nestalo, že vždy nastoupil generátor. Tak si řikám a mám po vyšetření. No asi po 15 min se jim to rozjelo, ale jakejsi chlápek v čekárně se nemohl zbavit potřeby vše komentovat a začal, týjo být v tom tunelu když vypnou ten produ a chudáci pacoši co jsou na přistrojích atd.... No takže já tam pak seděla celou dobu než mě zavolali a strachovala se ať znovu ten proud nevypnou jak by mě z toho tunelu dostávaly když jsme tam tam natěsno :unamused:
9. únor 2009 v 18:55  • Odpověz
ahoj misičko...tak hlavně že jsi to přežila..:slight_smile:...a výslůdky snad budou dobrý....:slight_smile:
9. únor 2009 v 19:26  • Odpověz
autor
No přežila, ale moje nervy měly na mále :grinning: :grinning:
9. únor 2009 ve 20:49  • Odpověz
Tak tady si můžeš dost přečíst o tý detoxikaci:

http://www.joalis.cz/detoxikacni_medicina.html

Je to dost zajímavý...:slight_smile:..jsem zvědavá jaký to bude mít účinky..:slight_smile:
10. únor 2009 v 11:56  • Odpověz
autor
No zní to fakt zajímavě a i v Brně se tím zabejvají což s¨je super.A kdy jdeš na to pročištění?napiš jaké to bylo a já bych zašla taky :wink:
10. únor 2009 ve 12:01  • Odpověz
jo určitě pak napíšu...v úterý tam zajdu. To centrum je u nás na poliklinice hned vedle urologie, takže půjdu na kontrolu a pak hned tam...tak pak napíšu co a jak..:slight_smile:
10. únor 2009 ve 12:15  • Odpověz
autor
Tak fajn budu očekávat info :wink:
10. únor 2009 ve 12:34  • Odpověz
Ahojky holky jak je konečně mám doma PC a už se dívám co je nového opět tiše zavidím těhulkám jak jsem se dívala na fotečky že to včera zjistili a ja opět tiše jen zavidím jinak hodím pak naskenované ovulační testy a jsem rada že ovulka je 15-16 den cyklu tak aspon vím že funguji normálně aji MS přišla po 28dc po půl roce zazrak no ted už jen čekam bud na menzes nebo na dítko a co myslíte že přijde????????

JInak potkávam opět samé těhulky a tichouce jim zavidím že maji klid doma a že nepropadají depresím a panice v práci že je propustí holky už mě to nebaví všechno :frowning2:

JInak Valetyn holky dali jsme sexík odpoledne ale i večer to bylo po dlouhé době 2x za den :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale bylo to super a kytička byla taky a bonboněra.Kytičku taky vyfotím krásná jen´dna růžička žluto červená.

Holky jaky byl Váš Valetyn :slight_smile: :wink:
15. únor 2009 v 10:32  • Odpověz
A co dneska děláte na oběd???

U nás jsou kýta na žampionech s opekanýma bramborama v troubě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2009 v 10:44  • Odpověz
Ahojky pet jak se mas???
15. únor 2009 v 10:52  • Odpověz
Ady ahojky no mam se jak jsem napsala pod psa ale dá se to vydržet :slight_smile: a ty??
15. únor 2009 v 11:01  • Odpověz
jak to ze pod psa?? no ja jednou sem nahore a pak dole a ted zrovna na hore.
15. únor 2009 v 11:04  • Odpověz
pet a jak pokracujete z domeckem?? Kdy se budete stehovat??
15. únor 2009 v 11:16  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak u nás byl valentýn v poklidu. Jeli jsme na obídek , pak se stavily n a kafíčko a zákusek na koupit a večer jsme si otevřeli flašku :grinning:
15. únor 2009 v 11:17  • Odpověz
misi je ahojky ja ho neslvila,ale byli jsme na obede a musim rict ze mam z toho jidla strevni problemi jsem porad na zachode.
15. únor 2009 v 11:19  • Odpověz
ja jsem dole v práci je to na draka jesi jsi četla co jsem napsala poprvé tak v březnu mi končí zase smlouva tak zase budu ve stresu a nejvíce by mi pomohlo těhu ale jak jsem už napsala ja nemam to štěstí být matkou jako ostatní tady co maji štěstíško a čekají ditko to by mi hodně pomohlo a byla bych konečně štasná a spokojená a anic víc jako porodit zdravoučké miminečko si už přát nebudu to vše příjde pak samo jen to dítko jediné mé velké přání :frowning2:
15. únor 2009 v 11:19  • Odpověz
pet a jak dlouho se snazite??? a co tvuj gynekolog?? No tak to ma ted hodne lidi s tou smlouvou a praci no.
15. únor 2009 v 11:22  • Odpověz
autor
Peťi a už to nějak řešíte v nějakém centru?
15. únor 2009 v 11:23  • Odpověz
misi moje rec. No a jak jsi dopadla na vysetreni???
15. únor 2009 v 11:24  • Odpověz
15. únor 2009 v 11:26  • Odpověz
misi jak vy se snazenim???
15. únor 2009 v 11:27  • Odpověz
autor
No mě včera skončila mrcha tak asi tomu necháme volný průběh :slight_smile:
15. únor 2009 v 11:28  • Odpověz
misi to je nejlepsi ja uz to taky neresim nemam nato.
15. únor 2009 v 11:29  • Odpověz
Miško čauky ted na centrum není čas bo domek se dostavuje možna jak se přestěhujem tak centrum příjde na řadu ale do té doby budete trpět mé blbé hysterycké kecy že nejsem pořad těhu přežijete to???jste jedinné komu to můžu takhle říct a postěžovat si :frowning2:

Gyndař to se mnou bude řešit až v červnu,a snažíme se od roku 07 leden pak byla od září do února 08 a v dubnu samovolny potrat bez revize a od té doby nic prostě nic jen MS na hov.. a ted jeden m ěsíc konečně přišla přesně aspon něco :frowning2:

Miško co jinak vy jak jste daleko??
15. únor 2009 v 11:30  • Odpověz
autor
Jo přežijeme :grinning: :grinning:
15. únor 2009 v 11:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.