• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
Holky vy mi mluvíte z duše, taky teď řeším otázku jak zaplnit svůj život, když neni dítě.
Péťo v CARu zatím nejsme, mám po té operaci a dostala jsem Clostilbegyt na podporu ovulace. Zjistila jsem tady na koníkovi, že ovulační testy na mě nefungujou, pořád ukazují čárku :unamused: tak jsem z toho taková trošku otrávená :rolling_eyes:
15. únor 2009 ve 12:13  • Odpověz
Míšo a jak jsi cvičila?
15. únor 2009 ve 12:45  • Odpověz
autor
Tak obídek se dělá v troubě tak mám zase chcilku na koníkováňí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2009 ve 13:13  • Odpověz
autor
Romy jednou týdně chodím na cvičení něco podobné józe a jinak jsme si pořídlia domů orbitrek a každý den se snažím půl hoďky na něm jet a pak nějaké cviky na břicho :wink: Daly jsme se do toho z kámoškou a jak se řiká ve dvou se to líp táhne :wink:
15. únor 2009 ve 13:14  • Odpověz
tak to tě Miško obdivuji cvičení taky se do toho dám ale ještě nevím kdy ale brzy at aspon na léto vypadám jako neobézní češka :grinning:

Spagy tak na mě ted zabrali měla jsem čarky jak měly být jen jsem propásla 15DC bo jsem jela s mojim na pohotovost bo spadl a mam upony na rameni nějaké špatné ale nic važného jen se musí hlídat.Clostalbelgit jsem měla taky 3 měsíce a pichali mi pregnil ale stejnak nic ani tuk po těhu.
15. únor 2009 ve 13:30  • Odpověz
autor
Nejhorší jsou první týdny, ale když je překonáš cvičení tě chytne a máš ho jako drogu . Pak jsme někdy i naštvaná, že nemám čas a že jsme necvičila :wink:
15. únor 2009 ve 13:34  • Odpověz
holky chtěla jsem vám oskenovat testy ovu ale nejdou tam vůbec vidět ty druhé čarky tak nic a vyfotit mi to nejde to je škoda :frowning2: chtěla jsem vám ukazat tu čarku 16DC byla stejna jako ta kontrolní :slight_smile: to byla moje nej čarka prozatím.

Byla neděle a ja si odpoledne udělala test položila jsem ho na stul a pak byl sexík a pak jsem se až po hodině podívala na test a byla tam vidět krásně druha čarka holky mě vam tak svitla naděje ale malinka že by to ted mohlo vyjít kéééééžžžžž by jak moc si to přeji no uvidíme v pátek,ale ve středu jdu na gyndu bo musím donest papír infekční doktorce že nemam chlamidie tak chci poprosit doktora at mi ty testy opět uděla před 3 lety jsme chlamidie neměla tak doufám že nebudu je mít ted.Tak mi držte palce a doufám že mě i vyšetří a mohla by tam být mala budblinka jako že jsem těhu :slight_smile:
15. únor 2009 ve 14:03  • Odpověz
jo holky a mam asi nachlazeny močak chodím už tyden furt na malou ale čůram hodně a nebolí mě a nepálí při čuraní jen chodím jako amina a od pondělka mě bolelo podbřišek a od včera už nebolí vůbec jen ten močak pořad chodím čurat a ted po obědě a během půl hodiny jsem byla 3x asi mam dobré ledviny :grinning:
15. únor 2009 ve 14:11  • Odpověz
autor
Huž jsme zase tady, mám uklizeno, uvařeno a jdu jen relaxovat a chytat sílu na zitřejší práci :unamused:
15. únor 2009 v 18:07  • Odpověz
autor
Na močák jsou dobré brusinky :wink:
15. únor 2009 v 18:08  • Odpověz
jj jsou ale spíše mě bolí podbřišek a na malou chodím hodně často a čůrám dlouho a hodně ne po troškách :slight_smile:
15. únor 2009 v 19:34  • Odpověz
autor
A může to být těhu?
15. únor 2009 v 19:35  • Odpověz
MS mam dostat až v pátek kéž by ale bojím se dělat si test a nebo otravovat DR :frowning2: nevím kéžž by
15. únor 2009 ve 20:03  • Odpověz
autor
No tak do pátku není tak daleko tak bych počkala :wink:
15. únor 2009 ve 20:04  • Odpověz
bry vecer :wink:
15. únor 2009 ve 20:09  • Odpověz
autor
Ahojky jak je?
15. únor 2009 ve 20:15  • Odpověz
hrozne, ale musim to vydrzet :wink:
15. únor 2009 ve 20:17  • Odpověz
bry večer Martinko to je dost že ses ukazala :slight_smile: tak co nějaké těhu příznaky??

ja počkam a doufám že se dočkam test si dělat nebudu kašlu na to a bolí mě zase ty kříže no nevím nevím ale vím že ovulace je :slight_smile:
15. únor 2009 ve 20:19  • Odpověz
autor
A už jsi teda těhu nebo ještě čekáš_?
15. únor 2009 ve 20:20  • Odpověz
no do kdy Marti do toho 20.2 to jdeš na krev??
15. únor 2009 ve 20:22  • Odpověz
tehu jsem, ale neprokazatelne :slight_smile:
proste mam v sobe embryjko a cekam, jestli se uchyti. :wink: v patek jdu na krev, tak uvidim

cau petule, tehu priznaky mam vsechny, ale vetsina je z Utrose, kterej do sebe trikrat denne rvu
15. únor 2009 ve 20:23  • Odpověz
tak se drž máš nemocenskou???doufám že jsi v klidu!!!hlavně at aspon tobě už to vyjde ja taky čekam na pátek jesli mrcha dojde na čas nebo nedojde vůbec :slight_smile:
15. únor 2009 ve 20:26  • Odpověz
autor
No tak ať to dobře dopadne tá krev v pátek :wink:
15. únor 2009 ve 20:26  • Odpověz
nemocenskou nemam, ale pracuju tedka z domova

me ma mrcha prijit ve ctvrtek, tak kdovi jestli na krv vubec pojedu :-/
15. únor 2009 ve 20:31  • Odpověz
autor
Ale když už drží tak dlouho tak těch pár dnů už vydží taky :wink:
15. únor 2009 ve 20:34  • Odpověz
Martas nestresuj jsi těhu tak neboj :wink:
15. únor 2009 ve 20:35  • Odpověz
holky, diky :dizzy_face:
15. únor 2009 ve 20:37  • Odpověz
autor
Pomalu se loučím jdu se koukat na telku z betle.pa
15. únor 2009 ve 20:45  • Odpověz
autor
A v pátek ať tu máme dvě nové těhule :wink:
15. únor 2009 ve 20:47  • Odpověz
Míško kéž by tak dobrou noc a pěkné sny taky jdu tak ho těhule Martinko odpočívej pá,pá
15. únor 2009 ve 20:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.