• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
autor
Třeba jo :wink:
15. únor 2009 ve 20:54  • Odpověz
čauky ženy jak je???u mě nic moc jsem unavena z práce bolí mě ramena jak by mi rostly křídla :grinning: ale jinak se to dá na pohodu.
16. únor 2009 ve 14:46  • Odpověz
16. únor 2009 v 15:43  • Odpověz
autor
Ahojky já jsme dneska taky grogy z práce takže valím hajat se slípkama a bohužel sněma i budu stávat :unamused:
16. únor 2009 v 19:18  • Odpověz
autor
Týjo to břicho je mega to bych neunesla :grinning: :grinning:
16. únor 2009 v 19:21  • Odpověz
To břicho je ošklivý, mě by tam stačilo jedno, ne osm, to je moc :unamused:
16. únor 2009 v 19:26  • Odpověz
autor
Je to už moc to je fakt ani to břicho není takové to krasné těhotenské :frowning2:
16. únor 2009 v 19:35  • Odpověz
čaute holky taky to tak vidím jdu hají tak dobrou nic :pensive:
16. únor 2009 ve 20:06  • Odpověz
Ahojky všem:slight_smile:

Tak jsem "trošku" dost kaput. Byla jsem včera v jednom centru, kde dělají detoxikaci podle dr. Jonáše. Pomocí speiálního přístroje zjistí všechny problémy v těle, co kd eje špatně, jaké jsou kde toxiny a tak.
Jestli o tom chcete vědět více tak si přečtěte tady: http://www.joalis.cz/detoxikacni_medicina.html

Bohužel mě toho zjistila ta paní co tam dělá toli, že jsem z tohohotová. Navíc doporučila aby jsme snažení o mimi zatím odložili. V podstatě mám v pořádku jen oblast kolem krku. Jinak mám nejhorší zažívání a většinou od toho pokračují dále problémy jako ledviny a tak. Normálně s ezaměří vždycky na ty konkrétní věci a max třema přípravkama( jsou to v podstatě potravinové doplńky řečeno ve zkratce) to z těla dostávají pryč. Ale u mě musí nejdřív od každého ubrat trochu. Takže teď měsíc budu 4 přípravky a pak se uvidí. Je možné že na to tělo zareaguje dobře že po tom měsíci bude situace úplně jiná. Věděla jsem že tam toho najde více, vím že mám plno různých i dlouhodobých problémů, ale že toho bude tolik jsem si nedokázala představit. Jsem z toho docela zničená. Hlavně to že se snažení zase musí odkládat..dávám naději tomu že se za ten měsíc hodně změní. Nic jiného mě stejně nezbývá než se aspoň naděje držet. V práci to zatím nějak vydržím....ale je to všechno naprd..... :frowning2:
20. únor 2009 ve 13:41  • Odpověz
ahoj semy teda koukám že teď řešíme podobný věci, mě pořád blbe ta štítka , mám pořád vysoký nějaký hormon který prý brání otěhu a než klesne tak se nejspíš neotěhu. jsem z toho totálně vháji :frowning2: no a s tím odkazem co jsi tu dala, hele to mi teď posílala kámoška a 12.3. jdeme k nějakému doktorovi do opavy který prý něco podobnýho možná stejnýho dělá, prostě něco mezi léčitelem a astrologem co počítá i jonáše, taky zjištuje co je v těle špatného a předepisuje nějakou detoxikační léčbu, tak uvidím co mi řekne ale už teď se bojím. :frowning2:
21. únor 2009 v 19:52  • Odpověz
Ahoj strouži...
no tak koukám že to máme fakt podobný.....podle toho co píšeš tak to bude to samý. Tak to je dobře že tam půjdeš taky. Je to fakt super a skoro lituju že jsem se tam nedostala dříve. Tak dej pak vědět co ti řekl..:slight_smile:
21. únor 2009 v 19:57  • Odpověz
autor
Semy zase na druhou stranu tě dají do cajku a pak hnedka otěhotníš :wink:
21. únor 2009 ve 20:08  • Odpověz
autor
Já se rrozhoduji , že bych se taky někam obědnala , ale v Brně je jich asi pět tak nevím kdo je neljepší. Třeba by mi pomohli s tím mím pmotání hlavy když si normánlní medicína neví rady :wink:
21. únor 2009 ve 20:09  • Odpověz
autor
Semy a jak to probíhalo?
21. únor 2009 ve 20:20  • Odpověz
autor
Ahojky holky přeji krásné nedělní odpoledne :slight_smile:
22. únor 2009 ve 12:25  • Odpověz
jj semy mě o tom řekla kámoška, ta tam jde taky takže jsme obě napnuté co a jak bude probíhat a co nám řekne. hlavně chce prý datum a hodinu narození tak počítám že nám udělá jonášův rozbor a snad i řekne v čem je problém. no já vím asi v čem, štítka je pořád rozházená a hlavně mám blok v hlavě, protože poslední dobou mám špatné sny o potratu a tak, fakt se těším na jaro snad i ta nálada bude už lepší, budeme jezdit na výlety, dneska jsme koukali na katalogy z cestovky kambychom zajeli na dovču v černu. prostě musíme něco dělat bo jinak se fakt zblázníme. :frowning2:
22. únor 2009 ve 12:30  • Odpověz
autor
Holky a jaké jsou obědnací doby asi šilené co? Já to zkusím obvolat zítra jak to vypadá tady v Brně :wink:
22. únor 2009 ve 12:43  • Odpověz
cau zeny! tak uz nejsem tehule
kaslu na to, zacinam si uzivat, cestovat...
22. únor 2009 ve 12:51  • Odpověz
autor
Jé Matek jakto, je mi to líto tak snad příště :wink:
22. únor 2009 ve 13:05  • Odpověz
misi, proste se vaclav dobre nedrzel:wink:
priste bude az za dyl... nemam na to nervy ani naladu :pensive:
22. únor 2009 ve 13:08  • Odpověz
autor
Aha, :unamused:

Takže teď tomu nechaváte volný průběh a budete si užívat jo? A kdy je to za dýl?
22. únor 2009 ve 13:10  • Odpověz
asi az v lete, pujdem na vysetreni, jak rekl koudak : na kompletni audit
22. únor 2009 ve 13:17  • Odpověz
autor
Tak to uteče a bude to tu :wink:
22. únor 2009 ve 13:42  • Odpověz
autor
Holky a paltí se za tu detoxikaci?
22. únor 2009 ve 14:08  • Odpověz
ahoj holky....misi ty objednací lhůty asi jak kde..tady u nás je v Jablonci jen jedno místo kde to dělají a objednala mě za dva dny....vstupní se platí 500,-, pak další kontroly 250,- a jeden přípravek stojí 300,- (samozřejmě u vás se to může trošku lišit)
22. únor 2009 ve 14:14  • Odpověz
autor
Jo já jen jestli si mám nachystat nějaké prašule :wink: Tak jsme si našla dvě centra co mám tak nějak poblíž a zítra tam zavolám a kam mě obědnají dřív tak tam půjdu :wink:
22. únor 2009 ve 14:16  • Odpověz
A k tomu průběhu.....
Je to takový přístroj, který nějak "snímá" co je v těle. Nedokážu to přesně vysvětlit jak to přesně funguje...ale když to řeknu z mýho pohledu..tak z přístroje vede kabelem k jedný kovový trubičce, tu jsem držela v jedný ruce..a druhý kabel vede k takový jakoby kovový tužce, tu měla ona a tou mě vždycky jezdila na ruce do středu..ten přístroj vydával takový pískavý zvuk jak tam jrzdila..má to propojený s počítam a tam na to nějaký program..a postupně takhle projížděla celý tělo..jako by si vytahovala jednoptlivý orgány....možná to takhle vyzní divně..ale je to tak....sama mě řekla o plno věcech o kterých jsem jí neřekla...takže jsem so ti i tím malinko vyzkoušela.
Pak mě ejště dala sluchátka ke kterým ještě byla připojená taková hadička která mě mířila na čelo..a tím "skenoval" z hlavy zase vše v těle....vlastně to samé dělala dvěma různými přístroji. S toho mě pak ukazovala výsledky v počítači..různý bodový hodnoty od 1 do 5 (většinou jsem měla všude 3-5) a dvě křivky, který by se měli kopírovat a mě se většinou rozcházeli.....
no pak vybrala preparáty, ještě chvíli dělala s tím prvním přístrojem a bylo...trvá to asi hodinu....
22. únor 2009 ve 14:18  • Odpověz
no já při téhle první návštěvě platila 2000,-...brala jsem ještě jeden přípravek pro manžela na spermijky...
22. únor 2009 ve 14:19  • Odpověz
Marti trak to je mě lítože to nedopadlo..takm si hezky užívej a příště už to určitě BUDE
22. únor 2009 ve 14:19  • Odpověz
autor
A ty preparáty teda jako těhule nemůžeš jo?
22. únor 2009 ve 14:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.