• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
autor
Týjo kdyby mi pomohli s tou hlavou tak bych byla nešťastněší člověk na světě a pak jen to mimčo a nic mi ke štěstí už nebude chybět :dizzy_face: :dizzy_face:
22. únor 2009 ve 14:36  • Odpověz
ne všechny..ale většinu asi jo..dávají to i dětem..:slight_smile:
22. únor 2009 ve 14:52  • Odpověz
autor
A jak dlouho to vyšetření trvá , kolik času si na to mám nechat. :wink:
22. únor 2009 v 15:03  • Odpověz
no jak jsem psala..asi hodinu...:slight_smile:
22. únor 2009 v 15:58  • Odpověz
autor
Jo hoďku tak to jo. Tak už asi mám veškeré info co jsem chtěla :grinning: Tak zítra se obědnám :slight_smile:
22. únor 2009 v 17:31  • Odpověz
Tak paráda..tak přeju dobré pořízení:slight_smile:
22. únor 2009 v 18:45  • Odpověz
autor
Pak dám vědět jak dopadnu :wink:
22. únor 2009 v 18:59  • Odpověz
Jasně
22. únor 2009 v 19:57  • Odpověz
ahoj holky, jsem zvědavá jestli vám to pomůže, já osobně na nic podobného nevěřím, přijde mi, že jsou to šarlatáni a z lidí jen tahají prachy, ale jestli vám to pomůže, tak možná změním názor :wink:
22. únor 2009 ve 22:54  • Odpověz
čaute holky

Martinko tak to je mi líto že to nevyšlo myslelal jsem že to bude tutovka a nakonec tohle ale neboj další se povede ty první pomali vždycky nevyjdou tak se neboj ten druhy vyjde a pokud si ted dávate pauzu tak později :wink: :frowning2:

Jinak holky myslíte že vám pomůžou ja bych nevyhodila ani kačku za takové věci jak píše Micha tak jsou to šarlatani ale pokud vám pomůžou mocinky vám to přeji at se brzy zadaří :slight_smile:

Ja jinak pokud to dneska do odpoledne nedostanu jdu na gyndu na gyšetření na ty chlamidie doufám že testy budou negativní ale moc tomu nevěřím ale nechám se překvapit přinejhorším hold antibiotika a budem zdraví a snad se hned zadaří :frowning2: :wink: už meškam opět 4 den jsem myslela že se mi po minulé MS vše vrátilo do normálu a zase nic tak hned aji gyndařivi řeknu at mi něco napíše na srovnáni cyklu a doufám že něco napíše ale to můžu jen doufat bo řekne to se zpraví samo a když to trvá půl roku??jsem zvědava co řekne tak zatím pá jedu za kamoškou a odpo k gyndař a pak napíšu jak jsem dopadla pá,pá zatím
23. únor 2009 v 08:00  • Odpověz
dobré ranko..
holky já vím že každý má svůj názor a samozřejmě ho nikomu neberu....už jsem za svůj život i pár šarlatánů poznala..ale u tohodle opravdu nedokážu říct že to je šarlatánství. Myslíte že by mě tolik autorizovaných center, kde pracují pouze lidé, kteří museli projít minimálně pěti kurzama a naučit se pracovat jak s přístrojem tak s potravinovýma doplňkama.....nevím..jak říkám něchci nikomu brát jeho názor..:slight_smile:..jen jsem chtěla vyjádřit svůj:slight_smile:
23. únor 2009 v 09:11  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak tu máme pondělí no to je hnus. :frowning2:
23. únor 2009 v 09:34  • Odpověz
autor
No holky asi takhle vůbec nevím jestli mi pomůžou, ale když se vám celej rok skoro několikrát denně motá hlava, je vám zle a každý druhý den travíte u nějakého doktora a výsledky nulové, že jsem vlastně zdravá jak rybička tak tohle je pro mě zase nějaká naděje a nejaké pětikilo jen za tu šanaci, že tentokrát by to mohlo vyjít je pro mě zanedbatelná položka co už jsem vyplácl u doktroů za léky a naštěvy :wink: Kdybych znala v okolí i nějakého lidového lečitele už jsme u něj :wink:

Nikomu to neberu , že tomu nevěři, ale kdyby jste byli už tak zoufalí jako já šly y jste do toho taky :wink:
23. únor 2009 v 09:40  • Odpověz
mišičko asi tak..:slight_smile:..určitě nám pomůžou..:slight_smile:
23. únor 2009 v 09:46  • Odpověz
autor
Naděje umirá psoslední jak řikám :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2009 v 09:49  • Odpověz
To máš pravdu.....naděje je důležitá...:slight_smile:)))
23. únor 2009 v 09:52  • Odpověz
čaute holky tak jsem byla u gyndaře a co myslíte nic zase nic zase jako vždycky nejsem těhu dostala jsem injekce na vyvolaní a tak budu chodit další 3 měsíce a pokud nezapadnu tak v červnu už budu odkazana na centrum a aji se doktor divil že už jsem s nadějí v koncích a že jsi myslím že mi požou jen v centru a dívil se proč tak jsem skepticka že mi vejcovody a vše funguje jak ma ale ja mu odpověděla ale těhu nejsem,vzala mi stěry na ty chlamidie a řekl at se nebojím ale ja se bojím tak příští měsíc jak půjdu na injekci tak hned chci vědět vysledky jak jsem dopadla :frowning2:

a jak říkate naděje umíra poslední ale ja už na naději nevěřím je to rok a nic kašlu na to počkam si až na CAR jen at se mi srovna menzes a uvidíme jak dopadnu v CARu ale ja štěstí nemam tak hold ja nevím,ale vam holky mocinky přeji at vám ten člověk pomůže naplní vas optimizmem a jste hned těhu :wink:
23. únor 2009 ve 14:03  • Odpověz
tak mám neschopenku prodlouženou o další týden..mám pořád nějakou infekci..takže další antibiotika....:frowning2:
23. únor 2009 v 15:42  • Odpověz
ahoj holky.))) jak to jde my cela rodina umerame -chripka a pekne hnusna mala mela 2 dny 40 ja taky manzel uz to ma od min tydne -nas nakazil:(( ted spinka jak sipkova ruzenka uz od 12 hodin
23. únor 2009 v 16:03  • Odpověz
ahojky Aničko tak to mi povídej ja se zatím držím ale můj už je nachcipany a možné je že to od něj dostanu ale budu se snažit brat co nejvíce vitamínu aby se mě to vyhlo jako doposavať :slight_smile:

semyku tak to je o ničem ale hlavně se drž taky mě mžna budou čekam antibiotika pokud testy budou pozitivní na ty zatracené chlamidie :angry:

jinak holky tak kramy se blíží už to cítím injekce zabrala rychle :grinning:
23. únor 2009 v 16:09  • Odpověz
ahoj elo...:_-)..tebe jsem tu dlouho neviděla....tak vám přeju ať se brzo z toho dostanete..a pokračujete nějak v miminkování?....

Peti chlamydie jsou mrchy..já měla před dvěma rokama v krvi a mám je tam stále i dkyž už přeléčené..nikdy už úplně nedají dát z těla pryč...ale jak mě říkala paní v tom centru tak je mám teď aktivní..tyhle hnusný infece, jako chlamydie, borelka, toxoplazmoza jsou pěkný potvory...
23. únor 2009 v 16:17  • Odpověz
jj taky to říkam jsem zvědava jesli vůbec budu mít děti a začínam mít obavy že asi ne :frowning2: bo boreliza na těhu nemam vliv ale ty chlamidie??to je kamen urazu a mam obavy že jsem v prdeli doktor říkal že jsem chlamidie měla a že jsem infekci prodělala ale říkal že asi u stěru bude negativní ale bojím se a řekla jsem mu to ale on řekl pozitivně že můžu být klidna tak nevím ale bojím se jako mala holka :cry: :frowning2:
23. únor 2009 v 16:40  • Odpověz
ty nevíš jak to je ted z nemocenskou??pač jak jsem řekla že jak budu těhu hned bych šla na nemocenskou bo mam ryzikové pracoviště na směny a nedavala bych to tam a on řekl že jen půl roku bych brala peníze a pak asi až mateřská jak to je??? :frowning2: :rolling_eyes:
23. únor 2009 v 16:41  • Odpověz
ahoj semy zatim nic musime cekat cekat jestli se spermiogram umoudri ,ale ted mel manzle horecky takze..... pochybuji
23. únor 2009 v 16:57  • Odpověz
aha, tak to njic moc.....no snad se brzo vylůéčíte..ale je fakt že horečky u chlapa na to mají velký vliv...:frowning2:
23. únor 2009 v 17:39  • Odpověz
autor
Ahojky tak jsme obědnaná na 5.3 sice za dlouho , ale už po telefonu paní yla moc přijemná tak uvidíme :wink:
24. únor 2009 v 10:25  • Odpověz
Ahoj..tak paráda..:slight_smile:...
24. únor 2009 v 10:27  • Odpověz
Ahojyk holky tak uklizeno tak hlídam pračku bo mě zlobí nedavno mi v koupelně vyhořela zasuvka ale pračka stačila doprat ale trochu byla zastrčka osmahnutá do hněda tak ji mam ted zapojenou přes prodlužku v chodbě tak se bojím jak to dopadne a doufám že mi vypare aspon dvě pračky než se zpraví ta zasuvka a elektrikař se podíva i na tu zastrčku hlavně at pračka to přežije ale doma pořadně vyvětrano bo můj je nachcípany jak děcko a tatka mi vždycky říkal že že pořadně vyvětrat v zimě at doma není přetopeno a nevíří se prach a bacili zmrznou :grinning: tak jsem rovnou i vytřela vysala utřela prach a doufam že to pomůže aspoň že mam ted tyden volna bo není prace tam mam čas doma udělat pořadek a vše zařídit kolem baračku ale škoda že nemam auto bylo by to lehčí no později bude už se těším :wink:

Miško doufám že paní ti pomůže a budeš hned těhulka a hlavně at ti řekne že jsi v pořadku.

semýku jak ty dneska ještě jsi doma že??
24. únor 2009 v 11:05  • Odpověz
ahoj peti..jojo..budu doma do vybrání těch antibitik..asi v půlce příštího týdne se enchám uschopnit a možná si hned vyberu tu starou dovolenou..mám 2,5 dne...
ale není mě dneska nějak dobře..už od včera mám takový žaludek jak na vodě.takový slabší pocit na zvracení..a bolí mě podbřišek...-(
24. únor 2009 v 11:25  • Odpověz
Peti jak jsi se tuhle ptala jak je to s délkou nemocenské, tak jsem to te´d hledala, jelikož já bych taky ráda zůstala doma co nejdříve...

Takže je to takhle:

Podpůrčí doba trvá nejdéle 380 kalendářních dnů ode dne vzniku dočasné pracovní neschopnosti nebo nařízení karantény, pokud se dále nestanoví jinak.
26. únor 2009 v 09:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.