• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
semyku díky moc za radu tak uvidíme jak to dopadne,zatím MS nikde od pondělka a jen mě bolí kříže a to jako vždycky no nevím co se děje minule jsem dostala po injekci MS do cca36 h a ted je pátek a nic kéžžž by se povedlo.žiju uplně normalně nešetřím se bo jsem si řekla pokud je mimis ve mě tak to musí vydržet že je silak :slight_smile: ale pak si třeba vyčtu jednu cigaretu nebo včera pivko ja nevím asi už mi stoho hrabe :frowning2: :grinning:

a co jinak nikdo tu nechodí kde holky se touláte???už je mi smutno kde jsou ty časy kdy jsme prokecaly i 10 stranek za de a ted max 10 stranek za měsíc :frowning2:
27. únor 2009 v 09:24  • Odpověz
čauky holky

peti nojo všechny jsme se rozutekly, každá jsme si našla svoje téma které jí pasuje, myslím jako např. martek ivf, já zamklinky atd.

jinak držím palečky ať je to mimíš a konečně se povede :wink:

u mě novýho nic, tento měsíc jsme zvolnili tempo, pořád řešíme tu rozesranou štítku a nastavení hormonů a navíc nám s manžou už začíná silně hrabat a tak tento měsíc neměřím, netestuju, nepiju kontryhel a nic, čumíte co? stroužek už není stroužek :rolling_eyes: :grinning: ale nebojte od příštího měsíce budu určitě zase bláznit :dizzy_face:
27. únor 2009 v 15:58  • Odpověz
autor
Ahojky holky, jak to máte třeba z práškama když tenměsíc nevíte zda se zadařilo je ještě brzy a bolí vás hlava nebo jste nachlezený vezmete nějaké pro těhule nebo to neřešíte jako třeba i antibiotika atd.....A nebo všude u doktorů řikátě, že můžete být těhu ?
28. únor 2009 ve 13:06  • Odpověz
autor
Pěti já semka ještě občas chodím, ale je fakt že se mi třeba kecat sama ze sebou nechce :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2009 ve 13:07  • Odpověz
misi no já nevím já antibiotika nežeru ze zásady, ani při chřipce měla jsem je naposledy před mnoha lety a totálně mi to rozesralo tělo, rozhozený cyklus, nejdřív spoždění 14 dnů a pak menzes 3 týdny v kuse, prostě děsný a tak od tý doby je nejím vůbec. ale s normálníma práškama no to jako jo beru je, ono se říká že dokud není placenta a mimi přichycené k děloze tak to neublíží, protože se nemá kudy dostat to špatné k mimču. to mi říkal dr. že i kdybych se připila někde na mejdanu a ještě o těhu nevěděla (jakože bych byla třeba týden od ovulky) tak to nevadí. jakmile se ale ukážou // na testíku tak už by se nemělo protože to už je mimi chytlé a začíná se vyvíjet
1. bře 2009 v 09:43  • Odpověz
autor
Jo tak dík za informace takže si dneska ten prášek vezmu :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2009 v 11:19  • Odpověz
vem jasan, moje mamka s bráchou prý otěhu aniž by to věděla a v tý době brala léky na nervy celkem silné a vše v poho, jako jasně když zjistila že je těhu tak už je nebrala.
já se na to totiž ptala dr. v souvislosti s tím že jsemmu říkala že testuju brzo a bylo mi blbé přiznat že jsem pošahaná nedočkavka a tak jsem se vymluvila že testím abych měla jistotu že můžu třeba pít nebo tak, no a dr. mi řekl ať se nebojím že prý prášek a nebo sklenička vadí až od určitého tt :wink:
1. bře 2009 v 11:21  • Odpověz
autor
Tak to jsi mě uklidnila, dostala jsem nějaké prášky na ucho a v těhu se nedoporučují ,ale jsou jen na tři dny a já mám dostat nebo nedostat mrchu až za deset dní takže ty prášky v klidu doberu :slight_smile:
1. bře 2009 v 11:25  • Odpověz
no to neboj myslím, jestli si těhu tak máš akorát v sobě oplodněné vajucho a mimi se z toho začne vyvíjet až v období nidace neboli uložení, což je až tak 10 dpo, no a v tý době už by se to dalo zjistit testíkem.
no jinak koukám že se snažíte jo?
1. bře 2009 v 11:27  • Odpověz
autor
Snažíme snažíme :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2009 v 11:39  • Odpověz
no super snad to brzo prorazíš tu smůlu protože jak to tak vidím my z neprokletého jsme asi fakt prokletý, všecky pořád něco řešíme a nová těhule nikde.
1. bře 2009 ve 13:04  • Odpověz
autor
No uvidíme zase jsem realista a myslím si , že kdyby se to povedlo hnedka první měsíc , že bych měla velká štěstí a to já nemám já mám pořád jen smůlu :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2009 ve 13:18  • Odpověz
koukám uvažuješ stejně jak já, taky jsem smířená že mě nejde nic hned což se ukazuje takže věčná čekačka na čekání to je hold můj úděl
1. bře 2009 ve 13:21  • Odpověz
ahoj holky kdysi jsem na této diskusi taky byla,když se mi nepovedlo 2 IVF.A můžu vás uklidnit (nebo zrovna nevim jestli je to na uklidnění),že nejste samy komu se to nevedediskuse ,,vítězný únor'' na bodu mrazu nikomu se nic nepovedlo :unamused:
1. bře 2009 ve 14:54  • Odpověz
autor
AAle holky zase nebudeme tak pesimistické ne :wink:
1. bře 2009 ve 14:57  • Odpověz
čaute holky tak zase nic injekce přišla po 5 dnech :frowning2: tak zase nic tak 24 na injekci opět na vyvolání :frowning2: ach jo my jsme opravdu zakleté vidím to na nové optimistické téma jako třeba:šup šup miminko knám do bříška:slight_smile:) :astonished:
1. bře 2009 v 16:32  • Odpověz
autor
Holky tak snad ten březen bude lepší a optimističtější :wink:
1. bře 2009 v 18:31  • Odpověz
ahojky, já se dneska po scéně v lékárně, kdy mi pan magistr nechtěl vydat ty prášky, který mi napsal doktor, tak jsem napsala maila do CARu jestli mě vezmou na konzultaci toho jeho systému léčby...
no snad mě vezmou :sweat_smile:
1. bře 2009 ve 20:41  • Odpověz
autor
A co nakonec dal :slight_smile:
1. bře 2009 ve 20:52  • Odpověz
jj, dal, ale strašně se cukal :angry:
1. bře 2009 ve 20:53  • Odpověz
autor
Tak já abych toho pro změnu neměla málo tak jsem asi chytla zánět do krku , bolí mě v něm jak čert jde mi to až do uší a bolí mě uzliny v krku :unamused: Zítra nevím zda se k dotrorce vůbec dostanu doufám, že to nebude na neschopenku jinak jdeme žebrat před kostel :angry:
1. bře 2009 ve 20:54  • Odpověz
téda holky tady je náladička :grinning: ne dělám si srandu, já jsem zkusila vše optimismus, slzy, vztekání atd. a stejně k prdu takže já říkám tohle téma je zakleté nebo jak jinak vysvětlit že v jiných tématkách zbyde vždycky z té řady snažilek 1-2 doposud netěhu jen tady jsme zbyli až na pár vyjímek všechny věčné čekačky na těhu?? prostě to není jen tak :rolling_eyes:
2. bře 2009 v 08:04  • Odpověz
bry rano!
zase to tady rozjedem? :sunglasses: :grinning:
2. bře 2009 v 08:13  • Odpověz
čus ženy :wink:
2. bře 2009 v 08:14  • Odpověz
naše známá sestava :grinning:
2. bře 2009 v 08:14  • Odpověz
dneska to rozjedem, na plny pecky :sunglasses: :grinning:
2. bře 2009 v 08:26  • Odpověz
já to dneska musím rozjet makáním v práci :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nedalo mi to na vás kouknout ....na známou sestavu :wink:
2. bře 2009 v 08:30  • Odpověz
jé ahoj holky stará dobrá sestava se vrací :grinning:
2. bře 2009 v 08:35  • Odpověz
:sunglasses: cau strouzi, jak je?
2. bře 2009 v 08:47  • Odpověz
ale jo dobrý tak normálka
co u tebe novýho?
2. bře 2009 v 08:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.