• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
u me nic, ted vybiram podlahu do obyvaku, mrkni na strechu :wink: :grinning:
ve ctvrtek jedu za Koudake a uvidime, co bude dal
2. bře 2009 v 09:00  • Odpověz
jedeš za kouďákem?? já myslela že chcete půlroční odklad :wink:
2. bře 2009 v 09:20  • Odpověz
no tu podlahu bych teda nedala ani jednu ale když už tak tu tmavou :wink:
2. bře 2009 v 09:21  • Odpověz
tak jako vsechny ty hnusny vysetreni budou tak pulroku trvat..... :rolling_eyes:
2. bře 2009 v 09:24  • Odpověz
jo aha tak to jo, tak držím palce ať je vše v pořádku a žádná nepředvídaná komplikace zase nepřijde
2. bře 2009 v 09:27  • Odpověz
Dobré ranko holky..koukám že dobří holuby se vracejí.... :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2009 v 10:02  • Odpověz
ahoj semy jak se vede? a co ta tvoje očistná kůra cítíš se líp? já jdu na to sezení příští čtvrtek tak jsem zvědavá hrozně ale i se bojím
2. bře 2009 v 10:18  • Odpověz
no ono takhle brzo se aci nějak extra cítit lépe nemůžu..spíš ona říkala že jak díky tomu můžu mít různý příznaky, že cokoliv mě teď bude může být od toho..jak to tělo s tím bojuje víš....ale cítím se celkem fajn....:slight_smile:..kapičky poctivě beru..:slight_smile:)..a tento týden je poslední co jsem doma..od pondělka jdu skoro po dvou měsících zase do práce..
2. bře 2009 v 10:21  • Odpověz
aha jj no já jednou pila nějaký aloe gel prej to má podobný účinky vyžene s těla vše špatné a průvodní příznaky jsou únava,někdo kdo si tím léčí třeba plet tak se mu to naráz zhorší ale pak zahojí a tak. no manža ty průvodní jevy jako únavu a příznaky chřipky měl ale já ani ťuk a uhry mám furt :grinning:
2. bře 2009 v 11:02  • Odpověz
nio tak každý tělo reaguje jinak...:slight_smile:..každý se s tím vypořádá po svém..:slight_smile:....jsem ráda že se cítím dobře....ale taky doufám že se v těle něco děje a odplouvá to pryč..:slight_smile:
2. bře 2009 v 11:08  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak já tam valím ve čtvrtek jestli mi teda dají z práce volno, nějak se mi to naakumulovalo a mám na čtvrtek tři doktrory :grinning: Takže by mě měly na propustky pustit ne? :wink:
2. bře 2009 v 17:00  • Odpověz
čaute holky moc jste mě potěšili že ste se tu ukazali a doufám že jak apsala Martas rozjedem to zase naše stara partička už jste mi všechny chyběli :slight_smile:
2. bře 2009 v 19:58  • Odpověz
autor
Jasan doufám, že se připojí i ostatní :wink:
2. bře 2009 ve 20:21  • Odpověz
ja jsem tady porad :sunglasses:
2. bře 2009 ve 20:32  • Odpověz
autor
I já, ale dokoukáme na Kobru a valím do hajan :slight_smile:
2. bře 2009 ve 20:33  • Odpověz
do jakejch hajan? dneska davaj House :sunglasses:
2. bře 2009 ve 20:43  • Odpověz
Noc je ještě mladá :sunglasses:
2. bře 2009 ve 20:46  • Odpověz
autor
budu nahrávat ráno stavám brzy :frowning2:
2. bře 2009 ve 20:47  • Odpověz
čus, mě zase leze net jak šnek :frowning2: my jdem 1.4. na konzultaci do CARu :wink: takže se to snad taky pohne...
2. bře 2009 ve 20:57  • Odpověz
taky rano brzo vstavam :sunglasses:

cau Kuks :grinning:

mischo, do jakyho jdete?
2. bře 2009 ve 21:53  • Odpověz
jdem do natalartu :slight_smile:
2. bře 2009 ve 21:58  • Odpověz
tak drzim palce :wink:
2. bře 2009 ve 22:03  • Odpověz
Nazdař řepo :sunglasses:

Micha, tak nás pak musíš informovat :wink:
2. bře 2009 ve 22:10  • Odpověz
Dobré ranko holky.. :slight_smile:

Tak jsme včera byli na Lord of the dance..bylo to super....i když je pravda že je tady v aréně dost malý podium pro ně..když jsem na nich byla v Praze tak tam to bylo o něco lepší...ale i tak to bylo super.. :dizzy_face:
3. bře 2009 v 09:37  • Odpověz
čau kočky taky zdravím starou partu :grinning: :astonished: jsem ráda, že ze všech dýchá optimismus, super. Jinak u mě nového, že budu muset asi na operaci štítky, ale díky stroužkovi, která mi podala zevrubné a detailní info, se nebojím nic. Teď jen, ať to má nějaká spád, bo punkci mi budou dělat až posledního března, pak do týdne výsledky a pak podle nich klidně až za 2 měsíce operace :confused: Pak nejmíň další 2 než se nastaví hormony, tak to vidím, že zase otěhu září, říjen :unamused:
3. bře 2009 v 09:48  • Odpověz
ahoj holky :grinning:
že by se to zase rozjíždělo :sunglasses:
3. bře 2009 v 10:00  • Odpověz
ahoj holky

Rinti radím vložit se do toho a otravovat a obíhat dr. sama. Mě taky řekli že mě dají do pořadníku až se dostanu na řadu tak někdy v březnu půjdu na operaci prostě žádný stres ale já se na to vysr... a hned jsem zažádala o punkci, do týdne byl výsledek, pak jsem měla 14 dnů na rozhodnutí, hned po 14 dnech jsem vlítla ke štítaři ať mi dá papír pro chirurga, ještě ten den jsem zašla za privátních chirurgem že chci termín do vánoc bo hodlám těhotnět ten mi hned dal termínek za 3 týdny,já zase letěla s papírem ke štítkaři že chci papíry na předoperační no a všecko jsem zfoukla vlastně do měsíce. Měli mě sice dr. plné zuby ale co mě je po tom že jo :grinning: jo a jinak radím vyžádat si aby tě zašíval ten samý dr. co tě bude operovat protože v praxi to vypadá tak že ten hodně dobrej dr. operuje a nějaký matlák často i medik zašívá. tohle mi poradila švagrovka co dělá instrumentářku na sále prý je to mega rozdíl.
3. bře 2009 v 10:11  • Odpověz
strouži, no na tu punkci to byl nejdřívější možný termín, to víš sv. Anna neví co dříve. No a pak doufám, že i když to z lékařského pohledu spěchat nebude, bude doky tak dobrá, že mě dají co nejdříve. Schválně, co myslíš, řeším tento měsíc antikoncepci nebo neřeším??? :confused: Jsem přetrhdílo a koleduju si o malér, přitom vím, co sis sama zažila, když bylo před operací a Tys nevěděla jestli nejsi těhu :unamused: Tak nějak si pořád říkám, že situace je u mě trochu jiná tím, že sice mám uzel, ale hladiny v poho. Navíc manžel by nejraději vše řešil přes různé léčitelé atd. a moc nechce chápat, že to už jsme měli začít dávno :unamused: Ve čtvrtek jdu za svou homeopatkou a každý den vyhlížím výsledky z genetiky, abych měla vše komplet a zašla na poradu ke gyndrovi. No děj se vůle boží :sweat_smile:
3. bře 2009 ve 14:18  • Odpověz
Holky tak jsem si dneska nafotila co už máme doma pro mimi....včera jsme byli v obchoďáku a zase jsme neodolali a koupili dvě bodička....no aspoň nějakou radost si děláme když mimi ještě není no...
tak mrkněte ke mě do albíčka:slight_smile:
3. bře 2009 v 15:32  • Odpověz
autor
Semy krásný věci, já pár věcí už taky doma mám, ale pěkně ve skříny ůplně schovaný abych znich neměla depky :grinning:
3. bře 2009 v 15:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.