• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
autor
Jinak ve čtvrtek jsem si v práci vydupala volno takže valím na tu detoxikaci :slight_smile:
3. bře 2009 v 15:42  • Odpověz
Ahojky holky, mám dotaz. Jsem 57 den po MS, dělala jsem si několik těhotenských testů a všechny byli negativní. Může se i přesto jednat o těhotenství? Jinak žádné příznaky nemám... Nic mi není....
3. bře 2009 v 16:05  • Odpověz
win..těžkoříct..příznaky mít ani nemusíš a přesto těhu být můžeš..ale to že ti to žádný test neukázal spíše značí že máš nějaký zdravotní problém. Doporučuju co nejdříve návštěvu gynekologa....nejspíš dostaneš inkekci na vyvolání menzes....a hlavně tě prohlédne...
3. bře 2009 v 16:07  • Odpověz
autor
57 dc je už docela hodně, kdyby jsi byla těhu tak už by se to na testu mělo ukázat.Zajdi si na gyndu budeš chytřejší :wink:
3. bře 2009 v 16:08  • Odpověz
Jojo, stejně jsem tam chtěla zajít. Po vysazení HA se mi cyklus prodlužuje a teď je to zrovna nejdéle... O miminko se snažíme více jak rok, tak jsem si myslela, že by přece... Vyvolávačky mi moc dávat nechtějí... Mám milimetrový cysty na vaječníkách, ale zatím se to prý nemusí řešit... tak nevím, mám v tom hokej :frowning2:
3. bře 2009 v 16:14  • Odpověz
autor
A máš pořád stejný značky testů nebo jsi jich vyzkoušela víc?
3. bře 2009 v 16:15  • Odpověz
zkoušela jsem různé... ale napadlo mě, že jestli jsem měla třeba dýl ovulku, tal se to snad ještě nemusí ukázat... asi si jen něco nalhávám...
3. bře 2009 v 16:18  • Odpověz
autor
No to nevím s tou ovulu, no uvidíš u toho doktora co ti na to řekne :wink:
3. bře 2009 v 16:28  • Odpověz
ahoj holky

rintuš no jo to znám, hold my si nedáme nikdy pokoj :grinning: neboj ptala jsem se jak svýho štítkaře tak v nemocnici co by bylokdybych byla těhu, no prej nic, jako radši at jsem prej netěhu ale operujou těhule celkem prej často, doktor v nemocnici říkal no to jsou ty nedočkavky co nemůžou počkat až po operaci no :grinning:

win no já nevím já bych řekla že těhu to není, 57 dc je dost no ale uvidíš buď ještě počkej pár dnů a nebozajdi na krev
4. bře 2009 v 07:48  • Odpověz
no já jsem vlastně na tu operaci šla taky jako těhule :grinning: doktor se spletl a vyjel mi papíry do nemocnice a dole v poznámce zapoměl smazat slovo gravidita, takže já jako magor jsem pak musela všem vysvětlovat že těhu nejsem, že se dr. spletl :grinning:
4. bře 2009 v 07:52  • Odpověz
Dobré ranko holky....tak twento měsíc asi zase nic..zítra to mám dostat a tak hnusně mě bolí břicho jako když už to mám, takže zase naděje pryč..:frowning2:(((
4. bře 2009 v 09:10  • Odpověz
semy i v těhu bolí břicho tak neházej flintu do žita :wink: mě teď zase rozčiluje moje ovu, nějak jsem tento měsíc neměřila ovu testama ale čekala jsem že bude jako vždycky kolem 13-14 dc protože to poznám podle bolestí no a teď nic až včea a dneska tak jsem zkusila ovu test a ovu teprve bude dneska nebo zítra, tedy 20 dc sakra poházený celý cyklus :rolling_eyes:
4. bře 2009 v 09:16  • Odpověz
strouži fakt jo..já myslela že když mě takhle začne bolet břicho tak už není šance..to víš, já ještě nikdy nenašla //.....

to máš teda ovulku pořádně posunutou.... :angry:
4. bře 2009 v 09:39  • Odpověz
No já v měsíc co jsem otěhulila seděla doma s depkou den před najítím // že je to v háji, že mě bolí břicho a cítím se na mrchu, jinak žádné příznaky jiné prostě depka jak prase, no a druhý den jsem zkusila ráno testík jen tak ze zvyku a zase nic takže mega depka ale v poledne mi to už nedalo a zkusila jsem ještě jeden a buch čárky
4. bře 2009 v 09:58  • Odpověz
no vida..tak jsi mě dala ještě naději:slight_smile:....tak asi zítra se uvidí....:slight_smile:
4. bře 2009 v 10:00  • Odpověz
autor
Ahojky holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. bře 2009 v 10:04  • Odpověz
AHoj misi....

Tak já si jdu nechat ukončit neschopenku a pak do města koupit nějaký věci......tak pá
4. bře 2009 v 10:05  • Odpověz
ahoj misi tak co? nezkusila si testík??
4. bře 2009 v 10:05  • Odpověz
autor
No zkoušela nedalo mi to ,ale nic tam nebylo :unamused:
4. bře 2009 v 10:14  • Odpověz
tak je ještě brzo vydrž :dizzy_face:
4. bře 2009 v 11:04  • Odpověz
autor
No uvidíme :slight_smile:
4. bře 2009 v 11:22  • Odpověz
Tak už jsem to dostala..takže nadějej nic....
ale mám jinou...našla jsem možná baráček...nechci to zakřiknout..zvenku vypadá moc pěkně..jestli to dopadne tak se zíra jdeme podívat dovnitř...tak držte pěstí..:slight_smile:
4. bře 2009 v 18:48  • Odpověz
čau při večeru kočky, co tady moučníte?? he he :confused: :sweat_smile: No já jsem zase v náladičce, bo jsem se vrátila z tanců, tak je mi hej, navíc zítra jdu vše konzultovat s homeopatkou, jsme domluvený, že promluví ají s manžou, a příští týden jdeme s manžou k nějakému léčiteli, bo manžel chce před operací zkusit ještě alternativy. I mě se to nějak rozleželo v hlavě. Jakože hormony mám fakt v poho, uzel na nic netlačí, tak proč jít slepě pod kudlu. No ale jak se znám zítra se probudím zase s úplně jiným názorem na věc :grinning:
4. bře 2009 v 19:47  • Odpověz
ahojky holky tak nesmutněte však tento měsíc to vyjde všem nebojte věřme tomu jasné :wink:

Jinak mi prodlouží smlouvu do června tak aspon něco pozitivního :slight_smile:
4. bře 2009 v 19:52  • Odpověz
Petruš tak to je super zpráva ne, aspoň práce jistá
5. bře 2009 v 08:02  • Odpověz
čau holky, já jsem teď ve stádiu čekání na //, v pondělí večer jsem začala špinit a v úterý večer to přestalo, měla jsem jít 3DC na ten hormonální profil, ale dneska jsem volala k dr. a sestra mi řekla, že chodit nemám a musím počkat jestli se to znovu rozjede a počítat to nanovo...tak nevím...
5. bře 2009 v 08:12  • Odpověz
mrchu bych měla dostat v pondělí, tak holt budu čekat...
5. bře 2009 v 08:17  • Odpověz
ahoj holky

rinty fakt chceš ještě zkoušet něco jinýho? no i mě nabízeli homeopatika na štítku, tchán mi sehnal doktora co se tím zabývá ,ale je fakt že homeopatika mi u krku uzlík a hnusně rozrostlou štítku těžko odstraní, já se bála aby se z toho časemneudělalo něco horšího. fakt jsem to zvažovala ale nakonec stejně vyhrála operace, a je pravda že když jsem si pak četla histologii tak jsem byla ráda že jsem na nic nečekala. jeden lalok v poho ale druhý uzlina, paprskovité výběžky laloku, hodně zvětšená atd. prostě nic hezkého, díky tomu jsem byla na sále o 2 hodiny navíc než se čekalo a když jsem to pak nesla k obvodní tak se na to zběžně koukla a říkala no teda je dobře že to svinstvo máte venku, bylo to tam hodně rozesrané. no a přitom na endokrinologii mi říkali jen o uzlině a na obyčejný pohmat taky nic nešlo cítit.navíc pak se mamka bavila po operaci se sousedkou a ta si prý štítku léči homeopatikama aj. metodama pár let no tak prej jí léčba pomohla na příznaky, protože je měla dost silné, rozhodně ale jí neudělala nic s uzlinou a krev má taky pořád jak na houpačce :frowning2: ale samozřejmě každej to má jinak, třeba ti to opravdu pomůže :wink: držím palečky

peti no vidíš aspoň práce je v pohodě, snad do léta budeš těhulka a nebudeš jí muset řešit

micham tak čekej čekej a přeju // :wink:
5. bře 2009 v 09:24  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak já dneska byla na té detoxikaci a na jednu stranu jsme nadšená a na druhou stranu zděšená. Našla my toho tolik , že se nedivím že jsem celý rok nahormadě.
Ke všemu toho mám hodně i na pohlavních orgánech takže by jsme se třeba mohly snažit dlouho a nemuselo by se dařit.
Dostala jsem několik kapiček a uvidíme, začínáme léčit postupně je to běh na dlouhou trať tak jsem zvědavá jak to dopadne :wink: I v hlavě mě toho docela hodně našla a říkala, že se nediví , že se mi motá hlava.
5. bře 2009 v 18:36  • Odpověz
autor
Micha a testovala jsi?

Já jo a nic takže tento měsíc to asi nevyšlo no neva tak jindy :slight_smile:
5. bře 2009 v 18:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.