• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
čauky Miško tak to je mazec a věříš tomu??,nestrašila tě zbytečně??holka hlavu vzhůru neboj se začne jaro tělo se regenuje a když se začně trochu očista ve formě bylinek ja piji každy den mátu na dobré travení a uvažuji ještě o jiných a mam doma ještě jeden čaj bylinkový na očistu těla a volným radikalum tak jsem zvědava jak to dopadne a chci samozdřejmně i cvičit ale nevidím to slavně ale musím oprašit to DVD se cvičením tak asi haha :grinning:
5. bře 2009 v 19:01  • Odpověz
autor
No netuším zda mě chtěla vystrašit :unamused: Tři kila dostala za vyštření a nějaké ty léky mi napíše moje obvodacka takže za ně nebudu platit jí.
5. bře 2009 v 19:07  • Odpověz
Tak to jo ale ještě se zeptej obvodačky na co to je at ti nenapsala nějaké placebo :wink: né sranda ale však uvidíš ale spíše to zaleží na stylu života,moje kamoška tam taky byla a nakonec vyhodila prachy a stejnak dítko počala až za dlouho a nakonec má krasnou dcerušku která se krásně směje :grinning: tak nevěž hlavu a myslím si nezabírej se tím moc at tě to moc nepohltí Miško :confused:
5. bře 2009 v 19:11  • Odpověz
autor
Neboj já tam spíš šla k vůli té hlavě a tam mi taky něco našla tak uvidíme :wink: Počkáme jak se budu cítit za ty tři měsíce :wink:
5. bře 2009 v 19:19  • Odpověz
misi no já jdu příští týden na něco podobnýho, je to nějaký astrolog léčitel tak jsem zvědavá co mi řekne, každopádně si vemu šátek na krk, jsem zvědavá jeslti pozná tu štítku, je totiž jasný že když ukážu jizvu tak mi začne vykecávat že mám něco v krku, což vidí i debil takže si nějak hezky uvážu šátek a budu čekat jestli to zjistí
5. bře 2009 v 19:42  • Odpověz
autor
Takže proběhne zkouška léčitele ju :grinning: :grinning:
5. bře 2009 v 19:43  • Odpověz
holky tak to bude zkouška jesli vám pomůžou moc vám to přeji ale Marti ten šátek si vem jsem zvědava co ti řekne a pak podrobě popiš jsem zvědavá :wink: :confused:
5. bře 2009 v 19:50  • Odpověz
jasan popíšu,jsem z toho taková trošičku nervozní, prý si mám vzít datum a hodinu narození tak myslím že mě bude počítat jonáše, no jako na mě si nepřijde z koně jsem dost "vyučená" a jestli mi tam bude valit do hlavy klíny a dělat magie tak ho pošlu někam :grinning: ne fakt snad to pomůže, ale rozhodně neřeknu nic o potratu a o štítce prostě tam pujdu že nejde otěhu a jsem zvědavá co mi řekne za důvod proč to nejde
5. bře 2009 v 19:52  • Odpověz
snad to nebude nějaký podvodník co vybere jen peníze, prý je dobrý a pár lidem pomohl
5. bře 2009 v 19:57  • Odpověz
strouži, máš IP :wink:
5. bře 2009 v 19:58  • Odpověz
Marti tak neboj a uvidíš jesli je šarlatan nebo opravdovéj znalec no uvidíme ale neboj :wink:
5. bře 2009 ve 20:00  • Odpověz
micham díky

peti jj jestli bude dobrej dám ti pak kontakt, je to v opavě tak to máš kousek :wink:
5. bře 2009 ve 20:11  • Odpověz
jj tak jo :grinning: nic jdu haji zítra vztávám a v sobotu jdu taky do práce tak to bude fičák a příští tyden po půl roce noční zase budu k ničemu už ted se toho bojím proč už nejsem těhule :frowning2: ach jo :cry: tak doufám že už to vyjde at už jsem doma v klidu a bez nočních :frowning2: tak dobrou a držím palečky pá,pá zítra
5. bře 2009 ve 20:41  • Odpověz
no ani nemluv já mám sice oproti tobě fajn práci ale taky se na to těším, teď jak jsem byla doma na nemocenské tak jsem z toho šílela ale šlo spíš o to že jsem se doma nudila a hlavně pořád jsem měla špatné myšlenky na mimi a potrat a tak jsem ráda šla do práce hlavně kvůli toho že se blíží termín porodu a já se bojím být doma, potřebuju mezi lidi abych to tak nějak přežila, vlastně od zítra za měsíc jsem měla termín porodu, je mi hrozně při té představě že bych za měsíc měla mimi a že to tak dopadlo :frowning2: ale už se moc těším jak budu těhule, budu mít bříško a chodit po městě , kupovat hadříky na mimčo a na práci si ani nevzpomenu. hlavně to vstávání bylo doma fajn, spala jsem jak zabitá, neměla jsem nervy z práce atd.
5. bře 2009 ve 20:53  • Odpověz
autor
No já jsme taky zvědavá zda mě pomůže a těch peněz zase nebylo tolik, že by tgo člověk za šancy být zdraví nedal :wink:
5. bře 2009 ve 21:00  • Odpověz
Dobré ranko holky..:slight_smile:

misi no tak to jsi teda taky dopadla skoro jako já..překvapená co mě to tam v těle všecko leží...tak uvidíme..snad nám to pomůže...a jak to že ti ty kapky dávala doktorka?..to nějak nechápu a docela se divým....
6. bře 2009 v 10:20  • Odpověz
tak hlásím, včera návštěva u homeopatky= super. Zvolí mi lék přímo na štítku s tím, že by se uzlík měl zmenšovat, nebo zmizet. Všechno ještě samo závisí na punkci, ale i ona je toho názoru, že kdyby to bylo svinstvo, tak mám rozházené hormony a nějaké další příznaky. Naopak se poslední dny cítím absolutně skvěle. Příští čtvrtek jdeme s manžou ještě k nějakýmu léčitelovi do Šlapanic, ale tam bych chtěla víceméně řešit náš vztah s manžou, aby to bylo jen a jen lepší :grinning:
6. bře 2009 ve 12:51  • Odpověz
autor
Týnko a co všechno dělá ten léčitel ve Šlapanicích , prosím nějaké více podrobné info :wink: Jako jestli se zabejvá i nemocema atd...
6. bře 2009 v 17:34  • Odpověz
autor
Semy dostala jsem dneska 4 krabičky kapek av pondělí si jdu k obvodačce předepsat nějakej Entizol asi je to nějaké homeopatikum a když mi to napíše na recept tak za to nebudu tolik platit :wink:
6. bře 2009 v 17:36  • Odpověz
autor
Tak jsme se koukala a ten Entizol se davá fakt jen na lekařský předpis a normálně ho doktroři i píšou normálně proti ruzním bakteriím a plisním :slight_smile:
6. bře 2009 v 17:53  • Odpověz
mišičko koukni na www.japrorok.cz, původně jsem k němu nechtěla, bo nechci plácat páté přes deváté a věřím homeopatičce, bohužel manžel se u ní necítil ve své kůži a moc nechápal, na základě čeho lék vybírá, no zkrátka pán je mu sympatičtější (i když vypadá jak kostěj nesmrtelný :grinning: ), tak tam hupnem, ublížit mi nemůže :wink: Já myslím, že s tou detoxikací jste určo na správné cestě, není nad to se prostě nějakým způsobem srovnat, dát celkově do kupy :sunglasses: Fakt bych cokoli v takovém smyslu doporučovala všem, ale bohužel né každý je na změny se sebou připraven :unamused:
7. bře 2009 v 19:55  • Odpověz
autor
Týnko a k té Homeopatičce chodíš do té Lišně?
7. bře 2009 v 19:59  • Odpověz
autor
:wink: Dík za odkaz na stránky mrknu se :wink:
7. bře 2009 ve 20:00  • Odpověz
autor
Týnko a za jak dlouho tě obědnal?
7. bře 2009 ve 20:01  • Odpověz
autor
No vypadá hrozně bych s eho i bála :grinning:
7. bře 2009 ve 20:02  • Odpověz
autor
Ahojky tak jakej byl víkend?
8. bře 2009 v 16:47  • Odpověz
miši, normálně jsme mu napsali email, že jako žádáme o zdravotní konzultaci z jeho pohledu léčitele, bylinkáře atd. a on hned druhý den odepsal, že mu můžeme zavolat a přímo se domluvit. Tak manžel zavolal a ve čtvrtek tam jdeme, dřív jsme neměli čas. Potom určo poreferuju. Jinak ano na homeopatii chodím do té Staré Líšně :wink:
8. bře 2009 ve 20:09  • Odpověz
hádejte, kdo je těhu??????? :grinning: :grinning: :grinning: P.S. Já neee :wink:
8. bře 2009 ve 20:32  • Odpověz
8. bře 2009 ve 20:37  • Odpověz
aduška :dizzy_face: o té vím od včera :dizzy_face: :dizzy_face:
8. bře 2009 ve 20:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.