• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
nekecejte holky aduš je těhu super :slight_smile:
8. bře 2009 ve 21:21  • Odpověz
autor
:slight_smile: Jo tak o Adfušce taky vím tak snad jí to tentokrát vše doře dopadne a dotáhne to ke štastnému konci :slight_smile:
8. bře 2009 ve 21:46  • Odpověz
autor
Týnko určitě poreferuj budu napnutě čekat na čtvrtek :wink:
8. bře 2009 ve 21:50  • Odpověz
ahojky

rinty super, snad homeopatika zaberou, já myslela že máš v háji i hormony, jestli jenom uzlík tak by se to dalo nějak přeléčit . já měla bohužel v háji totálně všecko jak hormony tak zvětšenou štítku , uzlík atd.
9. bře 2009 v 07:46  • Odpověz
jinak o adušce taky vím, super, holky ona to prolomila a teď už se to rozjede i tady :dizzy_face:
9. bře 2009 v 07:46  • Odpověz
jasně, že se to rozjede, huráááá :grinning:
9. bře 2009 v 08:02  • Odpověz
holky postupové místo pro tento cyklus a možnái ten příští věnuji někomu jinému, já hodlám těhulit až bude hezky :grinning:
9. bře 2009 v 08:19  • Odpověz
zdarec zeny,
ja hodlam tehulit az shodim tech deset hormonovych kil :grinning:
9. bře 2009 v 08:31  • Odpověz
ahoj holky,náhodou jsem vlezla na vaše stránky a vidím ...ahoj strouži :wink:

rintinko,jdeš ke stejnému léčiteli co jsem se u něj léčila i já.Tomu to člověku dvěčím za hodně a můžu jen doporučit.Má nějaký 6 smysl nebo co a mě naprosto přesně určil důvod mého opakonaného zamlk.pot.Poznal naprosto všechno...dokonce mě určil přesně měsíc po léčbě u něj kdy otěhotním(s tím jsem měla taky problém sca.2roky) a hup otěhotněla jsem přesně v ten měsíc.Náhoda?Tak ti přeju at ti to taky tak pěkně vyjde :wink:
9. bře 2009 v 09:09  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
týjo tak jestli to tenhle měsíc nevíjde tak valím k tomu léčitelovi taky :slight_smile:
9. bře 2009 v 09:24  • Odpověz
Jani, z celého srdíčka děkuji za povzbuzení :dizzy_face: zbytek v IP. Koukám, že pán bude mít plné ruce práce :confused: :grinning:
9. bře 2009 v 09:49  • Odpověz
autor
Holky tak jen : mrcha dneska přišla a to ju nikdo nezval, nemám ráda nečekané náštevy snad s eto už nebude opakovat :wink:
9. bře 2009 ve 23:26  • Odpověz
Miši a Ty jsi byla na tom detoxu u koho, co Ti zjistili, jak se máš čistit?
10. bře 2009 v 08:04  • Odpověz
brý ránko ženský :wink:

ahoj jani :dizzy_face:

holky já jdu ve čtvrtek za tím astroléčitelem a začínám mít bobky co mi řekne :frowning2:
10. bře 2009 v 08:10  • Odpověz
jak mi řekne že jsem mladá a mám být v klidu a nemyslet na to tak ho něčím bacím přes hlavu :rolling_eyes: :grinning:
10. bře 2009 v 08:11  • Odpověz
dobré ráno holky.omlouvám se,že jsem takhle drze skáču.Stroužku k jakýmu astro jdeš? já jsem tohle po 2 neúspěš.IVF ISCI absolvovala taky :wink:
10. bře 2009 v 08:16  • Odpověz
ahoj angie no nevím jestli ho znáš, mě tam objednala kámoška jde tam taky jako neeúspěšná snažilka ten chlápek se jmenuje prej Havelka.
10. bře 2009 v 08:17  • Odpověz
Do astro poradny vedle Anděla?
10. bře 2009 v 08:19  • Odpověz
nene já jdu do opavy, prej tu jezdí 1x za měsíc do nějaké apatyky, moc o tom fakt nevímjá jsem se jen přivtěřila ke kámošce, od té kámošky známé prý pomohl k těhu, hned jak vlezla do dveří na ní čumnul a říká jí "vy jste měla cystu a bojíte se mít mimi" něco jí dal a hned byla těhule tak to chci taky zkusit
10. bře 2009 v 08:20  • Odpověz
myslm že mi spočítá jonáše a takové věci protože chce datum a hodinu narození,no jonáš mi minule k těhu pomohl a tak tomu trošku i věřím
10. bře 2009 v 08:21  • Odpověz
angie a ty jsi na něčem podobném byla?? jaké to bylo, co s tebou udělali atd? vůbec nevím co od toho čekat
10. bře 2009 v 08:25  • Odpověz
myslim,že každý zkusí všechno jenom,aby to vyšlo.My (i manža,protože má špatny spermo) perem do sebe už půl roku ty jejich byliny tak se nám teď už blíží další testy a uvidíme jestli to bylo k něčemu.Dal nám i kalendář plodných dnů.Tak teď v dubnu jdu na poslední třetí pokus a měla bych se do toho data trefit tak jsem zvědavá.
I vám držim palce,protože to je hrozná pakárna na bednu :frowning2:
10. bře 2009 v 08:26  • Odpověz
kočky tak doufám, že nám všem ten čtvrtek přinese štěstí, prostě musí, když už nám to aduš tak pěkně prolomila. Já mám dnes alergo den, ke svědění očí už se přidala i rýma, tak doufám, že by mi mohl pomoct i s tímto.
10. bře 2009 v 08:27  • Odpověz
angie díky i tobě přeji hrozně moc štěstíčka ať už to konečně vyjde. na potřetí všeho dobrého :wink:

já už těhule byla podařilo se na 5. cyklus snažení ale pak přišel zamklý potrat, důvod mi zjistili že na 90% to byla moje totálně rozesraná štítná žláza a hormony a tak jsem šla na operaci a teď se od nového roku snažíme znovu, jenže hormonky se pořád vylaďují lékama, musí mi najít ideální dávkování, jinak secítím fajn řekla bych že když nic jinýho tak se mi po operaci hrozně zlepšila pleť,no a já od puberty nakupuju drahý věci na akné a přitom stačila 4 hodinová narkoza :grinning: vlastně k tomu apatykovi jdu ze zvědavosti jestli mi řekne něco jinýho než doktoři, vščichni mi pořád tvdí jak jsem zdravá jen doladit hormonky po operaci a půjde to jako po másle a podobné kecy,prej mám být v klidu a bla bla, už jsemna to alergická , ale máš pravdu, holka co chce otěhu je schopná udělat pro to všechno, já se i ďáblu upíšu za mimčo :wink:

rinty jsem hrozně zvědavá na ty tvoje homeopatika, mě teda nikdy homeo nepomohlo, brala jsem ho kdysi na bradavice a ještě na cosi na co si nevzpomínám ale hrozně moc lidem pomáhaj tak určitě do toho jdi.
10. bře 2009 v 08:40  • Odpověz
stroužku-jak ti spraví štítnou tak bude vše ok.Ta je k mímu důležitá.Chvíli vydrž a pak půjde vše jak po máslíčku :wink:
10. bře 2009 v 08:47  • Odpověz
autor
Strouži já byla na detokcikaci podle Jonáše zjistila mi tedy požehnaně bacilů tak teď denně kapu takové kapičky a uvidíme zda to pomůže :slight_smile:
10. bře 2009 v 08:51  • Odpověz
misi a to zjistili jak? nějakým přístrojem??
10. bře 2009 v 08:52  • Odpověz
autor
Jo to ti dá do ruky takoví kovoví válec a potom má něco jako tužku v ruce a tím ti pichá do nějakého bodu na ruce a do takového přístroje davá ty bacily a když ten přístroj začne řvát tak ten bacil máš v těle.
10. bře 2009 v 08:56  • Odpověz
no to mě začne řvát určitě, bo po štítce mám v sobě ještě plno sraček :frowning2:
10. bře 2009 v 08:58  • Odpověz
autor
No jestli ti to tím přístrojem bude dělat tak u vidíš co tito najde, mě to našlo od običejného nachlazení a až já nevím co všechno :grinning:
10. bře 2009 v 08:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.