• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
miši, nebylo to náhodou vyšetření metodou EAV??? a kdes na tom byla? Já znám doktorku z Rosic, co se tím zabývá
10. bře 2009 v 08:59  • Odpověz
ty vole doufám že mi nic moc hroznýho nezjistí, jako jestli mám rakovinu tak to nechci vědět. :frowning2:
10. bře 2009 v 09:03  • Odpověz
autor
Jo týnko to bude onobyla jsme na tom na Jílové :slight_smile:
10. bře 2009 v 09:04  • Odpověz
autor
Rakovinu ti asi nezjistí jen bacily, vyry, plísně...
10. bře 2009 v 09:05  • Odpověz
10. bře 2009 v 09:06  • Odpověz
holky to zase budou nervy do toho čtvrtka, já jsem hrozná posera všeho se bojím. nejradši bych nechodila k žádným doktorům a nikam, protože pokaždý se bojím že mi něco hroznýho najdou. mám na ten strach z doktorů i razítko, od 15 let mě léčili na vysoký tlak, pořád sledovali jestli nemám srdeční vadu jako můj tatka a nakonec po všech možných i nemožných vyšetřeních zjistili že mám tlak normální akorát když uvidím nápis doktor tak je okamžitě vysokej. takže jsem jak dement nesla od kardiologa papír na gyndu i obvoďákovi že mám syndrom bílého pláště a měla jsem to i v papírech na operaci , trapas :sweat_smile:
10. bře 2009 v 09:07  • Odpověz
autor
No já se k jiným doktorům taky neteším , ale k ní jo :slight_smile:
10. bře 2009 v 09:10  • Odpověz
to já se k čáryfukovi taky těším a moc, říkám si, ať zjistí, co zjistí, bude zaroveň vědět co s tím :grinning:
10. bře 2009 v 09:15  • Odpověz
tak toho bohdá nebude aby stroužek se těšil k doktorovi. mě stačí jít do lékárny nebo třeba jen na návštěvu za někým do nemocnice, uvidím nápis doktor nebo nemocnice, ucítím ten doktorský smrad a je konec, okamžitě mám svýravý pocit v břiše. holky mě stačí ucítít desinfekci ze švagrové která dělá vrchní v nemocnici a okamžitě mám bobky, tohle je fakt na psychiatra já vím :pensive:
10. bře 2009 v 09:15  • Odpověz
nebuj strouži, u pána astrologa to bude určo vonět bylinkama a tyčinkama a jistě Ti pomůže i tady s tímto uvidíš :wink:
10. bře 2009 v 09:31  • Odpověz
čaute holky tak jak vás čtu tak vás obdivuji a smekám před vámi a doufám že se vám co nedříve zadaří :wink: ja ted to nechávám v klidu hold když to nejde tak to nejde až tak v červenci jak budem přestěhovaní pojedem i do centra a uvidíme co nám scházi :frowning2:
10. bře 2009 v 10:15  • Odpověz
holky tak jdu dneska na 16h směnu tak mi držte palce at to zvladnu bo to bude masakr volali mi z práce že material na který se čekalo dorazí tak mam pak do konce tyden noční tak se pak ozvu jak jsem na tom :grinning: :slight_smile: :frowning2: vyplivnutě tak se mějte a držte se holky moje pá
10. bře 2009 ve 12:34  • Odpověz
peti a proč to nechceš zkusit?? mnoha lidem bylinky a podobné věci pomohli, člověk aspoň má naději, víš jak se říká víra tvá tě uzdraví, i kdyby to nemělo žádný účinek kolika lidem pomohl placebo efekt
10. bře 2009 ve 12:35  • Odpověz
Ahojky holky...tak u nás velké zěmny..kupujeme byt takže se budeme brzo stěhovat..postupně to rozjíždíme...sice jsme chtělinejdřív baráček..ale bylo by to blbě finančně při mateřské..takže budeme zatím v bytě..krásný 3+1..a hlavně ve svým..:slight_smile:..kompletně zrekonstruovaný...máme radost..tak budu mít aspoň chvíli jiný myšlenky a třeba to pomůže k otěhu..:slight_smile:..
Co se týče léčení tak kapičky poctivě beru já i manžel a 23.3. jdu na kontrolu, tak jsem zvědavá jestli se to zlepší za ten měsíc..:slight_smile:
10. bře 2009 ve 12:40  • Odpověz
semy no super, já měla stejnou teorii zatím v bytě a něco většího jako baráček a tak až po mateřský protože víc se zadlužovat před mateřskou a v dnešní složité době to bych se bála. představa že jsem na mateřské a manža přijde o práci a mám velkou hypču to bych si šla hodit. te\ď platíme taky hypču ale malou,jak píšeš menší ale naše :wink:
10. bře 2009 ve 13:22  • Odpověz
strouži... :wink:
10. bře 2009 ve 13:23  • Odpověz
jinak v práci po dvou měsících nic moc....
10. bře 2009 ve 13:27  • Odpověz
hojky po ránu :wink:
11. bře 2009 v 09:21  • Odpověz
ahoj holky :dizzy_face:
11. bře 2009 v 09:28  • Odpověz
Dobré ranko..:slight_smile:
11. bře 2009 v 09:35  • Odpověz
semy a Vy berete co za kapičky, nějak mě to uniklo? :confused:
11. bře 2009 v 09:50  • Odpověz
no já začla taky chodit na to péčení od www.joalis.cz a pro manžela mě tam rovnou dala kapičky na spermio....
11. bře 2009 v 10:10  • Odpověz
taky mě toho právě našla dost a dost...
11. bře 2009 v 10:10  • Odpověz
jako prožraný a prlolezlý jsme asi všichni vším možným, hlavně, že jsme se rozhodly něco s tím dělat!!! :wink: :sweat_smile: :grinning:
11. bře 2009 v 10:23  • Odpověz
semy a kolik to tak stojí ty preparáty??
11. bře 2009 v 10:29  • Odpověz
jeden 300,-
11. bře 2009 v 10:33  • Odpověz
a je to asi na dva měsíce...

rinty..přesně tak...:slight_smile:

Ach jo..tak na naší svatební diskuzi "Srpnovky08" máme další těhulku.... :frowning2: ..je mě z toho trošku smutno.....
11. bře 2009 v 10:34  • Odpověz
semy jj to chápu, já už chodím na koně rok a prošla jsem milionem diskuzí a všude kam jsem vlezla to otěhulilo, většina už porodila a já všude zůstávám skoro sama. teď jsem začla chodit to zamklin a vlaštovek a taky to pěkně těhulí a jenom stroužina co? hovínko :grinning: asle už jsem si zvykla no :frowning2:
11. bře 2009 v 10:39  • Odpověz
semy to je v poho, u mě se to taky střídá, jeden den jsem nad věcí, druhý den mám pocit, že se nedočkám, ale určo se dočkáme a dětičky nám pak daj pěkně zabrat :sunglasses: tak se na to aspoň můžeme pořádně připravit :wink:
11. bře 2009 v 10:41  • Odpověz
rinty i mě se drží střídavé nálady ale tak nějak v poslední době se mě drží jen ta nálada že se smiřuju s tím že se nedočkám
11. bře 2009 v 10:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.