• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
jéééé ahoj semy, tak to zní fakt skvěle. My máme starého kocoura a roční kočičku, někdy sice pruděj, ale jsou to mazlíci :dizzy_face:
16. bře 2009 v 08:35  • Odpověz
no já jsem z něj nadšená....:slight_smile:)...ten měsíc bude náročný.....včera jsme na sebe s manželem celý den mňoukali..jak dva blázni.... :grinning:
16. bře 2009 v 08:37  • Odpověz
semy no ty vole tys taky najela na kočíčí terapii :grinning: já si zamluvila kocourka včera ale ještě není narozený je v bříšku kočky teta má dvě těhulkykočky tak na vysypání, včera jsme celý nadšení jeli koupit pelíšek a mističky a hračky,nejradši bych vzala tu kočku k veterináři na císařský řez bo se nemůžu toho kocourka dočkat. jméno bude mít oliver
16. bře 2009 v 09:16  • Odpověz
ani nevím proč ale včera jsem koukala na telku a ve filmu byla kočka, pak v reklamě a tak jsem najednou řekla manžovi "chci kotě, nechci se furt trápit, nebude mimi bude v dubnu kotě" a manža hned najel na útulky ale pak jsem to zavrhla neboť přijít do útulku a vidět ty smutné oči zvířátek táhnu dom všecky. takže jsem zavolala nakonec tetě, je to stejná záchrana, oni totiž když si ty koťátka nikdo nevezme tak je utratí :frowning2:
16. bře 2009 v 09:20  • Odpověz
super, budeme všechny kočičí mamky :grinning: oni jsou to taky takový mimina :dizzy_face: hlavně ze začátku, když se rozkoukávat a zjišťujou co a jak. Holky, jestli to dispozičně jen trochu jde, tak doporučuju koťata 2. Přes den i v noci si spolu vyhrajou a nebudou tolik devastovat okolí, nebude jim přes den smutno a taky Vás nebudou tolik používat ke kousání a škrabání :wink:
16. bře 2009 v 09:37  • Odpověz
no Strouži tak super...tak našemu Koudíkovi je teď měsíc a kousek. Je to papírový...Sibiřaská kočka typ Něvská Maškara...

http://picasaweb.google.cz/Semy.cz/Koudy#

nejradši bych si ho vzala taky hned..ale musíme vydržet ještě...maminka nám ho ještě trošku rozmazlí a vychová..a bude po všech očkováních...:slight_smile:
16. bře 2009 v 09:48  • Odpověz
šmankote 2 koťata?? to zase ne,začnu hezky polehounku :grinning:

semy ten je krásný , my si to kotě vemem asi skoro hned od narození možná pár dnů ho necháme, budeme mít obyč vesnickou směsku, původ z obou stran neznámý :grinning:
16. bře 2009 v 09:58  • Odpověz
To ho ani nenecháte pít od mámy?????....to není moc dobrý...koťata se mají nechat u mámy aspoň 2 měsíce...aby byli silný a zdravý...ono se pak už začne přikrmovat, ale pořád jim dává mlíko ahlavně ta kočka je i učí základní zvyky..a tak.....
16. bře 2009 v 10:06  • Odpověz
jj taky bych doporučila aspoň ty 2 měsíce určo nechat u mámy :wink:
16. bře 2009 v 10:15  • Odpověz
autor
Jé to kotě je bomba taky bych chtěla, ale máme psa a to dohromady moc nejde :slight_smile:
16. bře 2009 v 15:27  • Odpověz
čauky ženy

semýku tak hlavně at se byt líbí moc vám to přeji.¨
Marti tak koťatko jéééé ja chci taky a už se těším na příští jaro donesu si domu koťatko a dovezem si i pejska chceme vymarského ohaře tak prí budou kamaradi podle knížek když spolu vyrustají tak se těším a doufam že bych mohla na jaře i porodit a asi by mě s 3 malikatych drbečku mrdlo ale měla bych pro co žít :grinning:mimisko kotatko a štěnátko ještě že aspon ti dva rychle vyrostou a mimisko bude pořad malinké :grinning:
16. bře 2009 v 15:42  • Odpověz
jo holky dneska jsem si koupila ona dnes o těhu no čekala jsem víc a pak je tam těhu moda podržte se halenka vypadající jako dlouhé tričko za 9500kč se postrali v kině to je časák pro bohaté??? :rolling_eyes:
16. bře 2009 v 15:47  • Odpověz
jo a bonus k tomu kožený pásek za 6500kč holky však to si snad žádná nemůžem ani dovolit jen ten pásek je podobny splatce za hypotéku?holky to vrchol to by neměli ani psát do takového časáku jsem ve vředu :angry: :sweat_smile:
16. bře 2009 v 15:50  • Odpověz
Dobrý den.
Vyšetření na Chlamydia trachomatis je negativní. T.zn. že je vše v pořádku
a léčba chlamydiové infekce antibiotiky není potřebná.
Zdraví
MUDr. Pavel Kuchař

holky jsem nejštasnější na světě :grinning: :grinning: :grinning: nemám chlamidie hurááááááááá
16. bře 2009 v 18:34  • Odpověz
ahoj holky

holky asi to kotě necháme u kočky do věku těch 4-5 týdnů, četla jsem že odebrání od kočky se dělá kolem toho 6 týdne. uvidíme, už by mohla aspoň porodit aby to líp utíkalo :grinning:

peti šmankote to je nějaká luxusárna pro bohatý těhule typu Maxová nebo Verešová ne? :grinning: já za luxus považuju svoje těhu džíny od vietnamců :grinning: :grinning: jinak gratuluju k negativnímu výsledku, ty na chlamidie nějak trpíš??
17. bře 2009 v 07:47  • Odpověz
Ahojky holky..:slight_smile:..
Peti gratuluju k dobrému výsledku :slight_smile:))

strouži to znám..my se taky kocourka nemůžeme dočkat...aspoň že mám ty fotky..:slight_smile:))
17. bře 2009 ve 12:07  • Odpověz
autor
Týjo tak takové ceny :astonished: Měly by se trošku přiblížit k zemi :grinning:
17. bře 2009 v 15:15  • Odpověz
Peti, to je dobře, chlamýdie jsou prevíti :angry: Taky rozhodně nehodlám utratit podobné částky za těhu módu :confused: Klíďo vezmu i něco z druhé ruky, ale určo bych chtěla chodit oblíkaná vesele a barevně. Z těhulek oblékaných do černé je mi vždy poněkud smutno :frowning2:
17. bře 2009 v 15:24  • Odpověz
autor
Já jediné do čeho třeba investuju tak jsou lacláče, strašně se mi to na těhulách libí , ale víc než litr za ně nedám :slight_smile: A trička se dají koupit za pár kaček třeba jen o velikost větší než mám teˇd. Jo a ještě možná do nějaké pohodlné podprdy, ale jinak za věci moc utrácet nebudu muset mám hodně věcí co se dají natáhnout a taky hodně věcí když jsme byla o něco víc při těle, ale to neřikám že teďka nejsem :grinning: :grinning:
17. bře 2009 v 15:29  • Odpověz
autor
Peťi a jak ti vůbec na ry chlamidie přišly? Z krve na gyndě?
17. bře 2009 v 15:52  • Odpověz
čuste holky tak včera štasny den že nemam chlamidie a hned odpovím at se nemusím k tomu vracet (mam boreliozu a na vyšetření na které jsem byla v listopadu a řekla jsem ji že mam chlamidie a přečetla jsi to i z vysledku od obvodáka a hned mi udělala detailnější testy a vyšlo že mam chlamidie tu pohlavní nemoc v krvi ale před 3 lety už jsem na vyšetření byla a byli negativní a ted taky tak jsem štasná :grinning:

jinak zítra se dozvíme jesli mi prodlouží smlouvu opět změnili nazor tak mi držte palce :cry:
17. bře 2009 v 18:12  • Odpověz
autor
Jé teda Peťi tak s tou prací to máš šílené pořád tedy nevíš zda přiští měsíc jdeš nebo nejdeš do práce :unamused: To vám vždycky prodlouží smlouvu třeba jen o měsíc nebo jak to máte je to vůbec zakoné?
17. bře 2009 v 18:59  • Odpověz
ahoj holky

misi i mě se líbí lacláčky, ale šílený prachy bych za ně nedala, já nakupuju jak ve značkových obchodech (orsay, takko, reserved atd.) tak i u vietnamců. zrovna v pátek jsem narazila u vietnamců na super džíny, totálně perfektní, světlé, padnou jak ulité jak přes prdel tak délka a za 139 kč!!!!!!!!! byli v akci, leželi tam samotné samotinké a tak jsem je drapla a nepustila.

rozhodně bych nedala za těhu džíny 2 tis., ty co mám doma jsou suprovní, nové , žádný sekáč akorát jsou od vietnamců za 300,- a mají tam i lacláčky za 400,- a všecky velikosti!! podle mě jde o to umět to skombinovat, znám lidi co nosí jen tržák ale ten hnusnej tržák, draci a čínské znaky na tričkách tož to je hnus ale když se vyberou hezké věci a zkombinují se značkou udělají stejnou parádu jako ty drahé. můžu vám říct že třeba v práci se mě hrozně moc lidí ptá kde beru ty hezké věci, pořád nové kabelky, pěkné trička atd. kde na to beru no kde? u vietnamců, já bych třeba z kabelky za 2 tis ani radost neměla, radši si koupím 10kabelek a budu je střídat a když se mi přestane líbit tak vyhodím než to dělat jako moje známá, ta nosí jen drahé značkové ale má to tisíckrát vytahanější a žmolkovatější jak já a rozhodně nemá takový výběr v šatníku. koho zajímá že má vzadu na krku nápis Versace když tahá to jedno ušmudlané tričko už rok pomalu denně.
18. bře 2009 v 07:52  • Odpověz
:grinning: tak to já mám z každé z Vás něco, kupuju na trhu jako Ty a nosím to do roztrhání jako kolegyně :zipper_mouth:
18. bře 2009 v 08:17  • Odpověz
strouzi, nechci se te dotknout, ale orsay, takko ani reserved nejsou znackovy obchody :grinning:
jako orsay me prijde prisernej, to radsi zajdu do sekace :grinning:
takko me odpuzuje uz z dalky
reserved jde, teda jen pansky hadry, damsky jsou priiiiserny, uz na raminku zmackany, hned u vchodu se na me vrhne prodavacka.... :rolling_eyes: za to bych zabijela :grinning:

ja mam taky hluboko do kapsy, ale radeji si koupim kalhoty v Espritu za dva litry a vim, ze mi vydrzej spoustu let v nezmeneny kvalite, nez z nejaky Orsay....nebo fakt sekac, kde se daj sehnat znackovy(=kvalitny) hadry

jako sem zjistila, ze posledni dobou nakupuju jen v Nextu, M&S, Espritu, Pepe Jeans, Benettonu nebo Mangu (Mango jen v Hatich, pac to sou taky desny sunty, ale v hatich koupis tricko za kilco :sunglasses: ) a hadry mam porad jak novy...kdyz se mi prestanou libit, predam je dal. bys koukala, jak v mych trickach Benetton, ktery mam tak osm roku, honi paradu neterinka v sedmy tride :grinning:

nikdy bych si treba nekoupila u vietnamcu ani teplakz, jako abych mela druhej den vytahany kolena, to bych nenosila ani na doma. mam na doma dve teplakovky adidas, obe cca 4 roky a obe dve jsou jak novy a to je nosim na stridacku denne :sunglasses: :grinning:

to samy pyzama, kalhotky i ponozky.....jako chci byt pekna i v noci....a v akci nebo v ruznych outletech se daj sehnat hadry za zlomek puvodni ceny. treba ted mam sexy nocni kosili Schiesser, ktera puvodne stala 2.200,- a ja ju mam z outletu za 105!!!! korun :sunglasses: :sunglasses: :grinning:
18. bře 2009 v 08:18  • Odpověz
hm martek je vidět, že se v tom zkrátka orientuješ. jako pro mě sou nákupy noční můra, takže když už se k tomu dokopu, tak si koupím třeba 3 nový věci a ty pak kombinuju se svým obstarožním šatníkem. Nebaví mě prodírat se obchodama, dusit se tam, svlíkat se a oblíkat atd. Jinak Takko mám teď leták a je tam moooc hezká jarní veselá tunika a hezká riflová bundička :dizzy_face: Já bych potřebovala někoho, kdo by takhle za mě vytipoval, co by mi mohlo slušet a zároveň za rozumnou cenu a já bych to pak jen zaplatila :grinning: Vím, že taková nějaká služba ve světě funguje, ale asi převážně v nobl obchodech
18. bře 2009 v 08:41  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: no ja musim rict ,ze na znacku nedam vezmu to co mi sedne -treba z orsay mam hodne veci od kalhot a tam mi to docela sedne - a na druhou stranu se mi fakt nechcteji kupovat tricka za 2 litry:slight_smile: kdyz vim ,ze se to stejen sije vse v cine :grinning:
18. bře 2009 v 08:43  • Odpověz
rinti, na tohle je expert muj manzel :sunglasses:
ten, kdyz uz ho donutim jit se mnou do obchodu, tak mi veci vybere :grinning:

eli, ahojky, tebe sem dloooouho nevidela :wink:
jak je?
18. bře 2009 v 08:46  • Odpověz
martek mě teda zase nejvíc sedí orsay, tam nakupuju léta a mám z tama kupu věcí a nikdy mě nezklamal, takko jsem měla ráda kdysi ale teď mi to přijde jako děsný strakatý švonce. reserved mi taky docela sedí a ani tam na mě nečumí prodavačka, CAčko taky super, z bot jsem milovala deichmana a nenáviděla humanik a teď se mi to otočilo, v humaniku v poslední době mají super věci ale, v deichmanu se mi nelíbí totálně nic, zvlášť teď jak jsem viděla ty mokasíny indiánský :stuck_out_tongue_closed_eyes: hnus
když proberu svoji skříň mám to tak půlnapůl, levný věci a i ty dražší, jediný co nemám ráda jsou sekáče, nevím proč ale nesnáším je
navíc upřímně holky asi jsem ve stádiu že si radši koupím za svoje vydělaný prašule něco do bytu a nebo zajedu na dovču. zrovna včera jsem lítala v 10 večer po ložnici s metrem a měřila délku koberce, máme tam koberec ani ne tak dlouho možná 4 roky starej ale chci novej. A upřímně větší radost mám z nový pračky než z novýho trička :grinning: hold asi stárnu
18. bře 2009 v 09:12  • Odpověz
tak v tom se shodnem! ja dostala minuly tyden premie, jela sem do brna nakupovat...a koupila sem si knihovnu, stolek pod televizi a aku-vysavac :sunglasses: :grinning:
18. bře 2009 v 09:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.