• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
no já bych vůbec řekla že jsem nákupy na sebe v poslední době omezila, radši šmejdím v ikei než butikách a když se mě manža ptal co chci od něho a tchánovců na narozky co mám za měsíc řekla jsem že chci nový záclony a pelíšek pro kocoura :grinning:
18. bře 2009 v 09:28  • Odpověz
ja mam k narozkam ten aku-vysavac a od mamky dostanu pareniste do zahrady :sunglasses: :grinning:
18. bře 2009 v 09:31  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak hurá máme tu pátek a já jsem nachcipaná jako pra.e :unamused:
20. bře 2009 v 08:32  • Odpověz
čau miši, jj zase to řádí, hlavně střevní chřipka, tak se mooooooc opatruj. Mě bylo včea všelijak, u cvičení se mi vždycky zatočila šiška, že jsem tou musel trochu ošulit a ani kapky jsem nebrala poctivě. To to teda začínám brzy lajdat :angry:
20. bře 2009 v 08:35  • Odpověz
autor
No střevní chřipka to by ještě scházelo mě stačí tá normální nos mám jako babulu :unamused: Ale je fakt, že v práci každej druhej kašle , smrká , kychá :confounded:
20. bře 2009 v 08:44  • Odpověz
jj ono teď s tím ochlazením, on si člověk zvykne chodit na lehko a pak už mu nepříjde, že se jako ochladilo a měl by ještě vytáhnout šálu a čepici. To já tedy chodím ve spacáku (jak říká kolega prošívanému kabátu), se šálou a kapucí, ať na mě dřeba každej hledí, ale hlavně, ať nemrznu :wink:
20. bře 2009 v 08:50  • Odpověz
autor
No já taky chodím ještě ze šálou, jenže na mě stačí v práci kychnout a má potentěná imunita nic nevydrží a je hototvo :unamused:
20. bře 2009 v 08:52  • Odpověz
miši, už v tom mám zmatek, Ty ale taky už užíváš nějaké ty kapky na základě vyšetření EAV, nebo ne?
20. bře 2009 v 09:15  • Odpověz
20. bře 2009 v 10:02  • Odpověz
autor
Jo teďka už začínám asi druhej týden braní těch kapek.Teďka mám spíš na ginekologické orgány až je doberu tak dostanu další na iminitu atd...
20. bře 2009 v 10:25  • Odpověz
a co konkrétně Ti řekli k těm orgánům ženským???
20. bře 2009 v 10:28  • Odpověz
autor
Říkala, že tam mám nějaké viry tak mi na to dala ty kapky a prý mám i chlamče tak nevím žádné problémy nemám tak mi dala kapky i na ně a pak potom něco na posílení ženských orgánů takže mám takovou trojkombinaci . Kapky jsou na měsíc takže tam půjdu za 14 dní a uvidíme zda se něco zlepšilo :wink:
20. bře 2009 v 10:38  • Odpověz
no já právě taky chlemtám všechno až mi to teče i ušima a máme tam jít 7. dubna. Tak se musím zeptat, zda to jak říkal, že u mě vyzdravení bude za těch 15 týdnů, jestli jako celou dobu budu muset toto všechno brát :confused: jako o peníze jde až v poslední řadě, ale jedna lahvička v průměru 300,-Kč a jednu směs co užívám 3x denně, tak už mám po týdnu užívání víc jak půl lahvičky pryč :confused: :fearful:
20. bře 2009 v 10:43  • Odpověz
autor
No tak mě ty lahvičky ve směs přišly taky na tři kila , ale beru je dvakrát denně takže to mám na ten měsíc a celou dobu to musím brát. Říkala, že bylinky pomáhají, ale je to cesta na dlouhou trať ,, že prášek třeba zabere hnedka, ale neuzdraví jen zastaví projevy. Bylinky třeba zaberou později, ale jdou rovnou k tomu problému.
20. bře 2009 v 10:47  • Odpověz
ok ok, je je přesný a ani nečekám zázraky do týdne to určo ne, akorát, že jak říkám už po tom týdnu mi z toho šibe, ale snad se to brzy natolik zautomatizuje, že nebudu muset přemýšlet, že před jídlem to, po jídle ono a večer namazat a a a...
20. bře 2009 v 10:52  • Odpověz
autor
No já ty moje kapky 20 min před něma nejíst nepít a 20 min po nich to stejné a ještě kapat tak po třech minutách od sebe :grinning: :grinning: Takže to mám takoví rituál , nejlepší je to po ránu , ale večer počítat kdy jsme jedla nebo byla, kdy s e můžu napít atd...Je to taky na hlavu :grinning:
20. bře 2009 v 10:54  • Odpověz
tak to bude asi taky na homeopatické bázi. No homeopatika jsem teď taky 3 dny brala a to byl teda už just mazec, pít, nejíst, nepít, jíst, mazat, cvičit, dýchat
20. bře 2009 v 10:56  • Odpověz
autor
:wink: No já si myslím, že jo že to bude něco na home bázi :wink:
20. bře 2009 v 10:58  • Odpověz
chi, chi, no tak za těch pár dní si řekneme, co to s námi udělalo :wink:
20. bře 2009 v 11:03  • Odpověz
autor
Tak jsem ty moje kapky našla i na netu :slight_smile:

http://www.lecivestranky.cz/product/gynodren-97/
20. bře 2009 v 11:04  • Odpověz
hmmm, tak to vypadá v poho, teda jako, že to ve mě budí důvěru :wink:
20. bře 2009 v 11:13  • Odpověz
autor
No uvidíme za pár týdnů zda budeme zdravé jak rybičky :slight_smile:
20. bře 2009 v 11:18  • Odpověz
Miši, rybičky se nám pak narodí v březnu, až v létě otěhu :wink:
20. bře 2009 v 11:20  • Odpověz
autor
No doufám :wink: :wink: :wink: :wink:
20. bře 2009 v 11:22  • Odpověz
autor
Ahojky holky, pěknou sobotu přeji :slight_smile:
21. bře 2009 ve 12:14  • Odpověz
čauky Ženy při neděli,

tak tento měsíc snažení sice bylo ale jak už jsem tu jednou napsala že si stejně myslím že otěhotním až s pomocí lékařů tak tomu už nedávám takovou pozornost a věřtě už na to tolik nemyslím,sice mě zamrzí když vidím novou těhulku tady jak fotí testíky a jsou štasné a ja opět smutna ale spíše jim zavidím jak rychle se jim to povedlo a příští měsíc to bude rok co mimisek z dělohy utekl a od té doby nic tak na to seru uplně,

holky jinak už v baraku topíme jak budou stahnuté fotky v PC hodím je na koníka spíše na střechu a musím založit nové alba bo jsem je snazala ale není na to čas

jinak holky začína mi opět maraton 3 směného provozu tak jsem opět nadšena spíše mi je stoho na zvracení bo zase ty noční a to jsem byla rada že je nedělam a to mam jít ve středu na vyvolavačku a musím zajít ke svým doktorum a mam v ramení zánět a bolí to jako bestie tak si musím zajít ještě k doktorovi tak nevím jak to dám jsem po těch nočních jako pytlem praštěná no uvídme co bude...jo mam jich příští tyden 6 směn asi umřu :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
22. bře 2009 v 09:08  • Odpověz
autor
Ahojky Pěťi no jo letí to já přiští měsíc mám rok od prvního těhu :astonished: Tak doufám, jak se řiká do roka a do dne :grinning: :grinning:
22. bře 2009 v 09:55  • Odpověz
Miško kéž by ale jak jsem napsala ja to už vzdala hold prostě nemam štěstí mít mimisko a ten nahoře mi ho nechce dát tak postavíme barak nastěhujem se a jdem do toho CAR nam pomůže doufám tedy jinak ja nevím že bych vyměnila chlapa :grinning: to jediné mi říkají baby v práci bo na mě čumí že se rok snažíme a nic tak že prí mam vyměnit chlapa :grinning:

jinak ted jsem vysavala a kura nadavala jsem jak čert stratila jsem tu blbost co máš na té černé hadici takové ten regulator sání tak ja nevím vysat jsem to nevysála ja nevím kde to zase je ale jednou to najdu :grinning:
22. bře 2009 v 10:50  • Odpověz
ahoj holky:slight_smile:)
22. bře 2009 v 10:54  • Odpověz
Aničko ahojky jak je??
22. bře 2009 v 11:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.