• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
ahoj peto joo dobry:slight_smile: na konika chodim sem tam a jsem asi vice v pohode:slight_smile: jinak se chystam na iui -podrobnosti si domyslete nebo ip:slight_smile:))
22. bře 2009 v 11:06  • Odpověz
aqničko tak to mnoho štěstíčka a neboj to vyjde věřím v to a kdy přesně jdete?
22. bře 2009 v 11:23  • Odpověz
peto nekdy v pulce dubna mma to ted dostat pristi tyden a 3 den cyklu mam brat hormony
22. bře 2009 v 11:37  • Odpověz
autor
My plánujeme dovču tak se už těším , že prostě na týden vypadnu a nebudu na nic myslet a budu taky v pohodě :slight_smile:
22. bře 2009 ve 13:45  • Odpověz
jj, nás čeká letos dovča už koncem května a pak koncem června (oslavíme moje 30tiny v Chorvatsku) :dizzy_face: taky už se nemůžu dočkat. Jinak všem hezký zbytek neděle :astonished:
22. bře 2009 v 18:22  • Odpověz
autor
Jé tak to máte krásně rozplanované a kam povalíte koncem toho května?
22. bře 2009 v 18:24  • Odpověz
do Jeseníků s MUDr. Lányovou. Má léčebné centrum v Rosicích a také se zabývá EAV, krom spousty jiného. Jezdíme s ní už řadu let.
23. bře 2009 ve 14:39  • Odpověz
čauky ženy tak první noční za mnou dalo se to vydržet ale spánek nic moc hnusné sny ale ted vařím křenovou omačku brambory a ktomu volí oko už se těším to jídlo mam ráda,Jinak holky počasí na draka a ja musím na tu injeci na vyvolavačku a moc se mi nechce asi napíšu gyndařovi že jesli nepříjde MS do příštího tydne hned v pondělí se stavím na pichanec bo po té noční jsem jako praště na pytlem a ještě se cárat po půlce města než dojdu na středisko no uvídm možna tam pojedu ve středu je tam odpoledne a chlop by mě tam hodil a počkal bo sestra píchne a jedu dom :slight_smile: kéž bych už byla těhu včera jsme o tom mluvidli s mojim a bylo by na čase abych už byla těhu no uvídíme ještě 3 měsíce počkáme a v červenci na začátku vaštívime CAR v POlance u Ostravy spolupracují s Olomoucí a co jsme se bavila s holkama je tam super personál tak doufám že pomůžou konečně :frowning2:
23. bře 2009 v 15:42  • Odpověz
autor
No my měly včera taky rozhovor, budeme čekat do prázdnin pak taky někam zajdeme? Jen jsme se chtěla zeptat jestli musím mít doporučení od gyndařky nebo si můžu zajít do centra sama :wink:
23. bře 2009 ve 22:23  • Odpověz
Miško ahojky já jsi myslím a podle některých diskuzí můžeš jít do CARu sama a objednat se a nečekat na gyndaře až se rozhoupe a jít k němu až bude mimi v bříšku je to sice podraz ale na co pořád máme čekat,ja sice mam slibenou žadanku v červnu a nám to i vyhovuje bo stejnak do té doby nebude čas s domečekem jdeme do finiše a pořad doufáme že se objeví samo přírodní cestou i když já už jsem to vzdala a spíše čekam na žadanku bo jsi myslím že něco není v pořadku i když podle doktora je,ale mé pochyby jsou si myslím na místě.Já nevím možná plaším ale už na to tak moc nemyslím prostě to nechávám tak buď a nebo.
24. bře 2009 ve 13:25  • Odpověz
ahoj -miso nemusim mit doporuceni ,az pak po tobe budou chtit vypis z kartu -ale mozna jak kde
24. bře 2009 ve 13:47  • Odpověz
hojky kočky, koukám, že se mi včerejší příspěvek nevím proč nepřidal :unamused: no to se mi někdy stává, že místo odeslat odpověď kvapně skočím na jiné téma a tak se nic neuloží. Jsem motovidlo. Ale ve skrze to bylo něco o tom, že Petře ani trochu nezávidím ty noční směny. A že u nás v práci je to taky na prd. Jen tak tak přežíváme. No ale nějak bude ne? Dnes mám zase nucené volno, tak trochu gruntuju a večer udělám domácí tiramisu-mňam, mňam.
24. bře 2009 v 15:32  • Odpověz
4auky Rinty:tak ja ty noční nemusím vůbec ale po půl roce se to zase vratilo tak nic se nedá dělat hold mimi nepříchází tak Prtuška musí dělat noční :frowning2:

tiramisu taky můžu mňam uplně ti zavidím já ted dodělala plněné bramborové knedle s uzeným a ted se vaří zelí a za chvíli cibulka můj dorazí tak doufám že mu bude chutnat,jedno těsto jsem udělala ze zbytku ze sáčku a další polovina je klasika z vařených brambor ve slupce a co myslíš že je lepší :grinning: tak se na to těším večer lehnu na 3 h at v noci vydržím ale jsem ráda nejdu z pátku na sobotu tak aspon pohoda tak budem na baraku je tam plno práce a ted to musí fičet at se co nedříve stěhujem nejlépe na začatku června by to bylo nejlepší ale uvidíme jak se to povleče :slight_smile: největší strach mám z kolaudace vody bo ted už jsou problémy tak doufám že se to do termínu zpúraví a zkolaudíjí nam to jinak by jsme se stěhovali bez vody :grinning:
24. bře 2009 v 15:43  • Odpověz
Jééé vyměním část tiramisu za část knedlí se zelem :dizzy_face: Peti nemáš to lehké ani v jedné sféře, tak snad vše dobře dopadne a dočkáš se kýženého odpočinku v novém bydlení. Hmmm koukám už je po 4 hodině, tak já frčím pozřít zase nějaký bylinky a zacvičit si, ať se můžu v klidu nasvačit :wink:
24. bře 2009 v 16:17  • Odpověz
Rinty ty cvičíš?já cvičím každy den v práci nachodím snad 100km denně :frowning2: :grinning: a ještě cvičit to bych už nedala,ale řeknu ti oboje jsou dobré ty knedle ale bramborové z brambor jsou fakt dobré :stuck_out_tongue_closed_eyes: už čekam na verdikt od mojeho jak dorazí dom ale zelí nic moc nechtělo změknout nevím proč a to jsem dělala kysané to my moc rádi no stoho nadšený moc nebude už to slyším :grinning:
24. bře 2009 v 16:34  • Odpověz
Peti, jj psala jsem tu, že kromě hordy bylinek mám naordinované 2x denně takové léčitelem vyvinuté cvičení na páteř (ne Mojžíšová), je to fakt dobré i když bloky tam cítím pořád. Ale co bych chtěla po 14 dnech, když 30 let jsem se kloudně nepohla :grinning: Kysané doma máme, ale manža by ho neměl. Včera jsem dělala brokolici s těstovinou, vajcem a párkem takový jako promíchaný a odpo jsem měla zaražený prdy, sem se bolestí svíjela, ale zvládla jsem u toho udělat to tiramisu. Dala jsem si takový to nahřívátko do tepláků :grinning:
25. bře 2009 v 10:53  • Odpověz
ahojky holky..tak hlásím naše novinky...
.....jak chodím do toho centra zdraví..léčba kapičkama JOALIS ......tak včera jsem byla na kontrole a byla jsem pochválena..všecko se mě to za ten měsíc dost zlepšilo a srovnalo..takže mám teď nové kapičky 5 + 1 kapsle na cucání..je to hlavně zaměřeno právě na otěhu, na hormony, u kterých prý mám právě problém, že s eto nějak z hlavy vysílá a tím je mám špatné...takže mě teď zakázala otěhu, že by se to prý nejspíš stejně neudrželo..takže teď za 6 týdnů jdu na kontrolu a pak na to vlítnem a bude..:D
25. bře 2009 ve 12:07  • Odpověz
Jinak hlavní zpráva je, že už máme BYT!!!!!

Už je podepsaná blokační smlouva a rozjíždí se financování, úvěr a hypo..stěhování bude pžibližně v půlce června.....jsme šťastný že se to konečně podařilo...měli jsme předtím pár bytů a vždy vyplul nějaký problém..ale teď už to klaplo..hurá..:slight_smile:))
25. bře 2009 ve 12:09  • Odpověz
semy tak to jsou bomba zprávy!!!
25. bře 2009 ve 12:32  • Odpověz
rinti :slight_smile:))..to jsou...:slight_smile:
25. bře 2009 ve 12:36  • Odpověz
semyku super zpravy tak hodně šěstíčka a nervů ale bude pak jen dobře uvidíš jak byt vyjde tak i mimisek :slight_smile:

jinak holky byla jsem ted na diskuzi o zemřelo mi dítě holky jsem opět v šoku a uplně vyděšena a pořad doufám že mě nikdy nic takového nepotka,uplně jsem stoho špatna co jsem tam četla a dívala jsem se tam na fotečky nohly až se mi špatně dýchá :frowning2: :cry: holky jediné co opravdu máme je zdraví kterého si musíme vážit a jetšě když v sobě nosíme nebo budem nosit jednou velky náš poklad tak to zdraví je dvojnasobné :wink:
25. bře 2009 v 15:15  • Odpověz
čau kočky, veselé Vánoce :grinning:
26. bře 2009 v 08:33  • Odpověz
rinti, tobe taky :grinning:
jako masakr!
sem musela schovat lodicky a mam zase kozacky :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
ale jarni bundicky se uz nevzdam :sunglasses: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. bře 2009 v 08:39  • Odpověz
cau zeny:slight_smile: jee to ja jeste kozacky zimni bundu a uz me ot zacina tocit:(((
26. bře 2009 v 08:41  • Odpověz
cau eliku
ja do vcerejska jela uz tyden v lodickach :sunglasses:
26. bře 2009 v 09:01  • Odpověz
juuu lodičky, to není nic pro mě, bych se v tom asi přetrhla. Naštěstí manžovi připadám nejvíc sexy v montérkách, takže já na jaře přezouvám do polobotek :wink:
26. bře 2009 v 09:04  • Odpověz
jelikoz sem mala a "zaprcla", bez minimalne 5cm podpatku z domu nevychazim :sunglasses: :grinning:
jen se psem chodim po tme v botaskach :grinning: :grinning:
26. bře 2009 v 09:18  • Odpověz
:slight_smile:) ja is taky koupila boty na podpatku :slight_smile: uz jsme si na ne docela zvykla.)) co u vas zeny noveho
26. bře 2009 v 09:34  • Odpověz
nooo u mě kromě návštěvy léčitele, o které teď mluvím, kudy chodím :grinning: asi jen to, že jsem se přihlásila do kurzu výkladu tarotových karet a bude ze mě opravdická ježibaba :fearful:
26. bře 2009 v 09:48  • Odpověz
rinti stebe bude věštkyně super tak nam budeš vykladat karty :grinning:

holky já a lodičky to není moje parketa i když jsem taky mala tak tenisky a sandále jsou moje ,v lodičkach cely den by mi asi nohy upadly a ještě ktomu v práci stojím 8h na nohou a pak si obout lodičky tak jdu domu asi bosa nebo v pracovních botach :grinning:
26. bře 2009 v 15:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.