• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
autor
Jé Týnko tak si uddělej kurz a já pak budu k tobě chodit na vykladání karet :grinning:
26. bře 2009 ve 22:50  • Odpověz
miši píšu si Tě na pořádník. Jsi asi 30tá :grinning: Jinak já dnes u doktorů takto: Z hematologie mě vyháněli, s tím, že paní doktorka tam dnes není :confused: vůbec jim nevadilo, že jsem na dnešek byla objednaná, nicméně po mém zhrození, že vlastně jen potřebuji závěrečnou zprávu pro svého gynekologa, ke kterému se téhož dne chystám, mě přijala jiná paní doktorka. Během čekání jsem byla svědkem toho, jak odhánějí další objednané pacienty. Jako dost jsem žasla, v době kdy platíme navíc poplatky, je problém zvednout telefon a obvolat pár pacošů, kteří třeba jedou i z dálky :angry: No nic homocystein i všechny další látky byly v normě a vše se mohlo uzavřít ve smyslu, že z hlediska hematologického jsem nezajímavá :grinning: a důvod ZP se z jejich pohledu nenašel a mohla jsem tedy směla pokračovat ke gynekologovi. Od něj jsem očekávala hlavně, že mi doporučí nějakého dobrého endokrinologa se kterým bych mohla konzultovat svůj stav. Asi jsem byla dost hloupá a zpětně si říkám, že jsem nedržela jazyk za zuby, když jsem řekla, že mi to doporučil léčitel a že s ním a s homeopatkou ten uzel alternativně řeším. Doktor řekl, že mi nikoho nedoporučí, že z jeho pohledu je blbost, abych obíhala 20 dalších doktorů, kteří mi řeknou to samé a že řešit uzel alternativně je ještě větší blbost, bo léčitelé využívají placebo efektu a ten na uzel jaksi nefunguje. Potom mě chtěl prohlíže, ale spouští se mi menstruace, tak jsme to odložili. Prý mám dojít zase v půli cyklu, aby jsme zkontrolovali jak funguju a že třeba už do té doby budu rozmyšlená, jak s tou operací. Nooo podtrženo sečteno, mě neřekla rezolutně, že teď hned musím na operaci, ani nevylučoval možnost těhotenství i s uzlem, ale ten podle něj prostě poroste dál, tak proč to jako odkládat :confused: Po punkci budu každopádně moudřejší :fearful:
27. bře 2009 ve 14:32  • Odpověz
fuj, čtvrtá stránka :confused:
29. bře 2009 v 19:16  • Odpověz
čauky holky jak je???u mě tyden s 6 nočních za sebou a nakonec stejnak nic ze živoita MS nikde ale ona dojde opět zase :frowning2: jako vždy :frowning2:
29. bře 2009 ve 20:32  • Odpověz
Peti ahoj, ty noční jsou fakt průda. Mě mrcha taky naštvala, bo od čtvrtku špiním, tak jsem myslela, že o víkendu dojde a odbydu si to v klidu doma. Samo, že se rozjela až dnes v noci :angry: Jinak pěkný posunutý ráno všem :astonished:
30. bře 2009 v 07:49  • Odpověz
autor
Ahojky,tak já už jdu jen třikrát do práce a pak hurá na dovču doufám, že si odpočinu a nachytám nové síly :slight_smile:
30. bře 2009 v 18:03  • Odpověz
autor
Ahojky, tak co něco nového?
1. dub 2009 v 00:42  • Odpověz
čau zdravím, tak u mě nového to, že užívání všech těch bylinek se mi projevilo kožní vyrážkou :unamused: Jako kolegyně v práci, mě dost nahlodala, tak jsem ještě dnes jela k alergologovi, který samo radil hned všechny bylinky přestat užívat. Na druhou stranu jsem pak pročetla několik článků, kde kožní projevy u různých detoxikací popisovali jako projevy toho, že se tělo skutečně léčí a prostě bylo hodně zaneřáděné. Tak to zatím nechám koňovi, v úterý jdeme po měsíci na kontrolu k léčiteli, tak do té doby to s pár flekama vydržím a uvidíme co on na to :confused: :fearful:
2. dub 2009 ve 21:52  • Odpověz
autor
Holky tak se tu mějte jdu chrupat a ráno brzo vyražíme .pa
2. dub 2009 ve 23:38  • Odpověz
miši a kam? nějak jsem zapomněla :confused: Jo a há už jsem to dočetla vejš, tak super, tak odpočiňte a.... :wink: :dizzy_face:
3. dub 2009 v 09:39  • Odpověz
holky, tak jak po víkendu? my sázeli u manžela doma brambory. To jsem tomu dala, jsem na ně alergická, ale říkala jsem si, nebudeme je loupat, nemůže se nic stát :unamused: No samo, že se mi pustila rýma jak trám a celou noc jsem dnes nespala, tak taky podle toho vypadám. Co Vy, jak jste na tom? :wink: :sweat_smile:
6. dub 2009 v 08:03  • Odpověz
Rinti čauky tak na mě zase po víkendu něco leze bolí mě pajšl a jsem nějaka unavená a pokašlavám tak to vidím že za chvíli lehnu celou zimu se držím a je jaro a já lehnu NO TO V ŽADNÉM PŘÍPADĚ :grinning: :rolling_eyes: jinak příští tyden máme volno tak doufám že budu travit volné chvíle na domečku a pracovat o život aby jsme se co nejrychleji zabydleli :wink: ale pokud budu zdrava ale budu nenechám tu nemoc zvítězit :grinning: jinak v sobotu opět po tydením zpoždění došla mrcha jsem nadšena už jsem si myslela že to vyšlo ale ted se do toho obudju opět kupuji kontrihel a ovu testy na poště musím pro ně zajít a už není možné aby to nevyšlo kurnik :grinning:
6. dub 2009 v 15:10  • Odpověz
Rinti ty máš alergii na brambory??to jsem ještě neslyšela božatko :frowning2: neboj to se zpraví zítra už budeš OK :wink:
6. dub 2009 v 15:11  • Odpověz
Peti, tak ať tu nemoc přečůráš :wink: jako jíst brambory můžu, ale když je loupu a zvláště když jsou nové, tak jak se výří ta jejich šťáva, tak začnu strašně pšikat a ještě víc smrkat. Naštěstí to dnes už odeznívá. Jako já to měla taky zase až 34DC, ale spíš bych byla vystrašená, kdyby to vyšlo a vím, že teda nejsem dostatečně prokrvená a to určo nejsem, bo jsem kloudně mrchovala zase jen den a půl, taky si dám dnes kontryhel, tak na zdravíčko :wink: :grinning:
6. dub 2009 v 15:38  • Odpověz
Rinti tak to je mazec to jsem neslyšela ale aspon že je můžeš jíst,ale ted jsem si objednala dva sáčky bylinkové směsi na otěhotnění od nějaké babky bylinkařky a drnek obecny udělam si tinkturu a není možné aby se už nepovedlo :grinning:
6. dub 2009 v 19:01  • Odpověz
hmmm, tak miška dovolenkuje a nikde nikdo :confused:
8. dub 2009 v 08:02  • Odpověz
ahojky já jsem tu :dizzy_face:

jak se vede rintuš??
8. dub 2009 v 09:06  • Odpověz
čau zlato, nooo středečně :grinning: spousta práce v práci, tak písnu jen ve zkratce. Včera u léčitele opět good. Srovnal nám tu páteř oběma (trochu bolelo) teď tři dny necvičit a nesexovat. Ptala jsem se, jestli když minule říkal, že se srovnám za těch 15 týdnů, tak jestli se do té doby chránit, tak prej nemusíme, máme všemu dát volný průběh a nic nestresit. Jinak ty fleky mám tedy fakt jak se tělo čistí, tak jsme snížili dávky některejch směsí, jednu jsme úplně vyhodili a místo toho mám brát směs na ty ženské orgány. Manža asi taky nebude ouplně ok jak jsme si mysleli, bo sice nic neřekl na plnou hubu, ale prej má přejít od slipů na trenky (známá věc, ale manžovi to hold musí říct léčitel, aby o tom začal přemýšlet) a taky bude popíjet vrbkovou směs (sice spíš urinární trakt, ale taky mužská plodnost. Jinak my sám doporučil ovutesty :confused: a polohu klubíčka (ze zadu) pro oplodnění. Ta dovolená u moře, že by taky měla pomoc. No tak uvidíme :wink:
8. dub 2009 v 09:27  • Odpověz
tak to je dobře že se to hnulo, ty trenky no to je dobrý, manža trenky naštěstí nosí ale to klubíčko člověče to musím zkusit ale až přístí měsíc, je po ovu tak proč se namáhat. :grinning: dovča u moře určo pomůže, taky na to sázím :dizzy_face: akorát musím shodit špeky do plavek, ale nemám jaksi promyšleno jak. včera jsem nenažraně začla vařit čočkovou polívku v 9 večer, měla jsem na ní takovou slinu že bych asi neusnula kdybych si jí nedala, manža šel už dávno spal jen já v kuchyni trdlovala a čekala až čočka změkne :grinning:
8. dub 2009 v 09:30  • Odpověz
chicht, no byl by to dobrej fór, kdyby se Havelkovi ta jeho předpověď potvrdila :grinning:
8. dub 2009 v 09:41  • Odpověz
si piš, jsem byla v nedělu v zoo a tam samé kočáry s dvojčatama tak manža říkal hele havelkovic dvojčata to je asi znamení :grinning:
8. dub 2009 v 09:50  • Odpověz
:grinning: nezapomeň informovat :wink:
8. dub 2009 v 10:35  • Odpověz
si piš že to bude vědět hned půl koně až najdu // ale já je stejnak nenajdu, jsem realista, nevěřím že bych měla takový štěstí :rolling_eyes:
8. dub 2009 v 11:01  • Odpověz
strouži halooooo
10. dub 2009 v 07:46  • Odpověz
rintuš čauky
10. dub 2009 v 07:54  • Odpověz
no čaukes, koukám, že jsi taky všude, jako já :wink:
10. dub 2009 v 07:55  • Odpověz
to víš aby mi něco neuteklo :grinning:
10. dub 2009 v 07:55  • Odpověz
tak slunečné Velikonoce před námi, tak to určo zvedne náladu ne? Můj bude teda převážně v práci, ale i tak to bude určo žůžo. V sobotu bych chtěla nakoupit nějaký hadýrky, i když moc si vyhazovat z kopejtka nemůžu. Po zaplacení povinného ručení a dvou dovoloných a po všech těch našich léčitelských aktivitách, konto povážlivě kleslo :confused:
10. dub 2009 v 07:58  • Odpověz
To víš že jo, jak je teplíčko mám hned lepší náladičku :dizzy_face:každopádně dovču sice zaplacenou ještě nemáme ale i tak je konto silně anorektické. O víkendu ani nic zvláštního nemám v sobotu úklid, navařit a v nedělu nějaký ten schoping no a pondělí se zavřu doma a nevylezu, nesnášííííííííím velikonoce
10. dub 2009 v 08:11  • Odpověz
včera mě akorát nasrala uklízečka v práci, se mě zeptala jestli jsem těhu a nebo jestli jsem se takto hrozně vyžrala přes zimu :angry:
10. dub 2009 v 08:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.