• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
no tak to je ale kráva, já někdy když mám u některých žen pochybnosti, tak bych se ani za boha nezeptala, čekám, co se z toho vyvine. To je teda fakt pěkná můra, doufám, že jsi jí poslala někam
10. dub 2009 v 08:33  • Odpověz
to si piš, jsem jí řekla že to není její starost ale hlavně to mám po štítce a že už mě unavují lidi co se serou a řeší věci po kterých jim hovno. stoprocentně si pak šla zase stěžovat k šéfovi že jsem na ní drzá jak je jejím zvykem, ježibaba jedna :rolling_eyes:
10. dub 2009 v 08:43  • Odpověz
strouži, no tak to je teda pěkná kráva, co jí je do toho???
10. dub 2009 v 10:16  • Odpověz
ahoj micham, no jo to víš stará babizna nudí se, i když na druhou stranu mě těmito idiotskýma dotazama otravují v poslední době i mladí lidi. stačil mi minule šéf, přišla kolegyně se 14 denním mimčem tak jsem to i ustála ale pak vletěl do kanclu šéf a začal že si mám to mimi pochovat abych se taky nakazila, vzala jsem toho bobka do ruk, bylo to zrovna 3 dny před termínem porodu co jsem měla, no a šéf začal že mi to mimčosluší a kdy už já, že se říká že po potratu je pohnojeno, že asi hnojíme málo a jiné hovadiny tak moje nervy to nevydrželi začla jsem hrozně bulet :frowning2: jenže klasika všichni mě začli poučovat jak na to nemám myslet, jak mám být v poho a vlastně být ráda že jsem potratila :angry: kuva mě ty lidi někdy štvou, kdo nezažil nepochopí to je jasný ale mohli by se aspoň přestat srát do věcí po kterých jim prd.

a co ty, co u tebe novýho micham???
10. dub 2009 v 10:24  • Odpověz
čauky ženy dneska mi došly bylinky báby radnické ne snadnější a rychlejší těhu a drnek obecny a není možné ale dneska jsem byla u DR jsem nachcípana ale neva začnu ho pít odednějšla večera to mi zkončí MS a není možné :slight_smile:
10. dub 2009 v 10:46  • Odpověz
Ahojek a krásný sváteční večer, tak koukám, že nejsem jediná, kdo si předsevzal, během svátků jara nezapínat PC :wink: No ale zítra bude v práci zase blázinec, tak se k tomu asi moc nedostanu. Holky musím se pochválit, v sobotu jsem vyplenila vietnamské stánky a donesla jsem si domů celkem dost věciček celkem jen asi za 1300,- Kč. No já vím, že se tu ta móda a značka a neznačka už jednou rozebírala, ale já prostě na kluky vietnamský nedám dopustit :grinning: I kdyby to mělo vydržet jen jednu sezonu. Jo a samo mi to nedalo a koupila jsem si jednu (těhu) tuniku, ale co však se to teď nosí i normálně. Jenom manžel na mě koukal, co to jako je za hadr :unamused: Chlapi tomu nerozuměj, no ne? :grinning:
13. dub 2009 ve 20:40  • Odpověz
strouzi, u nás zatím nic, teda až na ten CAR, ve středu jde ještě manža na krev a příští týden v pondělí jdu hned ráno na UTZ, tak uvidíme jestli to s OVU bude v cajku nebo budu muset baštit ten clostyl...
ale o víkendu jsme byli na Šumavě a začli znovu snažilkovat, tak snad to konečně vyjde...
dneska jsme byli u našich na stavbě a přijela tam i ségra s manžou a mrňousem, tak jsme se šli projít s kočárem a ze ségry vypadlo, že se o druhý mimčo začnou snažit na dovče v chorvatsku kam jedou s námi, malýmu teď budou 4 měsíce, takže by od sebe byli max. 2 roky, no jsem zvědavá jestli se jim to druhý povede taky hned jako to první, já doufam, že až se oni začnou snažit, tak já už budu těhu :sweat_smile:
13. dub 2009 ve 21:35  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak zdravím už doma z dovči. Vůbec se mi nechtělo domů u moře bylo super, sluníčko teplíčko no prostě žůžo. Krásně jsem si odpočinila jen to mimčo se zase nekoná :unamused: A co tu nového?
14. dub 2009 v 19:14  • Odpověz
ahoj miso:slight_smile:)))))) se mas. jak to ,ze se nekona dostala jsi to? to nevadi ted sis odpocinula:slight_smile: a pristi mesic to vyjde
14. dub 2009 v 19:22  • Odpověz
autor
Jo jo dostala :unamused:
14. dub 2009 ve 20:14  • Odpověz
Mišičko jedna netrpělivá, to musí nějakou dobu působit, tak energie z dovolené, Já poprvé taky dovolená u moře, všechno v poho a dostala jsem to o dva dny dříve cestou domů (zklamání) a pak druhá dovolená (končil mi zrovna menzes) všechno pohodička džes, z nejasného důvodu následovala ovulace až 20DC, ale pak hned těhu, takže to chce určo jen čas :wink:
15. dub 2009 v 16:37  • Odpověz
akorát jsem byla dnes na první lekci výkladu tarotových karet a tam se jen potvrdilo, že rada, při které nám jistě všem naskakují pupínky: Hlavně na to nemysly!!! Má kořeny v moudrosti universa. Totiž jakmile se člověk na něco chorobně upne, vytváří se určitý druh energie, která splnění našeho přání blokuje. No buďme rády, že mnohé z nás si dítě prostě a jenom přejí a nijak se na to neupínají....a já půjdu přemýšlet, do které skupiny spadám
15. dub 2009 v 16:37  • Odpověz
autor
Jo jo rada na zlato nemyslet na to , ale jak se to dělá to nikdo neřekne. Ale já se chci taky zaměstnat , hledám si doučko z angliny a budu se učit jazyk :wink: Taky si chci zajít přiští týden na masáž a trochu se rozmazlit :grinning:
15. dub 2009 ve 22:37  • Odpověz
Miši já myslím, že to je skvělá cesta a způsob k odreagování. Jinak k tomu jak jsem psala, myslím, že se nesmí zaměňovat myslet na to a upínat se na to, bo po našich zkušenostech je jasné, že úplně si to vyhodit z hlavy zkrátka nedokážeme
16. dub 2009 v 10:19  • Odpověz
autor
Ahojky, tak já si o víkendu hrála s fotkama z dovči, pak jsme byly na kulečníku a za chvilku valíme ještě popřát ročnímu mimču :slight_smile:
19. dub 2009 v 19:11  • Odpověz
čauky ženy zítra hodím fotečku ovu testu holky dneska byly silné čarky jak cip jsem nadšena tak byl dopoledne sex a ještě jesli se budu chctít chlapovi :grinning: ale ted jsem dostala brožurku jak se děla miminko tak jsou tam i polohy tak zkoušíme :grinning: tak není možné aby se ted nepovedlo trochu by mi to vyhovovalo bo mi končí smlouva v práci tak bych byla štasná kdyby to ted vyšlo a konečně by bylo po starostech :grinning:
19. dub 2009 ve 20:36  • Odpověz
autor
Peťi tak to je super, že máš na ovu // tak za měsíc ať jsou na těhu testu :wink:
19. dub 2009 ve 23:02  • Odpověz
Miško kéžžž by se tak stalo ale počítam stím že to ted vyjde konečně :wink:
20. dub 2009 v 08:30  • Odpověz
Ahoj Peti, to je super přístup, jinak opravuji Mišku, neee za měsíc, ale za 14 dní ať jsou // mooooc držím palce
20. dub 2009 v 08:48  • Odpověz
Rinti díky moc dívala ses do alba mam je tam vyfocené a těch 14dnů bude nekonečných :frowning2:
20. dub 2009 v 08:51  • Odpověz
Peti, ty jsou fakt výstavní :wink: hele, jak už jsem tu psala, duben a květen jsou většinou ty nejplodnější měsíce :wink:
21. dub 2009 v 08:14  • Odpověz
rinty čauky kéž by piju ty čajíky a možna i to trochu pomohlo ale ten poslední testík víš jak čekaš na čarku tak ted jsem nečekala vůbec hned se objevila tak jsme na to s mojim skočili 2x :grinning:
21. dub 2009 v 08:55  • Odpověz
ahoj holky , peti i já začla už pít ty čajíky z bobshopu tak snad k něčemu budou. ovu testíky máš krásné, s ovulkou já teda problém nemám, takový pruhy mám každý měsíc akorát že prd z toho. takže přeju aby se ty tvoje pruhy na ovu testu objevily i na těhu test :dizzy_face:
21. dub 2009 v 09:02  • Odpověz
Ahoj holky, přišla jsem na Vás zas po čase juknout jak tady bojujete :dizzy_face:

Moc Vám držím palečky ať brzo objevíte vysněné //, ani nevíte, jak moc bych Vám to přála, zasloužíte si to všechny po tom čím jste si prošli (občas sem nakukuju) :wink:

Já mám zas obrácený problém, mimču se vůbec nechce ven, tento týden jsem 42tt, v pátek nastupuju na vyvolání, tak na mě holky myslete, ať to přežiju :frowning2:
21. dub 2009 v 09:06  • Odpověz
ahoj kettm tebe jsem dlouho neviděla :grinning: :grinning: :grinning: neboj nějak se malej ven dostane :wink:
21. dub 2009 v 09:07  • Odpověz
AHojky holky jak se mate??? Jdu na vas trosku naprskat prsk prsk prsk. A teda rict co pomohlo me to byl sarapis. :grinning: :grinning:
21. dub 2009 v 09:11  • Odpověz
ahoj adi sarapis jo? to je ta mateří kašička viď? tu já brala před prvním těhu, no brala, vzala jsem si z balení párkrát tabletku a našla jsem //, asi ho znova nasadím
21. dub 2009 v 09:15  • Odpověz
ahoj holky,

kettm ahoj :slight_smile: jak to, že se miminku nechce?? třeba to ještě zvládnete sami bez vyvolávačky

petra....koukala jsem na testy ty jo krása takový já nemám

jarusko....už je dobře ?

strouží ....neboj budou i na těhu testu :slight_smile:

týnko ....kolik máte ještě do snažení?

mišo .... co ty? už jdi v pohodě? kdy budou ty // musíme se taky zapojit ne?
21. dub 2009 v 09:23  •  2 děti  • Odpověz
strouz no ja ho jedla mesic a pul a udelal mi takovou ovulku az jsem tomu neverila a hlavne mi srovnal ms. Tak ho zkus to je vec ktere verim.

chrob no sem zacala zase zvrcet nesmim jist mlecne vyrobky. A co ty???
21. dub 2009 v 09:25  • Odpověz
chrobi no budou ale kdy sakra? :grinning: už mě to neba to čekání, ale to asi nikoho no :pensive:
21. dub 2009 v 09:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.