• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
tak to je docela blbý potřebuješ vápník ...... já nic já jsem na čekačce :wink:
21. dub 2009 v 09:28  •  2 děti  • Odpověz
no vykládej mi o tom :slight_smile: zrovna včera jsem se mrkla na holky ze září co jim to taky "nešlo" připadalo mi to jako že dlouho a ..... už začínají 7 měsíc ......a já nic.....takže v tomto si pak uvědomím jak dlouho čekám, že už jsem mohla mít v tuto chvilí mimi, ale to ti nemusím vykládat ty jsi těhu byla ..... ale já ani to ne......ale hlavu vzhůru prostě se dočkáme :slight_smile:
21. dub 2009 v 09:30  •  2 děti  • Odpověz
strouzek kdo si pocka ten se docka. Hele ja se snazila rok od potratu a vidis konecne uspech na kazdeho to stesti ceka jen se musis zvednout.

chrob no to sice ano, ale to zatim bez nej zvladnu nez abych zvracela. A kdy ti konci cekacka???A co v tom centru???
21. dub 2009 v 09:31  • Odpověz
Adi no já mám vždycky ovu jak vyšitou, krásný pruhy na ovu testu, krásný teploty celý cyklus, hleník a prdlíky z toho. Je fakt že teď jsem měla rozházený cyklus ale ten se teď docela srovnal, konečně mi přišla mrcha přesně na čas. Každopádně ho zkusím, myslím že to musí být přímo sarapis nebo stačí jen mateří kašička a podobné látky mám doma nějaký vitamíny sarapisu podobné
autor
Ahojky holky,

Zdravím kettm a neboj Tomča se umoudří a bude za chvilku venku :wink:
¨Peťi a ni já takové krásne ovu testíky nemám :slight_smile:

Chrobáček no v pohodě jak se to vezme nějak to už neřeším, ale mohlo by být líp, ale i hůř :grinning:
Doufám, že ty dvě // budou co nedřív :wink:
strouzek podobne latky nevim, ale sarapis mam vyzkousenej me ho doporucila kamoska a taky po nem otehotnela. No jo no nesmis to tolik resit. :wink:

misi ahojky.
21. dub 2009 v 09:35  • Odpověz
Míšo takže už můžete bez problémů snažit?

nám žádnej sarapis nepomůže :frowning2:

jar ...čekáme do 12.5. to se rozhodne co s námi budeme mít výsledky, kromě genetiky a kontroly u urologa, ale i bez toho se budeme rozhodovat :slight_smile:
21. dub 2009 v 09:37  •  2 děti  • Odpověz
chrob no to jsou ruzne problemky no.

chrob a uz jste rozhodnuty ze do toho jdete ze???
21. dub 2009 v 09:39  • Odpověz
Jo 100% manža furt knučí, že už chce mimi, ale moc doufáme, že se nám ještě povede přirozeně
21. dub 2009 v 09:40  •  2 děti  • Odpověz
:wink: čekat nebudeme
21. dub 2009 v 09:40  •  2 děti  • Odpověz
chrob no to verim ze by chtel ten muj najednou dela ze nic ze si jen stezuji. Ale ono se to zmeni az zacne vic rust brisko. :grinning:
21. dub 2009 v 09:41  • Odpověz
autor
Jo už se snažíme třetí měsíc.
21. dub 2009 v 09:41  • Odpověz
21. dub 2009 v 09:42  • Odpověz
autor
No nic musím do práce.pa
21. dub 2009 v 09:43  • Odpověz
Koukám stará parta se slízá
Adi kurňa neser babo, jak mi ještě někdo řekne že to nemám řešit a nemyslet na to tak ho fakt zabiju :grinning: kdybych to uměla vypustit z hlavy tak bych to udělala dávno. stačí že mě dneska dožral šéf, jsem si louhovala ten čajík a on hrozně čumel co to piju za seno, prej na co to je, tak jsem řekla ženský potíže a on hned začal o tom že jestli jde o měsíčky tak bychom měli s manžou pořádně sexovat a nemusela bych krámy řešit 9 měs. a jiné hlody :angry: k tomu se přidal druhý majitel že je osvědčená metoda na to nemyslet a sexovat, myslela jsem že na ně ten čaj vyleju :grinning:
21. dub 2009 v 09:44  • Odpověz
misi jo jo to je on. zatim papa.

strouiz hele to jsem rikala taky a pak jsem se trasla mesic pred smutnym virocim kdy jsem rikala ze to nezvladnu i sex jsem odbivala a myslela jsem na same jine veci a vidis. Ale ja nerikam nemyslet, ale neresit tolik. vypust jdi se bavit. :grinning:
21. dub 2009 v 09:57  • Odpověz
No tak to jsem zkusila taky, neříkám že úplně ale teď když byla minule ovu tak jsem zrovna měla mít termín porodu, hrozně jsem se toho bála jak to přežiju ale v poho , no a můžu říct ani jsem nestačila si vzpomenout, manža mi nachystal takový program že jsem se 4 dny ani nezastavila, byli jsme v zoo, na oslavě, nakupovat v ostravě atd. vždycky jsem akorát přišli domů stihli sexík a šli spát, neměla jsem vůbec žádnou depku a stejně prd. Depka přišla až teď před mrchou
21. dub 2009 v 10:10  • Odpověz
strouzek no tak to uz nevim a co nejake teseni na prazdniny??
21. dub 2009 v 10:11  • Odpověz
čaues :slight_smile:
21. dub 2009 v 10:12  • Odpověz
micha cauves. No chce to tu trpelivost aono to prijde. Ale je to tezke me se to ted rika, ale vis co ja si jako tehule nepripadam a po dnesnim snu uz vubec ne.
21. dub 2009 v 10:13  • Odpověz
no těším se na červen to jedem na dovču a taky se těším na to naše kotě, jsme celý nedočkavý kdy už si ho budeme moct přivést domů,vše nachystáno , nakoupeno ale kotě pořád u kočky a ještě neumí samo jíst. zrovna včera jsem posílala balík se sušeným mlíkem extra pro koťata aby se mu dobře přecházelo z kojení na mlíko. na poště si asi mysleli že jsem vadná, když jsem tam začla valit do krabice plechovky se sušeným mlíkem a whiskas kapsičky + kost pro psa :grinning:
21. dub 2009 v 10:20  • Odpověz
strouzek to cekate nejak dlouho co na to kote???? to ja bych nic neposilla, ale ja jsem jina. :grinning: A kam nakonec jedete????
21. dub 2009 v 10:24  • Odpověz
no čekáme už měsíc a půl,měli jsme mít jiný ale to se při porodu udusilo tak jsme museli čekat až porodí druhá kočka , ta ale měla taky jen jedno a to je teda náš oliverek. no má 3 týdny a něco a zatím je plně kojený. jde spíš o to že má matku hroznou běhnu a minule zmizela na 3 dny a chudák malej řval hlady a tak mu teta dávala krabicový mlíko což pro takový malý kotě je nebezpečný. navíc víš jak to je, vesnice, jak začne jíst teta mu bude dávat zbytky od oběda což nechceme, takže posíláme kočičí jídlo radši poštou :grinning: snad už začne jíst sám, v knížce je napsaný že by se měl začít přikrmovat někdy kolem 4. týdne ,a má se koťatům dávat to sušený mlíko a třeba uvařený vajíčko nebo tvaroh, no a postupně ho zvykat na kočičí žrádlo
21. dub 2009 v 10:28  • Odpověz
nemůžeme si ho vzít dřív než se naučí trošku sám jíst takže čekáme no, ale jsme nedočkavý adoptivní rodiče takže si to umíš představit :grinning: jinak kam jedeme to nevím, na nějaký last minute jako každý rok, jediný co víme termín neboť ten jsme museli nahlásit v práci, takže tak nějak kolem 20. 6. bychom nějak jeli
21. dub 2009 v 10:31  • Odpověz
strouzek no tak jestli je to od tety tak je to neco jineho ja uz se lekla. ze cizim no. a neboj on to zvladne ted prechod na normalni stravu. No segra jedou na kanary blazen za takove prachy.
21. dub 2009 v 10:41  • Odpověz
jeee tak koukám, že se to tady pěkně rozkecalo a já mezitím hrála logické hry :wink: no nic už to vypínám, bo prosedět tak pěkný den u PC by byla chujovina :wink:
21. dub 2009 v 10:52  • Odpověz
Jj teta, navíc je teta o francouzkých holích a bydlí na vesnici tak se nikam nedostane takže mi poslali i pár plechovek kočičího jídla i té kočce staré aby měla živiny i ona a měl olivek dobrý mlíko. No jak na vesnici, normálně dává teta kočkám mlíko nějaký rozmočený rohlíky, občas zbytky od oběda a takové, a to my nechceme aby olivek začal jíst tohle, měl by z toho bolení bříška takže hold posíláme balíky

U tety vím že co oliver nesní dá nám zpět a hlavně že to fakt dává jen jemu a ne ostatnímu zvířectvu doma. Každopádně jsme poslali i kost pro jejich psa aby mu to nebylo líto

co se týče dovči no ti povím jet na super drahou dovču tak s ní nemám ani radost, radši každý rok na levnější než setřit třeba 3 roky a jet na super drahou. já nepotřebuju na dovči zlaté kohoutky však je nemám ani doma, mě stačí že bude hezky svítit sluníčko, hotel bude čistý útulný, bude dobré jídlo a stačí.
21. dub 2009 v 10:58  • Odpověz
strouz no oni chteji na dovcu pak si koupi na splatky auto a pak teprv byt az to splati to auto. .

Vis co to ze je to teta to je neco jineho.
21. dub 2009 v 11:14  • Odpověz
adi no tak to teta teprve nechápu, tvoje sestra má asi jiný uvažování no :wink:
21. dub 2009 v 11:19  • Odpověz
strouz no vis oni jsou jiny jeji pritel ji vytyka ze vydelava malo a tak.
21. dub 2009 v 11:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.