• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
čuste holky tak díky za gratulace ke čarkam a ted jen čekat ale příští tyden ve čtvrtek si udělam test už by ta měla byt aspon jedna slaba čarka doufam ale pořad jezdím na kole no nevím ale nepochybuji ted o tom jako vždycky kaqždy den se mi zvětšuji porce jídla bo mam větší hlad minuly tyden se stresu u baračku ksem jsem pořadně nic nepojedla a jezdila pořad na kole a byla tam od rana do večera tak jsem měla dole 3kg aspon ale ted to pomalu zase nabírám :grinning: no nic holky nebojte ted se to povede všem a není možné ja se loučím musím do práce bere mě unava spala bych jako kotě ale musímk jít dřít zase večer si uvařím čajík jak dorazím z práce oplachnu se na záchod a spát tak holky pěkny den a držte se ju?
21. dub 2009 ve 12:13  • Odpověz
autor
Tak už aby byl čtvrtek co?
22. dub 2009 v 19:52  • Odpověz
Miško přesně tak jen se modlím at už tam jsou ty dvě čarky konečně :slight_smile:
23. dub 2009 v 10:41  • Odpověz
Peti, už jenom týden, cejtíš se nějak?
23. dub 2009 v 10:57  • Odpověz
rinti moc ne nějak sice mě začínaji bolet kozy ale jinak něnormalně ne ale ty moje kříže mě zlobí dost ale ted je neberu na vědomí piju čajíky a hladím bříško a prosím mimiska aby se už konečně chytil kéž by aby už jsem konečně vyděla ty vysněné dvě čárky na testu :frowning2:

a co ty a pokračovaní co mimisko nic??
23. dub 2009 v 11:45  • Odpověz
Peti zatím nic novýho, snažím se na to nesoustředit a celkem to i jde. Dnes mám sice opět volno, ale vyvařuju a teď půjdu naklízet bo zítra přijedou manželovi sestřenky i s manželi a budou tu až do neděle. Jinak chodím do toho tančení (spíš uvolňování za pomoci pohybu) popíjím malinovou směs dědka kořenáře. Příští týden čarodky, pak MS v hokeji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: zkrátka pořád něco :wink:
24. dub 2009 v 15:44  • Odpověz
autor
Týnko máš recht člověk se musí zaměstnat jinak by se zbláznil :wink:
24. dub 2009 ve 20:15  • Odpověz
ahoj holky mám zprávu od Kettm, dneska se ráno se jim narodil Tomášek 3,9 kg :dizzy_face: všichni jsou v pořádku
25. dub 2009 v 07:30  • Odpověz
Jejda, to je kus chlapa :sweat_smile: děkujeme za zprávy :astonished:
25. dub 2009 v 08:01  • Odpověz
Kettm velké gratulace to je nadhera a to je macek :astonished: hodně stěstíčka přeji :wink:

Rinti jj je toho hodně to je mazec ale ted mam odpoeldní opět další tyden ale jen proto at se spojí s kamaradkou co sní budu jezdit autem do práce at se nemusím hnat na kole ale jen 4 dny tak pohoda,jinak čajíky piju no uvidíme jak to dopadne už ted se bojím opět neuspěchu :frowning2:
27. dub 2009 v 09:05  • Odpověz
autor
Téda velká gratulace Kettm tak máme první miminko ne? :wink:
27. dub 2009 v 18:19  • Odpověz
ahoj gratulace kett:slight_smile:
27. dub 2009 v 18:34  • Odpověz
autor
Holky ještě jedna novinka kdo to neví tak Laada je v 9 tt :wink:
27. dub 2009 v 18:52  • Odpověz
fakt tak to je super.)
27. dub 2009 v 18:54  • Odpověz
autor
Před chvilkou jsme to zjistila se ani nepochlubí co :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2009 v 18:56  • Odpověz
ha ha a mám vás :grinning: já to práskla teprve dneska :dizzy_face:
27. dub 2009 v 18:56  • Odpověz
holky moc vám držím pěstí vím, že to sou jen řeči a musíte se snažit a ty spermoníky tam nějak dovrtat, ale snad se všechny dočkáme :dizzy_face:
27. dub 2009 v 18:57  • Odpověz
autor
Laada my přijdeme na vše, moc moc gratuluji :wink: Po jak dlouhé době co jste se zase snažily se vám to povedlo
?
27. dub 2009 v 18:59  • Odpověz
miši ani to tady nechci psát ... 6.3. sem to dostala 5 dní MS pak 10DC jeden sex s tím, že se budeme snažit do 17DC jenže 11DC mě navštívila viroza a nebylo už nic ... 25DC už // :dizzy_face:
27. dub 2009 v 19:00  • Odpověz
autor
Týjo tak tomu se řiká štěstí :wink: Ale moc ti to přeji a držím palečky :wink:
27. dub 2009 v 19:01  • Odpověz
takže vlastně vím i že to bylo v obýváku :grinning:

Holky ta cesta za mimískama je dlouhá ale musíme to zvládnout ....všechny :dizzy_face:
27. dub 2009 v 19:01  • Odpověz
už mi to hází 9 tt ale nevím proč ... asi že byl cyklus 26 dní :confused:
27. dub 2009 v 19:02  • Odpověz
autor
Tak aspoň víš přesně kdy jste počaly :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2009 v 19:02  • Odpověz
autor
A od doktroa už to máš potvrzené?
27. dub 2009 v 19:03  • Odpověz
autor
Juj tak koukám koukám q i srdíčko tak ještě jednou moc moc gratuluji :wink:
27. dub 2009 v 19:07  • Odpověz
všechno je v začátku ....
27. dub 2009 v 19:07  • Odpověz
autor
Neboj tentokrát to výjde :wink:
27. dub 2009 v 19:10  • Odpověz
ahojky holky..:slight_smile:

Ladi taky moc gratuluju k mimískovi :slight_smile:

a ketm blahopřeju, naše první neproklatá mamina :slight_smile:)
28. dub 2009 ve 12:06  • Odpověz
Ladí moc gratuluji je super že to takhle vyšlo moc ti přeji klidny průběh celeho těhu a neboj vše už dopadne jak má :wink:

jinak ženy hojte u mě nic moc žadne příznaky těhu jsem 9DPO a nic jen moje kříže zase řvou o pomoc ale moje chyba asi jsem si to uhnala na baraku tak ted trpím jak kůn :frowning2:
28. dub 2009 ve 12:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.