• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
autor
Peťi a co už jsi testila a nebo vyčkaváš-?
28. dub 2009 v 17:37  • Odpověz
ahoj holky včera se narodila Míše ottovce holčička jménem Simona Ella, měří 48 cm a váha 2650 g, obě jsou v pořádku :dizzy_face:
29. dub 2009 v 07:12  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:..To jsou dobré zprávy...:slight_smile:)
Tak Míše taky moc gratuluju k holčičce :slight_smile:))
29. dub 2009 v 08:15  • Odpověz
autor
Juj tak to máme další mimčo , Míšo moc velká gratulace :wink:
29. dub 2009 v 10:23  • Odpověz
Míše Ottovce moc velké gratulace :wink: :astonished: to jsou super zpravičky

jiank Miško ja se testi nebudu nema to smasl myslím si že nejsem tak na co utracet za testy kdyby to nepřišlo do pondělí tak si test po praci koupím ale jinak na to smolím opět zklamaní si myslím že by mě jen čekalo :frowning2:
29. dub 2009 v 10:45  • Odpověz
jé je, no jo vždyť s Otovkou jsem byla v květnovkách :grinning: gratulace ohromná. Poslední dobou jsou ty dovjí jména nějak v kurzu
29. dub 2009 v 10:48  • Odpověz
rinty myslím že míša byla na císaři, měla nějaký problémy a říkala že nejspíš na císaře půjde dřív
29. dub 2009 v 10:51  • Odpověz
autor
No hlavně , že jsou holky v pořádku :wink:
29. dub 2009 v 10:53  • Odpověz
autor
Ahojky holky, krásný první máj a nezapomeňte na pusu :wink:
1. kvě 2009 v 16:32  • Odpověz
čau kočky, ačkoli sem nerada přicházím s pochmurnými zprávami, vězte, že můj plán byl zcela jiný. Věřila jsem a těšila jsem se z toho, že za pár týdnů překvapím s obrázkem z UTZ a 8tt v pase, bo minulé pondělí jsem našla// druhá čárka sice o polovičku slabší, ale krásně viditelná. Zároveň s tím sice trochu špinění, ale nedělala jsem si z toho hlavu. Celý týden jsem dokázala udržovat tajemství před budoucím tatínkem, abych ho v pátek mohla překvapit pod rozkvetlým stromem. Měl samo radost a užili jsme si krásný den. V sobotu ráno jsem začala 34DC krvavě špinit a včera navečer se spustily měsíčky. Podle intenzity krvácení skočím zítra nebo pozítří k dokymu, ale těhu už moc naděje nedávám, spíš doufám, že tentokrát nebudu muset na revizi (to už by byla třetí) hmmmm, tak asi tak. Ale beru to opravdu sportovně, bo tentokrát jsem si ani nestihla zvyknout, že jsem těhotná, i když to bylo pár opravdu hezkých dní Tak snad brzy
4. kvě 2009 v 08:32  • Odpověz
ahoj rintuš ty jo ty si tajnůstkářka, snad ta krev bude dobrá, pořád tu je naděje, a co čárky jsou pořád i přes krvácení?
4. kvě 2009 v 09:20  • Odpověz
Laduš, došli testy, dnes koupím, ale ani tak bych ráno nemohla dělat, bo jsem fakt dost krvácela, to by byl celý test růžový a čárek bych viděla nejmíň 10 :grinning:
4. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz
rintuš a bereš nějaké ty kapky či co od toho léčitele?? jestli to nemohlo způsobit tohle
4. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz
ahoj holky ahoj marti:slight_smile: rin to me mrzi:(((
4. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz
strouži to beru, ale ty se právě používají i při začínajícím těhu na udržení. S léčitelem jsem včera telefonovala, respektive nejdřív jsem mu psala email, že jsem těhu a že trochu špiním a jak teď s kapkama a se cvičením atd, tak odepsal ať klidně volám. Včera to konstatoval, že se to tedy asi neudrželo, kvůlivá toho, že tělo nebylo ještě úplně připravené, ale že je viděť, že jak u manži tak u mě probíhá ozdravný proces, je fakt, že se zadařilo hned poté co nám srovnal tu páteř. Respektive 7. jsme byly na srovnání., 15. byla ovulka a 28 //
4. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz
rinti no asi jo, tělo asi ještě není připravené a s tímotěhu , no já si kočko myslím že bys našla // i bez léčitele :wink: nevím no nějak jsem po havelkovi skeptická na všechny léčitele. každopádně nic není ztraceno a jestli to nevyšlo tak neboj příště to vyjde.

eli ahoj jak je?
4. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz
autor
Týnko tak snad sis do třetice vybrala smůlu a teď to bude jen dobré :wink:
4. kvě 2009 v 09:58  • Odpověz
Rinti tak to je mi líto ale neboj mimisek se udrží však uvidíš na testu jesli tam bude ještě druhá čarečka ale ja bych to ještě tak skepticky neviděla spíše naopak a budu držet palečky neboj se a budu držet pěsti :wink:

jinak u mě testy nic v sobotu jsem to měla dostat a zase nic na testech taky nic tak jen čekam kdy zase mrcha dojde jako každy měsíc už po 16 masakr ale ted jsme s mojim řešili že dáme do června volny průběh a v červenci nastup někde do CARu at už si snama dělají pořadek bo to ení už možné ovulaci mam podle testů což jsem ráda a můj je taky zdravy tak to bude asi že jsem doopravdy alegicka jinak to nevdidím :frowning2: :sunglasses: jiank práce mě nebaví jsem pořad unavena poslední tyden tak nevím nic jse mi nechce :unamused: jak je to u vas??
4. kvě 2009 v 15:05  • Odpověz
brý ránko holky

micham co to vidím? že by si konečně prolomila smůlu? holky začíná se to tu rozjíždět, nejdřív laada, pak rinty, teď asi micham že bychom konečně přestali být prokletý?

peti to mě mrzí že zase nic, neboj v Caru vás dají dokupy, ono to že máš ovulku není všechno, příčin proč to nejde může být plno nejen alergie na sperma, koukej na mě, já mám ovu dle ovu testů i grafů jak vyšitou, cyklus taky už celkem srovnaný, plodný asi manža je když jsem už těhule byla,snažíme se seč můžem ale dle dr. se moje tělo brání kvůli nedoléčené štítky. Však uvidíš ale určitě bych s Carem neotálela, koukej na micham, ta šla v dubnu do Caru a teď má v albu asi pozitivní testík :wink:

rinty a co ty? byla si u dr? dělala si testíky?
5. kvě 2009 v 07:16  • Odpověz
autor
Ahojky Peťi ,taky se mi ic nechce nějak jsem pořád v tomto počasí unavená a čím víc spím tím míň jsme vyspaná :grinning:

Jé tak Micham je těhulka gratuluju :slight_smile:
5. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz
autor
Ani já bych s Carem neotálela už pro to, že máš nepravidelný cykly a snažíte se už 16 měsíců. Já tomu davám do prázdnin a pak taky někam zajdem.
5. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz
je super..další těhulka...:slight_smile:..

ahj holky..jak se máte?
5. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz
ahoj semy jde to ale dře to :grinning: mám po ovulce, příští týden jdu na štítku tak začínám mít bobky co mi zase řekne. co ty?
5. kvě 2009 ve 13:47  • Odpověz
strouži a myslíš že tam něco bude špatnýho pořád?..jak se cítíš?

no já jsem kráásně v pohodě...okolo bytečku se nám daří, financování se sfouklo tak rychle a všecko v pohodě, na začátku příštího týdne budou všechny penízky u advokátky...děláme plány do bytečku, pomalu už začínáme nkupovat, o víkendu jsme koupili plovoucí podlahu do ložnice a dneska nám přišla vanová zástěna, zítra jdeme koupit vanu a část obkladů...takže super..doma si užívá našho milovanýho kocourka...
a konečně odedneška se opět začínáme snažit po 4 měsících...takže hurááá....:slight_smile:))
5. kvě 2009 ve 14:08  • Odpověz
čau ženský, zatím to jsou stínečky slaboučký, ale 2 dny po sobě a ten dnešní je trošku líp vidět
http://leteckaposta.cz/283336557
akorát se mi to nepodařilo líp vyfotit, koncem týdne se asi rozhodne, jsem vyzbrojená testama, zejtra budu dělat mamatest dvacítku, tak tam by to mohlo být vidět mnohem líp, ale trošku se bojím, aby to zase nebyly ty moje stínky jako v lednu a v únoru :confounded: no snad ne...

jo a laadička a jitie jsou těhulky? to ani nevim :confused: já myslela že laada začla brát antiko :sweat_smile:
5. kvě 2009 v 17:13  • Odpověz
strouži, já jdu na štítku zejtra :confounded:
5. kvě 2009 v 17:30  • Odpověz
micho, držím palce ať už to konečně vyjde :dizzy_face:
5. kvě 2009 v 18:10  • Odpověz
ahoj ženy :dizzy_face:

semy tak to je dobře že vám to všechno vychází,myslím že i mimčo bude cobydup :dizzy_face: my si jedeme pro našeho kocourka za 14 dní, jsme celý natěšení už aby to bylo, hned bude doma veseleji :dizzy_face:

micham človeče koukám do albíčka na ty dnešní testy a nic tam nevidím :sweat_smile: ale třeba jsem slepoň, včera jsem je ale viděla, testuj dál a uvidíš, kolik jsi dpo?? budu držet palečky :wink: každopádně o falešných testech mi ani nemluv, mě se to stalo 2x, při obou případech jsem měla čárky jak vyšitý, krásný růžový, teď v únoru čárky na 4 značkách testu, na jednom mamatestu růžový čáry jak Brno ale v krvi nic.nejvíc mě dostalo jak jsem namočila dva mamatesty z jedný krabičky a na jednom čáry jak blázen a na druhém nic. přitom to bylo s jedný moče. doktor nechápal čím to může být, ale prý se to stává. tak nevím teda, teď jsem se rozhodla netestit, ale nevím jak dlouho to vydržím, nemám ani test, zatím jsem byla v lékárně 2x za poslední týden a pokaždý jsem odolala si test nekoupit ale jak se znám poletím tam příští týden :grinning: Chtěla bych netestit, už mě totiž nebaví ty falešný testy, to jak testy vytahuju z koše a lítám kolem okna ....atd. pokaždý mám z toho akorát depku , ani ne tak z toho že je jenom / ale ze sebe jak jsem vadná a věřím na zázraky a pořád se utěšuju že je brzo po ovulce.
5. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz
čau kočky, tak asi takhle se mnou. V pondělí odpo jsem testila i přes slabé krvácení a už byl negativ, ale i jsem to čekala. Nebylo už kam spěchat, tak jsem šla k dokymu až dnes, děloha čistá - jupí, nemusím na revizi :slight_smile: a akorát si brumlal pod vousy: Jak Vy to děláte? :confused: :confused: :confused: Potom se mi u stolu ptal, co bude dál? Tak jsem mu řekla, že se prostě dál budeme snažit :dizzy_face: a rozloučila se. Taky tomu zatím chceme nechat stále volnější průběh, CAR bych asi zvolila až příští jaro, bo podzimu po svých zkušenostech už nevěřím. Jinak jsem také byla dnes na endokrinologii, tak doktorku celkem uspokojilo, že uzel je neškodný a najednou už není na operaci třeba spěchat. Znovu jsem se jí po několikáté ptala, zda i když jsou hormony v pohodě, může být samotný uzel příčinou potratů, tak mě znovu ujistila, že nemůže, a to stejné řekl i gynekolog, že pokud je eufunkční, tak nás to z gynekologického hlediska opravdu nemusí zajímat. Jinak skvělá zpráva je, že se mi včera po měsíci a půl ozvala jedna super endokrinoložka, které jsem psala maila a od srpna k ní můžu přejít :dizzy_face: Tak doufám, že to klapne
6. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.