• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
ahoj rintuš to mě mrzí ale snad sis smůlu vybrala a příště to vyjde. Ještě že to odešlo samo a nemusíš na revizi. Ten uzel určo nevadí, vadili by hormony já měla hormony, protilátky i uzel takže kompletně v háji všecko a proto u mě to vypadalo že za potrat může štítka
6. kvě 2009 ve 13:17  • Odpověz
jj, strouži moc držím palce na tu endokrinologii. Jdeš zítra, pamatuju si to dobře? Tak hned pak určo písni. Jinak já věřím, že se to tady teď začne prolamovat, grafičky už taky prolomily a právě holky, který na to čekaly hoooodně dlouho, tak hurááááá do toho, a Miško, ty to hlavně nezaspi :wink: :grinning:
6. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz
ahoj holky....rinty tak to je dobře že jseš čistá....a příště už to klapne..:slight_smile:
6. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz
rinty zítra jdu na krev a na kontrolu příští středu, mám bobky že to bude zase špatný a zase půjdu s brekem dom. já jsem vždycky v poho dokud nejdu na nějakou kontrolu a tam mě vždycky doktor totálně rozhodí když mi řekne že je to špatný a jak mě zase čeká půlrok čekání :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz
nooo o tom TSH mi dneska taky něco mluvila, ale rozuměla jsem tomu jako koza petrželi. Něco blekotala o tom, že se ho v těhu snaží snížit pod 1,0 a tím jakoby tu žlázu vyřadit z provozu či co, ale asi mi to bude muset pořádně vysvětlit nová paní doktorka. Zatím mám brát ob den 25mq Letroxu :confused: jinak stále popíjím tu malinovou směs od dědka kořenáře a začala jsem zase s kontryhelem a dnes jsem si ve zdravé výživě koupila ajurvédské sexuální kafe :dizzy_face: je v něm kromě čekanky indická bylinka na podporu sexuální i reprodukční aktivity jak u žen tak u mužů, tak jsem zvědavá :dizzy_face:
6. kvě 2009 ve 13:40  • Odpověz
rinty tak to nevím teda já měla hodnotu TSH pod 1,0 a zase to bylo špatně a měla jsem zvýšenou funkci. normální hodnota TSH je kolem 2-5 , méně nebo více je špatně, já měla předtím tsh nula nula nic a teď ho mám zase moc. při nízkém TSH hrozí potrat a při vysokém nejde otěhu. :rolling_eyes:
6. kvě 2009 ve 13:43  • Odpověz
No ona mluvila o tom, že se snaží to TSH snížit, když je těhu pacientka s nemocnou žlázou nebo uzlem, aby jako se žláza nenamáhala nebo nepracovala proti těhu, ale v tvém případě, když už jí vlastně nemáš, tak asi je skutečně v normě to 2-5.Nooo celý je to s těma štítkama nějak moc komplikovaný, strouži budu mooooc držet palce, ať je to v poho, pokud to jen trochu jde, neříkej si dopředu, že to nebude dobré, bo síla myšlenky je nezměrná a dokáže věci neskutečně ovlivnit :wink: :astonished:
6. kvě 2009 ve 13:52  • Odpověz
rinty ne já nemluvila o mě jako o štítkařce bezštítky, ale takto se bere všeobecně. tedy tak mi to řekl jeden dr. a našla jsem to na netu. máš pravdu je to moc složitý, já měla tsh hrozně nízké a to právě bylo špatný a díky tomu a protilátkám jsem potratila, teď zase ho mám moc vysoký a prej se musím dostat do normy která je pro všechny nejenom bezštítkařky ideální prý kolem hodnoty 3. to je fuk, asi je to tím že každý máme jinou nemoc, nejde to zobecnit, někdo má uzel a hormony dobrý někdo naopak, někdo má oboje, někdo má špatné TSH ale T4 as T3 dobré, někdo T3 špatné a T4 špatné , atd. zmatek no, ale musíme věřit doktorům že si nás pohlídaj

říkat že to bude blbé to si říkám páč pokaždý jsem tam šla veselá že je to určo dobrý a pokaždý jsemodcházela se špatnou zprávou a brekem. z toho důvodu se psychicky dopředu připravuju na to že to zase dobrý nebude abych z toho nebyla pakhotová, příští týden totiž bude krizový, štítka a mrcha to bude megadepka, když to bude lepší tak budu mile překvapená :wink:
6. kvě 2009 ve 13:58  • Odpověz
jj tak to zase je pravda :wink:
6. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz
ahoj, tak jsem zpátky od dr. Štítka prej v normálu, takže mi nechává stejnou dávku Letroxu jako teď a prolaktin prej je pod normou, takže ten Norprolac to snížil už po 8 dnech braní, což je super, ale dr. znepokojovala ta hodnota pod normou, takže mě poslala ještě do CARu na konzultaci s dr. jestli mám norprolac vysadit. Takže ode dneška ho vysazuju a mám čekat do pondělka jestli dorazí mrcha. Kdyby prej ne a nebyla jsem těhotná, tak mám zavolat a domluvíme se na dalším postupu, takže asi vyvolávačka a pak začnu s clostilem....no a prej bysme rovnou zkusili inseminaci...

ale to čekání do pondělka to bude děsný :frowning2:

PS: dnešní mamatest negativní :frowning2:
6. kvě 2009 v 15:18  • Odpověz
jééé miši a já už se začínala radovat za Tebe, i když jsem teda ty Tvoje testy neviděla, bo mi tam místo nich vyskakovala nějaká reklama :confused: tak držím palce, kdyby to nevyšlo, tak ať pomůže ta inseminace :wink:
6. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz
fuj, fuj, pátá strana :angry:
14. kvě 2009 ve 13:45  • Odpověz
čauky ženy tak vidím že se řeší štítka tak tu mam normalní chvála bohu ale i když člověk nikdy neví :sweat_smile: ale podle krva jo a posledních testů :sweat_smile:

jinak u mě nic nového sice ovulace je ale mimisek nikde pořad tak ted o vikendu se začnem zase snažit a není možné aby to nevyšlo už konečně po roce a něco :sweat_smile:
14. kvě 2009 ve 14:22  • Odpověz
jééé mi budeme mít taky snažící víkend :dizzy_face:
15. kvě 2009 v 08:33  • Odpověz
ahoj holky, pro ty co to neví štítku mám jak miminko
Hodnoty mám prej lepší než zdravej člověk, takže už budu chodit na kontroly jen 1x-2x ročně, nemám žádný omezení, prej už můžu krásně otěhulit a hlavně už by neměl hrozit potrat. :grinning: K dr. jsem šla s brekem že to určo není dobrý, ještě v únoru to vypadalo blbě a dr. mě strašil že snad snížíme hodnoty TSH alespoň na 5 a já to zvládla na 2, což je ukázková hodnota!!!!!!!!!! Dr. říkal že jsem se určo upsala ďáblu nebo si je vybrečela ty hodnoty, bo jinak to není možný že je zlepšení o 400% takže jsem nadšená, veselá a hlavně nakopnutá na snaženíčko :dizzy_face: řekl mi že nemám furt počítat měsíce že to nejde, protože předtím sjem otěhulit ani nemohla s takovýma hodnotama, až odteď jsem prý zdravá a připravená plodit :grinning:

peti snažící víkend, zalézt do postele a nevylézt, já to samé plánuju za 14 dnů :grinning:
15. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz
strouži, štěstí jsem Ti sice už přála na jiné diskuzi, ale nikdy ho není dost, tak ještě jednou tfuj, tfuj, tfuj a vůbec všem plodnej květen!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz
děkuji :dizzy_face: ale u nás bude plodný až červen, páč ovulka vychází zrovna na 1.6 :grinning:
15. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz
nebo tedy ovulka vyjde až na pondělí-úterý ale my budeme Zasévat do zásoby už od soboty :grinning:
15. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz
autor
Strouži takhurá do snažení :wink:
15. kvě 2009 ve 14:18  • Odpověz
autor
Tak co naše maminy?
18. kvě 2009 ve 13:30  • Odpověz
Ahojky holky..

Strouži tak to jsou super zprávy...:slight_smile:))

já jsem po ovu a příští středu by měla/neměla přijít mrcha..tak třeba uuuuž.....začli sjme po 4měsíční pauze..tak uvidíme jestli léčba pomocí Joalisu byla k něčemu...a dneska jdu na kontrolu do toho centra, tak jsem zvědavá, co s edozvím....doufám že jen samé dobré zprávy..:slight_smile:
19. kvě 2009 v 08:23  • Odpověz
zdarec palec :slight_smile:))

stroužule pěkně at má chlap vyrobeno a šup na to :slight_smile:)))
19. kvě 2009 v 08:29  •  2 děti  • Odpověz
čau kočky, semy tak nám pak hned napíš, co Ti řekli :wink:
19. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz
ahoj rinty..jasně dám vědět..:slight_smile:
19. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz
Ahoj holky díky za gratulace, semy já myslím že mrcha se konat nebude, páč se mi o tobě zdálo že si těhule a moje sny se plní že misicko :wink:
19. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz
jééé..tobě se o mě zdálo joooo..to je hezký :dizzy_face: ....tak ty máš fakt takovýhle jasnovidecký sny jo?...no tak v to budu věřit.....
19. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz
jo, normálně se mi o tobě zdálo že si našla //, jestli mám jasnovidecké sny to nevím ale pár snů se mi už splnilo.
19. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz
no tak doufám že se ti splní i tenhle..mooooooooooooooooc bych si to přála.....a je fakt že tomu dávám velkou naději..ale snažím se na to nemyslet..a celkem se daří..jsou jiný starosti a radosti..:slight_smile:
19. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz
já doufám že budeme těhule všechny, já jsem teď ráda za tu štítku že už je vše okej a už nehrozí potrat a nemělo by to bránit otěhu, trošku mě navnadil dr. říkal že ať přestanu počítat že se nedaří od zimy protože jsem otěhu nemohla kvůli těm hodnotám a hlavně pořád hrozil potrat takže se snažím myslet na to že začínámnanovo až odteď. jinak už máme koťátko doma tak nestíhám totálně nic, zatím mu dáváme kočičí sunar co 4 hodiny takže vstávám i v noci, pořád vyžaduje pozornost, stačí jít do koupelny a už přiletí a mňouká, takže doma binec, já se nestíhám ráno ani namalovat ale je mi krásně. je to taková příprava na mimčo. co vy a vaše kotě? koukám do pasu že tam máš kočku vyfocenou, kolik je tomu vašemu??
19. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz
Koudíkovi bude 1.6. 4 měsíce...je to náš miláček, zlatíčko.....je strašně hodnej, chodí za mnou jak pejsek....mazlí se....úžasnej při hraní i při spaní....jsme strašně rádi že jsme si ho pořídili :slight_smile:

jestli chceš mrknout tak tady jeho fotoalbum..dole jsou nejnovější fotky

http://picasaweb.google.cz/Semy.cz/KoudyNasMazlicek#
19. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.