• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
a bylas na gynde, treba folikulometrii? aby vedeli, jestli vubec ovulujes????
13. lis 2008 v 10:09  • Odpověz
normálně ovuluju, akorát tenhle cyklus asi nebyla :frowning2:
13. lis 2008 v 10:10  • Odpověz
Přesně jak píše Martek, i ty dlouhý cykly bych být tebou řešila.
13. lis 2008 v 10:10  • Odpověz
jak jsem řikala, když do příštího týdne nic, tak jdu na gyndu, dneska jsem viděla graf jedný těhule, co měla ovu až 55DC, tak mě to trochu uklidnilo, ale dávam tomu tejden...
13. lis 2008 v 10:12  • Odpověz
já to stejně nechápu, prolaktin je OK, co jsem dobrala na konci května ty prášky, tak jsem měla cykly 62, 33, 31, 42 a teď už jsem 43
13. lis 2008 v 10:14  • Odpověz
ale pokaždý jsem ovu měla, buď přišla dřív nebo dýl a tenhle cyklus a ten předchozí jsou nějaký divný :confounded:
13. lis 2008 v 10:15  • Odpověz
a to, zes mela ovu vyvozujes jen z BT a testu? nebo to mas povrzeny HP a dr.?
13. lis 2008 v 10:16  • Odpověz
BT, hlen, ovu testy, píchání v podbřišku, vždy vyšly všechny příznaky až do minulýho cyklu, ten byl jinej-divnej a jak dopadl a tenhle je ještě divnější :unamused:
13. lis 2008 v 10:19  • Odpověz
no nevim, doktor je doktor :sweat_smile:
13. lis 2008 v 10:20  • Odpověz
když mě už to s..e chodit s každym píchnutím k doktoru :angry: jsem tam byla častějš než kdejaká těhule
13. lis 2008 v 10:22  • Odpověz
podle me potvrzeni ovule je docela zasadni....ale jak myslis
13. lis 2008 v 10:26  • Odpověz
huž jsem tu tvořím nástěnku tak není čas :grinning:

jinak ahoj všichni

micham tož to nevím, máš to celý nějaký rozhozený nebereš nějaký ty léky na ten žaludek že by ti to způsobovali ony??

jinak semy malá gratulace, sice je jich méně ale jsou, nasadíte vitamínky a bude :dizzy_face:
13. lis 2008 v 10:26  • Odpověz
stroužku, podle dr (gastroenteroložky i endokrinoložky) ty léky nijak nemůžou ovlivnit cyklus, jen je musím přestat brát kdybych byla těhu...
13. lis 2008 v 10:28  • Odpověz
ahoj strouži..děkuju:slight_smile:
jakou nástěnku děláš??
13. lis 2008 v 10:34  • Odpověz
aha no já zatím prášky na štítnici neberu, dal mi sice nějaký ale to není přímo na štítnici ale jsou to jakési betablokátory spíš na srdeční činnost což nechápu když dle kardiologa jsem naprosto zdravá. jsem po nich akorát unavená tak je nežeru. zítra jdu na kontrolu tak chci termín operace a žádný léky do tý doby nechcu až po operaci ty hormony, stejně nechápu proč mi dává léky na srdce když bych spíš potřebovala ty hormony na štítnici
13. lis 2008 v 10:36  • Odpověz
semy dělám nástěnku sportovců, firma sponzoruje nějaký děcka z vedlejší vesnice a tak dělám nástěnku jejich výkonů a fotek, v září byli na soustředění v chorvatsku. no blbosti, šéf se nudí no :grinning:
13. lis 2008 v 10:40  • Odpověz
akorát mě bolí prsty, manža mi je včera přivřel do dveří, myslela jsem že zdechnu bolestí :rolling_eyes:
13. lis 2008 v 10:43  • Odpověz
strouži...to je teda hodný manžel když ti zavírá prsta do dveří.. :grinning: :grinning: ..ne.to určitě nebylo shcválě viď...-)
tak to máš zajímavou práci:slight_smile:..ty naše nástěnkářko:slight_smile:))

holky tady mrkněte...a moc s enesmějte nahlas, pokud máte okolo kolegy.... :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=8sU6YPzRSBI
13. lis 2008 v 10:46  • Odpověz
jéé, to muselo bolet :confounded:
u nás byli včera naši nakouknout co je novýho, tak táta přeměřil v koupelně vše potřebné a do vánoc jí snad stihnem předělat :wink: o víkendu jdu ještě koupit obkladačky na hajzlík, jela bych i do ikea, jenže máme malýho a s tím tam manža nebude chtít jet :frowning2:
13. lis 2008 v 10:46  • Odpověz
semy, dobrý, fakt borec :grinning:
13. lis 2008 v 10:48  • Odpověz
bolelo to neskutečně, jsem řvala tak že to museli slyšet i na druhý straně města :grinning: ale jednu výhodu to mělo, manža pak skákal všecko podával konejšil mě .... asi si ty prsty budu přivírat denně :grinning:
13. lis 2008 v 10:50  • Odpověz
jak to miši?..proč s ním ne?..máš nějaký vyhlídnutý?
13. lis 2008 v 10:51  • Odpověz
13. lis 2008 v 10:51  • Odpověz
Proč ne Miši, my s malou jezdíme do Ikea normálně, mají tam dětský koutek, a vždycky se jí líbí u dětských věcí.
13. lis 2008 v 10:55  • Odpověz
čau kočky, zdravím všechny. Tak jsem byla ráno v porodce pro výsledky hystolky. Tak jsou samo OK, ale znovu do mě dula, že tedy po opakovaném misedu by se mělo všechno důkladně vyšetřit, tak jsem se nechala přesvědčit a dostala žádanku na tu hematologii a genetiku. Na hematologii jdu už příští týden a na genetiku v lednu. Doufám, že bude vše ok, ale aspoň bude mít svědomí klid, že jsem se nechala vyšetřit. Jinak jsem se jí ptala a pořád platí, že prostě nemusela být žádná konkrétní příčina :wink:
13. lis 2008 v 10:55  • Odpověz
Rinti, ahoj, tak pro klid Tvojí duše je dobře, že na vyšetření půjdeš :wink:
13. lis 2008 v 10:58  • Odpověz
protože manža nerad nakupuju, teda pokud si sám sobě nekupuje košili nebo kravatu, jinak nakupování nesnáší :frowning2: a malej to po něm asi podědil, protože když potřebujem jít nakoupit a máme ho na víkend, tak se jen oznámí, že se půjde do obchodu a on se hned začne vztekat, že do obchodu nechce...mě to pěkně štve, protože já chodim ráda i na běžnej nákup potravin :sweat_smile:
takže většinou to u nás vypadá tak, že já jedu v pátek odpo za manžou do práce, necham si u něj věci a jdu na velkej nákup...on pak skončí v práci, naloží nákup do auta a jedem domů...no a většinou to je taky tak, že na ten nákup jde se mnou a vypadá to následovně....s košíkem zajede mezi oblečení, tam se 1/4 hodiny probírá košilema a kravatama, příp. ponožkama a pak jede do knížek no a víc ho nezajímá, takže já když chci nakoupit, tak běhám od regálu k regálu a nosim to všechno do košíku, kde on nervózně přešlapuje a ptá se jak dlouho tam ještě budem :angry: pokaždý si přeju, aby měl aspoň trochu víc rád nakupování jako můj táta, ten tyhle týdenní nákupy zvládá celkem v pohodě :wink: no a malý nákupy, pečivo atd. na ty chodim sama, většinou s báglem na zádech :frowning2:
13. lis 2008 v 10:58  • Odpověz
ahoj rinti, nech si udělat ještě imunologii :wink: mě taky dělali tyhle všechny vyšetření a ještě manžovi kontrolní spermio
13. lis 2008 v 11:01  • Odpověz
rinty ahoj já po dr. chtěla vyšetření a on mě řekl že nemám plašit, prý to udělá až po opakovaném potratu (prý po 3. neuspěchu) že bych akroát byla na nervy z té genetiky, že dlouho trvaj výsledky a bla bla, no v něčem má pravdu aj tak sem uzlík nervů a čekat třeba 2 měs. na výsledky to bych se zbláznila ale na druhou stanu furt mám tu tendenci se nechat vyšetřit bojím se že se to stane znovu. prostě rozpolcené pocity :frowning2:
13. lis 2008 v 11:02  • Odpověz
Miši, bud ráda že do obchodů nechce, malá je pravej opak, ale pak v těch obchodech chce všechno co vidí a brečí, když to nedostane :angry:
13. lis 2008 v 11:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.