• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
Jé tak to už je velikej,je krásnej,není úplně bílej že? Známá má taky takového bělošedého perského ale ten lítá po vesnici, vymetá půdy takže je spíš černej. Jsem říkala že je cvok,koupit si kočku za několik tisíc a nechat jí lítat po vesnici. Náš je zatím bobek malej, měl teprve 7 týdnů v nedělu, baští jenom to kočičí mlíko a v tom namočený piškotky, nebo pribináčka či tvaroh, do masa se mu moc nechce a na ty suchary asi ještě nemá zuby. Je to taky zlatíčko, taky jsem říkala manžovi zrovna včera že jsem ráda že ho máme, že jsme si ho měli pořídit dřív a mohli jsme si ušetřit tolik měsíců nervů a samoty. Při něm fakt zapomínám na spoustu věcí , těším se domů, manža mi říkal že mě vůbec nepoznává, doteď každý den depky, co druhý den jsem řvala v koupelně a teď od soboty jsem veselá a na mimčo jsem si ani nevzpomněla.
19. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz
strouži to je dobře že ti kočička pomohla ke klidu :slight_smile:

No ta tvoje známá je fakt blázen..si měla pořídit nějaku venkovskou..

Koudíkovi ztmavli trochu packy, hlavu měl zbarvenou už dříve a i ocásek....no je to krasavec... :grinning: ..chtěli by jsme pak někdy zkusit jít na nějakou výstavu..tak uvidíme..:slight_smile:
19. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz
semy taky jsem to nepochopila, že si na dědinu pořídí takovou kočku. fakt prdel vidět perskýho kocoura lítat po hnoji :grinning: my si do města pořídili obyč pouliční směs a ona na vesnicu značkovou kočku :grinning:

jinak my fakt oliver ke klidu pomohl, možná i ty dobré zprávy ze štítky, no vlastně všechno je to teď na lepší cestě nebo aspoň se to zdá, pro mě je i tohle úspěch, prožila jsem fakt plno měsíců na psychickém dně, kdy vyhlídky moc dobré nebyli a tak je teď každá maličkost která mi vyjde a ze které mám radost megaúspěch
19. kvě 2009 v 10:56  • Odpověz
to je dobrý pojem "značková kočka" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz
autor
Jé stroui takže ty už cvičíš na mimčo :wink:
19. kvě 2009 v 11:33  • Odpověz
miši to jo, je to jak mimino, krmení sunar, počuraná postel, noční vstávání .... :grinning: akorát bych brala tu mateřskou u toho, chodit do práce a v noci krmit není nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 ve 14:33  • Odpověz
autor
No zkus to v práci nahodit jestli by jsi nemohla zůstat doma :grinning:
19. kvě 2009 v 15:20  • Odpověz
ahojky holky...:slight_smile:

Tak jsem včera byla na té kontrole v centru....
takže zprávy docela débré..ten problém co jsem měla měla předtím, hypofíza..problém z hlavy, hormony tak je všechno už čisté a v pořádku :slight_smile:)) Akorát se jí nezdálo, že ty jedny kapky co jsem brala Gynodren se to jmenuje, jí ukazovalo jako bych to vůbec nebrala, že si myslí že tam něco je co asi tím potřebuje ještě přeléčit...
takže jsme domluvené tak, že teď počkám jestli to dostanu ne..když tonedostanu a budu těhu tak už mě nic dávat nebude...nic jinýho závažnýho tam nemám co by bylo třeba při těhu řešit.....takže to by bylo nejlepší řešení.....No a pokud to dostanu a těhu nebudu, tak má připravené čtvery kapičky, hlavně ten gynodren znovu a ještě další na ty moje zápěstí bolavý.
Tak mě teď akorát dala takový souhr vytamínů v sirupu s kyselinou listovou, který pomáhá tyhle látky ještě lépe vstřebat tudíš pro tělo lepší..ty jsou na 10 dní...no takže teď doufám že už to nedostanu a bude..jinak by jsme pak museli ještě ten měsíc mít pauzu......takže se se snad zadařilo...ale hlavně že už tam není ten problém co byl :slight_smile:))
20. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz
semy tak to jsou opravdu skvělé zprávy :wink:
20. kvě 2009 ve 14:22  • Odpověz
rinty díky...jsou :dizzy_face:
20. kvě 2009 ve 14:45  • Odpověz
ahoj holky jdu vám říct co se mi stalo z naším kocourkem, prožili jsme druhou nejhorší noc života s manžou (ta první byla před revizí)

v noci jsme museli odvést olivera na veterinární kliniku, protože se přiotrávil. když jsme si ho dovezli dovezli jsme si i takovou deku na který lehávala jeho matka , vzali jsme jí aby jí z toho cítil a tolik nesmutnil. jenže v té dece byli asi i blechy a od pondělí se oliver drbal. tak jsem šla do zverimexu že mu něco koupím na blechy a přímo říkám na koťata na blechy je mu 7. týdnů a ta kráva prodavačka mi dala jakýsi sprej že to je moc dobré a že je to i pro kočky.

no došla jsem domů, manža ho držel a tak jsme ho jednou postříkali. naštěstí ne ví, i když na návodu bylo napsáno natříkat pořádně a rukou rozetřít. jenže ani ne za 2 hodiny začal oliver šíleně zvracet, průjem, klepal se, koukli jsme na net kde byla nějaká diskuze chovatelů že tenhle sprej je sice na blechy ale i když je určený dle návodu na kočky tak je silně toxický obzvlášť na koťata, že z toho můžou oslepnout nebo umřít. tak jsme okamžitě volali do opavy (cca 40 km daleko) na kliniku kde mají 24 hod. pohotovost. do telefonu nám dr. řekl že jde o minuty a že máme okamžitě přijet a že šance že ho zachráníme je jen 20%. dojeli jsme tam o půlnoci, oliver se sotva držel na nohách, hned ho napíchali injekcama, doktor nám řekl že ten sprej by měl být už dávno zakázaný, že je těchle případů plno ale že to by měla ta prodavačka vědět že koťata ho vůbec nesmí.

bojovalo se o hodiny,řekl na férovku že moc velká šance že přežije není, já se v té ordinaci složila tak mě museli odtáhnout do čekárny, olivera dali do klece a co 2 hodiny mu dávali několik injekcí a prej si máme ráno zavolat jestli žije nebo co a jak. já dostala hysterický záchvat, horečku z nervů, manža mě musel dovést k našim, měla jsem zimnici, celou noc jsme nespali a brečeli, ráno v 5 jsemvolala a řekli že se to nijak nelepší, tak jsem volala co hodinu, no nakonec ho z toho vyhrabali na poslední chvíli a už začal i jíst ...atd. naštěstí jsme nestihli ho postříkat víc protože jinak by to nepřežil. teď jsme si pro něho jeli, je slabý, vyhublý ale žije. mám dovolenou a budu s ním doma dokud nebude úplně v pořádku. manža teď jel seřvat tu prodavačku do zverimexu a nejsme daleko od toho podat trestní oznámení. na klinice jsme nechali 2 tis. ale hlavně že žije ale tohle se prostě už nesmí stát aby nějaká kráva tvrdila že je to pro koťata!!!!! navíc doktor říkal že i když na tom spreji že fotka kočky a psa že kočka to vůbec nesmí,nejen koťata ale i dospělé kočky protože těch případů otravy je šíleně moc a že je na zabití že to ve zverimexech ještě prodávají.
20. kvě 2009 v 15:05  • Odpověz
ahoj strouži...teda tak mě je z toho až do breku..chudinka váš kocourek a včechny čičinky který na to doplatili....:frowning2:(((((

halvně že s ez toho dostal...už bude v pořádku snad....je mě to líto :frowning2:
20. kvě 2009 v 15:09  • Odpověz
stroužku to snad ani není možné ...... ještě, že se z toho chudák dostal
20. kvě 2009 v 15:11  •  2 děti  • Odpověz
strouži :frowning2: :frowning2: :frowning2: to je fakt šílený, hlavně že se z toho dostal. Jako zlobíte se určitě právem, ale na obhajobu prodavačky jen dodám, že pokud nezná odstrašující příklady z praxe (jakože jí ještě žádný zákazník nedal avízo, co to ve skutečnosti způsobuje), tak jí asi nezbývá řídit se tím, co vidí na etiketě a co jí nabulíkuje distributor. Řekla bych, že chyba je na straně výrobce a ten by mohl být eventuelně i žalován. Příště asi cokoli raději s veterinářem a v obchodě jen hračky a papání. Moc moc přeju, ať už je s koťátkem vše jen dobré :astonished:
20. kvě 2009 v 15:32  • Odpověz
holky díky, jsem fakt hotová, vůbec jsme s manžou nespali, v noci jsme jeli k našim nemohla jsem být doma a vidět pelíšek a jeho hračky, v noci jsem z nervů i zvracela prostě totálně v prdeli.nejhorší byl ten telefon jak jsme tam volali, to do telefonu nás ten dr. seřval že jsme ho otrávili my a takové. pak se nám omlouval že vyletěl ale že tohle ho prej vždycky dostane. rinty máš pravdu , chtělo by to žalobu na toho výrobce, manža našel na netu diskuzi k tomu spreji a tam uživatelé píšou jak se jim otrávili kočky a skončili třeba 8 dnů na kapačce,přišli o zrak atd. a to svinstvo se volně prodává v každém zverimexu :angry: teď už fakt budu s každou blbostí chodit k veterináři a nebudu poslouchat ty kecy prodavaček jak se dušují že je to pro kočky to nejlepší protože o tom ví hovno. jen mě překvapuje že to neví ta prodavačka, protože ten dr. mi říkal že těch případů je tolik že je skoro nemožný aby se to nedověděli ty prodavačky které jsou u zdroje a že když máme ve městě jen 2 zverimexi aby se to stalo jen naší kočce a ony to doteď nevěděly. manža tam vlítnul odpoledne, mrsknul ten sprej po nich a seřval je do kuličky, nevzal si ani peníze zpět, prej od nich nic nechce, ani ty 2 tis. co nás to stálo protože nejde o prachy, jde o to vidět takový malý kotě co se vejde do dlaně jak blije zelenou vodu a tahá za sebou nožky. byl to fakt šílený zážitek.
20. kvě 2009 v 15:42  • Odpověz
autor
Týjo strouži tak to je mazec zážitek ještě, že kočka přežila :wink:
20. kvě 2009 v 16:23  • Odpověz
miši no naši mi včera řekli když jsem k nim přijela že to snad není možný že jaký my máme pořád starosti a nervy že jsme snad prokletí. za poslední rok není snad týdne abychom neměli nějakou jobovku, že se nediví že jsem pernamentně v nervech protože co se nám furt děje že je na člověka fakt moc. nejdřív revize a její těžký průběh jak mě nechali v bolestech a krvácením ležet několik hodin, pak štítka kdy mi řekli že musím čekat na histolku a půjdu na operaci, teď půlroku nervů ze špatných hormonů po operaci, nervy z práce, když už se začne blízkat na lepší časy tak máme doma koťátko a stane se něco takového a furt něco. Za poslední rok jsem zestárla tak o 20 let. Jsem fakt ráda že je v pořádku, představa že by fakt umřel a vlastně mojí vinou protože jsem věřila té prodavačce že to neuškodí tak bych snad skočila z mostu. pipláme ho od narození, s manžou ho máme jako mimčo a beznadějně ho milujeme. nejhorší že ten tvoreček neumí říct co ho bolí a my mu zase neuměli vysvětlit co se s ním děje,když jsem ho dávala do té klece a doktor mi říkal že se možná nedožije rána to bylo to nejhorší. bylo mu chudáčkovi špatně a my ho zavřeli někam do klece kde to nezná a doktor ho napíchal 12 injekcama!!!!!doktor nám dával jen 20% naději, prý buď umře do rána sám nebo mu budou muset píchnout uspávačku, děcka já už vymýšlela kam ho zahrabeme :cry: dával mu co 2 hodiny 3 injekce, je celý rozpíchaný, je to jak malá myš co se vleze do ruky a tolik si za dnešek vytrpěl ale naštěstí se z toho vylízal protože jinak bych fakt skončila na psychině.
20. kvě 2009 v 18:28  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak jedna zpráva je, že těhu potvrzeno, ale druhá tá míň příjemná, že jsme teprve v 4tt a to kůň mi vyhazuje 6tt tak jsme z toho mauglí a mám strach , že nerosteme. Mám dojít až skoro za tři týdny, to nevydřžím čekat :unamused:
20. kvě 2009 v 18:51  • Odpověz
misi neboj koník to počítá vždycky blbě, mě ukazoval o týden víc, a jestli si měla ovulku později tak je to jasný. hlavně ať mimiš krásně roste a v pohodě zvládnete těch 12 kritckých týdnů. ani nevíš jak ti závidím, já už chci takyyyyyyyy :dizzy_face:
20. kvě 2009 v 18:57  • Odpověz
autor
No ovula byla kolem 24 plus mínus nějaký den, já už chci aby byl aspoň Srpen :slight_smile:
20. kvě 2009 v 18:59  • Odpověz
aha no vidíš, to ti věřím já bych chtěla aspoň už ty // a mít aspoň nějakou naději. jsem z těch výsledků ze štítky tak spokojená že po dlouhéééééé době fakt věřím že se podaří najít brzo // a hlavně už se méně bojím potratu. fakt věřím nebo spíš chci věřit že k tomu došlo kvůli štítky protože ty výsledky byli fakt žalostné a několik dr. mi řeklo že mi to neřeknou na 100% že to byl ten důvod ale že si myslí všichni tak na 90% že za to štítka mohla a že teď co jí nemám a mám hormony v normě už tam to riziko není.
20. kvě 2009 v 19:14  • Odpověz
autor
Moc by ti těhu taky přála, ale neboj nervy budou poř¨ád :wink:
20. kvě 2009 v 19:23  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
tak já hlasím odedneška neschopenku. Včera jsem začala špiňit a dneska rano to pokračovalo tak jsem jela na gyndu a podle dr. je vše v pořádku a viděla jsem srdíííííííííííííííčko :dizzy_face: Ale pro můj klid mi napsala nesch. na kontrolu jdu až za 14 dní. Takže teď jen odpočívat a odpočívat :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 14:10  • Odpověz
ahoj miši to je dobře že je vše v pořádku, pěkně lež a nohy nahoru a užívej si těhulo :dizzy_face: co jinak nevolnosti, máš?
27. kvě 2009 ve 14:16  • Odpověz
autor
Už né měla jsme tak týden teď už je mi fajn :wink:
27. kvě 2009 ve 14:19  • Odpověz
Miško super že je srdíčko gratulace ale ted se hodně opatruj a jak říkala strouzek nohy nahoře :grinning: a klid pohoda a užívej si těhu :wink:
27. kvě 2009 ve 14:37  • Odpověz
Ahoj holky jdu k vám taky nakouknout :wink:

miší tobě sem dala vzkaz jinde

se strouží komunikujeme přes IP :wink:

peti prohlížím váš album na střeše a těším se na nové fotky ze zařizování :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 14:40  • Odpověz
Ladi ahojky jj už se de do finale během pár tydnu se stěhujem :slight_smile: a už mam navezenou kuchyn :grinning: možna ted nebo příští vikend se bude setrojovat i se spotřebiči už se těším,byla jsem včera pro rozpočet na žaluzue na naše okna na domeček a paní mě překvapila chtěla pomalu 5500kč masakr tak ještě čekam na kamarada děla v decplastu a dělají tam i žaluzky a má jako zaměstnanec 30% slevu ale pokud i od něho to bude drahé a jeli bychom do IKEY pro dřevěné žaluzie a udělali bychom si je přesně na naše okna :slight_smile:

jinak jak ty jsi za krytickou hranicí 12tt tak super nejhorší máš za sebou :grinning: a co jinak vše na pohodu??
27. kvě 2009 v 15:40  • Odpověz
Ahoj holky, nevím,jestli si na mě ještě pamatujete, ale kdysi jsem si s váma taky psala. Občas sem k vám nahlednu, abych viděla jak jste na tom a kdo z vás už konečně našel ty vytoužené //. Mě se zadařilo přesně před rokem a dneska se tu vedle mě už houpá moje bublinka a směje se na mě...je to nádherný být mámou a moc a moc vám všem přeju, ať už se také zadaří.
Strouži ty jsi opravdu zažila rok "blbec", ale jak to vypadá, tak už jsi zdravá a fit, tak snad už brzo.... :dizzy_face:
27. kvě 2009 v 16:21  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Peťi tak super, že už budete za chvilku v novém :slight_smile:

Bea pamatujeme :wink: krásná dcerka :slight_smile:
27. kvě 2009 v 16:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.