• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
ahoj holky :dizzy_face:

jé beat to víš že si tě pamatuju , člověče to snad ani nemožný že už máš mimčo u sebe. malá je moc krásná.

peti to už finišujete, to je super, třeba to mimčo čeká na nový bydleníčko a svatbičku :wink: :grinning: až budete bydlet a trošku polevíte v tempu tak se určitě povede, možná že ten shon pro snaženíčko taky není dobrej. a co v práci jak se vede?? my teď přes léto budeme makat jen 4 prac. dny rpotože nejsou zakázky, i když já moc nechápu co já mám společného ze zakázkama když k nim nepříjdu do kontaktu, já celý den koníkuju a vařím šéfovi kafe :grinning: ale prostě v rámci úspory se pojede jen 4 dny v týdnu. no na jednu stranu jsem ráda, budu mít víc času doma uklidit, zajít v pohodě po nákupech a na drby ke kámoškách protože o víkendu to jaksi nestíhám a budu víc doma s oliverem ale na druhou stranu tzn. méně pračulí. no co už, manža se bude muset otáčet aby mě uživil :grinning:
28. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz
autor
Strouzi tak 4 dny v týdnu to je dorý, ale jen aby to bylo za stejný prachy :wink:
28. kvě 2009 ve 12:08  • Odpověz
no to nebudou právě, prostě budu mít o 4 dny menší výplatu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale co už chce člověk dělat, můžu nadávat, můžu se vztekat ale zase je fakt že ty 4 měs. přes to léto se to dá vydržet, člověk je rád že má práci. někteří lidi v práci z toho udělali kauzu jak prase, řvali na chodbě že odchází, ale kam to by mě zajímalo. tady na sev. moravě prostě práce není, můj známý je inženýr a má 20 letou praxi a zrovna nedávno říkal že shání práci už 4. měs. a nic. být něma tak prostě se s tím smířím protože radši budu mít na výplatu méně peněz těch pár týdnů než být na pracáku.
28. kvě 2009 ve 12:15  • Odpověz
Ahojky holky....

Strouži tak hlavně aby se vám zakázky pak zase rozjeli :slight_smile:..zas budeš mít přes léto víc volnýho času :slight_smile:

A jak s emá Oliver?..už je to dobrý?

Jinak holky hlásím že mám zatím jeden den zpoždění mrchy...ráno jsem i testila anic....ale normálně je mě 3-4 dny před patně a bolí břicho a ted nic...jen dnes ráno trošičku chvíli bolelo..ale jinak nic.tak nevím no :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 13:54  • Odpověz
autor
Semy, že by ? Držím palečky :wink:
28. kvě 2009 v 16:13  • Odpověz
misi díky :slight_smile:...doufám ale bojím se :grinning:
28. kvě 2009 v 16:28  • Odpověz
autor
Bojíš čeho, že by to mohlo vyjít :wink:
28. kvě 2009 v 16:35  • Odpověz
bojím že to zas nevyjde..... :confused:
28. kvě 2009 v 16:48  • Odpověz
semy neboj to vyjde určitě :wink: mocinky ti to přeji ja ma dostat MS 2.6 ale už ted mě píchá v děloze cítím to že to zase příjde a bolí mě opět kříže tak to vždycky předvoj a bolí mě i kozenky tak zase nic :frowning2:
28. kvě 2009 v 17:00  • Odpověz
autor
Holky nebojte ono to výjde :wink:
28. kvě 2009 v 18:25  • Odpověz
ahoj holky

všem držím palce ať mršky nedojdou. my máme dneska ovulku a k tomu i výročí 7. let takže asi tušíte jaký program máme na večer :grinning:
29. kvě 2009 v 07:57  • Odpověz
ahojky holky....tak bohužel zas nic :frowning2: :frowning2: :frowning2: ..mrcha večer přišla s velkým nástupme a je mě od večera staršně zle, mám hrozný křeče.... :frowning2: ..vzala jsem si teď prášek, tak to snad poleví....jsem v práci tak se ani natáhnout nemůžu....
29. kvě 2009 v 08:36  • Odpověz
autor
Semy tak to je mi líto :unamused:

Strouži tak si to užijte :wink:
29. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz
semy to je škoda ale neboj příště už nepřijde :dizzy_face:
29. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz
holky dík.....objednala jsem nás zase do Gennetu na 15.6...tak uvidíme no....
29. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz
autor
Tak třeba tam udělají zázraky :wink:
29. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz
noo...kéž by... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz
autor
Musíš v to věřit :wink:
29. kvě 2009 v 18:34  • Odpověz
jééé misicko gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face:
29. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz
autor
Dík :slight_smile:
30. kvě 2009 v 08:26  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak co nového? Já se pořád valím doma na neschopence na kontrolu jdem za týden a vůbec mi tá doba neutiká :unamused:
4. čer 2009 v 10:00  • Odpověz
čau holky, tak co jste tu braly, když jsem Vás nehlídala? :grinning: Strouži, jak dopadl Oliver?
8. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz
tak jako, kde jste všechny, Miška na kontrole to vím a ostatní? Jinak nám se vrátila kolegyně s dovči v Řecku, kde se vdala, tak tu máme veselo a su trochu připitá, bo 3 měsíce jsem opravdu poctivě dodržovala ani kapku alkoholu, tak mi to jde teď velice rychlo do hlavy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. čer 2009 v 11:42  • Odpověz
autor
Holky tak kontrola dopadla dobře, krásně jsme povyrostly a srdíčko krásně tluče. 29.6 jsme obědnány na TN testy, zase čekačka Dostaneme i knížku :slight_smile:
10. čer 2009 v 17:11  • Odpověz
Miši tak to je super, já myslím, že NT testy ne? No já se v tom tak nevyznám :sweat_smile: :zipper_mouth:
11. čer 2009 v 07:50  • Odpověz
autor
Jo já to prohodila no jo je to ono :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz
ahojky holky..teda tady to žije :grinning:
jak se všechny máte?

Misi gratuluju k dobré kontrole :slight_smile:

Tak my jdeme v pondělí do gennetu, předpokládám že by jsme s emohli už domluvit na další cyklus na IUI..pokud s eto stihne, co jsem četla diskuze tak musí dát na schválení pojišťovně tak nevím jestli to stihneme na další cyklus...le ráda bych....:slight_smile:

jiank za 14 dní se konečně budeme stěhovat :dizzy_face: tak se už moc těšíme..konečně ve vlastním...:slight_smile:
12. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz
autor
No holky se někam rozutekly :unamused:

Semy dík moc :wink: a držím palečky aby IuI zabralo hned napoprvé :wink:
12. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz
děkuju misičko :slight_smile:
15. čer 2009 v 08:41  • Odpověz
taky držím palce a třeba, když teď budete v novém a opadnou nervy, tak to půjde samo :wink:
15. čer 2009 v 15:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.