• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
autor
Holky a co Peťa dlouho o sobě nedala vědět?
16. čer 2009 v 11:01  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:..

rinty my ani nervy nemáme...spíš ten byt atd pomáhá že nemáme čas myslet na blbosti :grinning:
ale mooooc se tam těšíme :slight_smile:

jinak k naší včerejší návštěvě gennetu:

manžel byl předtím na spermiu, pak jsme šli k doktorce.....spermio má výbormé, v normě takže to jsme byli moc šťastný že nemá už žádný problém... :dizzy_face:
a s doktorkou jsme se hned domluvili na IUI od příštího cyklu, napsala mě na stimulaci ten Clostilbegyt od 2 DC, ještě si dojdu 1-2 DC znovu na hormonální profi a pak 11DC na ultrazvuk na domluvení přesného dne kdy udělají IUI
No a že teda zkusíme 3x za sebou IUI a když se nepodaří tak pak IVF..:slight_smile:
16. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
autor
Semy podaří :wink:
16. čer 2009 v 11:22  • Odpověz
taky tomu věříme..že iui bude stačit... :slight_smile:
žádný problém nemáme, tak by to "pošťouchnutí" mohlo dost pomoct :slight_smile: i doktorka to říkala :grinning:
16. čer 2009 v 11:24  • Odpověz
autor
No tak to je super, takže za měsíc by jsi už mohla být těhule? :wink:
16. čer 2009 v 11:25  • Odpověz
no teoreticky....

teď jsem 19 DC....
16. čer 2009 v 11:26  • Odpověz
autor
Tak to budu držet palečky :wink:
16. čer 2009 v 11:30  • Odpověz
děkuju moc :wink:
16. čer 2009 v 11:32  • Odpověz
jé ahoj ženy, Koukám tady se taky pošťouchává ve velkém
:grinning: u mě je to taky na dobré cestě, Já už mám od štítkaře zelenou pro snažení, už by nemělo bránit nic otěhu a neměl by hrozit potrat, byla jsem i u nové gyndařky ta je jak gita z růžovky, udělala běžnou prohlídku ale do toho vzala nějaký stěr z čípku prej jestli tam nejsou bakterie bránící spermoníkům, udělala utz na endometriozu, sledovala srůsty, vaječníky atd. no prý jsem ukázková, nic nenašla, spíš mě pochválila jak jsem krásně „stavěná“ , příští týden jdu na HP, i když to je podle ní zbytečné když cyklus i ovulka jsou jak hodinky, dala mi ale utroš po ovulaci abychom trošku popošoupli to žluté tělísko , protože to prý hodně dělá problém že třeba oplodněné je ale odchází z mrchou, ale jinak říkala že si myslí že jsem do podzimu těhule, že podle ní to není v těle ale v hlavě. No má pravdu ale co nadělám, jedině vymýt mozek. Každopádně dneska jsem objednala manžu na spermio i když doktorka říkala že si myslí že problém je u mě když jsem defakto těhu předtím byla rychle ale nenechávám nic náhodě. když se nepodaří do října tak chceme zkusit to iui :dizzy_face:
16. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz
ahoj strouži....tak to jsou super zprávičky...to je super mít takovou gyndařku :slight_smile:
já mám teda taky docela dobrou..jen mě trochu vadí že nemá ultrazvuk......ale jinak celkem jde....

tak snad se vám už vrzo zadaří aby jste nemuseli na iui :slight_smile:
16. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz
Semy to stejné přeju i tobě a když ne tak prostě už kašlu na to jakým způsobem si to mimčo vytvoříme, dřív jsem to brala jako prohru mít mimčo z umělka ale teď už je mi fuk. Prostě chci mít to mimi v kočárku brzo a klidně se i čertu upíšu :grinning:
16. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz
strouži :grinning: :grinning: ..to nebude potřeba..teď už to půjde samo :slight_smile:
16. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz
jasně semy, prostě já říkám že nám oběma ta kočičí terapie zabrat musí. :grinning: akorát že podle manži sem při oliverovi ještě víc vynervená, stačí aby zamňoukal a já jsem na nohách. u veterináře jsem vynervená pokaždý šíleně. to samé spermiogram, manža je v poho, chtěl tam jít už dávno ale já jsem celá vynervená jak dopadne. prostě to jsem celá já, ale pořád doufám že se ta smůla toho iui zalekne a najdu ty // :dizzy_face:
16. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz
no nervíky jsou svině :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak se nenervuj a kocourka si užívej...co pak budeš dělat až bude mimčo...miminko chce mít klidnou maminku :wink:
já vím ale ono se to blbě dělá a ovlivní...
16. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz
my si teda našemo miláčka Koudíčka strašně moc užíváme, včera jsme ho zase měli sebou u našich ..jsme seděli venku a grilovali..on je fakt zlatíčko, celou dobu mě ležel na klíně..
byl rád že je s náma...:slight_smile:
doma se k nám pořád mazlí, prostě nás potřebuje mít stále nablízku...jsme strašně moc rádi že jsme si ho pořídili....

a psala jsem tuhle chovatelce co ho od ní máme..tak mě psala že máme největší fotogalerii ze všech koťátek co kdy vychovala :grinning: ..když mě to nedá a musím ho pořád fotit....
16. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz
já vím no, ale já jsem už hold taková povaha. až budu mít mimčo tak budu ta nejhorší mamina na světě, no a manža ten nejhorší taťka, dítě nikam nepustíme, dovolíme mu vše, chudáci naše děti se nikdy neožení protože my je budeme chtít jen a jen pro sebe :grinning: zatím to odnáší oliver, on si chudák lehne na podlahu a už letí manža s dekou a podkládá ho aby se chudáček v červnu nenachladil, nebo máme jet na dovču a my nervujeme jak to chudáček bez nás zvládne, aby u našich nesmutnil, mamka nám ho hlídala jeden den když jsme byli na svatbě a my telefonovali snad co půlhodinu jak se má a co dělá, jestli papal jestli kakal.... :grinning:
16. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: ..teda to mu dáváte :grinning: :grinning:
16. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz
no jo no, máme ho jak děcko. manža je z něho tak hotovej že ho chudáka kolikrát ani vyspat nenechá, oliver spí u mě manža ho začne tahat nebo na něho volat aby se jako náhodou probudil protože nemůže přežít že spí a on si s ním nemůže hrát. chudáci děcka jednou fakt. manža je jak posedlej, já se těším že oliver usne a můžu aspoň uklidit a manža ho zase budí.když olivera okřiknu nebo mu dám na zadek že něco udělal tak ho manža utěšuje,my se jednou na výchově nedohodnem. manža jezdí dokonce domů dopoledne z práce aby se ujistil že je oliverek v pořádku. :grinning:
16. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz
no pěkný teda :grinning:
16. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
Holky tak kde jste?....nikdo žádné novinky?....ani stařinky? :grinning:

Tak se někdo ozvěte jak žijete a tak :slight_smile:
22. čer 2009 v 08:22  • Odpověz
čauky, já jsem tuuuu, jak jinak :grinning: novýho no nevím, mám nervy, fleky na krku z nervů,zítra jdeme na to spermio ta jsem vynervená, v pátek jdu na odběr HP, minulý týden mi našli ze stěrů z gyndy nějakou bakterii , prej je neškodná ale způsobuje kyselejší prostředí či co, no a že může zabíjet předčasně spermoše než se dostanou k vajuchu takže beru antibiotika, ale zákaz snažení nemáme, ještě že tak páč to bych asi fakt skončila u chocholouška.

a co ty??
22. čer 2009 v 10:24  • Odpověz
autor
Ahojky u nás nic nového na kontrolu jdem až za týden v pondělí a zároveň na nějaký testy tak držte palečky a já pak dám vědět :wink:
22. čer 2009 v 10:25  • Odpověz
ahoj miši, tak to budu na příští týden držet palečky i pěsti. to už jdete na screening? sakra to utíká, teď si našla // a už budeš končít 1. trimestr.
22. čer 2009 v 10:27  • Odpověz
Zdravím holky :slight_smile: Jak se pořád máte? Koukám Misicka je těhu - gratuluju. :dizzy_face:
Já Vám povím, tak strašně to uteklo. Ještě před rokem jsem měla svojí poslední předtěhu MS a psala si tady s Váma co a jak a jak dopadl testík...

Tak kdo ještě nejste těhu tak držím palečky co to jde, ať se brzo zadaří, protože je to nádhera a moc to přeju každé z vás :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. čer 2009 v 16:12  • Odpověz
autor
Mauska a co malá nezlobí? :slight_smile:
24. čer 2009 v 18:07  • Odpověz
jé ahoj mausi, to je dobře že ses ukázala, je to možný že malá už má 2 měsíce?? hrozně to utíká, vždyť já už taky budu za chvíli slavit rok od nalezení //, i když slavení není to správný slovo. :frowning2:
jinak hlásím že manža byl na spermiogramu a výsledek v normě takže vše v pořádku u něho, dle doktorky i vše v pořádku u mě, cyklus a ovulka jako hodinky tak nevím teda kde je chyba :rolling_eyes:
25. čer 2009 v 08:42  • Odpověz
Ahoj hoky,
jdu vás po sto letech pozdravit :grinning:
Ty jo mau, ty už máš takovou holku velkou. Nevíte někdo co julie123, taky sem s náma přece chodila? Mimčo už bude asi taky na světě, co?!
25. čer 2009 v 09:18  • Odpověz
autor
Ahojky, no to nikdo neví tá se tady neukázala snad 100 let :grinning:
25. čer 2009 v 09:57  • Odpověz
autor
A co ty Luci?
25. čer 2009 v 09:58  • Odpověz
ahojky holky....:slight_smile:

maus máš krásnou holčičku :slight_smile:

holky tak už nás se to už rozjelo..dnes jsem byla hormonálním profilu, od zítra beru Clostil a cca za týden a kousek jdeme na IUI..tak nám držte palce :slight_smile:
25. čer 2009 v 10:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.