• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
autor
Semy tak super uže se něco děje, tak držím :wink:
25. čer 2009 v 10:06  • Odpověz
díky :wink:
a co ty?..jak si užíváš těhotenství?
25. čer 2009 v 10:06  • Odpověz
autor
No zatím moc neuživám jsem ještě celá kulička nervů aby vše doře dopadlo, v pondělí jdu na kontrolu a na testy a když to bude vše v pohodě tak doufám, že si oddechnu a budu si konečně těhu užívat plnými doušky :wink:
25. čer 2009 v 10:30  • Odpověz
tak se moc nenervuj..miminko určitě chce klidnou maminku :wink: ..neboj, určitě to bude všecko v pohod :wink:
25. čer 2009 v 10:33  • Odpověz
Míšo: u mě všechno při starém :grinning: Mám dva psy, kocourka, manžela (mimochodem v sobotu slavíme první výročí svatby) a užívám si léto a je mi fajn :grinning: Neboj, kontrola ti dopadne dobře.
Semy: tobě budu držet palečky.
25. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
baf :grinning: sakra chvilku tu nejsem a tady se to po 100 letech zase rozkecá

ahoj luci ty ještě žiješ?? zrovna předevčírem jsem přemýšlela že ti napíšu do IP jak se vede. koukám že jsme tu všechny chovatelky kocourů :grinning:
25. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
No já jsem taková malá zoo :grinning:
25. čer 2009 v 11:18  • Odpověz
je další kocouří máma :grinning:

ten náš mazlík mě dneska spal skoro celou noc pod peřinou :grinning:

holky tak tady máte malou virtuální ochutnávku....pořídili jsme si pekárnu :slight_smile:

http://picasaweb.google.cz/Semy.cz/DomaciPeceni#
25. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
to jo. :grinning: no co, my holky snažilky si prostě musíme pořídit nějaký zvíře abychom na něm mohli ventilovat mateřské pudy :wink: My pořád uvažovali o kocourovi z útulku ale představa jít tam a vidět ty smutný očka zvířátek táhnu domů 10 psů a 20 koček. :sweat_smile:
25. čer 2009 v 11:24  • Odpověz
náš kocourek spí u mě na polštáři a před spaním mi masíruje hlavu. A včera než jsem usnula, tak mi pořád cpal tlapičku do ruky a chtěl držet za talpičku. Malej hafan si lehnul pod peřinu k břichu a větší hafan pod peřinu k nohám :grinning:
25. čer 2009 v 11:25  • Odpověz
no náš Koudy má hlavní stanoviště u plyšového sobíka co ho má manžel vedle polštáře..vždycky se mu schoulí jak sedí mezi ty nohy a na jednu si položí hlavu... :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 11:26  • Odpověz
Jé ti kocouři jsou ale mazlící. To dělá i můj, v noci si ke mně lehne a hladí tlapkou, nejradši mi spí obtočený kolem hlavy nebo krku a v poslední době i cucá peřinu nebo deku. Někdy mi začne cucat i pyžamo a to se pak musím převléct :grinning:
Jo jinak holky jí ti vaši kocouři zeleninu??já před ním musím zeleninu schovávat. Ta moje potvora miluje hrášek, minule mi lízal jahody s cukrem, okousává syrový květák a brokolici. Minule mi sežral zapečený brambory, brambory vyžral slaninu co byla v nich nechal. Asi to je vegetarián nebo nevím :rolling_eyes: ze žrádla jí taky pořád jenom ryby nebo králíka, když mu dám jinou konzervu nebo kapsičku tak jí očuchá, trošku sežere a nechá. to samé ty suchary, vyžere jen ty s rybí příchutí ostatní nechá. :rolling_eyes:
25. čer 2009 v 11:37  • Odpověz
náš Koudí sní vše co mu dáme....k našemu jídlu s enedostane, ale když není zrovna těsně po jídle tak po nás kouká co to máe dobrýho že by si taky jako dal :grinning:
25. čer 2009 v 11:41  • Odpověz
Já se taky snažím mu dávat jen ty kapsičky kočičí a mlíko mu dávám taky to kočičí ale spíš mám problém s tím že když donesu nákup a dám ho na stůl hned přiletí a začne mi okousávat brokolici nebo něco jiného a nebo když nechám na talíři zbytek jídla a dám ho na linku tak se otočím a už je u toho. :rolling_eyes: včera jsem si dělala tousty a to jsem myslela že mi sežere ruky když viděl plátkový sýr :grinning:
25. čer 2009 v 11:52  • Odpověz
Minule si manža otevřel konzervu s tuňákem a šel na záchod a přišel a konzerva prázdná, nevím jak ho odnaučit lozit na stůl
25. čer 2009 v 11:54  • Odpověz
tak Koudy na stůl neleze naštěstí..je učenlivej a ví že tam nesmí a na linku to samý :slight_smile:

my mu dáváme jen kapsičky pro koťata a směsku sušeného taky pro koťata...občas kondenzované mléko :slight_smile: a do kasiček mu občas zamícháme trávu pro kočky :slight_smile:
25. čer 2009 v 11:54  • Odpověz
Nazdar ženský :slight_smile:
Děkujem, Karolínka je úžasný miminko. Je fakt hrozně hodná, v noci pěkně spinká, úplný andílek :dizzy_face:
Julča chodí do březnnových klokánků, tuším, a mimi má ještě dýl než já :slight_smile:

Tak držím všem snažilkám i těhulkám palečky, ať se daří :slight_smile:
25. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz
díky mausi..to je fajn že máš takovou hodnou holčičku :slight_smile:
25. čer 2009 ve 12:22  • Odpověz
no my mu dáváme to mlíko co je v reklamě, taková ta malá flaška a nebo sušený pro koťata, no ale mlíkovej asi moc není protože tomu moc nedá.akorát s tím stolem mě štve, no snad se to naučí, přecijen je menší o 2 měsíce než ten váš.

jj julča už má mimčo , psala jsem si s ní asi před 2 měsícama přes IP. je spokojená vysmátá takže spokojená mamina
25. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz
no musíte být hlavně důsledný a hned jak s epokusí jít na stůl nebo na linku tak ho zarazit, plácnou trochu nebo houknout, aby věděl že tam nesmí..jinak s eto neodnaučí :slight_smile:
25. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz
no já houknu, i ho plácnu a on na mě koukne a stejně skočí. nejhorší je že on je asi sadomaso, čím víc ho plácneš po zadku tím vypadá spokojenější :grinning:
25. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz
semy koukám na ten chleba, koukám že si taky propadla kouzlu pekárny jako moje tchýně. mě akorát ty chleby z těch pekáren moc nejedou , manža se jich může ujíst ale já mám prostě nejradši normální krájený chleba ze sáčku v obchodě :grinning:
25. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz
no máme pekárnu dva dny a už jsme dělali dva chleby a jedny bagety :grinning: ..
no ono záleží jaký se udělá chleba..prodávají směsy do toho a to záleží od jaký jsou firmy..vím že některý nejsou vůbec dobrý...

my co jsme měli tak byli naprosto úžasný.....
až doděláme rekonstrukci v bytě tak chci pak experimentovat a budu dělat vlastní těsta..
25. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz
jo tchýně taky má vyzkoušené nějaké ty směsy a dělá si i svoje či co, jako všem chutnaj jen mě ne, takže to bude asi v mém nose nebo spíš chuťových buńkách.
25. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz
aháá..tak to jo :grinning:
25. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz
tchýně tam pekla i nějakou buchtu, no nebyla špatná ale buchtě z trouby se to prostě nevyrovná :wink:
25. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz
jojo dá se v tom normálně i péct :wink:
25. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz
autor
SEmy tak pekárna je vyborná věc už jí nějaký ten pátek máme a nedám na nid dopustit :wink:
25. čer 2009 v 15:10  • Odpověz
misi já vím :grinning: ..proto jsme si jí koupili..moc jsme se na ní těšili :slight_smile:
25. čer 2009 v 15:20  • Odpověz
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 18:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.