• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
autor
Holky , zítra ná m držte palečky valíme na to NT vyšetření a uvidím po třech týdnech brouka v bříšku :wink:
28. čer 2009 v 19:15  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: :dizzy_face:
Konecne jsem k Vam taky jukla a koukam, ze jste si na me i vzpomneli :slight_smile: Ja ted nemam vubec na nic cas, ani na konika, coz me teda moc mrzi :frowning2: sem byla takova zavislacka :grinning: :grinning:

Kubik mel 25. června uz 3 mesice!!! Leti to silene. Prijde mi to jako vcera co jsem rodila... A 17. cervence jsem loni nasla //...to uz bude rok! :slight_smile:

Moc gratuluju Misicce a Lade k // a vsem ostatnim drzim moc palecky at se co nejdriv zadari!!!!

Nas ted trapi ekzem, Kubik ho ma asi od 2 mesicu :frowning2: Takze litame po doktorech, Kubik place a place a ja mazu a mazu. Moc malo spinka, pres den skoro vubec, v noci se porad budi. Dnes jsme treba vstavali uz ve 4hod! Takze holky, uzivejte si zatim toho klidu, protoze jak budou mimisci na svete tak si uz neodpocinte :unamused: ...teda pokud nebudete mit miminko andilka :slight_smile:
1. črc 2009 v 07:42  • Odpověz
ahoj julie :slight_smile:
ségry malej má taky ekzém a docela si s tím užívají :frowning2: já to znám taky, mám od narození atopický ekzém a teď se mi to po cca 2 letech znovu objevilo, ale horší než obvykle :frowning2:

jinak nevim kdo všechno sem ještě chodí, ale přijde mi,že se všichni někam rozutekli :sweat_smile:
1. črc 2009 ve 22:27  • Odpověz
autor
Já občas nakouknu, ale teď nemám nějaké super období vyšly nám špatné NT ntesty tak čekáme co snáma vůbec bude.
2. črc 2009 v 01:30  • Odpověz
misi, to je mi líto, ale nevěš hlavu, bude to určitě dobrý :wink: držim všechny palce co mám :wink: :wink:

já jdu zítra na IUI, tak snad to dopadne podle mých představ :dizzy_face:
2. črc 2009 v 16:00  • Odpověz
autor
Tak si tedy budeme držet palce na vzájem :wink:
2. črc 2009 v 16:47  • Odpověz
autor
Tak krev nám dopadla taky špatně , takže se jdu oědnat v uterý na plodovku.
3. črc 2009 v 18:18  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

micha držím moc pěstí :slight_smile:
misi tak snad to budete mít v pořádku :wink:

jinak my jdeme na IUI v úterý, sitmulovala jsem Clostilem dnes byl uty mám napravo jeden folík 15mm a vlevo 4 folíky 13-16mm. takže zítra si jdu nechat píchnout pregnyl a v úterý jdeme na to :slight_smile:
4. črc 2009 v 17:34  • Odpověz
Ahoj všem,
už pár měsíců brouzdam na této stránce, ale až teprve teď jsem našla odvahu se zaregistrovat a přidat mezi vás. Samozřejmě že i já patřím mezi ty, co touží po miminku a ráda se s vámi podělim o zkušenosti. S manželem se snažíme 3 roky a před týdnem jsem byla na první IUI. Jak dopadla se dozvím až o týden dýl. Všem moooooc držim palce :slight_smile:
4. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz
autor
Ahojky tereza tak vítej mezi námi :wink: A ať se oc nejdřív zadaří :wink:
5. črc 2009 v 00:26  • Odpověz
Ahoj Misicko,
četla jsem si co tě čeká. Moc ti držim palce, aby se na vaše miminko štěstí usmálo a bylo zdravé jako rybička. :slight_smile:
5. črc 2009 v 08:38  • Odpověz
autor
Děkuji moc :wink:
5. črc 2009 v 08:44  • Odpověz
Misicko, strasne moc drzim palecky!!!!!!!! Neumim si vubec predstavit cim ted asi prochazis :frowning2: Ale musis byt silna a doufat v to nejlepsi!!! :wink: Urcite bude mimo zdrave :slight_smile: :dizzy_face:
5. črc 2009 v 08:50  • Odpověz
Misicko, můžu se zeptat co jsou NT testy?
5. črc 2009 v 09:24  • Odpověz
autor
Jsou to nepoviné testy v prvním trimestru kdy se na utz zkoumá projasnění šije. Zdravé dítě má nejvyší hodnotu 2,5 cm my měly už 3, 4cm pak se bere krev a z toho se potom zjišťuje riziko vrozených vyvojovích vad jako je třeba nejznamější Daunůw syndrom apod..... Nám ten syndrom vyšel o něco menší než by měl, ale pořád by to nebylo hrozné, ale z krve my zjisitly velké riziko vyvojovích vad neslučitelné se životem. Mimo by se nemuselo podoru dožít a nebo při něm či krátce po umřít. Ale tyto testy sami o sobě když vyjdou pozitivní ještě nejsou 100%. To právě ukáže až ten odběr plodovky nebo chr. klků :wink: Tak doufám, že jsme to trochu vysvětlila :wink:
Testy se dělají od 11tt do 13tt :wink:
5. črc 2009 v 09:42  • Odpověz
Díky za vysvětlení, jsem zase o něco chytřejší :grinning: Moc ti držim palce!!!!
5. črc 2009 v 09:58  • Odpověz
autor
Jdu ven ať přijdu na jiné myšlenky, možná budu večer tak pa :slight_smile:
5. črc 2009 v 10:37  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak včerejší výlet tedy stál za to :unamused: První část byla super, zastavily jsme u krasnýho lesa a šly na houby a že jsme jich našly . Celé dvě hodiny jsme lítaly a pořád něco nacházely až jsme měly ůplně plnej koš a igelitku a nebylo to kam dávat :grinning: Pak, že pojedeme někam na oběd no než jsme tam dojely tak mě začalo být špatně od žaludku, něco málo jsem snědla, ale nic moc. Pak jsme dojely ke znamím a já místo toho abych tam sněma kecala si šla lehnut a hoďku spala. Myslela jsem , že už to bude dobrý ale ž po 10km v autě se mi zase chtělo strašně zvracet :unamused: A to jsme jich před sebou měly asi 50 :astonished: No dojely jsme před Brno a už jsem to nevydržela naštěstí taťka zastavil tak jsme vrhla jen na nějakej chodník :grinning: Když jsme přijely domů tak jsem hnedka zalezla do postele a doufám, že dneska to bude lepší. Vůbec netuším, od čeho to mohlo být, ale takhle mi dlouho blbě nebylo. Jo a po cestě domů jsme potkaly černého čápa prý je to velká vzácnost tak že by? :wink:
6. črc 2009 v 08:55  • Odpověz
miši :wink: :dizzy_face:

holky rintintina má // :dizzy_face:
6. črc 2009 v 10:07  • Odpověz
autor
No právě jsem koukala do jejího albíčka, tak ještě jednou gratuluji a ať to konečně dopadne do zdafného konce dobře :wink:
6. črc 2009 v 10:11  • Odpověz
holky díky moc a Miško, stále držím palce :wink:
6. črc 2009 v 10:13  • Odpověz
autor
Nápodobně :wink:
6. črc 2009 v 10:21  • Odpověz
autor
Tak já si musím na ten odběr počkat do 17.7 a pak zhruba do tří dnů bych měla vědět na čem jsem :wink:
7. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz
autor
Ahojky holky , tal co nějaké novinky?
Co Týnko jak se citíš a kdy jdeš k mudr. ?
9. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz
ahojky misi :slight_smile:

jak je?...

já jsem teď tři dny po IUI tak uvidíme jak to dopadne :slight_smile:
9. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz
semy, tak to moc držíme palce, Miško zatím pohoda akorát únava a točohlavy, si připadám jak pod vlivem a dokymu jdu už v pondělí :wink:
9. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz
rinty díky :slight_smile:

tak to máš dobrý,. jsi pořád pod vlivem :D..tak to máš docela brzo příznaky co..:slight_smile:
9. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz
naopak, byla jsem zvyklá dělat ble, ble ještě před testováním, tentokrát je to nějak v klidu :wink:
9. črc 2009 ve 14:14  • Odpověz
jo už tak brzo joo..a jak je to dlouho co jsi testovala?
9. črc 2009 ve 14:20  • Odpověz
teď nevím, jak to myslíš? :confused: toto těhu naposledy dneska, večer to snad dám do alba :wink:
9. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.