• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
jo y vypadám jak puberťák :grinning: :grinning: :grinning: ..já s tím měla vždycky trošku problémy, ale teď mě to přes víkend vylezlo teda šíleně, po bradě hlavně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2009 v 10:28  • Odpověz
autor
Semy takže možná se zadařilo, já jsem jako puberťák taky :grinning:
13. črc 2009 v 11:47  • Odpověz
no všechny těhule okolo mě říkají že jsou jak puberťáci :grinning: tak to třeba bude příznak :grinning: já sice neměla nikdy nějak krásně čistou pleť, ale tohle se mě normálně vůbec nedělá v takovém množství najednou...
13. črc 2009 v 11:49  • Odpověz
semy, mě taky bolí prsa, manžu odhánim, když mi na ně chce šáhnout :grinning:
ale v noci jsem začala trochu špinit, tak zejtra udělam test, o jeden den dřív než jsem chtěla testovat, furt se utěšuju, že to je jen uhnizďování, kéž by... na mrchu je brzo, čekala jsem jí až tak za 3 dny nejdřív...
no uvidíme, ale bolí mě i podbřišek, tak tomu moc nevěřim, že by to vyšlo :frowning2:
13. črc 2009 v 16:11  • Odpověz
micho a ty bereš utroš?
13. črc 2009 v 16:19  • Odpověz
autor
Jů holky moc vám to přeji aby vám to vyšlo :wink:
13. črc 2009 v 17:03  • Odpověz
jj, beru, právě nechápu proč špinim, co jsem se ptala holek tady, tak začly špinit nebo jim došla mrcha až po dobrání utroše, já musím mít holt zase něco extra :angry:
13. črc 2009 v 18:37  • Odpověz
mišičko a jak jsi dopadla ty? posledně jsem četla, že budete čekat na nějaký další výsledky. Ale to je asi už 14 dní zpátky.
13. črc 2009 v 18:39  • Odpověz
autor
No my pořád čekáme v pátek se jde na odběr plodovky a pak se ukáže.
13. črc 2009 v 19:28  • Odpověz
budu držet palce,ale ono to určitě dopadne dobře :wink:
14. črc 2009 v 06:37  • Odpověz
micha a na jak dlouho ho máš? že píšeš ža za tři dny už čekám mrchu takže už ho budeš přestávat brát?...kolikátý den jsi po IUI?

to je otázek viď :grinning:

mišičko neboj, určitě to dopadne dobře a výsledky budou v pořádku :slight_smile:
14. črc 2009 v 07:43  • Odpověz
semy, dneska jsem 12.den po IUI a utrogestan mám ještě na cca 5 dní, dneska jsem na testu našla //, sice je to stínek, ale v porovnání s ostatníma testama co jsem si dělala, abych viděla jak hcg mizí z těla, tak to není můj obvyklý stínek, ale opravdový :dizzy_face: akorát jsem začala špinit, už jsem špinila předevčírem a myslim si, že to je tím, že jsem večer den před tím špiněním utrouš nezaváděla, ale polykala...protože když ho pak druhý den zavedu, tak špinění přestane...no uvidíme, zejtra zkusim další test jestli tam bude znovu :slight_smile:
15. črc 2009 v 18:02  • Odpověz
autor
Jé micha tak potichonká gratulace :wink:
15. črc 2009 v 18:06  • Odpověz
autor
Tak holky jak pokračujete?
18. črc 2009 v 10:48  • Odpověz
autor
Holky tak vám ještě popíšu ten včerejší odběr aby jste věděli o co jste přišly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak nejprve jsme přišly k doktorce kde nám bylo vysvětleno co nás čeká, co nám našly na tom NT vyšetření , udělala nám rodokmen jaká je šance, že se něco najde, vyplnily milión papírů. Pak jsme šly čekat do jiné čekárny na ten odběr. Zavolaly nás rychle, sestřička teda žádnou příjemností netrpěla hned mě hodila na lehátko, ruku pod hlavu pak jsem měla skrčené nohy tak mi je narovnala div mi je nezlomila, no to bylo něco na mě na citlivku nervozní ještě, že semnou byl manžel velká opora celého dne :wink: Potom přišla doktorka, vzala utz a říkala že bude prcka prohlížet to bylo super, ale máme strašně leniví dítě ne a ne se otočit, pořád na nás ukazovalo zadek a záda . Jinak jsme viděly hlavičku , srdíčko a ručičky a jednu mělo u pusiny.Pitomí bylo, že když byl zádama nemohla se mrknout na ty kůstky jestli už máme, takže zase víme hovínko. No to NT sice s těží naměřila a je o něco menší než před těma 14 dnama.No pak přišel samotnej zákrok moc přijemný to nebylo , ale vydržet se to dalo. V pravo na břichu mě napíchly jehlou až k plodové vodě, vše bylo vidět na utz a odebíraly asi dvě velký zkumavky. Nejhorší bylo když to napichovaly a pak vyndávaly hnusnej tlak v břiše.Pak mě naraky krve a asi deset min jsem ležela , vyfásla magnézko a mohly jsme jít.
No a výsledky tedy kvůli teplu budou v pondělí.
18. črc 2009 v 10:49  • Odpověz
mišičko, držim palečky, uvidíš bude to určitě v pořádku :wink:
18. črc 2009 v 10:59  • Odpověz
autor
No a co ty?
18. črc 2009 v 11:09  • Odpověz
koukni do alba :dizzy_face:
18. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
autor
Juuuu velká geatulace jen tak dál :wink:
18. črc 2009 v 11:37  • Odpověz
děkuju :wink:
18. črc 2009 ve 14:15  • Odpověz
autor
A co SEmy už by taky měla začít testit ne?
18. črc 2009 v 15:14  • Odpověz
Ahoj holky..mišičko tak určitě to dopadne dobře...teda zážitek nic moc..s tím přístupem sester je to někdy hrozný.....

jinak já zatím nevím, ale asi nic nebude...v úterý to bude 14 dní od IUI a včera na testu nic nebylo.....tak už tomu moc nevěřím....sice mě pobolívají prsa, mám je citlivý, ale to může být těma všema hormonama...tak zkusím další test asi až v úterý...
19. črc 2009 ve 14:34  • Odpověz
micha tobě moc gratuluju :slight_smile:))
19. črc 2009 ve 14:34  • Odpověz
autor
Tak Semy pořád držím palečky :wink:
19. črc 2009 v 15:15  • Odpověz
semy, ale mě se ukázala slaboučká čárka až 15.den po IUI, tak vydrž, já budu testit znovu zítra :wink:
19. črc 2009 v 15:33  • Odpověz
jo až 15tý jo?..jak jsi psala předtyím o dvanáctém tak jsem myslela že dřív :slight_smile:

no ještě vydržím no...:slight_smile:
19. črc 2009 v 15:49  • Odpověz
no to byl stíneček, ale pěkná čárka, kterou už viděl i manža, ta byla až 15.den :wink:
19. črc 2009 v 16:11  • Odpověz
autor
Holky tak volaly Jsem z toho úplně paf , výsledky vyšly dobře. Brečím tu štěstím jak tá želva. Doopravdy to byl jen zlí sen Sice nemáme vyhráno na 100%, ale ty nejčastější vady jsou vyloučeny a za 14 dní budou kopletní výsledky, ale tam je už minimální šance, že by něco našly.

Huráááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

A taky víme co to bude, klidně tipujte, ale napíšu to až to řeknu večer taťkovi

Holky už vím , když někdo řekne , že si prošel psychyckým peklem

Jejda my bude me mít dítě!!!!!! teprve teď mi to dochazí Já se zblaznííííííííím.
20. črc 2009 v 09:32  • Odpověz
miši tak to mooooc gratuluju :slight_smile:)))))))
20. črc 2009 v 09:49  • Odpověz
autor
Díky moc :slight_smile:
20. črc 2009 v 09:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.