• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
jinak na testu se stále nic neukazuje..testovala jsem včera i dnes..zítra to bude 14 dní po IUI takže bohužel asi nic... :frowning2:
20. črc 2009 v 09:58  • Odpověz
jůů, Mišičko, velikánská gratulace k dobrým výsledkům :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no a já si myslím, že to bude holčička :slight_smile: tak pak napiš, ať vím :slight_smile:
Tak se drž a užívej těhu :dizzy_face:
20. črc 2009 v 10:33  • Odpověz
autor
Večer dám vědět :wink:
20. črc 2009 v 10:48  • Odpověz
já tipuju kluka :slight_smile:
20. črc 2009 v 10:59  • Odpověz
Ahoj Miško, mooooooooc gratuluju :slight_smile: Já tipuju křivochcalku, tedy holčičku :slight_smile:
20. črc 2009 v 16:54  • Odpověz
já si myslím na 100% že je to holka :grinning:
20. črc 2009 v 16:55  • Odpověz
mišičko, moc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. črc 2009 v 17:57  • Odpověz
autor
Je to holčička :slight_smile:
20. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
Já to věděla :grinning: Gratuluju, už nějakou představu o jméně?
20. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz
Ahoj Miško, koukam že jis doplnila jména do profilu. Taky se mi tyhle jména moc líbí. :slight_smile:
21. črc 2009 v 09:56  • Odpověz
jůůů, já jsem to říkala :dizzy_face: :dizzy_face: taťka je určitě pyšnej :slight_smile: tak se mějte hezky, kočky :slight_smile:
21. črc 2009 v 10:13  • Odpověz
autor
No jsou to zatím představy o jméně tak uvidíme na čem se nakonec dohodnem :slight_smile:
21. črc 2009 v 10:22  • Odpověz
Miško ještě jednou velikanské gratulacééééééééééé :wink:
21. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz
semyku neboj možna je ještě brzy na test i když 14 den ale neboj mimisek si dáva na čas a díky za přáni :slight_smile:
21. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz
autor
Semy dokuď nedojde mrcha tak je pořád šance. :wink:
21. črc 2009 v 17:10  • Odpověz
hoky tak dneska na testu pořád nic, tak si myslím že už asi zítra vysadím utroš...:frowning2:
22. črc 2009 v 08:46  • Odpověz
ahojky holky,

semy jestli máš nega test tak utroš vysad mě se při jeho braní taky mrcha nechtěla rozjet.... ještě zítra testni

jinak mám dotáz ty jsi si dělala detox podle Jonáše? tuším, že jo... může se při tom otěhotnět? příp. má se to vysadit když víš že jsi těhu? a na jak dlouho ti ty kapky vydržely?
22. črc 2009 v 08:55  •  2 děti  • Odpověz
ahoj chrob.....to já vím že ho musím vysadit jinak bych to nedostala....:slight_smile:

jojo tu detoxikaci jsem prodělala a v tom centru kam jsem chodila mě říkala že běhemt oho určitě neotěhotnět, měli sjme zákaz....a říkala že kdyby náhodou jo tak hned vysadit...
já měla 3x různé kůry, ale vždycky to bylo myslím na cca 5-6 týdnů...
22. črc 2009 v 09:15  • Odpověz
semy nemusíš já to dostala i přes utroš ale slabě a po vysazení to teda byl mazec :slight_smile:))

díky my totiž máme taky detox oba a já zvažuju ivf tak nevím kdy to vysadit .....a máme docela velkou lahvičku na to že se kapou 2 x denně 7 kapek tak mi pripadá, že to vydrží alespon 3 měsíce.....
22. črc 2009 v 10:02  •  2 děti  • Odpověz
aha, tak nevím, všichni říkají že když se nevysadí tak to nedostanou..tak kdo ví....
22. črc 2009 v 10:11  • Odpověz
no tak já jsem měla dávkování 2-2-2 a od středy od rána se rozjela mrcha, ale musela jsem to brát do čtvrtku dokud nebyly výsledky z krve.... jak byla negat. tak jsem to vysadila a mrcha se rozjela na plné otáčky jako nikdy předtím....
22. črc 2009 v 10:14  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky ahoj semy- to je ruzne ja ho vysazovala kolem 24dne cyklu a obvykle se dostavila do 3-4 dnu ,ale pri te posledni iui jsem asi tehu byla neb test i HCg bylo pozitivni ale pak to zacalo klesat ....tak jsem vysadila o vikendu a v pondeli prisla. nekomu prijde i pres utros ale spis asi zalezi na dvavce -ja mela 2-0-2
22. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
ahoj el jak je? chystate se na něco dalšího?
22. črc 2009 v 10:22  •  2 děti  • Odpověz
ahoj chrobi zatim ne -zacla jsem chodit do prace..... nemam na to nervy ,jedno dite mam potrebuji byt v pohode a ne porad stresovat.uvidime kdyztak bych zkusila treba po novem roce iui ale na ivf asi nepujdeme.
A co vy??
22. črc 2009 v 10:24  • Odpověz
ahoj el....díky za info..já ho beru 2-0-2....na testu ani stíneček :frowning2: tak ho teda zítra vysadím no.....
22. črc 2009 v 10:26  • Odpověz
semy našli vám vůbec nějakej problém?
22. črc 2009 v 10:27  •  2 děti  • Odpověz
semy to me mrzi ,ale kdyz tam nic nemas ....... :(( ja mela od 12 dne docela hodne zetelnou druhu a stejen nic:((( podle me to bylo nervama nebo nevim proc se ot neudrzelo
22. črc 2009 v 10:29  • Odpověz
el jo jasně ono i ty iui dost zmohly co? ono to chce relax a na chvilku to vypustit z hlavy... jo máš výhodu, že dítě už doma máš my bezdětné to máme horší ....

zkoušeli jsme už i alternativní metody, ale nic moc .... takže já chci jít do druhého ivf ale chlap to chce ještě odložit, takže uvidíme na čem se nakonec domluvíme :slight_smile:)
22. črc 2009 v 10:32  •  2 děti  • Odpověz
chrob no žádný nenašli...na podzim měl manžel trošku horší spermio, ale teď před IUI ho měl ukázkové....a u mě taky žádný problém....

elo díky...taky mě mrzí že se ti to neudrželo....
22. črc 2009 v 10:33  • Odpověz
ahoj holky

semy to mě mrzí že nic, příště to vyjde uvidíš :wink:
utroš se má vysadit, mě taky dr. řekla že zkusit test a vysadit aby mohla mrcha do cca 3 dnů přijít

holky já vám nevím, já těm detoxům po zkušenosti s havelkou moc nevěřím, spíš věřím na čajíky , sarapis aj.
22. črc 2009 v 10:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.