• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
před svatbou jsem taky lítala po krámech, vytipovala jsem 2 obchody s oblekama, kam jsem ho donutila jít, to samý s jeho botama na svatbu, zlítala jsem celý město a pak ho zatáhla do 1 krámu, kde si vybral ty boty, který jsem mu předem vybrala i já :sweat_smile:
no a do tý ikey, tam chcem ještě jednu knihovnu, už máme 2, ale i tak nestačí...
13. lis 2008 v 11:03  • Odpověz
rinty ahojky...tak to je fajn, že ti to všecko udělají...:slight_smile:....
13. lis 2008 v 11:03  • Odpověz
micho,to je u nás stejný :grinning: můj muž taky nesnáší nákupy,pořád mě honí domu, vezme si pro sebe pár důležitých věcí a může jít..a za to můj táta, tomu to nevadilo, my když s mámou prolejzaly obchody,tak chodil s náma a neremcal..dokázal s náme prochodit celý dopoledne v NC a neřekl ani slovo, za to s mym mužem sem tam půl hodiny a on už chce jet domu :rolling_eyes:
13. lis 2008 v 11:04  • Odpověz
no když jdem nakupovat s malym, tak je první zastávka v oddělení hraček a nikdy neodejdem s prázdnou :sweat_smile: pak ještě pokaždý musíme dát k nákupu žvejkačky, bych to zakázala ty sladkosti u pokladen :grinning:
13. lis 2008 v 11:05  • Odpověz
holky já neznám chlapa který má rád nakupování :grinning: snad až na ty přiteplené ale normálního chlapa neznám žádnýho :grinning:
13. lis 2008 v 11:10  • Odpověz
jitie, jj, přesně ten samej případ je můj muž :rolling_eyes: si pokaždý napíše nákupní seznam (salám nebo klobásu, 2-4 balení citronové matonky nebo zelené jablko, příp. granátové jablko, pak velkej ananasovej jogurt od jogobely, a aspoň 20 dkg eidamu vcelku). To mu stačí ke spokojenosti. Nejvíc mi štve když chce udělat velkej nákup kvůli slevě na benzín (v hypernově občas maj akci sleva 2,-Kč/litr při nákupu nad 1000,-Kč), tak on nakoupí dle svého seznamu a zbytek do tý tisícovky utratí za nějakou knížku :angry: mě by vždycky trefil šlak, když to vidim...samosebou si do košíku přihazuju základní věci jako maso na víkend, pečivo, mouku, vejce aj. A on se vytasí s kalkulačkou v mobilu a hlásí mi, že za 1000,-Kč už máme dávno nakoupeno...bych ho vždycky nejradši něčim bacila :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2008 v 11:11  • Odpověz
ahoj holky co noveho?
13. lis 2008 v 11:12  • Odpověz
miši, tak to ti teda nezávidím.....že ani nehcápe že se musí potraviny nakoupit a ani ti nepomůže....my teda jezdíme s manželem normálně na nákupy...a i malý, peřivo v týdnu a tak on občas kupuje sám..když jde z rpáce...a včera jsme měli měga nakupování..v Liberci otevřelý velikánský nový komplex..tři patra..samý krámy a jeden velký HyperAlbert....tak jsme to cleý prošli...manžel mě koupil nový boty:slight_smile:)..takový nižší kozačky..ale tááák pohodlný jsou.....a taky pálku na stolní tenis jsme mě koupili..a pak jsme dělali velký nákup v tom Albertu...no a ještě jsme chtěli koupit novou velkou klec pro králíčka..jenže v tom zverimexu tady měli bu´d jednu velikou až moc a jendu menší ale ošklivou barvu, tak jsme pak jeli na druhý konec Liberce do jinýho velkýho zverimexu, tam měli drahý, tak pak vedle do Globusu, tam měli jen obr velikánský, tak jsme se pak nakonec vrátili do toho novýho a koupili tu velikou..takže náš malý králíček má nádhernou metrovou klec.....a pěkně v ní řádí..... :grinning: :grinning:
13. lis 2008 v 11:14  • Odpověz
ahoj eli co novýho?
13. lis 2008 v 11:16  • Odpověz
ahoj marti ani nic stläle jsme doma mala chcrchla. ja to od ni chytla tak chrchlame obe:((
13. lis 2008 v 11:19  • Odpověz
autor
Ahojky holkyyyyyyy :slight_smile:
13. lis 2008 v 11:25  • Odpověz
autor
Ahoj Eli, tebe jsem tu už dlouho neviděla?
13. lis 2008 v 11:25  • Odpověz
aha no to je blbý, ale teď to bude jak na běžícím pásu ty chřipajzny v takovým počasí. jeden den je dobře a pak den jak dneska zataženo, prší, zima brrrrr :confounded:
13. lis 2008 v 11:26  • Odpověz
ahoj miso no menela jsmem oc pocitac a kdyz tak vecer a to jsem sla s malou spat
13. lis 2008 v 11:26  • Odpověz
strouži přesně tak, ten můj se k tomu stavěl vlastně stejně, a mě se taky do ničeho nechtělo, jenže když v těch nemocnicích do mě všichni s takovým nekompromisným výrazem v tváři šijou, tak jsem si nakonec řekla budiž. Ale asi zůstanu zatím jen opravdu u těchto. Ona říkala asi toto dnes, příčin může být snad nekonečná spousta, ale protože z těchto oblastí bývají nejčastěji, tak se zhruba po tom 2. doporučuje, genetika, hematologie a vyšetření infekcí. Pokud se toto vše ukáže negativní a dojde k dalším několika potratům :pensive: vyšetření se rozvětvují a dělá se třeba právě ta imunologie nebo vyšetření sliznice dělohy :confused: Ach jo, za pár hodin mě čeká zubařka :confounded: , ale večer si jdu spravit náladu na pinec. Jo jinak ale stále platí to, že žádnou pauzu neděláme. Na vyšetření půjdu to jo, ale nebudu se snažením čekat na výsledky, to ne :wink:
13. lis 2008 v 11:27  • Odpověz
autor
Tak to jo :wink:
13. lis 2008 v 11:28  • Odpověz
co se resi????????????????
13. lis 2008 v 11:37  • Odpověz
autor
My dneska jedeme nakupovat vánoční dárky ať to máme z krku :grinning: :grinning:
13. lis 2008 v 11:43  • Odpověz
no já myslela že včera taky nějaký koupíme..ale nakonec jsme nekoupili žádný...
13. lis 2008 v 11:44  • Odpověz
autor
No třeba tak dopadnu taky :grinning: :grinning:
13. lis 2008 v 11:46  • Odpověz
já už mam pro manžu koupenou tu encyklopedii a mikinu :wink:
na vanocni darky kaslu..... :sunglasses: :grinning:
autor
Ty seš, ale :sunglasses:
13. lis 2008 v 11:49  • Odpověz
my máme pouze jeden jediný dárek....por neteřinku tkovou blbost z Ikey..na obliček převlečk myšičky....uči, čenich...jinak vůbec nic..
13. lis 2008 v 11:51  • Odpověz
autor
Já nemám ještě nic :unamused:
13. lis 2008 v 11:54  • Odpověz
rinty no právě to mi říkal dr. že se neposílá hned na vyšetření i kvůli toho že se vždycky nějaká blbůstka najde ale třeba ani nemůsí souviset s tím potratem ale rozhodí to tu pacientku, chození po doktorech, pak čekání na výsledek a pak se něco najde a jsou z toho nervy v háji. no má možná i pravdu, na jednu stranu bych chtěla mít všecky vyšetření ať to vím že je vše okej a na druhou stranu bych se bála. nevím no, teď se uklidnují tím že to bylo tou štítnicí a že ať se vyoperuje budu "vyléčená" ale to je jen pro můj klid. říkal mi že dost vyšetření budu mít před tou operací, tak takové to základní budu mít, hlavně prý mám vyřešit tu štítnici, prý si ale nemyslí že jen tohle byl ten důvod ale určo prý to k tomu dost přispělo no a zase endokrinolog říká že to bylo na 99% štítnicí tak nevím no. každopádně říká se že většinou ty první těhu takto končí prý to mimčo vytáhne z těla hodně toho špatného ale jsou to babské povídačky, ale něčím se uklidnit musím no. :frowning2:
13. lis 2008 ve 12:02  • Odpověz
já mám akorát jeden dárek a to parfém bruno bananni co jsem včera koupila manžovi, byl v akci z 600,- na 400,- ale jinak nemám lautr nic.
13. lis 2008 ve 12:04  • Odpověz
autor
Ani nemám nápady co komu :unamused:
13. lis 2008 ve 12:05  • Odpověz
no já manželovi vůbec nevím...

našim nehcáme udělat kalendář s fotkama..už jsme jim ho dělala předloni a moc se jim líbil...a Tomášově mamce a ségře za snecháme udělat dvě puzzle..jedno z naší svatební fotky a jedno z nějaký naší ftoky z dovolený asi...nějakou přírodu..oni rády skládají:slight_smile:.....ale jinak taky ještě nevíme no..
13. lis 2008 ve 12:08  • Odpověz
autor
Jo stěma fotkama, že bych něco udělala sem taky přemýšlela :wink:
13. lis 2008 ve 12:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.