• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
autor
Luci dík , a jak ty bojuješ?
30. črc 2009 v 10:39  • Odpověz
čau lucíku :wink:
30. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
hele já už ani nebojuju :grinning: za dva měsíce to budou dva roky, co se snažíme. V pondělí jdu na gyndu, jednak se zeptat co dál a jednak vyřešit jeden problém a uvidíme.
30. črc 2009 v 10:53  • Odpověz
jasně, nebojovat, to je ten správnej přístup :astonished: holky pa, jdu trochu na čerstvej vzduch :fearful:
30. črc 2009 v 10:56  • Odpověz
autor
Týnko opatrně je tam zase hic :wink:
30. črc 2009 v 10:57  • Odpověz
autor
'Ahojky holky, tak život nás pořád zkouší a zkouší. Dneska jsme byly na tom utz a doktor nám našel něco na srdíčku nějak se jedna strana nevyvijí tak jak by měla :frowning2: :frowning2: Takže nás hnedka zítra obědnal do kardiologické poradny a uvidí se co to pro nás a hlavně pro malou vůbec znamená. Nevím jestli mám ještě nějakou sílu na to bojovat, ale zase nA druhou stranu se jí bez boje nevzdám :wink:
3. srp 2009 v 16:04  • Odpověz
Mišičko, tak to mě marzí a moc vám oběma držím palečky. Ať je to zase jen omyl, nebo ať to nic není.
3. srp 2009 v 16:07  • Odpověz
miško, sílu určitě najdeš, já vím, osobně bych z toho už bláznila :unamused: uvidíš, co kardiolog, nebudeme předbíhat událostem. Hele Lucianas taky strašili, že je dilatace v mozkové komoře, další kámošku pak zase děsili s dilatací ledvinové pánvičky. Lékaři prostě jedou podle tabulek a nesnesou odchylky. Jak se zdá Tvoje holčička bude asi pěkná vzpupnice a bude se ráda vymykat zaběhnutým průměrům, bude to pěknej divoch a bude jak vítr a oheň dohromady, věř mi :wink: Jednou si na mě vzpomeneš :sweat_smile:
3. srp 2009 v 16:10  • Odpověz
ahoj holky, graguluju ke kontrolám, UTZ a ke špatným zprávám přeju, aby to byl omyl :wink:
já se teď vrátila po 2 týdnech z dovolené u móóře, bylo to tam super, ale jestli se zadařilo to nevím, tenhle můj cyklus je takový všelijaký :stuck_out_tongue_closed_eyes: musim se objednat k dr. protože od mrchy pořád špiním po sexíku, tak nevim co to má znamenat :angry:

jo a nevíte co je se stroužkem? čekala jsem, že přijde s nějakými novinkami a ona nic...
8. srp 2009 ve 22:36  • Odpověz
autor
Stroužka už jsem souho nikde nazahlídla :unamused:
9. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz
strouzek ma dovcu :wink:
10. srp 2009 v 10:28  • Odpověz
autor
No Ahojky Martek a ty taky ještě žiješ? :wink: Jak se daří?
10. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
zdarec palec :sunglasses:
ziju, ziju, uzivam si :sunglasses: :grinning:
10. srp 2009 v 10:57  • Odpověz
autor
Tak to jo stručně, ale jasně :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 v 10:58  • Odpověz
Ahoj kočky :slight_smile:
téda, dokonce i paní Martek zavítala :grinning: jůůů :dizzy_face:

misi: moc Vám holky držím palečky a věřím, že to bude dobré :dizzy_face: :slight_smile:
10. srp 2009 v 11:01  • Odpověz
misi, vsak me znas :grinning:
10. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
10. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
jj, vim, už mi psala, že má dovču :wink:
teda martek, tebe jsem neviděla na koni snad čtvrt roku minimálně :grinning: to je dobře, že se máš fajn :wink:
10. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:

teda tady se dneska sešlo lidí :wink:
10. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
juuu, elik :wink: caz zlato :dizzy_face:

micho, ahoj, ja sem na koni furt, vsechno vim :sunglasses: moc sem nepisu, pac neni cas, rozjizdim s tatkou firmu :confused: a stejne se ani nesnasnime :zipper_mouth:
10. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
jů, se tady slíza skoro kompletní sestava :dizzy_face:
10. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
Nazdárek holky, koukám, že nám to tu nějak ožilo :grinning:
10. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
jak se vede martek? jdete do druheho kola?
ja se na ot vyflakala- 3 iui se podarila ale skoncila drive nez poradane zacla -tak chodim do prace kdyztak po novem roce neco podnikneme
10. srp 2009 v 11:13  • Odpověz
eli, nic neplanujem :confused:
a druhy ivf urcite ne, jako bylo to priserny :zipper_mouth:
10. srp 2009 v 11:18  • Odpověz
me zacli neco na ten zpusob ze nemam cekat ze by mi mohlo hrozit ovarialni selhani -tak jsem se ptalla primarky a ona, ze ta hodnota je uplne normalni .... takto byl tah, jak me dostat na IVF, takze just tam nepujdu....u me uz to bylo vice mene psychikou, takze IVF ani cenu nemelo.Tak jsme sla redeji do prace se odreagovat
10. srp 2009 v 11:24  • Odpověz
martek a v čem bylo to první tak hrozný?...psychycky nebo fyzicky?

elo tak ti třeba odreagování v práci pomůže :slight_smile: a manžel je na tom jak?
10. srp 2009 v 11:26  • Odpověz
semy vubec nevim:slight_smile: nezjistovali jsme to nechame to chvili byt ,protoze stres nesveci ani jednomu z nas .....
semy taky chodite do gennetu v LBC ne? dobry? ja teda musim rict , ze tam mame neustale nejaky problem ...asi to nejak pritahujeme - napsledy mi ztratili krev - cekala jsem zda teda jsem nebo nejsem tehotna -jak to s HCG vypada zda stoupa nebo klasa a oni mi krev ztratili - pak jsem ot dostala ,tak jsem se na ot vyprdla tam jezdit znovu
10. srp 2009 v 11:31  • Odpověz
semy, ahoj. psychicky docela v pohode, sice napor, ale docela to slo. horsi to bylo fyzicky, me bylo strasne zle... :sweat_smile:
10. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
autor
Mauska sík za palečky budeme je potřebovat :wink:
10. srp 2009 v 11:42  • Odpověz
autor
Koukám, že to nemá nikdo lehký nám se sice podařilo otěhotnět ale..................................
10. srp 2009 v 11:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.