• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
martek aha...tak to mě mrzí že jsi to tak snášela....takže s ezatím nechystáte na další jo?

eli tak tam naštěstí žádné problémy nemáme, ještě se nám nic takového nestalo..chodím k Dr. Bydžovské, je fajn, moc milá...:slight_smile:

bohužel nás teď vůbec nepotěšila..ve čtvrtek jsme byli na druhém IUI a manžel měl zase horší spermio, už při prvním ho měl nic moc....
ale dáváme naději tomu že se jen nestihli udělat protože v úterý jsme si to radši předem pojistili...
no každopádně jsme se domluvili že pokud to teď zase nevyjde půjdeme příští měsíc ještě na jedno IUI i když doktorka nám hne doporučila IVF..ale já bych ten další měsíc stejně nemohla kvůli práci...a i penzům...
takže by jsme šli na IVF když tak za dva měsíce no....ale oba staršně moc doufáme že k tomu nedojde...
10. srp 2009 v 11:46  • Odpověz
holky, já na ivf taky nechci, už dvakrát jsem se přesvědčila, že to jde, sice to hned odešlo s opožděnou ms, ale vejcovody průchodný očividně mám, manžel nemá se spermoníkama žádnej problém, dle dr. je nadprůměrně plodný,takže zkusíme ještě 2 iui a pak se na to asi vyprdnem, já hodně špatně snášim ty hormony, přibrala jsem díky nim další 3 kila a clostil nemůžu brát do nekonečna... takže když se to nepovede do vánoc, tak si pak dáme přestávku, pojedem na dovču (jsme se domluvili, že bysme s malym letěli do řecka do hotelu, protože už mě neba vařit a hlavně toho chceme využít dokud neni malýmu 10let, kvůli těm akcím dítě zdarma :sweat_smile: )
10. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz
micha tak když nemáte žádný problém tak je to skoro škoda na IVF tak snad se vám brzo podaří bez ní :slight_smile:

já naštěstí hormony snáším docela dobře i když je mě jasné že ty při IVF jsou mnohem náročnější než u IUI....
10. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz
semy jedinej problém je moje ovulace, ale s práškama je to OK, tak uvidíme jestli se to povede...
10. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz
aha, tak hlavně s práškama se srovná :slight_smile:
10. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz
autor
Holky tak vám budu držet palečky ať tu je brzy nějaká těhule :wink:
10. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz
Holky, připojím se k přání a přidám nějaký prskání Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk (za každý týden jeden) :astonished:
10. srp 2009 v 15:31  • Odpověz
nazdar ženy, co to vidím tady se to ale rozjelo po dlouhý době :dizzy_face:

všem snažilkám držím palečky a těhulkám ať jim to rychle utíká :wink: jinak já mám dovču tak zanedbávám koně protože nechci dovču trávit u počítače, jinak se mám výborně dokonce tak moc že zase čekám nějaký průser protože já nikdy nemůžu být moc dlouho v pohodě :sunglasses: :grinning:
11. srp 2009 v 09:55  • Odpověz
autor
Ahojky Strouži právě jsme na tebe včera myslely :wink: Tak si užívej dovču a nemysli na prkotiny :wink:
11. srp 2009 v 11:17  • Odpověz
ahoj Strouži..užij si v klídku dovolenku a na průsery kašli :grinning:

rinty moc díky za prskání..doufám že sem nějaký doletí :slight_smile:
11. srp 2009 ve 14:03  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak jak uživáte víkend u nás je hektický a nakupovací aspoň se něco děje :grinning: :grinning:
15. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz
ahoj, tak my máme tento víkend návštěvu, takže opět nebalíme :confounded: už z toho opravdu začínám chytat nerva, na druhou stranu se uklidňuju tím, že to ten můj v závěru v pohodě zvládne :fearful:
15. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz
ahoj týnko, já měla o víkendu v plánu na sobotu velký úklid v dětském pokoji a v neděli šití...jenže nakonec to dopadlo, že jsme v sobotu ráno šli s MM nakupovat (oblečení a knížky) a odpo jsme jeli k ségře na pokec s grilováním, vrátili jsme se domů až kolem půlnoci... no a dneska musim pracovat, ale moc se mi do toho nechce :grinning:
16. srp 2009 v 09:44  • Odpověz
autor
Ahojky tak ani u nás ne pracuje, včera náštěva u tchýně pak jsme prolezly pár obchodů, dneska taky nějaké obchůdky po ránu a odpo grilovačka s našima :slight_smile:
16. srp 2009 v 18:01  • Odpověz
ahoooj, tak nás posouvám trochu vpřed :wink:
24. srp 2009 ve 13:57  • Odpověz
autor
Ahojky kočky, tak nějaké novinky. Mě dneska šíleně bolí břich tak jen odpočivám a odpočivám :slight_smile:
24. srp 2009 ve 13:58  • Odpověz
bu, bu, bu, bu, buuuuuuu :fearful:
25. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz
ahoj holky
rinty jak válčíš? bylas u dr.? já včera a dobrý, takže ze mě spadli nervíky a šla jsem roztočit do města prašule :grinning: :grinning: jo a už mám i album :wink:
1. zář 2009 v 08:55  • Odpověz
autor
Ahojky holky,

stroužek tak oficiální gratuůace k těhu :wink: Koukám, že s týnkou máte ob dva dny termín porodu :wink:
1. zář 2009 v 08:57  • Odpověz
autor
Týnko užij si dneska to NT vyšetření :wink:

Holky nás dneska čeká ten důležitej utz srdíčka tak na nás myslete kolem čtvrté hodiny :wink:
1. zář 2009 v 08:58  • Odpověz
díky misi jj máme, akorát týnka to má nějaký rozhozený kvůli pozdější ovuli, mě to sedí přesně s mrchou a ovuli mám ověřenou z krve takže vím kdy přesně jsem otěhulila.
1. zář 2009 v 10:07  • Odpověz
rinty je vlastně dneska na NT že? ta se má mě to čeká až příští týden, ale ani se nebojím, furt se uklidňuju že je mimčo větší jako delší a to mi říkala doktorka že je dobrý znamení že je to čahoun a pořádný macík že je to dobrý znamení že hodně často bývají dětičky s downem menší. spíš se těším na reakci manži půjde se mnou poprvý na utz, doteď to u nás spíš probíhalo tak že jsem manžovi lhala o kontrolách protože jsem ho tam nechtěla vůbec sebou ani aby čekal v čekárně.
1. zář 2009 v 10:18  • Odpověz
holky ahoj jdu si pro morulky tak na nás myslete :wink:
1. zář 2009 v 10:30  •  2 děti  • Odpověz
Zdárec ženy :grinning:
Tady se nám to nějak rozjeloooooooooooo :grinning:
1. zář 2009 v 10:32  • Odpověz
chrobi držím pěsti a palce i na nohách :dizzy_face:
kual no jo, začlo nám to tu těhotnět a brzo budou těhule i ostatní
1. zář 2009 v 10:33  • Odpověz
kujíííííííííííííííííííí jéé ty už jsi si dala týdny :slight_smile:)) tyjo 12tt se picnu ....
1. zář 2009 v 10:37  •  2 děti  • Odpověz
chrobi kuli je 9 tt a já12 :grinning: mazec co? od pátku mi naskočí 13 tt , jsem v šoku doteď jsem to brala jako prdel jako ruskou ruletu že buď a nebo ale po včerejšku když mi dali seznam co zaříidit (pediatra, screening, zubaře) vypsali mi těhuprůkajdu a mluvili na mě jako na ofiko těhuli mi to celý docvaklo že už je to fakt pravda a že za chvíli rodím :grinning:
1. zář 2009 v 10:40  • Odpověz
strouži, no koukám jako bláááázen :dizzy_face: to je dobře.... konečně po takové době :wink:

tfuj tfuj tfuj všem pro štěstí :wink: :dizzy_face:
1. zář 2009 v 10:40  • Odpověz
autor
Chroby tak držím palečky na morulky :wink:
1. zář 2009 v 10:42  • Odpověz
a teď tu nějak počítám a zítra by mi mělo naskočit už 10tt... se asi zabiju :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 10:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.