• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
to jo, no věř že já na to taky koukala jak blázen, pak prej že v depkách to nejde. v měsíc otěhu totální depkové maximum, denně jsem řvala v koupelně, manža ze mě na nervy, dokonce jsem si myslela že jsem si antibiotikama a nervama posunula ovuli a najednou //. do toho jsem tomu ještě po takové době nevěřila takže jsem romanticky zahodila testy do koše že zase lžou a pak jsem ječela po manžovi proč mě donutil testnout že jsem mohla žít v nevědomosti a mít klid , že to nezvládnu být těhule co budu dělat :grinning: :grinning: prostě magor, nejdřív řvu že těhu nejsem a pak řvu že jsem a co budu dělat :grinning:
1. zář 2009 v 10:45  • Odpověz
strouži, u nás proběhla mega hádka a já vyslovila něco, čehož jsem pak litovala......... zařvala jsem, že žádný děti nechci.......... ha už bylo pozdě :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 10:46  • Odpověz
Holky, ja si myslela, ze uz ani tohle tema neni. Neslo najit :sweat_smile: Takze tem co me pamatuji preji vse nej a moc a moc vsem tehulkam gratuluji a drzim palecky! At je vse v poradku.
U nas vse ok, mame kluka a neskutecne to leti. V sobotu mu budou 4 mesice. Za chvili s nim padim na rehabilitaci. Cvici vojtovku. Tak ja na vas juknu, jak tehulkujete.
:dizzy_face:
1. zář 2009 v 10:48  • Odpověz
autor
Holky tak ať to těhu si pořádně uživáte a máte ho bez strachu né jako já :unamused:
1. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
kual jj tak stejná hádka byla u nás taky a to jsem byla už týden v tom :grinning: :grinning:

ahoj zmuzli je to možný že má malý už 4 měsíce?? hrozně to letí, si pamatuju jak jsme tu všechny začínali a teď už má polovina holek už velký děti

miši to jo, i když kdo mě zná ví že já budu v nervech až do porodu a od porodu do smrti. máte vidět co vyvádím na kontrolách, den předtím nespím, nejím a dokonce si pomalu balím pyžamo do nemocnice, v den kontroly si musím vzít dovču protože před nejsem vůbec schopná komunikovat a po jsem ještě vyklepaná dovečera, vlezu na gyndu málem se sesypu jen při pohledu na kabinku, lítám na záchod, v kabince kolabuju a vlezu k doktorce natahuju na moldánky a když mi řekne že je to okej tak začnu bulet. včera mě zase promlouvala do duše jak se nemám nervit,ale sama říkala že nejsem sama, že prostě těhule po potratu jsou takové. jinak mám problémy s tlakem, nejen že mám syndrom bílého pláště ale na gyndě mám neskutečné nervy a tak mě měří tlak před i po kontrole, včera před 160/90 po kontrole 115/70 to je rozdíl co?
1. zář 2009 v 10:58  • Odpověz
ahojte. Všem těhulkám ooobr gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: hlavně zdravíčko :dizzy_face:

Hrozně to letí, Karolí bude mít už 5měsíců :sweat_smile:
1. zář 2009 v 11:07  • Odpověz
Misi, já vím, že je to pro každou z nás teď stresující období, ale já se snažím dělat vše pro to, abych byla fpohodě... nejprve jsem to zasekla v práci (nejhnusnější zážitek a reakce na moje těhotenství)... ted jsem doma a snažím se mít pozitivní náladu.. i když při každé návštěvě na gyndě jsem nerv skoro jako strouži... vím,že se může stát cokoliv a tak raději na to nemyslím a když to přijde,tak musí člověk v sobě sebrat tolik síli....
1. zář 2009 v 11:32  • Odpověz
ahoj mausi už jsme si psali, hrozně to utíká to je fakt, si pamatuju jak mi přišla smska že je malá na světě a já zkoumala od koho je to neznámé číslo :grinning:
kuli tak to já mám opačnou teorii, po revizi jsem říkala že příště chci být od začátku doma ale pak jsem našla // podruhé a představa sedět doma v nervech to by mě fakt zabilo. stačilo 14 dnů celozávodka a jábyla zralá na svěrací kazajku. doma se to táhlo, manža v práci a já přemýšlela o blbstech, furt jsem se pozorovala jestli nebliju málo, potom jestli nebliju moc. no nakonec jsem se už těšila do práce mezi lidi protože v práci jsem sice unavená jak pes v těhu ale zase necvokatím jak doma. a stresy v práci taky nemám, stres tu býval akorát jeden a to neustále hrozící výpověď a tu teď dostat jako těhu nemůžu :grinning:
1. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz
ahoj holky, tady to pěkně ožilo :wink:
moc gratuluju strouzkovi a at je vše dobré!!!
misicko...vám taky posíláme hodně sil a věříme, že nakonec vše dobře dopadne
1. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz
strouži, já jsem v práci nemohla být ... kvůli hrozícím bakteriím a na jednu stranu mudra chtěla, abych byla doma aspoň ze začátku, když jsme na to tak dlouho čekali.. a když jsem to oznámila v práci, tak sem se normálně rozbrečela,jak jsem koukala,jak hnusně se dokážou chovat lidi po tak dlouhé době v kolektivu... mno, v nouzi poznáš přátele.... bylo mi řečeno: tak se sbal a už nechoď.... tak jsem se sbalila a odešla... a vím, že do porodu tam nevlezu... mám doma bafunu a absollutně vůbec nemám nějaký myšlenky o mých stavech, jsme totálně v klidu, chodím si na procházky s bafu, k našim (bydlí cca 400m od nás), navštěvuju ségru, která je taky na mateřský a kolem baráku mám taky dost práce.. začnou nám tu dělat zámkovku a garáž... absolutně nemám čas myslet na nějaký chmury kolem těhu, furt je co dělat :grinning:
1. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz
kači díky moc

kuli no to je fakt špatný když je to v práci takový, já měla zase předtím problém s tím že jsem těhu loni oznámila hned a pak když to nevyšlo lidi nevěděli jak se ke mě chovat, hrozně se snažili mě utěšovat ale ty jejich kecy mě spíš nervovali. pak mě docela zabolelo to co mi řekl šéf, že jsem mu zhatila plány svým potratem, pak když jsem řešila operaci štítky tak místo aby mě podpořil tak mi řekl ať do práce nespěchám a klidně jsem doma rok na PN a naznačil ať co nerychleji otěhu abych zachránila firmu a nemusela mi platit odstupné. prostě mě rovnou odepsal, snažila jsem se pak být doma dlouho ale nešlo hlavně proto že jsem doma málem zešílela mezi 4 stěnama, depky denně a tak jsem šla do práce že se prostě vracím ať si mě klidně vyrazí ale že nebudu doma čekat na těhu které stejně nepřichází a že jestli mě chce vyrazit tak prosím ale po 6 letech práce chci odstupné. nakonec si to rozmyslel a nechal mě tam a řekl mi teda že mi dá čas abych mohla v klidu otěhulit.
1. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz
Ahoj holky, moc vám všem gratuluju, strouži, tebe píšu konečně do tabulky.
1. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz
díky luci, dneska jenom dostávám gratulace, cítím sejak superstar. plná IP schránka, i od cizích lidí jsem netušila kolik lidí mě zná. to mimčo bude fakt malý stroužátko hvězďátko když je tak slavné a tolik lidí nám drží palce
1. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz
Strouzi, ja taky nervila od kontroly ke kontrole a od vysledku k vysledkum. Oddechla jsem si az po 32tt, ze se mimco uz muze narodit a nebude tak malicke. Takze pro mne to v tomhle ohledu nebylo nejkrasnejsi obdobi. Ale jinak mi nic nebylo a brisko se mi libilo. Zato co tam mam ted, no hruza. A po porodu to rychle utece. Nez se das dohromady a poznas prcka co a jak, tak jsu 2 mesice pryc. Ted kdyz vidim male mimco, tak neverim, ze byl Kubik nekdy taky takovy! Uz se toci na brisko, zadkem se posuva a tak ho najdu metr od msita kde ho necham. No mazec.
1. zář 2009 ve 14:32  • Odpověz
No já taky spíš přežívám od kontroly ke kontrole, nejdřív nervy v 1. trimestru a teď začnou druhé z kontrol na genetice a tak dál. Ale to je hold úděl nás těhulí, u nás je to umocněné tím zážitkem z minula a taky jsem skoro na chlup těhu jako loni jen rozdíl pár dnů takže vlastně prožívám vše znovu ve stejném období akorát s ročním spožděním. Třeba teď víkend co byl byl hrozný, nervy z kontroly a v hlavě to že loni jsem dle doktorů potratila právě v těchto dnech. (kolem 29-30. srpna) takže jsem byla pořád naměkko a do toho na nervy.
1. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz
jeeeeee, stara dobra diskuse :slight_smile:

Holky tehulky, strasne moc gratuluju!!!

Zmuzle, koukam ze mate taky Jakoubka jako my :slight_smile: ...no ostatne pulka Prahy ma tohle jmeno :grinning: ..se mi posledni dobou zda :slight_smile:

Mauska, chystam se odepsat :slight_smile: Kubik me strasne zamestnava :slight_smile: Az budu mit chvilku tak se o tom atopu rozepisu :wink:
1. zář 2009 v 18:03  • Odpověz
Noooo čau, kdo se nám to tady konečně odtajnil :dizzy_face: i když teda mám pocit podle odezev, že to bylo spíš takové veřejné tajemnství :wink: Ty strouži, tak se nám to už akosi záhadně srovnalo, dokonce Ti teď vychází termín porodu o den dříve :sweat_smile: bo mi dnes na NT naměřili 11+4 a termín porodu 19.3., tak to budete nakonec asi dřív :grinning: Jinak vše OK. Máme kůstku, projasnění je 0,7 a riziko na základě kombinovaného testu je 1:9000 Jinak zážitek to určitě byl, i když prčík měl zrovna asi spací chvilku a nic zvláštního nepředvedl, tak jsem hlavně šťastná, že je vše v poho a věřím, že bude i na dále. Jinak všechny moc zdravím a Chrobi držím palce. Kdy tam jdete přesně?
1. zář 2009 v 19:07  • Odpověz
autor
Holky tak nám dopadla kotrola dobře sice srdíčko není ůplně Ok a budou si nás hlídat, ale už se nemluví o ukončení těhu atd..... Další kontrola za měsíc tak snad to bude jen a jen lepší :wink:
1. zář 2009 v 19:09  • Odpověz
Dobré ranko..teda holky vy jste tu včera zase rozjeli..jsem jen čuměla :grinning:

všem těhulkám a makinkám kterým jsem ještě nepřála moooc blahopřeku k miminkám a bříškům...:slight_smile:

Strouži tobě k oficiálnímu....a koukala jsem na ty tvoje testy..jseš teda fakt machr :grinning:
2. zář 2009 v 08:50  • Odpověz
Brý ráno ženy :wink:

Misi, tak huráááááááááááááá, gratulace :dizzy_face:
2. zář 2009 v 09:06  • Odpověz
miši to je paráda..tak snad už žádné problémy nenastanou a bude všechno v pořádku až do konce :slight_smile:

ahoj kual :slight_smile:
2. zář 2009 v 09:07  • Odpověz
Misi, teda koukam, ze jsi si prozila asi peken nervy! Moc a moc gratuluji a drzim palce, at je vse ok. Musis citit obrovskou ulevu.

Julie, je ahoj. Jakoubkove jsou fajn a kazdeho jmena je dost, tak to neresim. Kolem me jsou Lukaskove a Honzikove a znam i erika, ktereho chce Strouzek :dizzy_face:
2. zář 2009 v 09:10  • Odpověz
jů no teda samé dobré zprávy tady. miši velká gratulace, rinty tobě taky gratulace ke screningu, já už se na něho těším hlavně co manža řekne jde poprvé na utz se mnou. snad to bude dobrý ale je fakt že už bych chtěla příští týden tak tuhle dobu protože už budu vědět co a jak. hlavně že se vám srovnalo to stáří, mě zase spíš straší tím že je mimi větší, jako delší než by mělo být takže čahoun, dr. se ptala na to jestli máme v rodině zatížení na velkou porodní váhu no a to máme, já při porodu 4,5, manža 4 kila, sestřenka porodila první dítko s váhou 5,3 kg, takže se to prej bude hlídat a buď půjdu na císaře a nebo mě vyvovají dřív. mě je to fuk, hlavně už aby to bylo v kočárku zdravé a já v klidu :dizzy_face:
2. zář 2009 v 09:30  • Odpověz
čau kočky. Strouži jj, pro chlapi je to určo dost zážitek, pokud už nechodili na UTZ před screeningem, tak je to vlastně první velké setkání s miminkem. Dnes trošku lituju, že jsem bedlivě pozorovala obrazovku a nekoukla občas na něj a jeho reakce. Musel se tvářit vyděšeně, bo doktor v jeden moment řekl "jako neděste se, takhle vypadají v tomto stádiu všechna miminka :grinning: je pravda, že když se mu koukal do obličeje (miminu) jakoby zhora, mělo kolem obličeje ručky a on tím UTZ šmejdil tam a zpět, jakoby ho vzdaloval a přibližoval, tak to vypadalo, jako že mimino na nás dělá bubu bubu bu :fearful: :grinning: fakt si to užijte, strašně rychle to uteče, teprve až jsme si to pouštěli na dyvku, tak jsem čučela, jak to vlastně trvalo dlouho :confused:
2. zář 2009 v 09:49  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
Martí, tak konečně můžu pogratulovat veřejně, tak hlavně ať se všechno daří tak jak má :dizzy_face:

mišo a tinko, gratuluju k výborným výsledkům :dizzy_face: holky jen tak dál
2. zář 2009 v 10:22  • Odpověz
Rinti no já jsem právě zvědavá jak bude reagovat, asi nebudu vědět jestli koukat víc na manžu nebo na utz. Manža se mnou chtěl chodit na gyndu na utz ale já nechtěla, protože jsem měla noční můru že by byl zase ZP a manža by byl u toho verdiktu že mimčo nežije. A tak jsem manžovi pokaždé lhala kdy a v kolik jdu na gyndu abych měla klid protože by mě akorát vynervoval. Teď poprvé ho teda vemu sebou, spíš mám nervy z toho doktora, nemám s ním dobré zkušenosti tak doufám že nebude nechutný, kdyby jo tak fakt už jdu za primářem protože dost už to má ten dr. u mě nahnuté od potratu. jestli ho budu mít u porodu tak jdu rodit jinam. Jo jinak musí se chodit s plným nebo prázným močákem na utz? Já nikdy nevím já teda chodím s prázdným , nebo spíš bych řekla že s prázdnýma střevama protože díky nervům před gyndou mám pokaždé megaprůjem
:grinning:

Jitie děkuji, jako být na mě tajím to ale břicho už mě vylízá a koníkovky na mě tlačili takjsem to teda práskla veřejně. Dneska jsem to řekla i šéfovi, holky to byla reakce jakobych mu sdělila že je otec on. Pogratuloval mi, dal mi pusu, hned mi chtěl sahat na břucho, říkal jak mi to sluší a budu dle něho nej těhule v okrese a prej mi v práci dá podmínky abych mohla v klidu dochodit do kdy budu chtít, akorát říkal jak jsem to mohla tak dlouho před všema tajit, tak jsem říkala že to bylo docela těžký hlavně když jsem blila jak amina. Pak měl poradu a na tu já nosím vždycky kafe a pak přišel spolumajitel a říká mi „jdu si uvařit kafe vy prej nemůžete kvůli blití“ takže už to ví asi celá fabrika
:grinning:
2. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz
holky nevíte kolik má vážit mimi v 11-12 tt?? teď jsem objevila nějakou tabulku v jednom albu a jsem z toho zmatená.
2. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz
strouži, tak ve 12tt by mělo mít zhruba 7 gramů...
2. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz
kuli no já teď našla nějakou tabulku a tam je taky napsaný že 7 gramů tak to jsem debil já nebo doktorka, já mám v průkajdě váhu 107 g.
2. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz
jako je fakt že doktorka mi říkala že je to macík ale že by až tak??
2. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.