• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
ty vogo, tak to je mega klacek :grinning: to odpovídá tipuju tak 15tt ta váha? :confused: :grinning:
2. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz
no tak nějak kolem 16 tt, tak já fakt nevím třeba měřila něco jinýho ale fakt tam mám napsanou váhu 107 g. hold se dal do rodiny my jsme tlustí všichni :grinning: :grinning:
2. zář 2009 ve 12:50  • Odpověz
tak trochu se obávám, že to bude i u nás... budu vypadat, jak kdybych snědla půlku školky :grinning:
2. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz
mě ani tak neva že přiberu já ale spíš nechci mít malého otesánka doma, to abych rovnou zapoměla na výbavičku vel. 56 a rovnou kupovala 68 :grinning: :grinning:
2. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz
tak nějak to měla moje ségra, když vylezl Honza s váhou 4,5kg a délkou 60cm,v porodnici na něj neměli hadříky a ani se nevešel do toho jejich koše nákupního a ležel v tom chudák hádě šikmo (z roho do rohu) :sweat_smile:
2. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz
60 cm? no ty bláho to je ranec, moje sestřenka rodila loni a délku už nevím ale taky hodně ale hlavně první dítě a 5 kilo a něco. přitom ale neměla zase tak velký břicho. já jsem byla taky velká a dlouhá při narození ale já jsem byla několikáté dítě takže to bylo pochopitelné ale jestli budu mít sumo už první dítě bude to jedináček páč tyhle nervy a protlačit takhle velký dítě vícekrát asi nebudu chtít zažít :grinning:
2. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz
strouží ukaž pupek :wink:
2. zář 2009 ve 13:27  •  2 děti  • Odpověz
teda strouži co to máte za obříka :grinning: to je teda pořádná váha....
2. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz
No jedině mě napadlo že to bude nějaká mikrováhagramů, jakože by tam mělo být 10,7 gramů ale čárka tam není je tam jenom 107 tak nevím teda.délku mi neřekla prej to teď bude měřit jen na váhu.

Pupek až bude čas tak nafotím.
2. zář 2009 ve 14:32  • Odpověz
strouži stejně by to prasklo, takhle si to utajila co nejdýl a teď už to bude jen pohoda :slight_smile:
kdy jdete na NTscreening?
a s tou váhou, ty jo mi měli ve 20tt 300g :confused: spíš se upsala..to bys musela mít fakt obříka :grinning:
2. zář 2009 v 15:11  • Odpověz
autor
Jé tak nám malou ještě nevážily :astonished: :astonished:
2. zář 2009 v 15:22  • Odpověz
misi tak to jsou dobré zprávy, snad už bude jen dobře..
strouží na pupek se taky těším :slight_smile: teda na ten tvůj, až ho sem hodíš :wink:

holky můžu vás poprosit o hlas? předem díky
http://www.pampers.cz/cz_CZ/klub_uzasnych/gallery_view.php?id=15210
2. zář 2009 ve 22:31  • Odpověz
no asi to fakt mělo být 10,7 což by tak odpovídalo. to je fuk, malý velký zlobivý hodný bude moje a už v březnu :dizzy_face: holky mě to teprve začíná docházet že je to pravda

jinak na screening jdu 8.9. v 13:00 tak na mě holky myslete :dizzy_face:

pupek jsem nevyfotila, včera jsem měla lítačku, manža je nemocnej tak jsem mu vařila polívku, snažila se trošku doma uklidit a večer jsem padla únavou.
3. zář 2009 v 07:24  • Odpověz
kači ty bláho ema je kouzelná, a ty zuby no teda je to možný?? :fearful: :wink: chtěla jsem hlasovat ale pořád mi to hlásí neplatný kod, nevím jestli jsem blbá a neumím to opsat nebo co :rolling_eyes:
3. zář 2009 v 07:27  • Odpověz
autor
Kaci tak jsem hlasovla a malá je fakt super vyřehtaný dítě :grinning:

Stroužek musím to opsat plně stejně , rozlišuje se tam malá i velká písmena :wink:
3. zář 2009 ve 13:01  • Odpověz
no to jsem dělala a stejně mě to furt hlásilo chybu
3. zář 2009 ve 14:27  • Odpověz
holky díky za hlasy. ono jim to tam nějak blbne, už mi to psalo spoustu lidí, že se jim nepodařilo odhlasovat, že prý už hlasovali tento týden, jim to píše.
mě to taky psalo. tak jsem to zkoušela furt a pak se mi to povedlo.
tak díky, pokud to ještě zkusíte

strouzi: první zub narostl ve 3 a půl měs. , fakt docela brzo :slight_smile:
misi: díky :wink:
4. zář 2009 ve 14:53  • Odpověz
neprokleté těhulky, kdybyste měli zájem o nějaký věcičky,nemyslím samozřejmě jen růžové oblečky-ty jsou aktuální pro misku, stroužek ještě neví..., ale třeba i univerzální věci a hlavně např. mateřské kojící košile zn. Vienetta Secret, vyprala jsem je asi 2x jsou jak nové, však víte, jak jsem bojovala s kojením, takže jsem je neunosila, kolotoč nad postýlku, šátek na nošení mimi a další užitečné "drobnosti". kdybyste měly zájem, písněte do IP, ráda pošlu foto
4. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz
kači díkes no kolotoč už mám ale nemáš třeba takovou tu spirálku?? ty kojící košile no já je právě taky asi neunosím jednak mám jinou velikost než ty ale hlavně ani dr. mi není schopný říct jak to bude s kojením versus mojí štítkou.ale takový ty mimčo hadříky univerzální barvy tak to bych zájem měla :wink:
5. zář 2009 v 07:47  • Odpověz
autor
Já už nějaké věci taky už mám nakoupené.

A ty košilky jsou jaká velikost?
5. zář 2009 v 08:57  • Odpověz
miši ty už máš taky nárok, vždyť už jsi 22 tt :wink: já už mám tak 40% výbavičky :sweat_smile: povlečení, zavinovačky, deku do kočárku, 2 krabice hadříků,.. už to nemám kam dávat a to jsem v 12 tt :grinning:
6. zář 2009 v 08:57  • Odpověz
Martí, já už taky zezačátku měla slušnou výbavičku, oblečky se nikdy neztratí :grinning:
6. zář 2009 v 10:13  • Odpověz
autor
Ja nakupuji pomaloučku :grinning: :grinning: Největší nákupy nás ještě čekají :grinning: :grinning:
6. zář 2009 v 10:32  • Odpověz
no já teď čekala z nákupama až do pondělního utz, do tý doby jsem se nepodívala ani do výlohy natož uvažovat něco koupit prostě jsem se bála, no bojím se furt a tak jsem rozhodnutá postupovat systematicky, za každou úspěšnou kontrolou vlítnou do města :grinning: zítra jdu na screening a tak jsem rozhodnutá jestli to bude dobrý vemu to cestou od doktora přes město. Hlavně jsem ale měla hrozně moc věciček od loňska, to jsem našla // a už jsem vybrakovala z bankomatu několik tisíc a jela jsem do ostravy utrácet. domů jsem táhla plný auto a peněženka byla hubenější o cca 7 tis., bohužel pak to dopadlo jak to dopadlo tak je to schovaný v krabici rok , snad to ještě nesežrali moly :grinning:
7. zář 2009 v 07:34  • Odpověz
střouží to víš, že to bude dobrý :slight_smile:
misi ty košile jsou myslím L, ale jsou fakt dost velký, počítá se tam i s těhu bříškem a bříškem po porodu-to není hned hubneý :slight_smile: daj se nosit i v těhu, při nošení jsou ty prostřihy neznatelné.
8. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz
holky, musím tu prásknout, že Katwind včera ve 23:25 porodila syna Honzíka :dizzy_face: váha 3750g a mají se dobře s maminkou :dizzy_face:
12. zář 2009 v 10:05  • Odpověz
autor
Já vím a moc moc gratulujem :slight_smile:
12. zář 2009 v 18:21  • Odpověz
jůů gratulace katwind :dizzy_face: hodně štěstíčka a hlavně zdravíčka
14. zář 2009 v 08:44  • Odpověz
taky přeju hodně štěstíčka ahlavně zdravíčka :slight_smile:))))
pěkně se to tu rozrůstá :slight_smile:
14. zář 2009 v 11:28  • Odpověz
ahojky holky ,

tak vidím že jsem tady asi se semy zůstala sama netěhulka a nemaminka :frowning2: no nic hold ja nemam štěstí to ja vím tak nic,první IUI se nepovedlo v pondělí jdeme znova do CARu tak uvidíme co nam řeknou a jak dopadly testy co nam brali před měsícem a ted jsem byla na cukr něktré z vás to čeka a ja dopadla na jedničku tak cukrovka není můj problém sterility a vzali mi hned i hormonalní profil a uvidíme co mi chybí abych mohla konečně mít mimiška v bříšku a pak konečně v naruči,jinak naposledy jsem byla u gyndaře bo jse mi po IUI a utrgestanu nectěla rozjet MS a nakonec konstatoval cysta 3,5cm což nechápu bo před IUI mě dělali ultrazvuk a nic tam nebylo a najednou tohle měla jsem v děloze i zaklad na MS a ta pak došla no holky nemam to jednoduché vím že některé to neměly taky lehké ale ja jsem asi případ který bude mít dlouhého snažení a utrpení bo jinak to nevidím jsem už na dně svých sil a už jen čekam verdikt že nikdy mít mimiska nebudu moc mít :cry: holky budte rády že už jste těhu nebo maminky bo už to začína srat všechno fakt ale hold budu muset ještě vydržet.
Mám noční a do práce se mi chce jak ...... tak asi víte :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
16. zář 2009 v 17:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.