• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
ahoj petruš...tak koukám že u vás taky nic moc...

u nás se to maličko "hnulo" jelikož jsme zjistitli příčinu stále se zhoršujícího spermiogramu..v Gennetu se o to nezajímali tak jsem to vzala do svých rukou a manžela objednala k urologii a zároveň andropologické poradny, doktor mu zjistil, že má Varikokélu 2. stupně..takže ho čeká v brzké době operace....
pak nejdříve za 3 měsíce může přijít zlepšení...a udávají až rok...takže taky docela depka z toho...

jinak teda ještě čekáme na výsledek tý třetí IUI a moooc doufáme že se to povedlo aby na tu operaci nemusel...
strašně moc by nám to vyšešilo...já se kvůli tomu že ještě budeme muset tak čekat pustila i do hledání nové práce..už mám dost dojíždění a jiných věcí...takže doufám že aspoň v něčem bude štěstí...
no a aby toho nebylo málo tak máme pořád rozbombardovaný byt 3 týdny bez kuchyně, 1 týden bez vany a voda jen z jedný hadice ze stupačky, jelikož se na nás vykašlal vodák...tak teď čekáme aspoň na obkladače že nám tu vodu udělá jak slíbil...ale bude to asi až v pátek..takže se to na nás taky hrne a hrne.....
16. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz
ahoj holky to mě mrzí že tu nejsou žádné dobré zprávy spíš naopak :frowning2: tady je to fakt asi prokletá diskuze :rolling_eyes:
Já vím je to na palici holky a věřte že kdyby to šlo dám vám kousek svého těhulkovství, taky to není prdel, tělesně to zvládám dobře hůř psychika, jsem vlastně skoro stejně těhule jako loni takže vlastně prožívám ty samé týdny těhu v tom samém období takže o to víc člověku dochází co se stalo a může se stát znovu, takže každý utz je pro mě utrpením a pořád čekám nějakou jobovku.

Holky musíte věřit, já vím že to od těhule zní jako výsměch ale však víte že jsem to neměla taky jednoduchý, dr. byli dost skeptičtí a mluvili se mnou jakože dřív jak za 3 roky ať s mimčem nepočítám a vidíte jak to dopadlo, přesně před rokem mi zjistili štítku vypadalo to na několikaletou léčbu a zákaz mimča a vidíte, rok je pryč a mimčo je a štítka v pořádku, sám doktor říkal že jsem se snad upsala Ďáblu jako Faust. Nechci vám radit takový ty osvědčený bláboly že máte být nad věcí a nemyslet na toprotože je to je největší kravina na světě. Prostě když je depka zalézt pod deku , vydepkovat vyřvat a bude líp.

Mě hrozně moc pomáhalo myslet na sousedku od našich, celý roky je lidi drbali proč nemaj děti a mají kupu koček no a nakonec se ukázalo že se už mnoho let snaží chodí na ivf a furt nic, vyšel snad až 5. pokus ale o to víc je teď ta mamina šťastná a kdybyste viděli tu nádhernou holčičku a hodnou, prostě po té vší smůle dostali najednou kupu štěstí které se jim nedostávalo moc let. Vyjde to i vám uvidíte a třeba o to lepší pak budeme mít těhu, porod a krásný a super hodný a chytrý děti, jednou se ta smůla musí vyvážit se štěstím :wink:
17. zář 2009 v 08:33  • Odpověz
semy tak to je mazec tak mocinky držím palečky at to IUI vyjde at chlop nemusí pod nůž božatko ale neboj vyjde to ted a budete mít klid.

stroušku sousedka je konečně štatna a ty taky super ja si hold ještě počkám možná to jednou vyjde hlavně aby ta cysta odešla a ja nemusela pod nůž bojím se a ještě nas čekají vysledky krevních testů tak jsme zvědaví jak to dopadne ale doufám že dobře a vyřešíme cystu a možna se zadaří :frowning2:
17. zář 2009 v 16:23  • Odpověz
peti určo to dobře dopadne uvidíš, já když často slyším ty příběhy kdo co měl za nemoci a jak doktoři jim tvrdili že se nikdy nepodaří a teď mají kupu dětí tak si říkám že prostě to vám všem musí taky vyjít. akorát to čekání je na pytel já vím, nevím jak bych zvládla zimu kdybych nebyla těhu asi bych už byla na psychině takže dobře vím jak vám asi je. nejhorší je když se smůla lepí na paty a denně nějaké nové průšvihy. určitě ta cysta sama zmizí, já s cystou nikdy problém neměla ale vím že plno holek co znám na to trpí dělají se jim pořád a vždy zmizí tak nějak sama od sebe takže určo to bude dobrý i u tebe
17. zář 2009 v 17:09  • Odpověz
peti: já jsem měla cystu několikrát, hodně velkou a pokaždé se vstřebala. Držím palečky :slight_smile:
17. zář 2009 v 19:57  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:

Peti děkujeme...moc se modlíme a doufáme, aby to opravdu vyšlo, byla bych nejradši kdyby tam nemusel...:slight_smile:

strouži o každodenních průšvihách mě něco povídej :stuck_out_tongue_closed_eyes:

V práci naprd, dojíždění ještě horší, doma skoro tři měsíce rozbombardovaný byt, přřes týden bez vody protože vodák se na nás vykašlal a obkladač přijde snad konečně až dnes...prostě aždý den se dozvíme nějakou nemilou novinku....
ale tím že asi ještě budeme muset čekat na mimi tak jsem se rozhodla že vyřeším aspoň tu práci a začala jsem hledat něco v místě bydliště, abych nemusela dojíždět a abych měla změnu...tak snad se brzo něco namane :slight_smile:

Strouži jak se má čiči?
18. zář 2009 v 08:02  • Odpověz
brý ránko holky.

semy jj já to znám tady to neskutečné smolné období taky jsem ho měla a fakt už jsem z toho byla hotová. s tou prací to ti věřím, já taky dojíždím není to daleko ale i tak je to záhul a v době kdy jsme dělali byt jsem fakt padala na hubu a pak mi začlo tělo stávkovat dostala jsem horečky a hotovo. podle mě by ti ta nová práce prospěla, uklidníš se , hlavně tělo si odpočine a určitě mimi bude cobydup.
18. zář 2009 v 08:06  • Odpověz
ahoj strouži...
no ono to teď spíš záleží na manželovi...a na jeho mrškách..a rozhodně by mě to prospělo..bych se zbavila dvou velkých stresů který mám...no uvidíme no...
ještě pořád máme naději že už jsem těhu....ale radši o tom nepřemýšlíme...
spíš se smiřuju že budeme muset čekat no...
18. zář 2009 v 08:10  • Odpověz
já vím že hlavně je potřeba co a jak manža ale myslím že i u tebe je důležitý abys byla v pohodě, když ne psychicky tak fyzicky, když budeš ulítaná utahaná tak se mimčo hůř zavrtá :wink:
a kdy plánuješ testík ??
18. zář 2009 v 08:15  • Odpověz
to je mě jasný strouži :slight_smile:

no někdy po víkendu..jsem si zakázala testovat dřív, prostě na to nemyslím....
18. zář 2009 v 08:45  • Odpověz
to jseš dobrá já si testovat zakázala tolikrát a stejně jsem testovala jak magor pokaždý, až teda na měsíc kdy jsem fakt byla těhu, furt jsem řešila ty teploty a ovutesty aj. věci že jsem si fakt myslela že mám pozdější ovulku a přitom jsem už dávno byla 12 dpo a těhu :grinning: jako nebýt toho snu který mi napověděl že jsem možná těhu tak to snad nezjistím doteď :grinning:
18. zář 2009 v 08:53  • Odpověz
víš co, my teď máme hodně starostí okolo bytu, pořád se to protahuje a už to samotný mě neskutečně štve, že ještě se nervovat jestli na tom testu něco je nebo není nemám sílu...takže jsem si řekla že budu testovat nejdřív příští týden, aby to bylo minimálně 14 dní po IUI....dřív ne...
18. zář 2009 v 09:17  • Odpověz
semy jj dříve se netesti mě píchly pregnil a testila jsem se po 7dnec a měla jsem tak slabou čárku ale bylo to učinkem pregnilu co mi píchly hned po IUI tak a pak o pár dnu později už tam čárka nebyla :frowning2: ale pořad mě bolí ta cysta no uvidíme dneska naposledy do práce konečně a víkend už se těším :slight_smile:
18. zář 2009 v 15:27  • Odpověz
Peti ten pregnyl ti snad pícheli před a ne po..:slight_smile:
a vím že se ukáže ještě týden po..však už jsem ho měla třikrát..bohužel... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. zář 2009 v 16:20  • Odpověz
ale dneska už bych ho stejně neměla...jsem 12tý den po iui a 14 dní po píchnutí pregnylu..ale stejně je ještě brzo na test... :wink:
18. zář 2009 v 16:21  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak jak se máte? Tak doufám, že brzo budou nové těhule. Myslíme na vás holky a držíme palečky :wink:
21. zář 2009 v 08:35  • Odpověz
ahojky my se máme dobře, tak nějak furt stejně. mezi kontrolama okej v poho, už nakupuju ve velkým ale jak se blíží kontrola na gyndě začínám hysterčit :grinning: viz tento týden, jdu ve čtvrtek na kontrolu joj to zas budou nervíky no však to znáte.
a co ty miši jak se máte, a co novýho se srdíčkem u vás??
semy a co ty holka, myslím na tebe celý víkend co testíček nezkoušela jsi??
21. zář 2009 v 16:20  • Odpověz
ahoj holky, vy co si na mě pamatujete i vy ostatní. Ráda bych se s vámi podělila o radostnou zprávu, že se mi 20.7. narodila dcera Ema. Občas na vás koukám,jak se máte,tak mě napadlo taky napsat.Moc gratuluju těhulkám a snažilkám přeju hodně štěstí.
21. zář 2009 v 16:50  • Odpověz
autor
Anna tak velká gratulace :slight_smile:

Strouži na kontrolu ze srdíčkem jdem až prvího tak to budu vědět víc :wink:
21. zář 2009 v 17:29  • Odpověz
Anna: gratuluju a přeju ať malá krásně roste.
Míšo: držím palečky
Semy: tak co??? už jsi dělala test??
Strouži: neboj, tentokrát bude všechno v pohodě.
Petra: Ahoj, tebe už jsem dlouho nikde neviděla. Jeslti to nebude tím, že sem moc nechodím :grinning:
22. zář 2009 v 08:31  • Odpověz
Dobré ranko holky :slight_smile:

No já asi pořád nic..testovala jsem, včera to bylo 14 dní od IUI a na testu nic....takže už jsem ztratila naději že se tam něco objeví, dneska se manžel objednal na tu operaci, tak půjde 14.10. už aby bylo aspoň po tý operaci...
jinak si teda hledám práci, poslala jsem životopis na pár míst..uvidíme no...
doma je to naprd, protože pořád se buduje a jde to pomalu, ale už aspoň začal dělat obkladač, nejdřív vodu, teď srovnává zdi v koupelně a od zítra začne obkládat....takže se to aspoň hne trošku konečně...už nám to leze na mozek...strašně se těšíme až to bude hotové...jsme už přes měsíc bez kuchyně...14 dní bez koupelny....všude bordel....no takže celkově žádná sláva no...

anno moc gratuluju k mímískovi...:slight_smile:
Strouži tak ať kontrola dopadne dobře :slight_smile:

Lucko a co ty?...jak jsi na tom ty?..
22. zář 2009 v 08:36  • Odpověz
ahoj holky

annokarenino jj pamatuju si tě, napsala jsi tu sice jen pár příspěvků ale nezapoměla jsem, moc gratuluju ať jste s mimčem zdraví a štastní :wink:

miši tak prvního budu na tebe myslet ať je to dobré

ahoj luci jak se máš?na tý laparce si už byla??

semy to mě mrzí že nic, to by tam už asi mělo něco být vidět,já měla teď 13dpo už kolejnice :frowning2: tak budu držet palce ať třeba ještě vykouknout a když ne tak ať se manžovi vydaří ta operace a vy se konečně dočkáte uzlíčku.
22. zář 2009 v 08:46  • Odpověz
Já jdu zítra ve 12,40 k doktorovi domluvit si termín laparky a aby na mě mrknul a tak. Tak se na to snad už i těším :grinning: Doufám, že to pomůže a že se konečně hneme z místa.
22. zář 2009 v 08:50  • Odpověz
luci to úplně chápu..já se taky těšívala že s eněco začne dít...jen jsem si myslela že už to pak bude rychlejší...od laparky jsem už skoro rok.... :unamused:
strouži děkuju.....
22. zář 2009 v 09:01  • Odpověz
Semy: a na IVF vás ještě neposlali???
22. zář 2009 v 09:07  • Odpověz
aha tak to je dobře, určo to zabere, já mám teorii že když se nic nedělá a jen čeká tak se to nepovede a jen jak se začne něco řešit jsou // hnedka. teda aspoň tak to bylo u nás, kdybych nezměnila doktorku a nevydupala si štítku aj. věci tak sedím v bohnicích a čekám na těhu ještě 5 let než se doktoři uráčí se mnou něco dělat.
22. zář 2009 v 09:08  • Odpověz
luci no, sice v gennetu nás na ivf chtěli nahnat hned...ale mě bylo dovný že má manžel pořád zhoršující spermio a štvalo mě že mu v gennetu neudělali žádný vyšetření, tak byl na urologii a zjistili mu dr. že má Varikokelu II.stupně, takže jde na operaci a po ní cca od třech měsíců je šnace zase na přirozené otěhu protože se po tom zlepší spermio...a u mě žádný problém není...takže tak :slight_smile:
22. zář 2009 v 09:15  • Odpověz
NO tak to je dobrá vyhlídka. To ti držím palce.
No strouží, snad máš pravdu. Ale dr. už jsem změnila dávno.....ale jo do konce října bude hotová laparka a do vánoc jsem těhotná. :grinning:
22. zář 2009 v 09:31  • Odpověz
semy to je dobře že jste to začli řešit, někdy ti doktoři jsou prostě magoři, jako se mnou taky jednali v otázce otěhu versus štítka tak že o co mi jako jde, kam spěchám na dnešní dobu jsem na mimi mladá, prej stačí když ho budu mít ve 30(což je za 5 let :angry: ) pak jsem dořešila štítku a zase se mnou jednali tak že co chci, že už jsem jednou těhu byla tak prostě se mnou nic dělat nebudou páč dle nich jsem plodná a manža taky :angry: dobrý no přitom tělo je po potratu a operaci štítky když budu žrát doživotně hormony jiné. nakonec se fakt ukázalo že je problém jinde, stačili blbé antibiotika a bylo
22. zář 2009 v 09:31  • Odpověz
no tak uvidíme, uvidíme co ukáže laparka a pak budeme jednat dál.
22. zář 2009 v 09:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.