• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
Musíte prostě prskat na nás co to jde :wink:
22. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz
strouzek : tak to sem patřim , ne? :grinning: já už si to mimino tak neberu..nevim, no..někdy to přijde :wink: zaměřila jsem se na jiný věci :wink:

semy : tak to čumim... :confounded: takže oni mu to budou nějak odstraňovat???? no a má to teda předpokládám zásadní vliv na spermouše???
22. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz
strouzku, správně, prskej :slight_smile: ať si dovezu ty miminka pod stromeček :grinning:
22. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz
jo jo, půjde na laparoskopii a přes břicho to odstraní....a ano je to důvod proč měl pořád nižší počet sperimí..ono je to v podstatě zabíjí víš...takže je šance že pokud se mu dobře pak obnoví že to pak ještě půjde přirozeně no...jen to čekání na to.... :confounded:
22. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz
semy, chápu..čekání je asi na tomhle procesu to nejhorší...to mi povídej :frowning2: :confounded: ...hele, ale pokud zase budete mít aspoň malou naději, že se může zadařit...tak proč ne? uvidíte pak po tý operaci, co vám řeknou atd!

jinak já jsem nakonec za to IVF děsně ráda a nemůžu se dočkat...domácí snažení se mi nějak zprotivilo :zipper_mouth:
22. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz
no obnovujou se nejdříve po 3 měsících, takže dříve nezjistíme nic..pak by asi zašel manžel na spermio aby jsme viděli jak se to vyvíjí dál...

věřím že jsi za to ráda...a tvůj manžel má spermio v pohodě? máte teda problém "jen" v tý endometrioze?
22. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz
semy : 3měsíce utečou jako voda...a jestli to pak bude ok, tak super, ne? :slight_smile: holt naděje v tomhle případě umírá poslední!

jj, my máme asi 90mil spermošů...takže pohoda...no a já mám endometriozu II.stupně (mám jí už i na vaječníku) a pak ještě mám lehce zvýšené protilátky proti otěhu...a na to budu muset právě baštit ty tabletky...a to jsem měla jít v listopadu už na IVF nakonec...tak uvidíme...baští se cca 2-3měsíce, ale zase záleží v jaký to kdo má síle...
22. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz
no těhule tu sice jsou ale koukej na ty příběhy, potraty, dlouho nešlo otěhu atd. málokterá jsme tu otěhu rychle a snadno. takže my jsme spíš smolařky co se rozhodli přečůrat smůlu :wink:

každopádně zatím neprskám, ve čtvrtek jdu na gyndu a jak bude vše okej a řekne mi i kompletní zprávu ze screeningu tak budu prsakt až budete všechny mokré :grinning:
22. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz
no na operaci jde až za měsíc, takže min. 4 měsíce a pak tomu zas tak nevěřím že by se to podařilo hned...takže to ještě bude nadlouho asi....
navíc řeším jak s prací víš...hledám si něco nového, když už víme že ještě budeme muset čekat, takže pro mě každý další měsíc v téhle práci je pro mě strašnej...
22. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz
tak jo strouži...:slight_smile:

misi a jak ti zjistili ty protilátky?
22. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz
stroužek : to řikám, že se sem hodim, taky jsem smolař :slight_smile:...fakt je super, že ti to nakonec takhle krásně vyšlo a teď už to bude v pohodě ti řikám!!!!

semy : jj, já jsem se taky těšila, že otěhotnim a vypadnu hned z práce...a ono prd a furt jsem v tý samý práci a teď si novou hledat nemůžu - lítání kol toho otěhu a pak IVF a neschopenka atd...takže musim držet a držet...ale neba mě to tu, mno :frowning2: kdybych tehdy věděla, že to bude trvat ještě tak dlouho, tak měnim určitě. takže neváhej...!!!!
22. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz
semy, ty protilátky...byla jsem v Imumedu v Praze na doporučení mojí dr...prej to většinou dělaj až po neúspěšných IVF nebo když ženská stále dokola zažívá potraty...mě to napsala dr hned a jsem za to fakt ráda...aspoň můžeme nasadit léky a nemůže se stát to co bysme nechtěli...
22. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz
jinak mi tam ale zjišťovali i miliardu jinejch věcí a mám i hraniční protilátky na spermoše...ale tak to by zase vyřešilo IUI...a u IVF je to celkem fuk...
22. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz
aha, tak to jo...myslela jsem si že to je takhle..já se totiž na tohle vyšetření ptala v Gennetu tak mě přesně říkal doktor že to dělají až třeba po dvou neúspěšných ivf...
já právě kdybych na začátku taky věděla že to bude trvat tak dlouho tak jsem dávno v jiné práci...se asi teď nejvíc bojím tý zimy a dojíždění...to mě teď snad straší ještě víc než samotná práce...
22. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz
semy, proto jsem ráda za svojí dr...ta se se mnou patlá víc než v nějakých CARech...prostě jí asi miluju :grinning:

a ty dojíždíš nějak hodně daleko? já to mám deset minut jízdy, takže pohoda :slight_smile:
22. zář 2009 ve 13:28  • Odpověz
a otěhotněly tady všechny holky jako normálně??? to budu jediná IVFačka ? :slight_smile:
22. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz
misi tak to je dobře že se o tebe tak stará :slight_smile:
no dojíždím do vedlejšího města..autem cca 20 minut....
22. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz
já ti ani nevím jestli všechny normálně...ono to tady bylo poslední dobou dost utichlé ta konverzace...ale co vím tak asi přirozeně...
22. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz
no, když jsem tu já, tak to moc utichlý tady nebude :grinning: :grinning:

tak 20minut ještě jde, ne? a ty bys chtěla práci přímo u vás ve městě?
22. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz
no ani moc ne...co se děje na silnici je hrozný..kolikrát teď přijedu vyklepaná, protože potkám nějakýho debila...a to jsem vždycky jezdila ráda..ale prostě každý den ta samá trasa..přes léto to ještě jde..ale tý další zimy se fakt bojím :frowning2:
chtěla bych něco u nás no...
22. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz
jako zima a námraza je na dvě věci a řidička můžeš být vynikající ale stejně se najde nějakej jinej debil...víš jak...

zima prej má už začít v říjnu jsem slyšela...už nevim, kde to řikali, ale docela jsem se zhozila :rolling_eyes:
22. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz
no ještě k tomu..to tady bude klidně ještě dřív...:frowning2:
navíc toho benzínu co se projezdí..sice mě tu malou část ces´táku platí..ale moc to není na to kolik projedu..
22. zář 2009 ve 13:41  • Odpověz
ona je výhoda dojíždět s někym a ne sama a skládat se na ten benzoš. a tobě jako proplácí cesťák, jo? :confused: tak o tom si my všichni tady můžeme nechat zdát...

doufám, že letos budou aspoň bílý vánoce...já se tak těšim!!!...na dárečky a hlavně chlebíčky a cukrovíčko a salát a pohodu u telky a s rodinou :slight_smile: no doufám že na Silvestra budu moc pít :confounded: ...
22. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz
misi no zatím jsme tu otěhu všechny normálně přirozeně ale zase s velkýma problémama. každopádně neboj teď už tu zbylo hodně holčin co chodí do caru na iui nebo ivf
22. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz
jenže já předtím dělala v tý samý firmě ve městě kde bydlím,a le pak potřebovali tady záskok s tím že mě budou platit ten cesťák...jenže pak jsem tu zůstala natrvalo a cesťák akorát nejdřív pak vzali úplně, pak teda zase začali platit ale snížený...
dělám střídavě takže nemám s kým jezdit....

no na zimu se sice netěším,ale na vánoce ano..řesně jak píšeš..tu pohodu a tak..:slight_smile: po štědrém dnu nejspíš zase pojedeme na Slovensko za manželovou rodinou...
22. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz
stouzek : musíme hlavně doufat a věřit - nebo spíš vy, mě nejspíš druhý IVF nemine, pokud nebudeme po prvnim čekat dvojčata :grinning: - že napodruhý to bude lepší...a vyjde to fakt snadno a brzo...
22. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz
semy a co děláš???

na Slovensko bych jela hned...ještě jsem tam nikdy nebyla...ale na příští léto už jsme si naplánovali, že tentokrát k moři ne, takže bych tam zajela!!!!
22. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz
Tak to já holky moc vánoce ráda nemám, jako štědrý den to jo, dárečky, kapr salát pohádky to jo ale ty další dny ne. Povinné návštěvy, brzo se to přehoupne a je silvestr ten totálně nesnáším, nucená zábava kde mají všichni za úkol se ožrat jen kvůli toho že se to tak dělá, a pak buch zase leden, do práce, jaro daleko .. letos se na vánoce těším trochu víc jak jiné roky ale kdybych mohla mít doma kupu jídla, ozdobený stromek a mohla ty dny proležet u pohádek bez toho abych někoho viděla kromě manži vůbec bych se nezlobila
22. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz
misi my jedem na slovensko pozítří :grinning: k manželově rodině...:slight_smile: bohužel se teď nedostaneme často takže napsoled jsme byli na vánoce...

a pracuju v kanclu, jsme obchod se stavebním a nábytkovým kováním www.velaliberec.cz
dělám tu veškerou papířinu, faktury a tak...a jsem i zástupce vedoucího...
22. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz
strouzi : já taky neměla Silvestr nikdy ráda...pro mýho otce to byl vždycky důvod se ožrat a ubližovat mojí mami...takže tak...ale jak jsem s manžou a poznala jsem jeho rodinu, tak je to super, zpíváme karaoke, děláme mašinku, blbneme :slight_smile:

a vánoce - povinné návštěvy - já to jako povinný neberu, ale je fakt, že mi trošku štve, že máme Štedrej den rozlítanej...ráno jedeme za mojí mamčou, pak za manžovo babičkou, a večer šup ke tchánovcům, takže jsem z toho pak ko..ale co doma, když nemáme ani ty děti :zipper_mouth: ...pak to bude o něčem jinym...
22. zář 2009 ve 14:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.