• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
strouži tak řekni příbuzným že je navštívíš později a je to a udělejte si doma pohodu..je to přeci jen na vás tak si to nenechte nikým kazit..:slight_smile: když to rodině dobře vysvětlíš tak to určitě pochopí...:slight_smile:
my se teda povinně neopíjíme :grinning: my jsme skoro přestali pít..hlavně já teda..a vůbec nám to nechybí..manžel si občas dá s mým tátou...ale taky to nějak nevyhledává :slight_smile:
22. zář 2009 ve 14:01  • Odpověz
jéééééé, to slovensko ti fakt závidim !!!!!!!! a na jak dlouho jedete????
22. zář 2009 ve 14:02  • Odpověz
jinak já už taky piju jenom vínko nebo šáňo... :slight_smile:
22. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz
jedeme ve čtvrtek po práci a vracíme se v pondělí večer........máme to asi 650 kiláků, takže cesta daleká...

my jsme si dřív doma občas otevřeli vínko..ale nějak od podzimu zhruba jsme fakt přestali skoro pít....já hlavně kvůli snažení...a manželovi samotnému nechutná, doma by si sám nedal a do hospody nechodí..takže fakn třeba při nějakých oslavách si dá a já se vymluvím že řídím :slight_smile:
22. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz
kvůli snažení? tak na to už nehraju :grinning: snažení nesnažení...stejně to na to vliv nemá :slight_smile:

a kam přesně na Slovensko frčíte? já mám příbuzný v Martine :slight_smile:
22. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz
no ten alkohol vliv má....ale když máš chu´t tak si dej..když se to nepřehání tak to nevadí :slight_smile:

přímo jedeme do Košic :slight_smile:

jinak moje rodina má příbuzné taky v Martině, a u Piešťan :slight_smile:
22. zář 2009 ve 14:15  • Odpověz
manžel tam má celou rodinu, mamku, ségru, neteř...a ostatní..
22. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz
nj, u mě alkohol moc roli nehraje :slight_smile: já nebudu pít až budu zase stimulovat :slight_smile:

až Košice? tak to se fakt projedete... :slight_smile:
já mám zase moravskou krev :grinning: hned bych se tam odstěhovala kdybych mohla :slight_smile:
22. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz
tak já se pro dnešek loučím..frčím dom..tak papá a hezký zbytek dne...:slight_smile:
22. zář 2009 ve 14:24  • Odpověz
tak to tady zůstanu sama...ale pilně pracuju taky :slight_smile: ještě dvě hodiny :confounded:

pápá
22. zář 2009 ve 14:26  • Odpověz
tak to štědrý den jsme doma s manžou to je v poho ale další den návštěva u tchánovců a našich, pak ty další dny se vzájemně navštěvujeme s rodinama, já jdu k bráchovi mrknout na stromek on k nám atd. to mě moc nebere.
22. zář 2009 v 16:46  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:
23. zář 2009 v 07:57  • Odpověz
dobré ráno :grinning:
23. zář 2009 v 08:40  • Odpověz
Dobré ranko :wink:
23. zář 2009 v 09:14  • Odpověz
tak jak se máte při středě??? já se budu mít líp až bude pátek teda :grinning: a pak tři dny volníčka, to je fááájn :slight_smile: a zítra jdu k mudře posílat žádost o miminka :slight_smile: - teda doufám... :unamused:
23. zář 2009 v 09:35  • Odpověz
já mám dneska už čtvrtek a zítra pátek :grinning: a 4 dny volna..huráááááááááá ani netušíte jak se na ně těším..a hlavně že vypadneme chvíli pryč z toho blázince :slight_smile:
23. zář 2009 v 09:36  • Odpověz
misi a na čem to záleží jestli tu žádost podáš?..že píšeš že možná....
23. zář 2009 v 09:36  • Odpověz
semy, to ti věřim!!! snad budete mít aspoň na cestu ok počásko..zítra se to má začít kazit...prej...
23. zář 2009 v 09:37  • Odpověz
Semy, ještě se mi do toho trošku přimotaly ty výsledky z imuna, tak nevim jak a jak dlouho se to bude léčit atd...schválení žádosti trvá pět týdnů, a pak už je to fofr :wink:
23. zář 2009 v 09:38  • Odpověz
ahoj holky

já mám dneska super den, přijdou mi věci na mimi co jsem objednla tak jsem nedočkavá. jinak dneska mám svůj pátek páč zítra ani v pátek do práce nejdu :dizzy_face:
23. zář 2009 v 09:55  • Odpověz
jééé holky ja čtu tak dneska některří naposledy do práce hmmm zavidím ja až do pátku ale dlouhý víken my v sobotu budem makat na domečku a v neděli se známyma do ZOO ještě nevíme kde ale Lešna,Olomoc nebo ostrava máme na výběr :slight_smile: a v pondělí krásné volno :slight_smile:
23. zář 2009 v 09:57  • Odpověz
strouzku, a kde jsi objednávala a co,?? :slight_smile: zááávidim rochnění v mimi hadříkách :slight_smile:...hele a ty budeš chodit do práce ažý do konce pokud ti nebude špatně nebo tak???

Petul, taky jsem chtěla v neděli do zoo, ale má být zima..tak uvidíme.. :rolling_eyes:
23. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
misando dík..snad nebude pršet na cestu...jsem počasí ani neviděla....ještě musím kouknout jak má být v Košicích...abych veděla co všechno zabalit...
strouži tak pak nafo´t věcičky :wink: ..taky bych nakupovala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Peti tak to si užijete v zoo :slight_smile:
23. zář 2009 v 10:09  • Odpověz
holky někde tady byla nějaká holčina, která nakupovala věcičky i když nebyla těhu aby ulevila psychice :slight_smile:
23. zář 2009 v 10:10  • Odpověz
miško my už dva roky nikde nebyli kvůli domečku tak první vylet po koaudaci konečně
23. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
peti, dva roky??? :-O kvůli domečku?
23. zář 2009 v 10:13  • Odpověz
miško taky nad tím uvažuji že zašnu nakupovat at si ulevím psychyce i když se to nemá ale ta co nakupovala už čeká mimiska znám ji odsud :slight_smile:
23. zář 2009 v 10:13  • Odpověz
Peti to jste si ani výlet neudělali??

misando tak by teda pár věciček taky máme....ale něco jsme dostali a koupili jen pár....mám to i v albu...
23. zář 2009 v 10:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.