• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
já nakupovat nechci a nebudu...doma mám pár ponožtiček, a jeden komplet, kterej jsem koupila kamarádce a když to Fanouš viděl, tak říkal, že tohle si teda musíme nechat :slight_smile: ale jestli budou dvojčátka, tak mi to stejně bude k prdu :slight_smile: pač mám jenom jedno :slight_smile:
23. zář 2009 v 10:25  • Odpověz
ahoj peti já byla snad ve všech zoo a stejně mám nejradši Ostravskou, olomoucká je na prd, nejsou tam ani sloni což je základ zologické , v ostravě mám svoje milovaný zvířata (medvědy, opice, slony, lemury atd) :grinning: my co jedem do ostravy tak jedeme do zoo, klidně jen na hodinku vláčkem tam a pěšky nazpět, letos jsme tam byli snad 8x a chceme ještě do zimy stihnout zajet znovu :wink: peti určo si výlet udělejte , oba to potřebujete jistě jak sůl, odpočine si tělíčko i dušička

jj jinak nakupování no to víte užívám si to ale peněženka moc ne, ale snažím se nakupovat postupně z každý výplaty něco, měla jsem hodně velký zásoby už z loňska takže už toho bylo doma dost schovanýho. kočár nám prej koupí tchánovci tak jsem se rozšoupla a vybrala jsem si ten nejdražší v obchodě za 20 tis :grinning: já se bála že řeknou že je to moc ale tchýně mě dostala prej říkala že to je dobrá cena že počítala s větší. :sweat_smile:
jinak objednávám odevšad možně, prostě si řeknu že tento měsíc koupím třeba povlečení a tak zadám do vyhledávače a koukám po všech možných obchodech a kde mají nejhezčí a nejlevnější tam prostě to objednám.
23. zář 2009 v 10:26  • Odpověz
jinak s tím nakupováním při snažení, no já byla vždycky na vážkách, v dobrých dnech když nebyla depka jsem měla velkou chuť vlítnout do obchodu a koupit pár hadříků na mimi a taky jsem to někdy i udělala ale pak zase přišel den blbec a mega depka s mrchou a to jsem pak měla z těch věcí doma akorát nervy v prde.. vlastně v den kdy jsem otěhu jsem seděla nad krabicema s výbavičkou a řvala jak tur že na děcka už seru že budu chovat kočky, dokonce jsemnaházela plno věcí do igelitky že je rozdám že už na to nemám, pak jsem si vzala flašku vodky a ožrala jsem se na žal no a koukejte i přes megadepku z hader //. určitě se všechny brzo dočkáte nakupování, pak já budu závidět vám ty krásný nový věcičky a novější verze kočárků :wink:
23. zář 2009 v 10:30  • Odpověz
Strouži a jakej kočárek? :slight_smile:

já nenekupuju..k čemu...ani nevim na jaký období bude mímo, jestli náhodou nebudou dvě...atd atd...prostě mi to přijde zbytečný. já kol mimina už dlouho nedepkařím...nevim mno...jako rodina je pro mě všechno, ale když nám ten chlapík nahoře nebude chtít mímo nadělit, tak se nezbláznim a budu holt žít dál...tak to beru já...
23. zář 2009 v 10:40  • Odpověz
misando u mě depky a krize přicházeli různě, někdy podle dnů v cyklu. přišla mrcha tak depka, ale blížila se ovule a pohoda klídek ale pak jsem zkusila před mrchou test a opět krize a depka. jindy to bylo jen kvůli tomu že se mě někdo blbě zeptal na mimčo, jindy to bylo podle kalendáře (měla jsem zrovna mít termín porodu kdybych nepotratila atd) teď v ten měsíc co jsem otěhu byla fakt ale krize veliká, narodila se mi neteř, celá rodina z toho hyn, jako nezáviděla jsem švagrové mimi ale hrozně mě bolelo když jsem viděla bráchu jak je šťastný a oproti tomu manžu jak se trápí to mě jako ničilo, do toho jsme šli na spermiogram+ další vyšetření u doktorů takže nervíky a strach, rodina do mě rýpala kdy už my, v práci na pytel všechno takže depky depky a zase jenom depky a pak najednou buch //, fakt jsem to v životě nečekala že zrovna v tento měsíc kdy sexu moc nebylo a byla fakt krize že se to povede, pak ať mi někdo říká že v depkách otěhu nejde :grinning:

jinak kočár a věci mám v albíku :wink:
23. zář 2009 v 10:46  • Odpověz
23. zář 2009 v 10:48  • Odpověz
Semy, to je sibiřka? my máme mainky :slight_smile:

ozvu se pak, letím na o :slight_smile:
23. zář 2009 v 10:50  • Odpověz
strouži ta zavinovačka je super :wink:
23. zář 2009 v 10:51  • Odpověz
semy kočičák kouzelnej, ale přijde mi furt hrozně malej oproti našemu, když jsme byli u veterináře tak se zděsil jakýho obra máme že vypadá pomalu jak roční kocour přitom nemá ani půlrok :grinning: no co bych chtěla když žere jak prokopnutej že? :sweat_smile:

a koupelna no teda to je krása :zipper_mouth: :grinning: já být bez koupelny a pračky tak zešedivým, mě stačilo když se mi pokazila pračka a už jsem měla hysterák, já totiž jsem na praní závislá, peru denně , mám koš na prádlo a přitom nikdy v něm není nic, páč okamžitě jak je tam pár věcí peru
misando jojo..sibiřská - Něvská maškaráda :wink: a je tu kocourek :slight_smile:

dobrou chuť :slight_smile:
ještě jsem stále zde...prej čekáme do 11 :grinning:
23. zář 2009 v 10:52  • Odpověz
SEmy, koupelna krása..měli jsme to podobný..my měli na začátku celočernou a v tom bílý obtisky rukou :grinning:
23. zář 2009 v 10:53  • Odpověz
strouzi, já vím že se dá v depce otěhotnět...úplně v pohodě..jak už určitě víš nebo si pamatuješ, já na psychiku nehraju a nevěřim...ať si kdo chce říká co chce, jsou to jenom kecy. já jsem psychařila prvích 9měsíců, teď je to už pohoda...a teď po laparce úplně největší pohoda..nemusíme se trapně doma snažit :grinning: a prostě si pojedeme pro miminka, který si zaplatíme :grinning: :grinning:
23. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
strouži no když ho tolik krmíš tak se nedivím....ale Koudík už má taky přes pět kilo..je mu 8 měsíců...

tak to jseš fakt blázen prát denně :grinning: ale vím že jsi tu už psala....:slight_smile:
My jsme nejen bez koupelny ale i bez kuchyně... :stuck_out_tongue_closed_eyes: prostě horor..vodu jen napustit z hadice....aspoň k záchodu už je připojená...je to fakt "veselý"..ale už strašně dlouhý.....

ale hlavně že už obkladač začal makat :slight_smile: dneska už možná bude obložená kuchyň :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
jinak my máme doma dvě mainky a jednu popelnicovku. měli jsme mainky tři, ale tu jednu jsme museli prodat. jezdili jsme po výstavách a máme doma plno medajlí a diplomů :slight_smile:
23. zář 2009 v 10:55  • Odpověz
heh, ta zavinovačka je fakt super !! ten kočár was ist das? cortina???
23. zář 2009 v 10:56  • Odpověz
jak jako prát denně ? :slight_smile: to bych s sebou švihla :slight_smile: mě vadí v bytě jenom to sušení prádla, jsem zvědavá jak to budeme dělat jednou s dětma :angry:
23. zář 2009 v 10:56  • Odpověz
misi já vím u vás je to jiný, ale je dobře že jste do toho šli , aspoň víte proč tonejde a že vám pomůžou doktoři. mě teď spíš trápí někdy až štve kamarádka, rok snažení v čudu, když jí řeknu ať jde na pořádný vyšetření k doktorovi tak se vymlouvá že tomu chce dát čas aj. přitom podle mě tam nějaký zádrhel bude poněvadž ať měří ovutestama nebo BT tak jí ovulku nic neukazuje, přitom by stačilo aby jí vzal doktor krev na HP a třeba zašel chlap na spermio ale ona nechce o ničem slyšet, prý chce žít s tím že jsou oba zdraví. no žít s tím pocitem může ale jak dlouho?? já jsem zase byla ráda že nám něco našli poněvadž se to mohlo aspoň léčit, zase lepší než být jako můj kolega který byl se ženou snad na všech vyšetřeních , snaží se roky a nic, prostě jim to spolu není souzeno a přitom důvod nikdo neví.
23. zář 2009 v 10:58  • Odpověz
jé tak to jseš taky kočičí máma :slight_smile:
náš Koudy je taky s papírama....ale nevím jetsli budeme chodit na výstavu..zatím na to nebyl čas...a jelikož se dost bojí cizých lidí přesto že ho bereme často ven k našim, tak nevím jestli by to pro něj nebylo moc stresující..uvidíme příští rok..třeba by jsme zkusili tady v Liberci až bude..ale nejdřív se musíme do klubu přihlásit....
23. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
semy tak to já nevímkolik Oliver má, já ho snad nikdy nevážila, ale tlustej není spíš dlouhej jak týden před výplatou, má velký packy a hlavu, prostě takový pořádný kus chlapa :grinning: já se ptala doktora co s tím jeho žraníma a on říkal že prostě tyhle pouliční směsky jsou víc dravci a tudíž víc zlobí a žerou, takže jako dávka 4-5 kapsiček denně žádný problém, za chvíli nás sežere.

jj peru denně, já to prostě miluju , ten pocit nasypat tam voňavý prášek a ještě voňavější aviváž a vědět že mám všechno čistý to je orgazmus. :grinning:
23. zář 2009 v 11:00  • Odpověz
semy to náš se cizích nebojí ale spíš je nesnáší. minule jsem vzala olivera k našim byla tam teta co ho máme od nich a ten prskal ,kousal, lítal, škrábal koberce no zase se ukázal a já byla za hroznou páč ho neumím vychovat, pak přišel dom a chrápal a byl hodnej jak andělíček. :rolling_eyes:
23. zář 2009 v 11:02  • Odpověz
jo jinak kočár je jane slalom 09
23. zář 2009 v 11:03  • Odpověz
to je jasný, každá kočka je jiná :slight_smile:
My právě bereme docela často Koudyho k našim..a to mě vydrží třeba 2 hodiny ležet na nohách a spinká :slight_smile:
a se psama se už zkamarádil asi po 3 návštěvách, s kočkama našich nijak extra..ale moc je k sobě nedáváme...

ale doma taky umí pěkně řádit..zrovna včera tam tak blbnul až schodil škrabadlo a převrhl jednu kytku :grinning:
23. zář 2009 v 11:08  • Odpověz
semy jen jednu? naše zlatíčko mi shodilo garnýž, rozbilo sbírku keramických žabáků které jsem sbírala od školy, o květináčích ani nemluvím. když už ho nerozbije tak aspoň vyhází hlínu takže děs. musíme kvůli němu zavírat i větrračky protože se naučil skočit na záclonu, rozhoupat se a skočit do otvoru větračky. :angry: minule jsem zase zjistila že se naučil otevřít kliku od balkonu takže náš byt je teď jak pevnost, když nejsme doma ani nemáme otevřený okna aby neutekl.
23. zář 2009 v 11:26  • Odpověz
ty jo to je číslo teda :grinning:

Koudík je většinou docela hodný..i když si hraje tak maximálně nejaká ty kytka to odnese ale jen proto že je máme všude--máme jich asi 70..tak proto..jinak neshodil nikdy nic..na skříně ani jinam neleze..jsme ho naučili že nesmí a on je fakt chytrej..takže je to s ním v pohodě...a tu hlínu tu taky občas vyhazuje....
23. zář 2009 v 11:32  • Odpověz
semy, tak v liberci jsme na výstavě taky byli :slight_smile: jako mě už tohle nebere...za kočky jsme dali plno peněz...teď už bych to řešila jinak...vzala bych si radši zase ze zahrádky :slight_smile:
23. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
holky nejvíc mě štve, že kvůli kočkám nemůžu mít krom kaktusů žádný kytičky doma :angry: ..jsou všechny tři jak sekačky!!!!
23. zář 2009 v 11:35  • Odpověz
strouzku, tu tvojí kamarádku radši ani nechápu...čekat takhlemůže pět let, u toho pěkně stárnout a přitom to může být jenom prkotina, že jí nasadí hormony na ovulku atd...a pak otěhotní během pár měsíců...nene, já to začala řešit už 10tý měsíc snažení a jsem za to fakt ráda..pač od tý doby se to tak nějak hejbe a už nepsychařim, protože vim, že jednou k tomu miminku dojdeme...aspoň tomu věřim...
23. zář 2009 v 11:37  • Odpověz
jinak ještě k těm kočkám..tak to my máme asi všechny zlatý, jenom nám furt uklízej prádlo ze sušáku :grinning: a kocour miluje šňůrky, takže když na mě vidí tanga když se jdu koupat, tak se ode mě nehne :grinning: a čeká až je sundám aby je mohl ukrást :grinning: a ta popelnicovka nám krade chlebíčky na vánoce ze stolu :grinning: ale jinak jsou to zlatíčka. maj svůj čiči balkon s průchozíma dvířkama, tam maj škrabadla, záchodky...balkon je zasklenej, a maj tam takový veliký dřevo přes celej, takže se tam vyvalujou a čumí po lidech na ulici :slight_smile:

no a akorát kocour je lehce psycho a když na něj nemám čas, tak se vždycky vydrbe do krve...udělá si obrovskou lysinu většinou u hlavy, mezi lopatkama, nebo pod krkem. do testů kol alergií atd jsme narvali snad 15tis a stejně prd platný, takže verdikt je, že je psycho a co to poslední dobou pozoruju, tak on je na mě hrozně závislej - taky proto mu od začátku co k nám přišel řikám mimi :slight_smile: - atakže jak jsem byla v nemocnici na laparce, tak se samozřejmě vydrápal...
23. zář 2009 v 11:40  • Odpověz
jo a stoužku, taky miluju máchadlo...když to pak pověsim a voní mi to po celým bytě, to je fakt orgáč :grinning: a nejvíc miluju a už snad jenom kupuju Silan Aromatherapy...to je žůůůůžo :grinning:
23. zář 2009 v 11:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.