• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
a tohle je moje mimino :slight_smile: mám tam sice už starý fotky, ale takhle vypadá i teď, akorát má o pár kilo víc :grinning:

http://picasaweb.google.cz/misanda/KoICi#5245164070306093650
23. zář 2009 v 11:43  • Odpověz
tak my papírovýho koupili proto, že tahle rasa se tu snad ani bezpapírová ještě nedá koupit :slight_smile: a já jak našla že tyhle existujou tak jsem jinou nechtěla :grinning: určitě jsem ho nekupovala kvůli výstavám :slight_smile: máme i ve smlouvě že je kupován jako mazlík :slight_smile:

my jsme ho naštěstí naučili že kytky papat nesmí a fakt se to odnaučil, takže v pohodě...my by jsme bez kytek nemohli být..jsme takový kytkomilové :grinning: :grinning: teď máme asi 70ks a stejně pořád přikupujeme... :grinning: :grinning:
23. zář 2009 v 11:44  • Odpověz
semy, my máme přímo do chovu...jenomže prostě i tak mi to přijde moc peněz...prostě teď už bych si vzala obyčejnou. taky ta naše popelnicovka je ze všech tří nejvděčnější :slight_smile: a je jasný že jsem ty kočky kupovala hlavně pro mazlinkování než na chov :slight_smile: pak se to ale rozjelo, spolykalo to plno peněz atd...prostě je to debilárna.

a jak jste ho naučili na ty kytky? já jsem chtěla třeba aspoň jednu do obýváku a na chodbu...ale tak kaktusy jsou taky dobrý :grinning:
23. zář 2009 v 11:46  • Odpověz
misando krásný čičinky :slight_smile: jsem prohlídla všechny fotky :slight_smile: nádhera :slight_smile: to s ese třema nenudíš co :grinning: a na tom baloně to mají super bydleníčko .-)
my chceme právě balon pak nějak zadělat asi sítí, aby tam taky mohl chodit a pozorovat což rád dělá jako každá kočka :slight_smile:
ale bydlíme tam teprve 3 měsíce a na tohle nebyl časík...
23. zář 2009 v 11:51  • Odpověz
semy, my taky měli zezačátku síť, jenomže sousedka nad náma furt vykuřuje a ten žhavej popel padal kočkám na hlavy :angry: :angry: :angry: takže jsme to nechali zasklít...ale neni to pro ně tak super jako ta síť, kde měli furt čerstvej vzduch...ale zase tam nemohli chodit když jsme byli doma...
23. zář 2009 v 11:53  • Odpověz
misi já to taky nechápu, jako jo vím že se bojí ale zase jednou ten strach musí překonat a myslím že kdyby jim doktoři jen trošku pomohli tak je mimčo hnedka. já se jí snažím pomáhat radama svýma co jsem zažila a co vím třeba i z koně,taky jsem jí říkala že jí dám ty svoje vitamíny a čaje co jsem brala a otěhu jsem ale ona nechce ale pak tvrdí jak jí moc mimčo chybí. to je pak těžký , uvidíme jak to dopadne.

jinak šňůrkový je i náš kocour, když se ráno oblíkám visí mi na pásku, ramínku od podprdy aj. :grinning:
no prostě když začal okusovat, nebo třeba jen očuchávat tak jsme rázně řekli že nesmí, občas dostal trošku přes zadek...on je někdy fakt jak pes, takže za chvíli se to odnaučil a teď ho to tak 1x za měsíc napadne..ale spíš začne jen očuchávat...:slight_smile:
misi ježiš to je zlatíčko, vypadá tam jak neviňátko :grinning: jinak my jsme taky chtěli nějakou značkovou kočku ale pak jsme si řekli že radši zachráníme nějakýmu kotěti život, no a zrovna do toho řekla teta že mají těhotnou kočku že vždycky ty koťata topí tak bylo rozhodnuto. je to zlatíčko milujeme ho ale je fakt že je trošku jinej než ty papírové kočky víc dravec a víc zlobí no :frowning2: ale myslím že zlobí z velké většiny jen proto že je ještě malej, vždyť ještě neměl ani 6 měsíců a doufám že jak vyroste a bude vykastrovanej bude to pořádná poštářová kočka :grinning:
23. zář 2009 v 11:56  • Odpověz
strouzek : naše popelnicovka je taky větší dravek a hlavně je to šéfka smečky :grinning: ale prostě je tozlatíčko největší...fakt se nám nejvíc odvděčuje za to, že jí poskytujeme domov. tamty dva to jsou takový držky :slight_smile: jedna nenažraná a druhej psychouš na paničku :grinning:

jo a ta naše se uklidnila s tím zlobením když jsme donesli DAfne - tu mainku. :slight_smile:
23. zář 2009 v 11:59  • Odpověz
jejda že bych mu pořídila ještě jednu kočku aby nebyl sám :fearful: no kdyby nebylo na cestě mimi tak snad ale takhle mu bude muset stačit mimčo, snad se do tý doby uklidní. :wink:
23. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz
no, já jsem zvědavá jak to budeme dělat s třema kočkama a dvouma dětma ve 3+1 :slight_smile: člověk někdy za mlada holt nepřemejšlí :grinning: ale tak ony jsou docela skladný, tak snad to bude v pohodě :slight_smile:
23. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz
ach jo holky zítra jdu na gyndu to budou zase nervíky už teď se mi stahuje zadek strachem. prý že 2. trimestrem se ženská uklidní ale houby, přijde mi že každým týdnem se bojím o mimi víc a víc protože si uvědomuju že teď už bych fakt jeho ztrátu nepřežila.
23. zář 2009 ve 12:04  • Odpověz
misando to budete mít doma opravdu "živo" :grinning: :grinning:
naši maj teď taky už dvě číči, proto jednu britku měli a ona se ztratila atýden nepřišla dom, tak už jí obrečeli a pořídili novou whiskas a den na to se vrátila..někdo jí asi přetáhl lopatou, měla ránu na prdelce..ale už je v pohodě....:slight_smile: už si na malou zvykla, jako občas zasyčí, ale si myslím jako pro výstrahu, ale honějí se navzájem :slight_smile: je sranda je pozorovat jak na sebe číhají :grinning:
23. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz
strouzek : hele, žádný depky!!!! neštvi mi!!! všechno dopadne na výbornou a v březnu je z tebe maminka...!!!
23. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz
misi no my máme 2+1 takže proto ta jedna kočka a zatím jen jedno dítě i když když se chce složí se člověk vždycky :wink: já akorát nepochopila některý lidi, teď co jsem těhu tak všichni jsou jak maniaci, buď dělají vyděšené ksichty jakto že chodím do práce když jsem po potratu přitom tohle se ovlivnit sezením na prdeli nedá a nebo řeší kocoura, jakto že ho mám když jsem těhu, toxoplazmoza aj. co pak s mimčem že ho zalehne atd. lidi se fakt nudí, spíš bych se bála u psa když už jsem u toho, náš oliver v životě neviděl myš a nikdy nebyl venku, jí jen koupené žrádlo a naočkovaný je tak jako málokterý člověk. spíš bych řekla že když se má něčím nakazit tak od těch jedovatých lidí co to řeší :grinning: to spíš pes chodí ven, sežere co vidí a může mimčo kousnout
23. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz
semy, tak to je dobrá stořka :grinning: takže až se nám ztratí kocour, tak radši s náhradou čekáme :grinning:
23. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz
jééé, toxoplazmóza na to jsem úplně alergická. nejlepší je, že to tvrdí lidi co o tom houby ví :grinning: ale to, že jí spíš chytnou ze zeleniny a ovoce, tak to jim nevadí...nebo nebudou pak jíst tohle celej život???

a zalehávání je taky dobrý :grinning: pustˇmě na ty lidi :grinning:

abych pravdu řekla, tak naše kočky ani očkovaný už nejsou..nevidim důvob proč by být měly, když nechodí nikam ven...
23. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz
jů my jsme tady ale banda kočičích maniaček co? :grinning:

misando ani nemluv, já se vždycky rozpálím do běla jak mi někdo začne kecat o toxoplazmoze. ví houby, jestli jí někdo má tak protože je prase a neumí si umýt ruce a zeleninu. i kdybych toxo měla jakože nemám dělali mi testy 3x tak když je to hlídané je to v poho ale že nikdo neřeší ty psi, každou chvíli je někde nějaký průser že pes napadne dítě nebo člověka.
23. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz
jj, strouzku, souhlas!!!! já jsem taky ráda za čičičandy...pejsky mám ráda, ale nikdy nevíš...navíc se s nim tahat s kočárkem...to se mi moc nelíbí...
23. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz
já psy mám ráda na obrázku :grinning: jako štěně to jo ale psa bych nikdy nechtěla hlavně ne v bytě, smrdí to psinou i když se snažíš prostě smrdí, musí se to venčit no nic pro mě. takhle vím že Oliver se udělá do záchodku ajá můžu přijít domů kdy chci, ne jak moje kolegyně doma 3 psy a ještě takové ty velké takže ráno lítá s nima kolem řeky aby se proběhli, odpoledne letí domů je venčit, sežere to tisíce a nemůže ani odjet na dovču protože neví komu by je dala.
23. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz
jj, pes člověka hrozně omezuje, to určitě. přesto ale jsou dny, kdy jsem sama doma a chybí mi s někym vyrazit ven - viz soboty atd.

takpejskaři by ti zase řekli, že kočky taky smrdí :slight_smile: vlastně se všichni diví, když k nám přijdou, že to u nás vůbec nesmrdí :slight_smile: - používáme ten silikon a to je fakt bájo :slight_smile:
23. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz
tak to určo pes člověka donutí jít ven a je to fajn ale zase jen když je léto a hezký počasí.já jsem dítě ze sídliště a pamatuju si každý ráno v 5 hodin pejskaře jak rychle v dešti mrazu venčili aby mohli na 6 hod. do práce. většinou se ten pes odmítal v takovém počasí vykadit no mazec. mě stačil pes od tchýně na hlídání, mají jorkšíra,čím víc je papírovej tím je víc tupej, to náš oliver je rozumější, tomu řekneš ukaž co chceš a ukáže ti to, ale pes čuměl jak pako a děsně k tomu smrděl. no a ve chvíli kdy se chystal "ošoustat" polšťář a nohu jako to pes často dělá jsem věděla že musí okamžitě z domu a už nikdy tam psa nepustím :grinning:

no pejskaři by to možná řekli páč mají zničený čuchový buňky od jejich smradlavých psů :grinning: naši měli kočku 13 let a chodili k nám návštěvy furt a třeba ani nevěděli že máme kočku a všichni říkali když pak uviděli kocoura chrápat na židli že nevidět ho vůbec to nepoznají že to nejde vůbec cítit, max kočka voní kožíškem ale když člověk mění kočkolit a normálně uklízí nemůže nikdo říct že kočka smrdí
23. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz
tak jsem zpět z oběda :slight_smile:

tak jsem i pejskař, ale do bytu bych je taky už nechtěla, mám dva psy ale jsou našich u baráku, tam jsou spokojený, jsou venku kdy chtěj, běhaj si tam spolu...

strouži korkšír snad ani není pes..znám hodně moc jorkšítů ale jen jeden je normální..sousedy ho amjí taky..kdykoliv jde ven tak vyběhne na chodbu a řve a řve..nechápu že ho n esklidněj, nevemou aspoň na ruku..prostě ho tam nechaj řvát třeba i v jedenáct večer... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz
a kočkolit používáme už jenom BENCO je nejlepší ze všech co jsme vyzkoušeli :wink:
23. zář 2009 ve 13:01  • Odpověz
semy no to máš pravdu já taky znám jen jednoho normálního jorkšíra
jinak kočkolit my používáme nějaký ze schleckeru, je to bílomodrý pytel a na tom kočka ale značku fakt nevím ten se mi zdá nejlepší akorát že se zdá dobrej i spoustě lidí takže je neustále vyprodanej.
23. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz
jéééžiš :grinning: yorkšír :grinning: toho má tchýně :slight_smile: jako mě se líbí přerostlý yorkšáci a na krátko ostříhaný, ale musí být fakt přerostlej :grinning: ale ta jejich povaha...to je děs...já bych si vybrala Jack Russela...stejný pako jako já :grinning:

jinak my používáme ten silicon...dřív jsme taky hrudkovali, ale se třema kočkama je to děsný, vybírat to dvakrát denně a ještě do pytlíčku a vyhazovat do popelnice - tohle vybíráme jenom večer a jenom hovínka a splachujeme, takže super :wink:
23. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz
jack russel ti se mi taky líbí, to je pes Seznam že??
já ten kočkolit nevybírám ty hrudky, ráno a večer to vysypu celý stejně je to celý počůraný akorát hovínka stejně jak ty splachuju. mě to nebavilo vybírat hrudky, takhle je sice větší spotřeba kočkolitu (balík na týden) ale co už, utrácím za větší blbosti
23. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz
no jsou prostě strašnýýýýý :grinning: :grinning: :grinning:

jo a tady jsou fotky tý druhý čiči co si naši pořídili :slight_smile:

http://picasaweb.google.cz/semy.cz2/Masa#
23. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz
strouži to máš teda pořádnou spotřebu...to já vždycky vyberu bu´d večer nebo ráno hovňouse a hrudky a dosypu když je potřeba....vydrží nám docela dlouho...
23. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz
strouzku, no tak to my bysme nemohli nechávat hrudky takhle...jako při třech to fakt nejde...a vlastně já to vybírala i při jedný...jednou denně...a dosypávala a pytel jsem měla docela na dlouho..takhle máme do měsíce dva ty silikony...takže cca za 400,-
23. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.