• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
předloni jsem toho s fotkama nechala udělat plno..:slight_smile:..babičce jsem nechala udělat polštářek a tom fotka neteřinky..tak ho má celý dva roky v obýváku na gauči a prý s ní vždycky povídá....:slight_smile:))
13. lis 2008 ve 12:13  • Odpověz
autor
jo to jsou fakt dobrý dárky, zkouknu na net co všechno dělají a něco určitě obědnám :wink:
13. lis 2008 ve 13:14  • Odpověz
autor
Jdu dělat obídek :slight_smile:
13. lis 2008 ve 13:15  • Odpověz
tak ať se ti povede..:slight_smile:

já už má v sobě dnešní studený oběd..tmavý housky a ochucenou lučinou a trošku lovečáku....jsme včera přijeli domů večer úplně hotový z nákupu, tak jsem neměla sílu si jetšě vařit oběd ...
13. lis 2008 ve 13:17  • Odpověz
autor
Jo povede jen kuřecí masíko na prudko a rýže na tom není co zkazit. doufám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2008 ve 13:18  • Odpověz
kukukuc :sunglasses: :grinning:
13. lis 2008 ve 13:22  • Odpověz
misi tak to jo..to bude hned:slight_smile:)

marti..kukuč:slight_smile:
13. lis 2008 ve 13:24  • Odpověz
tak jak????
13. lis 2008 ve 13:27  • Odpověz
autor
Tak ospale :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2008 ve 13:28  • Odpověz
autor
Počasí stojí za prd :unamused:
13. lis 2008 ve 13:28  • Odpověz
baf :wink:
jsem dneska nakupovala na Vánoce dárečky :wink: Z platu po nemocenský bude fakt bohatej :grinning: :grinning:
13. lis 2008 ve 13:29  • Odpověz
mě to tu dneska absolutně neba.....chjo...
13. lis 2008 ve 13:31  • Odpověz
autor
I já budu nakupovat z neschopenky :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2008 ve 13:32  • Odpověz
ja nebudu nakupovat!
manzel dostane maximalne tricko a ponozky, ted sem mu objednala ten zazrak Profertil, tri litry to stalo.... :rolling_eyes: :grinning:
13. lis 2008 ve 13:35  • Odpověz
to já setěším že koupím manželovi dárčky..asi jen nějakýdrobnosti..ale strašně se těším na vánoce a tu atmosféru..jak budu na něj koukat jak rozbaluje...strašně se těšíme na vánoce:slight_smile:
13. lis 2008 ve 13:55  • Odpověz
du dom
cest :grinning:
13. lis 2008 ve 13:59  • Odpověz
ahoj Marti..:slight_smile:
13. lis 2008 ve 14:08  • Odpověz
huž jsem tu :grinning:

taky jsem nechala dělat puzle z fotkou a hodiny našim a tchýni podložku pod myš s fotkou, mělo to úspěch.
s manžou si dámě nějakou blbůstku a spíš si koupíme něco do bytu nebo dovču

jinak teď tu byl závodní doktor naočkovat zaměstnance a tak mi řekl že mi zařídí nějaký dobrý termín na tu štítnici prý mám jen zavolat juchůů
13. lis 2008 ve 14:14  • Odpověz
tak to je super strouži..snad rti to urychlý:slight_smile:)..stejně občas protekce malá je fajn ahodí se...-))
13. lis 2008 ve 14:15  • Odpověz
navíc prý je to lehká operace tak jsem ráda uvidím co mi zítra řekne endokrinolog. nejradši bych šla na tu operaci hned zítra, já chcu robit dětíííííl a to hned :rolling_eyes: :grinning:
13. lis 2008 ve 14:16  • Odpověz
já to mám ošéfovaný ze všech stran, švagrová dělá v nemocnici vrchní a k tomu už 3. doktor přislíbil protekční posunutí termínu :dizzy_face:
13. lis 2008 ve 14:17  • Odpověz
to věřím strouži...nás taky teď mrzí že minimálně jden cyklus bude bez kvůli laparce...ale doufám že hned další už to půjde:slight_smile:)
13. lis 2008 ve 14:17  • Odpověz
no to pak je paráda:slight_smile:)
13. lis 2008 ve 14:18  • Odpověz
a kdy jdeš na tu laparku? bojíš se,? já vůbec nevím nic o laparce jen že udělají díry do břicha a víc nevím. snad to budeš mít vše dobré
13. lis 2008 ve 14:21  • Odpověz
já si říkám ještě že jsme šli rovnou do toho Gennetu..potřebuju etď mojí gyndařky jen napsat doporučení a aby si nechala poslat výpis od bývalý gyndařky...a kvůli tý debilní sestře co tam má je to problém..s doktorkou jsem nejdřív byla domluvená po telefonu..a že si mám zaviolat..pak mě sestra nic neřekla a že tam musím řijít..a když jsem s etam konečně dneska dostala, tak že to má sice připravený, ale že musím ještě na preventivku a že mě to zatím nedá..no nechápu..tak že si mám počkat na doktorku bych tam ztvrdla nejmíň tři hodiny..byla plná čekárna a já musela do práce..takže jsem se radši objednala týden po laparce..tak doufám že mě zrovna bude moct ukončit i neschopenku a dá mě ty papíry....takže kdo ví, co bych tam jetš ěmusela absolvovat...
13. lis 2008 ve 14:22  • Odpověz
nastupuju do nemocnice od neděle za týden a v pondělí mě to budu dělat...já už o tom vím dost i tím že na to jdu už po druhé....
no děljaí dvě malinký dirky..jedním strčí dovnitř kameru a druhou nástroj....no a když to bude v pohodě bez srůstů a tak tak to jen profouknou aje to...zbydou mě na pupíku asi 3 stehy..aspoň to jsem měla minule...pokud by byli srůsty, ta je hned odstraní a pokud nebudu žádné komplikace tak ve výsledku je to stejné..pár maličkých stehů....
nejhoríš pro tělo je asi ta narkoza...na tu se moc netěším...a den před klistýr....ale třeb aaspoň trošku zhubnu... :grinning: :grinning:
13. lis 2008 ve 14:24  • Odpověz
koukám že to je všude stejný, s doktorama je někdy kříž a je kumšt najít dobrýho. taky nesnáším ty plné čekárny lidí a čekání. nejvíc nasraná jsem tehdy když tam přijde nějaká důchodkyně, předběhne protože je starší ale přitom ona sedí doma na prdeli a já spěchám do práce, no a pak slyším z pozadveří jak babka řeší vnoučata a pečení aj. :angry:
13. lis 2008 ve 14:29  • Odpověz
no já se taky nejvíc bojím té narkozy a toho jak je pak člověku blbě :frowning2:
13. lis 2008 ve 14:34  • Odpověz
já si pamatuju že jsem hlavně měla hroznou žízeň po tý narkoze aže mě nechtěli dát napít...a tenkrát mě po tom dali na JIP..by,li jsme tam tři po tom stejným zákroku, akorát já jediná tam nic neměla...jenom že já tenkrát ještě nosila brýle a byla jsem celý den po na tý JIPce bez těch brýlí, takže to samotný bylo dost nepříjemný...tak doufám že tentokrát mě dají zpátky na pokoj...
13. lis 2008 ve 14:37  • Odpověz
kam jsi zmizela stroužiiiiiiiii :pensive: :astonished: :astonished: :astonished:
13. lis 2008 v 15:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.