• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
jééé. semy, ta je roztomilá!!! takovej malej ďábel :slight_smile:
23. zář 2009 ve 13:28  • Odpověz
misi :slight_smile: no to je..ale je to fakt zlatíčko :slight_smile: tu první co mají ta není moc mazlivá, je s nima v pokoji ale sama se skoro nepřijde pomazlit, a i když si jí vezmou tak u nikoho nevydrží skoro ani chvíli..za to tenhle mrňavej mazel, ta miluje když jí někdo hladí, pořád se lísá....ta jim to mzlení vynahradí..jsou teď strašně rádi že mají dvě :slight_smile:
23. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz
jééé kočička je moc pěkná ale která kočka není že :dizzy_face:

semy no my ze začátku hrudkovali ale pak jsme změnili i ten kočkolit ten nehrudkuje spíš tak jakoby protéká dolů a to fakt vyměním celé a vím že je to čistý. vždycky ten záchod vyměju horkou vodou , jednou za čas i savem a jsem spokojená že vím že tam nejsou bakterie. i oliver si na to zvyknul že to vyžaduje, kolikrát sedí u záchodu a řve že ho chce vyměnit.
23. zář 2009 ve 13:43  • Odpověz
to je fakt mít 3 kočky tak bych se nedoplatila, takhle ten kočkolit stojí 49 kč takže jeden na týden, jako za rok to udělá peníze to jo ale zatím to jde utáhnout. to víc prožere než pročůrá :grinning:
23. zář 2009 ve 13:44  • Odpověz
co děláte holky?..snad neděláte že děláte :grinning: :grinning:
23. zář 2009 v 15:26  • Odpověz
Ahoj hoky,
tak do nemocnice nastupuju 21. 10., laparka bude 22. 10. a 23. nebo 24. mě pustí domů.
Tak doufám, že to bude k něčemu dobré.
23. zář 2009 v 16:06  • Odpověz
ahoj , já teď dodělala :slight_smile:

Lucí, držim palce, pak dej vědět jak jsi dopadla!!!
23. zář 2009 v 16:08  • Odpověz
a myslím, že dobrý to bude, je to krok kupředu!!! pak už se bude určitě něco dít :slight_smile:
23. zář 2009 v 16:08  • Odpověz
tak já pomalu balím dom...tak papá a hezký zbytek dne :slight_smile:
23. zář 2009 v 16:49  • Odpověz
dobré ráno holky!!!

tak dneska držte všechno co máte..jdu k dr se dozvědět ortel kdy půjdeme na IVF...

Semy, ty si hezky užij to Slovensko, pak budeš referovat jak jste se měli!!!
24. zář 2009 v 08:25  • Odpověz
Dobré ranko..teda spíš dopoledne :slight_smile: od rána tu lítám jak hadr na holi :grinning: pak jsem zas měla zabržděný pc..ale už to jde a už teď budu mít klid :slight_smile:

Misando tak držím pěstí aby jste mohli co nejdřív :slight_smile:
a děkuju :slight_smile: užiju :slight_smile:
24. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
ahoj holky, misando držím pěsti :dizzy_face:

jinak já hlásím že na gyndě vše okej, mimi roste a možná už víme i pohlaví :wink:
24. zář 2009 ve 13:34  • Odpověz
jo a jelikož jsem slíbila těhubacily tak prskáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááám
24. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz
stouži, nenapínej, tak co to bude? Je to kluk, že jo? :dizzy_face:
24. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz
ne zatím to vypadá na holku ale víte jak to je, může z toho být ještě kdovíco :grinning:
24. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz
struži: tak ooobr gratulace :dizzy_face: :dizzy_face:
24. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz
tak se loučím, krásný víkend všem frčíme do daleké ciziny ....papááááá :wink:
24. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz
a strouži gratulujůůůůůů.....:slight_smile:
24. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz
dík holky ale já zatím počítám spíš z klukem nevím proč ale víc se cítím na kluka ale manža od začátku tvrdí holku tak nevím komu to vyjde.
24. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz
to je jak u nás, myslela jsem, že to bude kluk, ale manža tvrdil holku :slight_smile:
24. zář 2009 ve 14:06  • Odpověz
ahoj holky, tak v prosinci snad a doufám budu hlásit jestli mám nebo nemám //...pro miminka si jedeme někdy začátkem prosince :slight_smile:
24. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz
jééé, já bych taky chtěla holčičku"!!!

strouzku moc gratuluju že je všechno jak má být!!!! nádherná zpráva dneška!!!
24. zář 2009 ve 14:20  • Odpověz
misando tak to budu držet palečky ať máte na vánoce krásný dáreček v podobě // :dizzy_face:
24. zář 2009 v 15:51  • Odpověz
Martí, gratuluju k dobré kontrole a k holčičce :dizzy_face:
25. zář 2009 v 07:50  • Odpověz
ahoj jitule díky no já to zatím beru jako nepřesný, stejně nakupuju neutrální barvy, ale manža už počítá s holkou najisto, no snad pak nebude zklamaný :wink:

a co ty, jak se máš, koukám 30 tt bože to uteklo
25. zář 2009 v 08:11  • Odpověz
Ahoj holky, fiha strouzi holka? Moc gratuluju jak toznal dr tak brzo?:slight_smile:
25. zář 2009 v 08:17  • Odpověz
ahoj ladi, jak no co já vím, doktorka má nějaký nový lepší utz, překlikávala z 2d do 3D takže jsem vlastně viděla mimi tak jako na tom velkým utz(takové ty hnědožluté fotky) já se jí ptala od kdy to bude vidět, ale spíš jsem si říkala že mi řekne tak za měsíc a ona hm no já se na to už koukám i bez vašeho ptaní, ale radši to ještě prošmejdíme znovu tak mi dělala snad půlhodinu utz no a pak řekla no zatím jsem dneska ani jednou v žádné poloze pytlík neviděla. ale beru to z rezervou
25. zář 2009 v 08:21  • Odpověz
Ono to je uplne jedno vid? Ja sem z naseho Viti uplne poprdena :dizzy_face: a vcera sem v nemecku zase udelala nakup takze ma patery boticky a dalsi kabatky 0-3 mesice, ale uz sem si slibila, ze koncim :wink: holky chtela sem v Nemecku koupit praci prasek a voni nemaji Lovelu nevite co vzit pro mimi za prasek?
25. zář 2009 v 08:24  • Odpověz
ladi přesně mě je to fakt jedno, nechápu ty hysterky co vyvádí že jim nevyšlo pohlaví jaké chtěli. viz téma jak se vyrovnat s pohlavím dítěte tak za to bych zabíjela. já jsem hlavně ráda že jsem přežila další utz, že vyšel dobře screening, že už nemusím na triply takže o nervíky méně a že mimi je v pořádku.víc mě nezajímá, holka kluk vďyž je to u prvního fuk :wink:
25. zář 2009 v 08:26  • Odpověz
jinak prášek já nevím, já to snad ani řešit nebudu,já koupím tu lovelu nebo persil sensitive a hotovo, pro děti je myslím ještě batole nebo tak nějak , celkem to i voní tak snad ještě ten jestli nemají.

jinak já taky nakupuju často v německu prášky, ty jsou prostě lepší kvalitnější a víc voní
25. zář 2009 v 08:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.