• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
v čechách vim jaký, ale jak říkám chtěla sem v Německu a přijde mi že němci neperou nebo co. V Rosmanu měli jeden druh prášku :confused:
25. zář 2009 v 08:52  • Odpověz
zdar zeny :sunglasses:
25. zář 2009 v 08:55  • Odpověz
Martíííí čaaaaaaaau, týýýýfole tebe sem leta neviděla :confused: :sunglasses:
25. zář 2009 v 08:56  • Odpověz
teda tady to dnes žije, ahoooooooj :slight_smile:
Stroužku, jj, letí jako blázen, ještě 20 týdnů a rodíme :grinning:
já mám na praní Lovelu
25. zář 2009 v 08:57  • Odpověz
jitie ale ta česká moc teda skvrny nevypere a nevoní :zipper_mouth: něco v tom Německu snad ukořistím holky z rakouského tématu mi radily ať vezmu cokoliv s doplněným názvem senzitive :slight_smile:
25. zář 2009 v 08:59  • Odpověz
ahoj holky,...

Marti, ty ještě žiješ? :slight_smile: jak jste na tom????
25. zář 2009 v 08:59  • Odpověz
ahoj holky. Koukám samé známé tváře :dizzy_face: :dizzy_face: jak je?
25. zář 2009 v 09:00  • Odpověz
ladi :grinning: němci jsou staré prasata :grinning: s tím senzitive mají pravdu, já to taky nebudu hrotit, koupím sensitive nějaký dobrý prášek a hotovo. jestli to mimču nesedne tak kdyžtak to budu řešit dál ale snad bude mít hroší kůži po nás dvou

jitie ty chceš přenášet do 50 tt :fearful: :grinning:

ahoj martek
25. zář 2009 v 09:02  • Odpověz
ladí, to já nevim, zatim sem neprala :grinning: uvidím, kdyžtak koupím něco jiného..mě docela voní
25. zář 2009 v 09:03  • Odpověz
ladule, jakto ze nevidela? vsak na FB sem furt :sunglasses: :grinning:
misando, ziju ziju :grinning: jsme na tom stejne, kontrolni spermio na nic (resp. porad stejny), nesnazime se nejak aktivne, proste tomu nechavame volny prubeh. plany na neco vic akcniho mame na jaro, tak uvidime :wink:
25. zář 2009 v 09:03  • Odpověz
holky a jak je to s tou lovelou? voní? já jsem úchylák na voňavý prádlo... :sweat_smile:
25. zář 2009 v 09:04  • Odpověz
Marti, tak to je super zpráva...jaro je přece jenom plodící období :slight_smile: my to dáme ještě letos :wink:
25. zář 2009 v 09:04  • Odpověz
ježiši 20týdnů :grinning: já chtěla napsat 10 :grinning:
kamarádka třeba normálně na skvrny používala Vanish a malému to vůbec nic nedělalo :wink: zálěží jestli to bude citlivé dítko nebo ne, chce to ozkoušet
25. zář 2009 v 09:05  • Odpověz
misi, ale nebude to tak akcni, jak u vas :grinning: ja uz na IVF nechci jit, fakt mi to nedelalo dobre. holt asi nejsem ten typ baby, co pro mimco udela vsechno, treba sni i zizalu a tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: . vsak do triceti jeste chvilka je :grinning:
25. zář 2009 v 09:06  • Odpověz
já sem na praní podobnej magor jako stružek (strouží pardon :sunglasses: ) a Lovela teda voní když roztrhnu pytel, ale samotný prádlo ze šňury pak nic moc ....taky je taková jemná na praní takže skvrnu nevypere.... ale u němců to je jiná dneska sem zrovna četla na novinkách.cz že v německu do pracích prášků přidávají jiné věci než ty které jdou k nám :angry: takže proto asi je ta kvalita daleko lepší. Je pravda, že aviváž z německa je tuhá jako kaše a u nás průhledná jako voda :angry:
25. zář 2009 v 09:07  • Odpověz
Marti a co budete podnikat?

tak to já pro mimčo v současný době všechno, uvidíme jak budu mluvit při a po stimulaci...
25. zář 2009 v 09:07  • Odpověz
Martí sem koukala na fotky z facebooku a seš teda pěknej lunt :wink: jako dietka nebo jak???
25. zář 2009 v 09:08  • Odpověz
laada : takže radši si zajet najoupit do Němec, jo? tak já to mám 20minut jízdy autem :slight_smile: to je fááájn :slight_smile: maj tam i levnější pleny :zipper_mouth:
25. zář 2009 v 09:08  • Odpověz
misando jestli to máš dvacet minut tak není co řešit.... určitě drogérku z Německa :wink:
25. zář 2009 v 09:10  • Odpověz
ladi,aha, tak to nevim, no každopádně nic jiného teď shánět nebudu..
taky mám ráda voňavé prádlo, ale u toho mimča to oželím :wink:
25. zář 2009 v 09:10  • Odpověz
já to mám do Německa 2hod :grinning: to asi pro prášek jen tak nepojedu, jedině kdybych byla na chalupě, to mám asi 500metrů :grinning:
25. zář 2009 v 09:11  • Odpověz
persil sensitive voní fakt krásně a pere taky dobře - můžu doporučit :wink:
25. zář 2009 v 09:12  • Odpověz
ladi, na jaky fotky si koukala???? :confused: :grinning:
lunt nejsem, porad stejny, +- cytyri kila. jako ted mam koziska jak mech, bud budu mit mega silnou mrchu a hodne brzy, nebo sem tehotnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning:

misi, treba vyzkousime wobenzym, na ten mam dobry reference :wink:
25. zář 2009 v 09:12  • Odpověz
ladi no přesně tak já jsem na prášky a aviváže úchyl, já je chodím čuchat do drogerky furt, parfémy mě nezajímají ale já stojím i půlhodinu u aviváí a čuchám. teď jsem sizrovna koupila v tescu takové ty lenor parfém nějaké novinky fakt to krásné voní. a prášky z německa jsou totální luxus, tak krásnýho bílýho a voňavýho prádloa naším práškem z ČR nikdy nedosáhnu.
25. zář 2009 v 09:14  • Odpověz
Martí wobenzym je bomba já jedla asi dvacet tablet za den :wink: celá kůra mě vyšla na 3 500 ale účinek byl :dizzy_face:
u nás se šidí fakt všechno :rolling_eyes:
no já to mám do německa přes celou republiku ale vozí mi to známej. taky u nás jsou ty obchody někde s neměckýma věcma, u nás je to v opavě takovej krámek a mají tam německý prášky aviváže jary atd.

mausi to máš pravdu, já kupuju ten persil úplně nejvíc často, ten a ještě gold
25. zář 2009 v 09:16  • Odpověz
strouží sme jako agitátorky za němce :grinning: by nám měli dát aspoň vzorky zdarma co ?
25. zář 2009 v 09:16  • Odpověz
wobenzyn mám teď nařízenej od mudry...ale říkala třikrát denně ale už nevim kolik :grinning: ale tak já mám stejně teď HA takže se nic stát nemůže :slight_smile:
25. zář 2009 v 09:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.