• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
je pravda, že brácha vozil z Německa aviváž a voněla suprově a hlavně prádlo dlouho vydrželo vonět :slight_smile:
25. zář 2009 v 09:17  • Odpověz
nemam rada avivaze, prasek voni sam o sobe, mam persil tekutej a avivaz tu vuni jen zabiji. tak pouzivam na zmekceni obycejnej ocet. a kolik usetrim :sunglasses:
zdar dámy :grinning:
čus ženy :dizzy_face:

Martek, Marti, hele, jestli máš možnost, tak si ten wobenzym vyzkoušej nejdřív na pár tabletách... jak se léčím s tou podělanou imunitou, tak mi to na klinice dali na test a já nemohla tejden vylízt z baráku jak mi bylo zle a pak ty idioty zjistili, že to nemůžu užívat :grinning: tak jsem to vrátila a zaplatila jen tablety, který jsem zbaštila :wink:
25. zář 2009 v 09:18  • Odpověz
luci ahoj :grinning:
Martí, to teda ušetříš dost :grinning:
25. zář 2009 v 09:18  • Odpověz
luci ahoj :wink:

s tím octem to Marti slyším poprvé :wink:
25. zář 2009 v 09:19  • Odpověz
mě teda samotnej prášek moc nevoní...občas když to schne mi to přijde jak sperma :grinning:

a používám jenom ariel nebo persil :slight_smile:
25. zář 2009 v 09:19  • Odpověz
kualalik : já se taky právě léčim s imunitou...kolik jsi toho denně brala???
25. zář 2009 v 09:20  • Odpověz
fíííha tady teda potkám známých.... jůůůůůů už 13tt :dizzy_face:
25. zář 2009 v 09:21  • Odpověz
zeno moje, wobenzym bude pro lubose, takze cajk :sunglasses: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ladi, vyzkousej, fakt ucinkuje a hlavne litr stoji 8,90 a ne 89,- :grinning:
25. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
misanda, já jsem brala 3x denně 10 tablet... :unamused:
25. zář 2009 v 09:23  • Odpověz
a neni to prádlo pak cítit octem??? :confused:
25. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
10tablet ???? :-O tak to abych si zavolala ještě k mudře, kolik toho mám brát...sama nevim...
laaduš, čao, mno sama sem z toho byla ted ráno fšoku, jako že to číslo není ani možný :grinning: ale asi už to tak bude :grinning:
jo tak já vlastně taky deset tablet 3 za den chutnaly jako lentilky ... mnam :slight_smile:
25. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
jitie, vubec neni, neboj :wink:
misi, zavolej, mamka to brala taky a vim, ze po hrstech :grinning:
25. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
Martí ty si vždycky na face hodíš fotky nějakých dobrot a já pak slintám... ten koláč vypadal teda skvostně až na tu ruku spálenou :wink:
25. zář 2009 v 09:28  • Odpověz
martek, prej to fakt chlapům pomáhá, četla jsem to v nějakým článku a že docela i rychle, že to není tak časově náročný ... výsledky po 2-4 týdnech léčby :wink:

já ten hnus červenej nemohla ani polykat :unamused: a to nemám dávicí syndrom :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2009 v 09:29  • Odpověz
tyjo, jako mam poradnej puchejr, to zase byla akce :rolling_eyes: ale se zakysankou byl ten vyyybornej :sunglasses:
sem zjistila, ze me bavi neco kuchtit, treba vcera vecer sem delala rizky, jen tak :grinning:
25. zář 2009 v 09:29  • Odpověz
misanda, ono záleží z jakýho důvodu ti ten wobenzym nasazují a podle toho je dávkování, radši si fakt zavolej :wink:
25. zář 2009 v 09:30  • Odpověz
martek, a tos mi jen tak nemohla nějakej ten řízek přivézt? :wink: já jsem mužovi pekla na cestu ty šneky z listovýho těsta a musela jsem je přidělat,páč jsem půlku sežrala :grinning:
25. zář 2009 v 09:31  • Odpověz
já co ted uvařím tak to je hnus...rizoto rozvařený, maso bez chuti... chudák Vítek uklízí, vydělává peníze a ještě vaří :sunglasses:
25. zář 2009 v 09:31  • Odpověz
zdar tady vás je :slight_smile:)

kualalik jsem si nějak nevšímla že jsi těhu gratuluju :slight_smile:) jak se to prosím tě povedlo?
25. zář 2009 v 09:33  •  2 děti  • Odpověz
ja mam 14 dnu rymu, kasel hnus fialovej, plnou hubu aftu, takze nemam vubec zadnou chut, ale stejne se mi vsechno dari. predevcirem sem delala testoviny s kapustickama a mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam
sáma sem se divila, ze muze bejt neco tak hnusnyho jako sou kapusticky, tak vyborny

kacule, ses mela na rizky stavit :-P
25. zář 2009 v 09:33  • Odpověz
čus martek tak žádná změna ? u nás taky ne... válíme se ve sr... :unamused:
25. zář 2009 v 09:34  •  2 děti  • Odpověz
ladi to jo :grinning:
tak to já aviváže musím, já už si ani nepamatuju jak vypadá prádlo bez aviváže, i když jo vlastně vím tchýně ho nepoužívá a má tvrdé ručníky
25. zář 2009 v 09:35  • Odpověz
chro, sracky znam :confused: a ver mi, ze kdyz si myslis, ze uz hur bejt nemuze, tak vzdycky pod tema srackama je jeste nejakej kybl plnej hoven :zipper_mouth: :pensive:

zeny, jdu do shopu, potrebuju USB hubs, abych byla v rachote vykonejsi :sunglasses: :grinning:
25. zář 2009 v 09:35  • Odpověz
tvrdy rucniky nemam, pac mam milovanej ocet :sunglasses: :grinning: :grinning:
25. zář 2009 v 09:36  • Odpověz
stroužule koukala jsem, že se vám v bříšku prý uhnizdila holčička :slight_smile:)) supr tu chci taky :slight_smile:
25. zář 2009 v 09:37  •  2 děti  • Odpověz
já jdu na pohádku, sem ráda, že sem vás po takový době viděla po kupě. Opatrujte se :dizzy_face:
25. zář 2009 v 09:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.