• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
ty jo ocet?? no to jsem četla na koníkovi že to používají biomaniaci(perou ve slizu a pak dávají ocet) ale řeknu vám dámy není nad orgazmus z toho že vytáhnu prádlo vonící z pračky a pověsím to doma a voní mi celý byt. i manža říkal že ať zapomenu na ocet aj. nesmysli že bych letěla z domu hned

jinak ten wobenzym no já ho jedla ale nebrala jsem ho podle návodu já brala 3xdenně 5 tablet nebo kolik páč 30 tablet denně bych nevydýchala a taky ty peníze jsou mazec
25. zář 2009 v 09:37  • Odpověz
tak 10 prášků 3x denně bych asi fakt nepozřela, mě stačí jeden vitamín večer :stuck_out_tongue_closed_eyes: neumim jíst prášky..
25. zář 2009 v 09:38  • Odpověz
ahoj chrobi však neboj dočkáš se cítím to v kostech že se dočkáš bohužel asi později než já ale dočkáš. pak já budu tobě závidět bříšenko a já se budu doma rozčilovat s naším rozmazlencem protože jestli to fakt bude holka chci vidět manžu, už včera říkal ať nepočí ta naše Nelinka s tím že si někdy najde kluka :grinning:
25. zář 2009 v 09:39  • Odpověz
chrobacek, to máš tak, mega brutálně se pohádáš s manželem, střihnete si sex maximálně 3x za měsíc, naplánuješ si program na půl roku dopředu (Londýn, sklípky, apod.) a po dvou denním zpoždění, kdy si říkám, že zas bude nula nic, zjistím, že jsem těhotná :grinning:
25. zář 2009 v 09:40  • Odpověz
ladí, taky se opatruj :slight_smile:
Mě taky to prádlo krásně voní a kort teď, když všechno cítím stokrát víc :grinning:
25. zář 2009 v 09:40  • Odpověz
strouží jojo a budeš mi udílet rady :slight_smile:)
25. zář 2009 v 09:40  •  2 děti  • Odpověz
taky dávám ocet - a prádlo voní krásně práškem, né octem, to se nebojte :slight_smile:
25. zář 2009 v 09:41  • Odpověz
chrobi, ale dva cykly jsem užívala Agnucaston (na snížení prolaktinu) a taky Jeřáb a asi to fakt pomohlo (vše přírodní preparáty)... :wink:
25. zář 2009 v 09:41  • Odpověz
tak u nás to bylo podobně, sice jsme se nepohádali,ale já odjela na dámskou jízdu do Egypta, sex byl když sem se vrátila a pak už útrum a vůbec mě nanapadlo, že by to mohlo vyjít..no a povedlo se :sunglasses:
25. zář 2009 v 09:42  • Odpověz
kuli ani nemluv, já rok a půl šílím z ovutestama, těhutestama měřením, doma orgie nucené atd. no a pak když vyšlu manžu na spermio, vyházím věci na mimčo a v totální depce se ožeru páč si myslím že ani není ovule tak pak buch // a to ze 3 sexů zaměsíc. navíc jsem ten měsíc myslela že mám fakt ovuli až později kvůli antibiotikům tak jsem pořád zkoušela testy a prd, pořád čárky dvě ale ne ty silné, no až někdy kolem 25 dc silné tak jsem říkala hurá ovule a ono to už dávno bylo těhu takže nejlepší těhutest je ovutest od chrobíka :grinning: jinak romantika u testování taky nádhera, rok stojím u okna a vyčumuju imaginární čárky vytahuju testy z koše a teď když se zjeví dvě dálnice tak jsem to vyhodila do koše že ty testy jsou špejdy :grinning:
25. zář 2009 v 09:44  • Odpověz
no vidíte to holky, my takovou dobu nutíme manželi do orgií a pak stačí jednou a hotovo co? :grinning:

no nic ženy valím , jdu k našim s hadrama chci přešít džíny a sukni a doufám že mi dají i najíst páč jsem teplý oběd neměla hodně dlouho. včera mi doktorka řekla že málo jím a piju :sweat_smile:
25. zář 2009 v 09:47  • Odpověz
chrobacek : já taky :grinning:
25. zář 2009 v 09:47  • Odpověz
strouži, já měla to samý s těma ovu testama v době ranného těhu :grinning: a když sem našla ty dvě na testu, tak jsem se posadila a řekla jsem si: "doprdele, co s tím budu dělat?" :grinning: no reakce vola :grinning:

jitie, fakt to jsou někdy situace, že člověku se nad tím rozum pozastavuje :grinning:
25. zář 2009 v 09:48  • Odpověz
a kdyz kacenka nasla na testu dve carky, posadila se, rekla si, doprdele, co s tim bude delat, zapla icq a napsala martkovi :sunglasses:
ta ji rekla, ty vole, ses tehotnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning:
25. zář 2009 v 09:53  • Odpověz
kuli nápodobně, já byla v takovým šoku že jsem spustila hysterický brekot co budu dělat že to nezvládnu já přece nemůžu být těhu .... no magor co chceš, nejdřív rok a půl hysterčím že jsem neplodná a pak když jsem těhu tak zase řvu co budu dělat,druhý den jsem šla k našim a hned jak mamka otevřela dveře tak jsem začla bulet že nevím co dělat že jsem těhotná. mamka fakt nechápala jestli mi hráblo :grinning:
25. zář 2009 v 09:53  • Odpověz
kualalik supr :slight_smile: ale prolaktin mám OK :slight_smile:
25. zář 2009 v 09:54  •  2 děti  • Odpověz
to jsou mi ale životní story :grinning:

martek, pak jsem to volala ségře a až ten třetí byl muž... jenže ten přišel až odpoledne z práce a já mu to nemohla říct do telefonu, potřebovala jsem ho u sebe, když jsem mu to říkala :grinning:
25. zář 2009 v 10:09  • Odpověz
vsak jasny :sunglasses:

zeny, dneska mame s muzem jedenact let vyroci seznameni :sunglasses:
25. zář 2009 v 10:22  • Odpověz
ty jo tak tady se to dneska rozjelo, to je super.
25. zář 2009 v 11:28  • Odpověz
holky však já když byla loni těhu tak úplně první to věděl celý kůň protože jsem si šla udělat jen tak ze srandy test a pak jsem přišla ke stolu v práci a čumím na test a //, tak jsem napsala do diskuze holkyyyyyyyyyyyyy jsou tam // !!!!!!!!!!! a už to věděli všichni celej kůň no a mě v tý chvíli vůbec nenapadlo že bych to měla nejdřív říct manžovi v tu chvíli jsem si ani nevzpoměla že nějakýho mám , až pak zavolal kvůli nákupu jestli půjdem tak jsem mu řekla že jsem našla čárky :sweat_smile: takže 2x těhu a ani jednou to nebyla romantika s přáníčkem a botičkama a podobné věci co dělá hodně holek, bože já bych nebyla schopná ani to přání podepsat natož lítat kupovat botičky :grinning:

martek gratuluju k výročí 11 let ty bláho to jste spolu od školky ne? :grinning:
25. zář 2009 v 17:06  • Odpověz
autor
Ahojky, no ne že by se rozjelo staré téma? :slight_smile:
Já dneska byla na cukru a byl to hnus fialovej, ale dalo se to nejhorší bylo nejíst a nepít od rána :unamused:
25. zář 2009 v 17:53  • Odpověz
ahoj miši no jo snad nám to vydrží , bylo by fajn zase naše staré téma obnovit

s tím cukrem no já se toho bojím i když každej kdo mě zná říká že mě to nebude dělat problém já když musím tak se zapřu a vypiju i petrolej :grinning: jak dlouho se tam pak čeká ??
25. zář 2009 v 17:55  • Odpověz
autor
No to pití ani nebylo tak hrozný prostě jsem zavřela oči a kopla to do sebe je to jen sladký jinak nic, nejhorší bylo, že pak čekáš dvě hodiny :unamused:
25. zář 2009 v 17:57  • Odpověz
2 hodiny? no to jde, já už plánuju že bych z tama zdrhla a šla do města obchodit obchody. nebo se tam musí sedět??
25. zář 2009 v 17:58  • Odpověz
autor
Nemusíš tam sedět můžeš odejít a za ty dvě hodiny dojít. Ale já jsme byla tak slabá , že jsem se šla na chvilku projít do okolí a pak tam stejně hodinu seděla.
25. zář 2009 v 18:08  • Odpověz
aha no já uvidím jak mi bude ale 2 hodiny se mi tam fakt nechce sedět.
25. zář 2009 v 18:31  • Odpověz
koukám, že probíráte cukr..
neni to tak hrozný, já to měla sladko-kyselý..to čekání je horší a hlavně nechtěj abyse moc chodilo, protože pohyb spaluje cukry a to oni nechtějí, chtějí vědět jak cukry mizí v klidu :wink:
ale nebojte holky, kdyby ste nedejbože měly hodnoty vyšší jako já, tak ta dieta se dá vydržet :wink:
25. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
jitie a co ta dieta obsahuje? jakože nesmíš cukr nebo jako je omezení ve všem?? já třeba teď cukr nejím vůbec,nemůžuvidět sladké, sním čtvereček čokolády a jde ven, snad jen gumový bombony zvládnu. zato paštiky , utopence aj. zdravé věci tlačím o 106 :grinning:
25. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz
autor
Jitie tobě vyšel zvíšenej? Já mám takovej pocit , že i mě asi výjde o krapet vyšší :unamused:
26. zář 2009 v 08:34  • Odpověz
Dobré ráno
29. zář 2009 v 08:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.