• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
dobré :slight_smile:
29. zář 2009 v 09:07  • Odpověz
co to jako je venku?????
29. zář 2009 v 09:08  • Odpověz
brý dopoledne

misando co je venku??škaredě nebo co? my tu máme hezky :wink:
29. zář 2009 v 10:04  • Odpověz
Dobré ranko.....tady je taky hnusně....

Víkend na slovensku jsme si užili..sice jsme skoro celý dělali manželově mamce tu kuchyň, ale máme z ní takovou radost že se krásně povedla že nám to neva...odpočinuli jsme si už tím že jsme byli pryč :slight_smile:
a počásko bylo krásný :slight_smile:
29. zář 2009 v 10:27  • Odpověz
jj, my máme venku hnusně..jako je tady 13C...a zataženo a foukááá...bléé..neboj, my vám to tam pošleme :grinning:

Semy, tak to je super, že jste si na Slovensku odpočinuli !!! a ještě jste vyfasovali super počásko !!!
29. zář 2009 v 10:46  • Odpověz
ahoj misando..tak to tady je taky tak stejně hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já se tak neskutečně moc těším do postele....jsem unavená, je mě blbě....celá rozlámaná z toho sezení v autě....a to jsem tu dnes do pěti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2009 v 10:48  • Odpověz
ahoj semy

no jo no čechy, to my tu máme zatím ještě teplo a hezky :wink:
29. zář 2009 v 10:50  • Odpověz
Tady je taky hnusně. Bleeee, ale stupňů je 17.
29. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz
baafff...dneska jsem se sem moc nedostala...práce nad hlavu...

no a teď pomalu razim domu nakrmit manžela a kočky :grinning:

a zítra volám ráno na imuno pro zbytek výsledků, tak mi držte palce!!!!
29. zář 2009 v 16:06  • Odpověz
čauky holky tak tady svití i sluničko občas teplo zatím ale oproti víkendu velikansky rozdíl jinak u mě nic nového aler vypada to že ta cysta asi nepraskla bo mě pobolíva pravy vaječník tak počkam ještě na MS pokud dojde a pak hned do Caru doufám že už nam to ted vyjde časově hlavně mojemu bo práce to je u něho opravdu zajíc :frowning2:
29. zář 2009 v 16:25  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:
misando držím pěsti i palce prostě všecko :wink:
jinak jsem včera vysadila utroš a ještě večer jsem to dostala....takže manžel fakt bude muset na tu operaci..jde za tři týdny.....
30. zář 2009 v 08:19  • Odpověz
Misando, tak co? Co výsledky.
Semy: on to zvládne a pak už to půjde jak po másle.
30. zář 2009 v 08:32  • Odpověz
ahoj Luci...já vím že to zvládne..ale pořád jsem trošku doufala že nebude muset....ale co se dá dělat no...
30. zář 2009 v 08:43  • Odpověz
autor
Ahojky , tak u nás je taky hnusně jen leje a leje . Takže jsem si udělala čajík a jdu se válet k telce :wink:
30. zář 2009 v 09:14  • Odpověz
ahoj holky,

výsledky asi v pohodě..nakonec mám jenom hraniční tu imunitu...takže budu brát lehce ten PRednison a bude to fáááájn :slight_smile: (a navíc, kdo nemá hraniční protilátky??? skoro všichni...) no a prej mi mudra z toho Imumedu pošle domů teď žádanku a až budu po IVF těhotná, tak prej tam v 8tt přijdu na kontrolu :slight_smile:

tohle je jako fakt nějaký divný :grinning: představa, že bych někdy byla v 8tt :grinning:
30. zář 2009 v 09:34  • Odpověz
semy : manža to zvládne levou zadní !!! za to miminko - nebo miminka - to přece stojí, ne?!!?
30. zář 2009 v 09:34  • Odpověz
misando tak super..tak hlavně aby se ivf podařilo :slight_smile:

já nepochybuju o tom že to za to stojí....to jen že i manžel z toho má trošku strach, narkoza a tak....a ani s emu nedivým....
30. zář 2009 v 09:38  • Odpověz
semy : narkoza je to nejlepší na tom všem :slight_smile: hlavně ten stav před narkozou, když tě oblbnou :grinning: to bylo fáááájn :grinning:
30. zář 2009 v 09:48  • Odpověz
tak já vím jaký to je, ale manžel ještě narkozu neměl...a je pochopitelný že má strach....plno lidí jí blbě snáší....tak snad to bude v pohodě no..
30. zář 2009 v 09:49  • Odpověz
já už se nemůžu dočkat IVF :slight_smile: i když je mi jasný, že se to povést fakt nemusí...ale prostě se to bude hejbat a něco se dít...to je na tom to nejlepší :slight_smile: ...za 14dní jdu k mudře, tak to asi pomalu budeme rozjíždět... :slight_smile:

SEmy...mě bylo lehce blivno potom, jenomže to bylo kvůli tomu, že mi přidávali rajskej plyn :frowning2: ...bát se nemusí, když bude blindit,t ak mu daj přece léky :wink: hele, narkozu bych fakt asi řešila až jako poslední...a kdy by tak měl jít?
30. zář 2009 v 09:54  • Odpověz
on se toho bojí jako celku..prostě operace...neznám nikoho kdo má jít na operaci aneměl by aspoň malý strach....to se nedá ani moc ovlivnit....prostě to tak je no...
30. zář 2009 v 09:56  • Odpověz
já vim...však až bude po...bude mluvit jinak :slight_smile:

no a co jinak holky????
30. zář 2009 v 10:11  • Odpověz
no u nás jdna velká novinka ...jsme se včera poprvé koupali v nové koupelně
už je témeř hotovo ))
foto:
http://picasaweb.google.cz/Semy.cz/MechovaUzBydlime#5386964945589539090
od téhle dále...

a ještě jedna fotka z naší víkendové "práce" - naše stará kuchyň namontovaná v Košicích

http://picasaweb.google.cz/Semy.cz/MechovaUzBydlime#5386965943119730690
30. zář 2009 v 10:14  • Odpověz
semy, super, gratuluju ke koupelně :slight_smile: a vy rekonstruujete, nebo stavíte nebo co vlastně? :slight_smile:
30. zář 2009 v 10:22  • Odpověz
Holky já byla na operaci kolene (už je to delší dobu) a můžu vám říct, že mi po narkóze bylo hrozně. Fuj. Hlava mě bolela jak psa a blila sem.
30. zář 2009 v 10:25  • Odpověz
Semy: hezká koupelna a kuchyň :wink:
30. zář 2009 v 10:26  • Odpověz
misando koukni na celé album, je tam vidět celá rekonstrukce...koupili jsme na konci června byt a děláme postupně rekontrukci, nejvíc zatím koupelnu a kuchyň,ty byli komplet pryč..a pak postupně zbytek....:slight_smile:
30. zář 2009 v 10:26  • Odpověz
luci děkuju :slight_smile:))

o někdo tu narkozu snáší fakt blbě no...já to měla v pohodě naštěstí...
30. zář 2009 v 10:36  • Odpověz
SEmy: teď jsem prohlížela celé to album a pěkně jste si s tou rekonstrukcí mákli, co? A ještě i máknete.
30. zář 2009 v 11:24  • Odpověz
semy :grinning: expedit knihovna je prostě ta neeeej :grinning:
30. zář 2009 v 11:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.