• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
semy, pěkně makáte!!! nás ještě čeká sjednotit teď v zimě plovoučky..máme ve dvou pokojích hrušku, a na jedný chodbě třešeň a v obýváku dlažbu..tak aby to bylo stejný, abysme mohli udělat obložky a dveře. jinak máme hotovo..taky po pěti letech :grinning:

každopádně to máte a budete mít hezký..miluju světlý byty :slight_smile:

a jakou budeš mít linku?
30. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
semy, jsem nakoukla i dál na picasu a ty jsi teda kuchařka!!! já jsem taky, ale nefotim si to :grinning:
30. zář 2009 v 11:38  • Odpověz
30. zář 2009 v 11:40  • Odpověz
dík holky za chválu :slight_smile:

misando tortilu milujeme, takže u nás časté jídlo :slight_smile:
jéééj mě táááák chybí kuchyně....

kuchyň máme už koupenou od června z Ikey...
a takhle je v návrhu:

http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImageID=2901262&vReferer=/album/myalbums.php%3F
30. zář 2009 v 11:48  • Odpověz
já si tu kuchyň takhle představit nedovedu...jsem zvědavá, až to postavíte :slight_smile:

Semy, takže ty frčíš na top receptech, jo? :slight_smile: musim se tam taky prohrábnout..já furt jedu na mimibazaru :slight_smile:
30. zář 2009 v 11:55  • Odpověz
no frčela jsem..a doufám že zas budu..od tý doby co jsme se přestěhovali skoro ne....hlavně teď co už přes měsíc nemáme kuchyň nevařím vůbec když není na čem...
ale těším se až bude hotovo že zase začnu :slight_smile:))
30. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz
ahoj holky

petro držím palce ať se mimčo zadaří, třeba to mimi jen čekalo pořád na ten baráček,hlavně si zajeďte na nějaký ten výlet a odpočívej i když vím že v práci to asi moc nejde

misando to je dobře že ta imunita je v normě

semy no já byla na operaci té štítky, jako bála jsem se jako čert, už jen ten pocit toho že jdu na něco co nevím jak bude probíhat, nejvíc jsem se bála jak mě povezou na sál a taky narkozy, byla jsem v té úplné na dýchači z toho jsem měla šílený bobky ale můžu ti říct že nakonec jako tělesně naprostá pohoda, fakt nejhorší na operaci byl ten strach před protože člověk se prostě bojí a kdo říká že ne lže. já se třeba na sále rozbrečela nervama a taky když se dr. zeptal jestli mám děti aby mě zabavil, no 2 měs. po potratu to bylo jako meč do srdce ale co už, zvládla jsem to já taková posera zvládne každej. :wink:
30. zář 2009 ve 12:05  • Odpověz
ahojky Strouži :slight_smile:

no ty jsi si "užila" s tvou tvojí operací no....ale hlavně že to dobře dopadlo :slight_smile:
30. zář 2009 ve 12:11  • Odpověz
nj, strouzek je takovej ten pozitivní příklad..vidíš :slight_smile:

já se snažim taky dobíjet pozitivitou, uvidíme, jaký to pak bude v reálu...
30. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz
semy jako doteď nevím co se na sále dělo to zase jo, protože se operaci protáhla o 2 hodiny a nikdo nechtěl manžovi nic říct jen mu řekli ať přijede ale co druhý den už jsem na jipce sháněla tašku se šminkama takže jsem byla zdravá až moc :grinning: :grinning: fakt nejhorší bylo to čekání, proto jsem byla i ráda že jsem si zařídila sama chirurga protože tady u nás mě řekli že čekačka je až půlroku a já vlítla ke svému chirurgovi že tam budu sedět tak dlouho dokud mě nevezme a že chci okamžitě na operaci. no a ani ne za měsíc a něco po tom co jsem se rozhodla pro operaci už jsem ležela na sále. jediný co si pamatuju na předsále že jsem se rozčilovala proč po mě chtějí vysléct kalhotky když jdu na operaci krku :grinning: :grinning:
30. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz
ahoj :slight_smile:
Marti, při dietě musíš omezit všechny cukry, já dostala plán kolik sacharidů sníst a kdy..jinak sladkosti a sladké nápoje jsou pro mě tabu..
cukr najdeš skoro ve všem, v přílohách, v některých salámech, v sýrech, ale to by pak člověk nesměl fakt vůbec nic..ono nemusíš jíst sladký a stejně ji můžeš mít, je to v genech :unamused:
misicko, jj, po prvním odběru jsme měla 9,2 a limit je 8,8, při druhém už jsem to měla v pořádku...
30. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz
jitie aha i v sálámech jo? no to je síla,jako cukry by mě omezit nevadilo teď nemůžu sladké ani vidět, jediný co jím sladké jsou gumové medvídky a piju džusy ale to tak vše ale omezit salámy a sýry to bych nepřežila :grinning: mě stačilo omezit jod pár týdnů kvůli štítky a bylo toutrpení, bez ryb, solení, minerálek atd. nejhorší že sůl bez jodu není, max ve zveráku pro rybičky :grinning: takže jsem solila dál a hotovo, teď už naštěstí jod můžu ale byl to boj.
30. zář 2009 ve 13:10  • Odpověz
v salámech a sýrech je cukru málo, takže když nesníš najednou 20dkg šunkovýho salámu, tak je to v pohodě :wink:
v džusech je ho hodně a to i ve 100% šťávách
třeba v mase není curk žádný :wink:
30. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz
semy, jsem se chtěla zeptat co máte za foťák?
Holky kuchyň a koupelna a ložnice, nas ještě čeká taky. No jo, ale momentálně na to fakt nejsou finance. Víte jak to je :grinning:
jé, holky, já bych rekonstruovala až bych brečela :slight_smile:
30. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz
misando já mám Nikon D40 ..manžel má Canon Digital Rebel 300D
30. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz
jitie 20 dkg salámu no klíďo zvládnu, šunkáč ani moc nemám ráda ale vysočinu a tak no toje horší,ujíždím na uzeninách.

luci nápodobně, já bych měla plánů ale vše v hlavě, v peněžence pusto prázdno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz
nj, tak my teĎ jdeme spíš po tý elektronice a to jsou teprve dardy...chjo...a do toho to umělko, to je taky darda...ale půjčovat si na něj nechci a nebudu, takže si radši nekoupíme ten foťák co jsme chtěli :slight_smile:
30. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz
no jo to pak penízky lítaj :slight_smile:
my jsme do bytu elektroniku hlavně do kuchyně už nakoupili...teď budeme šetřit ještě na nějaký ten nábytek a dodělávky....
30. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz
jj, my do kuchyně do spotřebičů narvali 50tis a to nám chybí lednička (máme takovou klasiku bílou) a vestavěná mikrovlnka... :zipper_mouth: :zipper_mouth:
30. zář 2009 ve 13:42  • Odpověz
Stroužku, to já dřív taky byla schopná sníst naposezení, ale teď bohužel...musím jíst pravidelně, každé 2-3hod po menších dávkách,ale jde to zvládnout :slight_smile:

ty jo rekonstukce, my teď dělám jen dětský pokojík a to lítaj prachy..
30. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz
misando to je docela dost..my za elektroniku do kuchyně dali 25 tis, krom mikrovlnky a lednice jsme kupovali vše..i myčku....
30. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz
jíťo no já bych jíst po 3 hod. klidně zvládla ale musel by to někdo chystat, jak jsem v práci tak nic nestíhám, obědy nám zrušili, firma je na vesnici takže tady není ani obchod ani hospoda kam zajít na oběd prostě nic takže se tu živíme jak se dá, většinou se ale pak dojídám večer :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz
semy, my za těch 50tis koupili myčku, vestavbu troubu, el.desku a velikou digestoř...no, ale můj manžel je hračička a musí mít všude dotykový displeje :slight_smile: takže tak :slight_smile:
30. zář 2009 ve 14:01  • Odpověz
no tak to jsme kupovali stejný spotřebyče, ale my na to neměli tolik peněz, takže jsme všechno koupili Moru a za nejlepší ceny co šlo sehnat...akorát desku máme plynovou :slight_smile: a digestoř vysouvací pod skříňku..
30. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz
My chtěli taky kuchyň z ikei vč. spotřebičů od nich, to jsou myslím whirpool ale nakonec z toho sešlo. Rozhodli jsme se že si půjčku další brát nebudeme, takže teď doplácíme co se dá abychom neměli nervy na mateřské že třeba přijde manža o práci a já z mateřské všechny půjčky a hypču nepoplatím. Takže s kuchyní chceme počkat, teď budeme snad dělat okna a pozveme malíře na vymalování ložnice a obyváku a zbytek kdoví.
30. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz
nj...my moru nemáme :sweat_smile: ale tak hlavně že slouží ne? :slight_smile: nás vyšla kuchyň celkově draho :frowning2: máme jí na to, že bydlíme v paneláku docela velikou :frowning2: tkaže máme účkovou...

jinak já moc nejsem příznivec půjček atd..jenomže v dneční době to někdy holt nejde :frowning2:
30. zář 2009 ve 14:20  • Odpověz
tak mora není špatná značka....kdyby jsme měli peníze tak koupíme vše elektrolux...ale měli jsme určitou částku a přes tu jít nemohli....tak stačí i mora no...

tak mažu dom..tak papá
30. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz
já bych zase brala všechno gorenje...asi nejlepší spotřebič jakej máme :slight_smile: za to whirlpool zlobil a stále zlobí a servis s nima je fakt katastrofa, takže to jsem říkala, že už to snad v životě nechci...
30. zář 2009 ve 14:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.